Apartmány a ubytovanie v súkromí Šolta

Ostrov Šolta sa nachádza v strednej Dalmácii súostrovie na Jadrane, medzi ostrovmi Brač a Drvenik Veli, a iba 9 námorných míľ južne od mesta Split. Jeho rozloha je 58 km2 a má populáciu len cez 1700 obyvateľov. Šolta je typický jadranský ostrov, na ktoré sa vzťahuje bujnej stredomorskej vegetácie, obrobených polí, olivových hájov a viníc. Má krásne malé zátoky a pláže a je obklopený krištáľovo čistej vody modré...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Kuca Jasna

Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Apartmány Villa Peggy

Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 130 €

Apartmány Villa Mileana

Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Nica

Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 85 €

Apartmány Tvrdic Honey

Šolta

Od mora 2 km
Kapacita 12 osôb

od 42 €

Apartmány Blagaic

Šolta

Od mora 70 m
Kapacita 11 osôb

od 60 €

Apartmány Beleca Šolta

Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmány Mare Blu

Šolta

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Oliva

Šolta

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

od 25 €

Apartmány Palmina

Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Jakov

Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Dvornik

Šolta

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Barunesa

Šolta

Od mora 90 m
Kapacita 14 osôb

od 79 €

Apartmány Mima

Šolta

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Rekreačný dom Villa Maslinica

Šolta

Od mora 250 m
Kapacita 7 osôb

od 150 €

Apartmány Matea

Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

od 50 €

Apartmány Petra

Šolta

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

od 35 €

Apartmány Ivka

Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmány Duska

Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Apartmány Excellent

Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 75 €

Apartmány Ema

Šolta

Od mora 60 m
Kapacita 11 osôb

od 60 €

Apartmány Mendula

Šolta

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

od 60 €

Rekreačný dom Kuca Jasna ( Šolta)

Krásny kamenný dom sa nachádza v centre Maslinica na ostrove Šolta. Plocha domu je 70 m2, rozdelených do dvoch poschodí. Skladá sa z plne vybavenú kuchyňu, obývacia izba, kúpeľňa, WC a dve spálne s manželskou posteľou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kuca Jasna

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Villa Peggy ( Šolta)

Villa Peggy s dom o dvoch podlažiach, každé poschodie jedného bytu. Byty sú prenajímané spolu na spoločným vchodom, dosiahnuť v hornom poschodí bytu prejsť do obývacej izby v podkroví. Apartmán A (60 m2): Ground. Skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb, kúpeľňa, kuchyňa (s umývačkou riadu), obývacia izba (satelitný TV, stereo) a čo je najdôležitejšie na leto, priestranná terasa (cca 30 m2) s výhľadom na more a dom s grilom. APARTMÁN B (30 m2), pôdne vstavby. Skladá sa z dvoch dvojposteľových spální, kúpeľne, kuchynkou a dvoma balkónmi. Dom sa nachádza v malej zátoke Tepli bok a 15 metrov od mora, 500 m od malého starej rybárskej dediny Maslinica, kde sú obchody a niekoľko reštaurácií. Tepli lemujú zátoky ideálne pre windsurfing v dôsledku vetra mistral, ktorý vždy jemne fúka, a to je dôvod, prečo to nie je nikdy príliš horúca. Villa Peggy je ideálny pre dve rodiny (8 osôb), ktorí chcú stráviť dovolenku spoločne ešte oddelene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Peggy

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 130 €

Apartmány Villa Mileana ( Šolta)

Sme nachádza iba 10 metrov od pláže v malom mestečku Stomorska na ostrove Šolta. Naše byty, ktoré sú navrhované a presne vybavené fullfile všetky potreby hodnotenia a komfort, sú len malou časťou krásne príbehu, ktorý skrýva za týmto historickým ostrov plný nedotknutej prírody, chutné jedlo a romantických pamiatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Mileana

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Nica ( Šolta)

