Apartmány a ubytovanie v súkromí Šolta

Ostrov Šolta sa nachádza v strednej Dalmácii súostrovie na Jadrane, medzi ostrovmi Brač a Drvenik Veli, a iba 9 námorných míľ južne od mesta Split. Jeho rozloha je 58 km2 a má populáciu len cez 1700 obyvateľov. Šolta je typický jadranský ostrov, na ktoré sa vzťahuje bujnej stredomorskej vegetácie, obrobených polí, olivových hájov a viníc. Má krásne malé zátoky a pláže a je obklopený krištáľovo čistej vody modré...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Šolta

Zoradiť podľa:

Last minute ponuka

Apartmány Villa Ruić

Šolta

Od mora 60 m
Kapacita 12 osôb

od 65 €

Apartmány Villa Mileana

Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Blagaic

Šolta

Od mora 70 m
Kapacita 11 osôb

od 60 €

Apartmány Palmina

Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 48 €

Apartmány Villa Barunesa

Šolta

Od mora 90 m
Kapacita 14 osôb

od 87 €

Apartmán Mendula

Šolta

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

od 70 €

Apartmán Villa Peggy

Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 180 €

Apartmány Nica

Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 85 €

Apartmány Tvrdic Honey

Šolta

Od mora 2 km
Kapacita 12 osôb

od 42 €

Apartmány Oliva

Šolta

Od mora 250 m
Kapacita 8 osôb

od 30 €

Apartmán Jakov

Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Mima

Šolta

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmány Matea

Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

od 80 €

Apartmán Excellent

Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 75 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Krstić

Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Ruić ( Šolta)

Náš dom je vzdialený asi 70-80 m od mora, má 3 apartmány. Apartmány sú rôznej veľkosti - pre 6 osôb, pre 4 osoby alebo pre 2+1 osoby. Sú plne vybavené. Wi-Fi pripojenie na internet je bezplatné. SAT-TV, klimatizácia, veľký bazén, súkromné parkovisko, vonkajší gril. Každý apartmán má vlastný vchod, vlastnú verandu alebo terasu. Radi vám poskytneme ďalšie informácie!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Ruić

Od mora 60 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Villa Mileana ( Šolta)

Sme nachádza iba 10 metrov od pláže v malom mestečku Stomorska na ostrove Šolta. Naše byty, ktoré sú navrhované a presne vybavené fullfile všetky potreby hodnotenia a komfort, sú len malou časťou krásne príbehu, ktorý skrýva za týmto historickým ostrov plný nedotknutej prírody, chutné jedlo a romantických pamiatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Mileana

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Blagaic ( Šolta)

Vitajte na miesto, kde more je stále dokonale čistá. Naše komfortné apartmány s nádherným výhľadom na more sa nachádza len 2 minúty od veľkých pláží. Rezervujte si dovolenku na ostrove Šolta a užiť si leto s nami. Dom sa nachádza v pokojnej oblasti, na prvom poschodí sú 3 apartmány: A 2 + 2, 2 + 2 B a C 2 + 1. Každý apartmán má spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, balkónom a terasa. Parkovisko, Wi-Fi, TV so satelitným príjmom, gril a klimatizácia sú ponúkané. Výborné miesto pre väčšie skupiny, ktoré chcú dovolenku spoločne. Môžete ochutnať a zakúpiť miestne produkty, víno, likéry a olivový olej.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Blagaic

Od mora 70 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Palmina ( Šolta)

Apartmány Palmina, Maslinica, ostrov Šolta, sa nachádzajú na vynikajúcom mieste v prvom rade pri mori. Pláž je vzdialená len 20 metrov od bytu. Každý apartmán má kapacitu 4 až 6 osôb. Veľkosť bytu je 65 m2 a skladá sa z dvoch spální, obývacej izby s dvoma ďalšími možnosťami obliečky, kúpeľne a kuchyne. K dispozícii je tiež vyhradené parkovacie miesto a tiež miesto na uviazanie člna. Byt je plne vybavený všetkými domácimi spotrebičmi, rovnako ako všetky plachty, prikrývky, uteráky, čistiace prostriedky atď. Má 2 AC, SAT TV a bezdrôtový internet. Domáce zvieratá sú povolené po dohode s hostiteľom. Fajčenie je povolené v obývacej izbe / kuchyni.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Palmina

