Apartmány a ubytovanie v súkromí Solin

Solin je mesto ležiace severne od Splitu, obklopené horami Kozjak (779 m) na severe a Mosor (1339 m) na východ. Solin vyvinutý na mieste starobylého mesta Salona, ktorá bola hlavným mestom bývalej rímskej provincie a miesto narodenia cisára Diokleciána. Po príchode Avarov a Chorvátov v 7. storočí bolo mesto zničené a jeho obyvatelia utiekli do dediny okolo paláca, Spalatum (Split), previesť ju do opevneného mesta. Intenzívny proces...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Iva

Solin

Od mora 4 km
Kapacita 8 osôb

od 200 €

Apartmán Salona

Solin

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Pefi

Solin

Od mora 1 km
Kapacita 2 osôb

od 35 €

Rekreačný dom House Salona

Solin

Od mora 4 km
Kapacita 6 osôb

od 290 €

Apartmán Meri

Solin

Od mora 3.5 km
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Iva ( Solin)

Kamenný dom z roku 1865 Rodinný dom vyrobené v starej dalmatínskej štýle, v roku 2010 kompletne obnovená. To zahŕňa kuchyňa, jedáleň, 3 spálne a tam je kúpeľňa s toaletou a jednu samostatnú miestnosť s iným toaleta. To tiež zahŕňa 2 terasa a jeden balkón. Ktichen je vybavené modernými prístrojmi Bosch. Môžete použiť nasledovné veci: - Wi-Fi - SAT TV - DVD - Elektrický kotol - Caffe výrobcu - toster - mikrovlnná rúra - práčka - žehlička - sušič vlasov. Houserules: - Voľný fajčenie - Domáce (po konzultácii) povolený - Check-in od 14:00 - Check-out do 10:00. Jeden týždeň pobytu zahŕňa bezplatné tradičné dalmatínska večera.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Iva

Od mora 4 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 200 €

Apartmán Salona ( Solin)

Apartmány Salona sa nachádza v blízkosti mesta Solin, len 10 min jazdy od Splitu. Byt sa nachádza v dochádzkové vzdialenosti (10-15 minút) od rôznych atrakcií, medzi ktorými sú pozostatky antického mesta Salona, ??ktorá bola v dávnych dobách to bolo hlavným mestom rímskej provincie Dalmácia, ktorej veľkosť, prosperita a vznešenosť boli svedkami v impozantnej opevnenie s vežami a bránami, fórum s chrámy, amfiteáter, cintorín s pre mnoho mučeníkov, prameň rieky jadro, ktorá poháňa Split, Kaštela a Trogir, stredovekého kostola Panny Márie na ostrove obkľúčení odpadové tok rieky Jadro. Moderné zariadený apartmán so 4 lôžkami obsahuje všetko, čo potrebujete pre príjemný pobyt: bezplatné Wi-Fi, TV, posteľná bielizeň, uteráky, umývačka riadu, práčka, súkromné ??parkovisko. Vitajte na našich apartmánoch a príjemný pobyt!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Salona

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Pefi ( Solin)

Klimatizovaný apartmán perím nachádza v Solin ponúka bezplatné Wi-Fi. V areáli sa nachádza 5 km od Splitu. Zariadenie je možné využiť bezplatné parkovanie. Všetky jednotky majú posedenie. Niektoré jednotky majú terasu a / alebo balkón. V kuchyni je mikrovlnná rúra. Tiež zahŕňa chladničku, varnou doskou a elektrickým sporákom. Všetky jednotky majú vlastnú kúpeľňu s toaletnými potrebami zadarmo. Apartmány sú vybavené posteľnou bielizňou. Byt perím sa nachádza 40 km od Hvar a 19 km od Trogiru. Letisko Split je 15 km od hotela.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pefi

Od mora 1 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 35 €

Rekreačný dom House Salona ( Solin)

Tento pekný rekreačný dom s veľkým pozemkom sa nachádza v mestečku Solin v blízkosti Splitu. Na prízemí sú kuchyňa a obývacia izba a sú so spálňami a kúpeľňou v prvom poschodí spojenou vnútornými schodmi. Za domom je k dispozícii veľký bazén s masážnymi tryskami, ktorý doplní zážitok z príjemnej a relaxačnej dovolenky. Solin je dôležité kultúrne centrum, ktoré sa nachádza pri ústí rieky Jadro, kde môžete navštíviť archeologické nálezisko. Nezabudnite navštíviť mesto Split s množstvom historických, kultúrnych a zábavných aktivít, ktorých patrón svätý Dujam je pochovaný na cintoríne v Soline. Majiteľ domu žije na pozemku v samostatnej budove so samostatným prístupom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom House Salona

Od mora 4 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 290 €

Apartmán Meri ( Solin)

Budete spať ako dieťa v tomto útulnom, slnečnom byte v prvom poschodí nášho rodinného domu v meste Solin. Je ideálny pre páry, rodiny, obchodných cestujúcich a skupiny priateľov. Autobusová stanica je vzdialená 2 minúty chôdze od apartmánu. Byt je 3,5 km od najbližšej pláže (Žnjan), 5 km od centra Splitu (Diokleciánov palác), 15 km od letiska a 18 km od Trogiru. Tento moderný apartmán má 70 m2 a veľkú terasu. Pohľad z terasy je niečo, čo budete milovať. Bez ohľadu na to, odkiaľ pochádzate, môžete sa cítiť ako doma!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán  Meri

Od mora 3.5 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Solin

Solin  - Erb Solin je mesto ležiace severne od Splitu, obklopené horami Kozjak (779 m) na severe a Mosor (1339 m) na východ. Solin vyvinutý na mieste starobylého mesta Salona, ktorá bola hlavným mestom bývalej rímskej provincie a miesto narodenia cisára Diokleciána. Po príchode Avarov a Chorvátov v 7. storočí bolo mesto zničené a jeho obyvatelia utiekli do dediny okolo paláca, Spalatum (Split), previesť ju do opevneného mesta. Intenzívny proces industrializácie Splite v 20. storočí, Solin sa stal predmestím Splitu. Dnes Solin má nezávislé postavenie, a je súčasťou Split aglomerácie dobré spojenie do ďalších miest. Okrem priemyslu ako významného hospodárskeho odvetvia potenciálu cestovného ruchu je vyvíjaný v poslednej dobe a je založený na mnohých archeologických náleziskách z doby rímskej. To je tiež známe pre mnoho mestských parkov s jasným rieky plachty. Vyhľadáva lacné ubytovanie v súkromí v Solin! Vitajte na Solin!

Solin Predpoveď počasia