Apartmány a ubytovanie v súkromí Klis

Klis je malé mestečko v obci Split-Dalmatia. Leží medzi horami Mosor na východe a Kozjakom na západe. Od mesta Splitu je to len o málo viac ako 5 kilometrov. Na kopci sa nachádza známa stredoveká pevnosť, ktorá je tiež symbolom mesta. Mesto Klis bolo pomenované po strmých a vysokých útesoch, kde bola postavená pevnosť. Vzhľadom na jeho popredné postavenie a spojenie medzi Splitom a dalmátskym zázemím je Klis dlhodobo strategicky...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom LIRA

Klis

Od mora 5 km
Kapacita 4 osôb

od 100 €

Apartmán studio JOSIP

Klis

Od mora 5 km
Kapacita 2 osôb

od 45 €

Rekreačný dom Baćo

Klis

Od mora 25 km
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Rekreačný dom LIRA ( Klis)

Rekreačný dom LIRA - sa nachádza na úpätí historického mesta Klis, v pokojnom prostredí s krásnym výhľadom na mesto Split a strednodalmatínske ostrovy. Dom je novo zrekonštruovaný, vybavený všetkým, čo potrebujete pre ideálnu dovolenku pre 4 osoby. Samotné miesto ponúka hosťom množstvo možností, od súkromnej vírivky, opaľovania, grilovania a spoločenských stretnutí v okolí domu, zatiaľ čo tí, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku, sú obklopení dobre udržiavanými miestnymi cyklotrasami ako možnosť navštíviť rôzne spoločenské, kultúrne a historické pamiatky v bezprostrednej blízkosti. Dom obsahuje 1 izbu s manželskou posteľou pre dve osoby s prístupom na terasu, obývacia izba s veľkou pohovkou, ktorá slúži aj pre ubytovanie dvoch osôb s prístupom na terasu, kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčka, dobre vybavená kuchyňa a jedáleň so všetkým riadom a spotrebičov. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi, SAT-TV a klimatizáciu. Všetky izby sú tiež vybavené kúrením na zimnú požičovňu. V prednej časti domu sa nachádza vlastný gril, záhradný stôl pre 4 osoby, súkromnú vírivku, solárnu sprchu, priestor na opaľovanie a ďalšie vonkajšie aktivity. K dispozícii je tiež bezplatné parkovisko. Vzdialenosť od obchodu je cca 300m a v okolí je niekoľko reštaurácií s miestnymi špecialitami

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom LIRA

Od mora 5 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 100 €

Apartmán studio JOSIP ( Klis)

Štúdiový apartmán JOSIP - sa nachádza v malej dedinke Klis, neďaleko od mesta Split, s krásnym výhľadom na dalmatínske ostrovy, pevnosť Cliff, v pokojnej a pokojnej štvrti. Apartmán je vhodný pre všetky typy hostí, ktorí hľadajú dovolenku, ako aj pre tých, ktorí cestujú po Dalmácii. Apartmán je vhodný pre ubytovanie 3 osôb so všetkými podmienkami pre ubytovanie a pobyt, z kuchyne, jedálne, kúpeľne, s možnosťou využitia vonkajšej záhrady a grilovania.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán studio JOSIP

Od mora 5 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 45 €

Rekreačný dom Baćo ( Klis)

Holliday home "Baćo" sa nachádza 25 km od Splitu a vo vzdialenosti 15-80 km od Národného parku Krka, Červeného jazera, Modrého jazera, rieky Cetiny, jaskyne Vranjača atď. Makarská riviéra je vzdialená asi 1 hodinu jazdy autom. Lokalita je veľmi pokojné miesto, ideálne pre relaxáciu a oddych. Súčasťou je vonkajšia kuchyňa s peka a vonkajší gril, detské ihrisko pre bocce, trampolína a detské ihrisko s malým bazénom. Parkovanie je pre viac áut vo dvore.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Baćo

Od mora 25 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Klis

Klis  - Erb Klis je malé mestečko v obci Split-Dalmatia. Leží medzi horami Mosor na východe a Kozjakom na západe. Od mesta Splitu je to len o málo viac ako 5 kilometrov. Na kopci sa nachádza známa stredoveká pevnosť, ktorá je tiež symbolom mesta. Mesto Klis bolo pomenované po strmých a vysokých útesoch, kde bola postavená pevnosť. Vzhľadom na jeho popredné postavenie a spojenie medzi Splitom a dalmátskym zázemím je Klis dlhodobo strategicky dôležitým miestom a bolo veľmi ťažké zvíťaziť v opevnení. Stredoveká pevnosť Klis bola významným miestom na obranu Dalmácie od Turkov, ktorá bola krátko zachytená, ale čoskoro sa vrátila k chorvátskej vláde. Klis stále predstavuje spojenie medzi Splitom, Solínom, Kaštelou a dalmatínskou Zagorou, pretože tu prechádza stará a nová diaľnica. Cestovný ruch sa rozvíja najmä vďaka impozantnej pevnosti, ktorá ponúka nádherný výhľad na Split a túto časť Dalmácie. Do Klisu prichádza aj rastúci počet turistov, pretože tu bol natočený svetovo preslávený seriál "Hra trónov". Ubytovanie v Klisu nájdete v súkromných apartmánoch, izbách a rekreačných domoch. Kontaktujte priamo majiteľov súkromného ubytovania v Klis a ušetrite až 40% na drahých agentúrnych poplatkoch. Navštívte toto krásne malé miesto a užijte si nezabudnuteľný výhľad na Dalmáciu a Jadranské more.

Klis Predpoveď počasia