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 48 €

Apartmány Villa Barunesa ( Šolta)

VILLA BARUNESA Rekreačný dom s bazénom v Chorvátsku ‼Len 100 m od pláže‼ Uprostred prírody, medzi borovicovými lesmi a krištáľovo čistým morom, takže tu je pokoj a ticho, vhodné pre rodiny s deťmi. Prenajmem dovolenkový dom s bazénom v malej rybárskej dedinke Stomorska na ostrove Šolta neďaleko Splitu. Tu je niekoľko tradičných reštaurácií, kaviarní, cukrárne, obchod s ovocím, minimarket... Žiadne davy ľudí, žiadna veľká premávka, žiadny zhon, žiadny stres... Len pôžitok a relax Ideálne pre tých, ktorí chcú pokoj a ticho. ktorí chcú tiež chodiť, plávať, jazdiť na bicykli, potápať sa, požičať si loď, kajak... užívať si Tri apartmány: A1 (2 + 2 osoby) 1 spálňa, veľká obývacia izba, plne vybavená kuchyňa, dve kúpeľne, dve klimatizácie , dva televízory, terasa 5x2m. s výhľadom na more A2 (2 + 2 osoby) 1 spálňa, veľká obývacia izba, plne vybavená kuchyňa, dve kúpeľne, dve klimatizácie, dve TV, terasa 5x2m. S výhľadom na more A3 (4 + 2 osoby), 2 spálne, veľká obývacia izba, plne vybavená kuchyňa, dve kúpeľne, tri klimatizácie, tri TV, terasa 5x2m. s výhľadom na more Domáce zvieratá nie sú povolené Najbližšie letisko, Split (SPU), Chorvátsko, Ďakujem S pozdravom z Chorvátska

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Barunesa

Od mora 90 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 87 €

Apartmán Mendula ( Šolta)

Tento klimatizovaný apartmán so slnečnou terasou sa nachádza v Rogači. Využívať môžete terasu. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Kuchyňa je vybavená rúrou a mikrovlnnou rúrou. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene ubytovania. Pri tomto apartmáne je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Split je vzdialený 18 km od apartmánu Mendula. Najbližšie letisko Split je situované 16 km od apartmánu Mendula. Hovoríme vašim jazykom!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mendula

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 70 €

Apartmán Villa Peggy ( Šolta)

Villa Peggy s dom o dvoch podlažiach, každé poschodie jedného bytu. Byty sú prenajímané spolu na spoločným vchodom, dosiahnuť v hornom poschodí bytu prejsť do obývacej izby v podkroví. Apartmán A (60 m2): Ground. Skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb, kúpeľňa, kuchyňa (s umývačkou riadu), obývacia izba (satelitný TV, stereo) a čo je najdôležitejšie na leto, priestranná terasa (cca 30 m2) s výhľadom na more a dom s grilom. APARTMÁN B (30 m2), pôdne vstavby. Skladá sa z dvoch dvojposteľových spální, kúpeľne, kuchynkou a dvoma balkónmi. Dom sa nachádza v malej zátoke Tepli bok a 15 metrov od mora, 500 m od malého starej rybárskej dediny Maslinica, kde sú obchody a niekoľko reštaurácií. Tepli lemujú zátoky ideálne pre windsurfing v dôsledku vetra mistral, ktorý vždy jemne fúka, a to je dôvod, prečo to nie je nikdy príliš horúca. Villa Peggy je ideálny pre dve rodiny (8 osôb), ktorí chcú stráviť dovolenku spoločne ešte oddelene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Villa Peggy

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 180 €

Apartmány Nica ( Šolta)