Apartmán NICA - Maslinica, ostrov Šolta leží na výsadné postavenie v prvom rade k moru. Byt je navrhnutý tak, aby ubytovať až 4 osoby. Všetky izby majú výhľad na more. Byt je o veľkosti 100 m2 + 25 m2 terasa. Dve spálne, kúpeľňa, obývacia izba a kuchyňa. Byt je kompletne vybavená všetkými spotrebičmi, deky, uteráky, umývanie atď. * Bezpečné súkromné ??parkovisko, * Beach Resort 20 m od bytu, * Schopnosť využívať záhradu okolo domu, * vonkajšia sprcha v záhrade, * plážové ležadlá a slnečníky (k dispozícii na požiadanie - za poplatok), * TV, SatTV, * Bezdrôtové pripojenie k internetu * Klimatizácia v obývačke / kuchyni (za poplatok), * Malé zvieratá povolené (za poplatok), po dohode s hostiteľom, * Fajčenie je povolené v obývacej izbe / kuchynskou linkou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nica

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 85 €

Apartmány Tvrdic Honey ( Šolta)

Apartmány tvrdiac sa nachádza na rodinnom pozemku v samom srdci ostrova, medzi drsnosťou skál a stredomorskej flóry. Apartmány sú zariadené v stredomorskom štýle, majú vlastné parkovacie miesto, terasa, klimatizované, vybavené je W-LAN pripojenie k internetu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tvrdic Honey

Od mora 2 km
Kapacita 12 osôb

Cena od 42 €

Apartmány Blagaic ( Šolta)

Vitajte na miesto, kde more je stále dokonale čistá. Naše komfortné apartmány s nádherným výhľadom na more sa nachádza len 2 minúty od veľkých pláží. Rezervujte si dovolenku na ostrove Šolta a užiť si leto s nami. Dom sa nachádza v pokojnej oblasti, na prvom poschodí sú 3 apartmány: A 2 + 2, 2 + 2 B a C 2 + 1. Každý apartmán má spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, balkónom a terasa. Parkovisko, Wi-Fi, TV so satelitným príjmom, gril a klimatizácia sú ponúkané. Výborné miesto pre väčšie skupiny, ktoré chcú dovolenku spoločne. Môžete ochutnať a zakúpiť miestne produkty, víno, likéry a olivový olej.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Blagaic

Od mora 70 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Beleca Šolta ( Šolta)

Byt Belec 2 sa nachádza na ostrove Šolta v malej dedine neďaleko prístavu. V blízkosti bytu sú krásne pláže, kaviarne, reštaurácie a Euroclub-tábor pre deti s bohatým obsahom. Parkovanie zadarmo. Pokojné prostredie a krásne výhľady, aby vaša dovolenka perfektné!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Beleca Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Mare Blu ( Šolta)

Dom / byt ležiace na ostrove Šolta, A veľmi ľahko a rýchlo dostupný z mesta Split. POPIS: TENTO byt s 3 spálňami. Byt aj celkom nové a má 6-7 lôžkami. Presné, aby bola obnovená v minulom zime. SO Fotografie boli robené o minulé leto PREČO domu je konečne pripravený. ALL úplne nový! E sa skladá z dvoch úrovniach: Prízemie kuchyňa so stolom a stoličkami a TV so SAT (kuchyňa je dobre vybavená rúrou, sklokeramickou varná doska, chladnička END FREEZER LARGE) V prízemí máte tiež práčka. 2 spálne (1 dvojlôžková, 1 spálňa s poschodovou posteľou) vo viac ako slúžiť, WE 1 prístelka v spálni menšie. V kúpeľni s oknom je sprchovací kút (bez sprchovacím závesom) a bidet ,, K dispozícii je tiež malá terasa so stolom a stoličkami, a ďalší veľký vonkajší priestor, kde si môžete dať iný stôl, stoličky, gril drevené uhlie. Je to tiež vonkajší kohút, kde, ak chcete, môžete tiež vonkajšiu sprchu. V hornom poschodí (podkrovie): 1 spálňa s manželskou posteľou, druhá kúpeľňa so sprchou / WC, Finest v kúpeľni (a bidet), s klimatizáciou, TV so satelitom. Takže celkom z 6-7 lôžkami. 2 kúpeľne so sprchou (raz kúpeľňou na poschodí a kúpeľňa na prízemí), malú terasu, kuchyňa, vonkajším priestorom so stolom a stoličkami, aby mohli zostať v otvorenej krajine k jedlu alebo odpočinku. Existujú dva televízory so satelitným pripojením (jeden v prízemí a jeden na poschodí). Miesto, ktoré ste 80 m fotografiu pláži pri mori. Neobsadené parkovanie v bezprostrednej blízkosti domu, cca 20 m od domu, tento malý supermarket 70 m, reštaurácia, bar, práčovňa za poplatok (ak chcete), s barovým stolom a stoličkami s Wi-Fi pripojením na internet asi 90 m od domu , hneď vedľa pláže. Pláž s okruhliakmi (drobné kamienky ovál), liečebný dom zadarmo 80 m. Nehnuteľnosť sa nachádza v turistickom komplexe Apartmani Nečujam s ostatnými domovy v rovnomennej zátoke. E obklopený borovicovým lesom, ale pripojený k moru. Toľko zelený okolo domu, to ide s veľkou vetra. Prikladám pár fotiek, čím sa získa predstavu o bytu a mieste! Ani cca 80 m od domu (na pláži), ktoré majú kaviareň s Wi-Fi. Je to rýchle riešenie! Na ostrove sa môžete dostať trajektom / katamaránom z Split / Splite, niekoľkokrát denne. Trajekty alebo katamarány veľmi časté v lete. Je to ostrov veľmi dobre spojený s pevninou. A dobré riešenie, ak máte záujem vidieť viac ostrovoch počas dovolenky od nás .... pretože počas dňa si môžete prejsť z jedného ostrova na druhý večer a vrátiť sa sem znova. Ďakujem za to, že ma kontaktoval a ak sa rozhodnete prenajať dom, máte našu pohostinnosť a vítam vás v našom dome.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mare Blu