Apartmán NICA – Maslinica, ostrov Šolta sa nachádza na exkluzívnom mieste v prvom rade pri mori. Byt je určený na ubytovanie 4 osôb. Všetky izby majú výhľad na more. Rozloha bytu je 100 m2 + 25 m2 terasa. Dve spálne, kúpeľňa, obývačka a kuchyňa. Byt je plne vybavený všetkými spotrebičmi, prikrývky, uteráky, pranie atď. * Bezpečné súkromné parkovacie miesto, * Plážový rezort 20 m od apartmánu, * Možnosť využívať záhradu okolo domu, * Vonkajšia sprcha v záhrade, * Plážové ležadlá a slnečníky (k dispozícii na vyžiadanie – za príplatok), * TV, SATTV, * Bezdrôtový internet , * Klimatizácia v obývacej izbe / kuchyni (za príplatok), * Malé zvieratá povolené (za príplatok), po dohode s hostiteľom, * Fajčenie je povolené na balkóne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nica

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 85 €

Apartmány Tvrdic Honey ( Šolta)

Apartmány tvrdiac sa nachádza na rodinnom pozemku v samom srdci ostrova, medzi drsnosťou skál a stredomorskej flóry. Apartmány sú zariadené v stredomorskom štýle, majú vlastné parkovacie miesto, terasa, klimatizované, vybavené je W-LAN pripojenie k internetu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tvrdic Honey

Od mora 2 km
Kapacita 12 osôb

Cena od 42 €

Apartmány Oliva ( Šolta)

V tichej časti zálivu Šešula medzi olivovníkmi a borovicami na prenájom 3 menšie apartmány pre 2 a 3 osoby 220m od mora. Apartmány majú balkón, terasu, súkromné kryté parkovisko, klimatizáciu, gril, WLAN internet, TV A1 - 3 osoby, 2 spálne, prvé poschodie (40-50 € / deň). A2 - 2 osoby, 1 spálňa, prvé poschodie (30-40 € / deň). A3 - 2 osoby, 1 spálňa, prízemie, 2 záhradné terasy, samostatný vchod, domáce zvieratá zdarma na vyžiadanie (40-50 €)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Oliva

Od mora 250 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Jakov ( Šolta)

Tieto apartmány sú umiestnené v Rogač na ostrove Šolta, od Splitu 45 až 50 minút jazdy trajektom. Byt má 2 spálne, kuchyňu, kúpeľňu a veľkú terasu s krásnym výhľadom na more. Pláže sú skalnaté, betón a piesčité preč 5 až 10 minút chôdze. V byte je vonkajšia sprcha, gril a parkovanie v tieni. Príďte si vychutnať krásu leta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jakov

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Mima ( Šolta)

Byt je na kopci pri obci v prízemí nášho rodinného domu. Je to jediný na prenájom. Má dve spálne, plne vybavenú kuchyňu a dve terasy - južnú a severnú. Hostia môžu využiť vonkajší gril a parkovacie miesto . Miesto je pokojné a ďaleko od prístavu a veľa reštaurácií a kaviarní. Obec bola založená okolo hradu z 18. storočia, čo dáva dedine osobitnú atmosféru. Môžete si vychutnať v krištáľovo modrom mori, ako aj v mnohých kultúrnych podujatiach a zábavy. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mima

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Matea ( Šolta)

Jedná sa o novo zrekonštruované apartmány v krásnej a tichej lokalite. Každý apartmán má kuchyňu so sporákom / plynom + elektrina, rúru, drez, chladničku, hriankovač, kávovar, bojler, TV-SAT, klimatizáciu, WIFI a stoličku / pohovku 200x 160 a 4 stoličky. Z tejto kuchyne môžete vyjsť na terasu s výhľadom na otvorené more v dĺžke 50 km. V spálni je manželská posteľ, nočné stolíky s nočnými lampami, trojdielna skriňa s veľkým zrkadlom. Zo spálne je tiež možné vyjsť na terasu. Každý apartmán má vlastnú terasu, takže jedna je pre druhú neviditeľná. Na terase je 4-miestny stôl. Kúpeľňa je tiež pekne zariadená: sprchovací kút s toaletnou misou, zrkadlom, umývadlom a ohrievačom vody. Apartmány majú chodbu a každý z nich má vlastné vchodové dvere. Apartmány majú vonkajší gril, ktorý môžete využívať bezplatne. Každý apartmán má svoje vlastné parkovacie miesto. Každý apartmán má svoje vlastné upravené plážové miesto so slnečníkom! Všetko v cene, ako aj pobytová taxa. Hostia majú možnosť kúpiť si domáci olivový olej, čierne víno, biele, domáce brandy fazule, ktoré samozrejme radi ochutnáme.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Matea

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 80 €

Apartmán Excellent ( Šolta)

Apartmán Excellent sa nachádza v meste Necujam. Tento apartmán má výhľad na more a mesto a ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V byte sú 3 spálne, TV a vybavená kuchyňa, práčka a kúpeľňa so sprchovacím kútom. V byte je gril. V byte je terasa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Excellent

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 75 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Krstić ( Šolta)

Strávte svoju dovolenku v Maslinica na ostrove Šolta v apartmáne pre 4 osoby. Byt je 50 m od mora, ktoré je mimoriadne čisté a kde prírodné pláže a čerstvý vzduch borovicového lesa poskytujú tú najlepšiu atmosféru pre oddych na dovolenke. V byte je možnosť využitia grilu a krásnej terasy s výhľadom na more a borovice. Je v mimoriadne pokojnej časti miesta a ostrova, čo zaručuje skvelú dovolenku. Z izby je výhľad na les. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Krstić

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Šolta

Šolta  - Erb Ostrov Šolta sa nachádza v strednej Dalmácii súostrovie na Jadrane, medzi ostrovmi Brač a Drvenik Veli, a iba 9 námorných míľ južne od mesta Split. Jeho rozloha je 58 km2 a má populáciu len cez 1700 obyvateľov. Šolta je typický jadranský ostrov, na ktoré sa vzťahuje bujnej stredomorskej vegetácie, obrobených polí, olivových hájov a viníc. Má krásne malé zátoky a pláže a je obklopený krištáľovo čistej vody modré Jadranského mora. Klíma je veľmi príjemné s teplými a slnečnými letami a miernymi zimami, čo umožňuje návštevy turistov po celý rok. Na ostrove Šolta sa nachádza osem miest: Stomorska, Nečujam, Rogač ktorý je tiež prístav pre celý ostrov, Stomorska, Gornje Selo, Srednje Selo Grohote, i Donje Selo. Ostrov je veľmi dobre prístupný a dobre spojený trajektom so Splitom. V priebehu letnej sezóny má osem denné spojenie, a cesta trvá necelú hodinu. Ekonomika ostrova je založená na vinice, olivové a pestovanie ovocia, rybolov a cestovný ruch. Väčšina miestnych obyvateľov má svoje vlastné zeleninové záhrady, vinice a olivové háje, a väčšina z nich tiež ponúka služby ubytovanie v ich súkromných domoch. Budú vás privíta s radosťou a s pohárom miestneho vína a čerstvé ekologické ovocia a zeleniny. Na južnej strane ostrova skrýva veľké množstvo zátok, ktoré nemožno dostať autom, a niekoľko vynikajúcich reštaurácií, ktoré priťahujú čoraz väčší počet dobrodruhov a námorníkov. Na ostrove Šolta môžete maximálne uvoľniť a stráviť svoju dovolenku s priateľskými hostiteľmi, dobré jedlo, čisté a nedotknutej prírody, dostatkom slnečného svitu a pokoja a mieru tohto panenského ostrova. Vyhľadávať ubytovanie na ostrove Šolta. Apartmány, izby a ubytovanie za prijateľné ceny na ostrove Šolta súkromné. Vitajte na ostrove Šolta!

Šolta Predpoveď počasia