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Oliva ( Šolta)

V pokojnej časti zálivu Šešula medzi olivovníkmi a borovicami na prenájom 3 menšie apartmány pre 2 a 3 osoby. Apartmány majú balkón, terasu, vlastné parkovisko, gril, WLAN internet. A1 - 3 osoby, 2 spálne, prvé poschodie (32-48 € / deň) A2 - 2 osoby, 1 spálňa, prvé poschodie (22-32 € / deň) A3 - 2 + 1 osoba, 1 spálňa, prízemie, záhrada terasa, samostatný vchod: klimatizácia a domáce zvieratá na vyžiadanie (32-48 €) \ t

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Oliva

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Palmina ( Šolta)

Apartmány sú pre štyri až šesť osôb, vysoko kvalitné a zariadených s klimatizáciou, TV, SAT, práčkou, umývačkou umývanie, gril, apod pláž sa nachádza priamo pri dome.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Palmina

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Jakov ( Šolta)

Tieto apartmány sú umiestnené v Rogač na ostrove Šolta, od Splitu 45 až 50 minút jazdy trajektom. Byt má 2 spálne, kuchyňu, kúpeľňu a veľkú terasu s krásnym výhľadom na more. Pláže sú skalnaté, betón a piesčité preč 5 až 10 minút chôdze. V byte je vonkajšia sprcha, gril a parkovanie v tieni. Príďte si vychutnať krásu leta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jakov

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Dvornik ( Šolta)

K bytu patrí balkón, kde si hostia môžu mať obed v tieni vonku. V byte je moderný, novo zrekonštruovaný a štýlovo zariadené. Na pláži je 100 m ďaleko a môže byť dosiahnuté prechádzky borovicovým lesom. Žiadne hlavnej cesty v blízkosti. V blízkosti bytu je obchod a okolie reštaurácia sa nachádza 400 m od apartmánu. Na pláži sa nachádza diskotéka, dva bary a jeden internetová kaviareň s Wi-Fi služby. S výnimkou Nečujam, odporúčame navštíviť Stomorska, olivové háje a mnoho skrytých zátok na ostrove Šolta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dvornik

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Barunesa ( Šolta)

VILLA BARUNESA má tri nové komfortné apartmány, A1 (2 + 2 osoby), 50m2 povrch, jedna spálňa, veľká obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, dve kúpeľne, dve klimatizácie, dve led TV, umývačka riadu, práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, opekač, kávovar, smootie maker. Terasa 2 x 5 m2 s výhľadom na more. A2 (2 + 2 osoby), 50m2 povrch, jedna spálňa, veľká obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, dve kúpeľne, dve klimatizácie, dve Led televízory, umývačka riadu, práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, výrobca sladkostí. Terasa 2 x 5 m2 s výhľadom na more A3 (4 + 2 osoby), 100m2 povrch, jedna spálňa, veľká obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, dve kúpeľne, tri klimatizácie, tri LED televízory, umývačka riadu, práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, hriankovač, kávovar, smootie maker. Terasa 2 x 10 m2 s výhľadom na more. Všetky izby sú pokryté signálom WiFi zdarma. Vo dvore sa nachádza súkromné, bezplatné parkovanie, veľký gril a veľký súkromný bazén.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Barunesa

Od mora 90 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 79 €

Apartmány Mima ( Šolta)

Byt je na kopci pri obci v prízemí nášho rodinného domu. Je to jediný na prenájom. Má dve spálne, plne vybavenú kuchyňu a dve terasy - južnú a severnú. Hostia môžu využiť vonkajší gril a parkovacie miesto . Miesto je pokojné a ďaleko od prístavu a veľa reštaurácií a kaviarní. Obec bola založená okolo hradu z 18. storočia, čo dáva dedine osobitnú atmosféru. Môžete si vychutnať v krištáľovo modrom mori, ako aj v mnohých kultúrnych podujatiach a zábavy. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mima

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Rekreačný dom Villa Maslinica ( Šolta)

Krásny rodinný rekreačný dom s vlastným bazénom, Villa Maslinica, sa nachádza na vyššej časti osady, ďaleko od hluku preplnených turistických destinácií, takže je ideálny pre voľný čas a odpočinok. Vila je plne vybavená a bola nedávno zrekonštruovaná (2014). Je vhodný pre rodiny s deťmi a skupiny do 7 osôb. Všetky izby sú dvojlôžkové a nachádzajú sa na prvom poschodí, ktoré je klimatizované. Spoločné kúpeľne so sprchovacím kútom sú umiestnené na prízemí a na prvom poschodí. Obývacia izba s káblovou TV a Wi-Fi sa nachádza na prízemí. Deti a dospelí budú nadšení priestorom pri bazéne, kde si môžu zahrať stolný tenis a elektrické šípky, to všetko pri počúvaní hudby z Hi-Fi systému. Hostia sa tiež môžu tešiť na záhradu, veľkú terasu a otvorený bazén (obyčajná voda, nevyhrievaná). Ak si chcete vychutnať jedlo v tieni terasy, môžete využiť oplotený gril a vonkajšiu mini kuchyňu s chladničkou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Maslinica

Od mora 250 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 150 €

Apartmány Matea ( Šolta)

Jedná sa o novo zrekonštruované apartmány v krásnom a pokojnom prostredí. Každý apartmán má kuchyňu so sporákom / plyn + elektrinu, rúru, umývadlo, chladničku, hriankovač, kávovar, bojler, TV-SAT, klimatizáciu, WIFI a 200x 160 stoličiek / pohovku a 4 stoličky. Z tejto kuchyne môžete ísť na terasu s otvoreným výhľadom na more v dĺžke 50 km. Spálňa má manželskú posteľ, nočné lampičky s nočnými lampami, trojdielnu skriňu s veľkým zrkadlom. Je tiež možné vystúpiť z spálne na terase. Každý apartmán má vlastnú terasu, takže jedna terasa nie je viditeľná pre druhú. Na terase je 4 miestny stôl. Kúpeľňa je tiež pekne vyzdobená: sprchovací kút s toaletnou misou, zrkadlo, umývadlo a ohrievač vody. Apartmány majú chodbu a každý má vlastné vstupné dvere. Apartmány majú vonkajší gril pre bezplatné využitie. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto. Každý apartmán má vlastné upravené plážové miesto so slnečníkom! Všetky zahrnuté v cene, ako aj pobytovú taxu. Hostia majú možnosť kúpiť domáce olivový olej, čierne víno, biele domáce brandy, ktoré, samozrejme, ochutnáme aj víno.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Matea

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Petra ( Šolta)

Štúdio-apartmán Petra sa nachádza v pokojnej zátoke Krušica na ostrove Šolta, nedotknutá príroda a krásne čisté more, pokoj a ticho sú najväčšie výhody tohto ubytovania pre dvoch. Všetky ostatné zariadenia reštaurácie, obchody a všetko ostatné sú len 3 km od zálivu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Petra

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Ivka ( Šolta)

Apartmán Ivka (Šolta) má: dve spálne: jedna spálňa s manželskou posteľou a jedna spálňa s jedným lôžkom, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kuchyňa, kúpeľňu so sprchou, obrovská terasa a gril. Apartmán - obývacia izba http://ferienwohnung-dalmatien.ptscro.com/ V cene ubytovania: miestna daň, parkovacie miesto, posteľná bielizeň, uteráky, riad a príbor, záverečné upratovanie. Minimálny pobyt počas noci: 1 noc

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivka

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Duska ( Šolta)

Byt pozostáva z kuchyne, kúpeľne, 3 spální a obývacej izby. Nachádza sa v blízkosti pláže a svojou polohou je ideálny pre rodiny s malými deťmi. Vďaka krásnej prírode, plážam, centrálnej polohe a vynikajúcim dopravným spojeniam je Rogač ideálnym miestom na dovolenku, ak chcete počas dovolenky preskúmať celý ostrov, ale stále máte nádherné pláže s krištáľovo čistým morom, prírodou a ticho.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Duska

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Excellent ( Šolta)

Apartmán Excellent sa nachádza v meste Necujam. Tento apartmán má výhľad na more a mesto a ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V byte sú 3 spálne, TV a vybavená kuchyňa, práčka a kúpeľňa so sprchovacím kútom. V byte je gril. V byte je terasa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Excellent

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 75 €

Apartmány Ema ( Šolta)

Apartmány "Ema" sa nachádzajú v meste Stomorska na ostrove Šolta, iba 50 m od pláže a 10 minút chôdze od centra. Môžeme ubytovať až 11 osôb v 2 apartmánoch. Dom sa nachádza na peknom a pokojnom mieste, len pár krokov od pláže. Byt na hornom poschodí ponúka terasu s krásnym výhľadom na more, zatiaľ čo hostia v apartmáne v prízemí si môžu vychutnať v krásnej zelenej záhrade pod olivovníky. Cena za prenájom zahŕňa pobytovú taxu, wifi internet, práčku a súkromné ​​parkovisko. Pre príplatok je k dispozícii prenájom lodí pre 6 osôb. Stomorska je miestom perfektnej kombinácie kontrastov, starých kamenných domov a plachetnic, viazaných len pár metrov od rybárskych lodí, dalmátskych taverien a moderných kaviarní. Pláže sa nachádzajú na ľavej a pravej strane zátoky a poskytujú ideálne opaľovanie a skákanie v horúcich letných dňoch. Svojím rustikálnym šarmom a pohostinnosťou miestnych obyvateľov vás na prvý pohľad podmaní Stomorská. Stomorska je najstaršie pobrežné mesto na ostrove Šolta. Na ostrov sa môžete dostať niekoľkokrát denne trajektom zo Splitu do Rogača za 55 minút.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ema

Od mora 60 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Mendula ( Šolta)

Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v mestečku Rogač a ponúka slnečnú terasu. Hostia majú k dispozícii terasu. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V kuchyni je rúra a mikrovlnná rúra. V apartmáne Mendula nájdete uteráky a posteľnú bielizeň. V tomto apartmáne je k dispozícii aj bezplatné súkromné ​​parkovisko. Split je 11 km od apartmánov Mendula. Najbližšie letisko je Split Airport, 9.9 mi od Mendula Apartment. Hovoríme váš jazyk!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mendula

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Šolta

Šolta  - Erb Ostrov Šolta sa nachádza v strednej Dalmácii súostrovie na Jadrane, medzi ostrovmi Brač a Drvenik Veli, a iba 9 námorných míľ južne od mesta Split. Jeho rozloha je 58 km2 a má populáciu len cez 1700 obyvateľov. Šolta je typický jadranský ostrov, na ktoré sa vzťahuje bujnej stredomorskej vegetácie, obrobených polí, olivových hájov a viníc. Má krásne malé zátoky a pláže a je obklopený krištáľovo čistej vody modré Jadranského mora. Klíma je veľmi príjemné s teplými a slnečnými letami a miernymi zimami, čo umožňuje návštevy turistov po celý rok. Na ostrove Šolta sa nachádza osem miest: Stomorska, Nečujam, Rogač ktorý je tiež prístav pre celý ostrov, Stomorska, Gornje Selo, Srednje Selo Grohote, i Donje Selo. Ostrov je veľmi dobre prístupný a dobre spojený trajektom so Splitom. V priebehu letnej sezóny má osem denné spojenie, a cesta trvá necelú hodinu. Ekonomika ostrova je založená na vinice, olivové a pestovanie ovocia, rybolov a cestovný ruch. Väčšina miestnych obyvateľov má svoje vlastné zeleninové záhrady, vinice a olivové háje, a väčšina z nich tiež ponúka služby ubytovanie v ich súkromných domoch. Budú vás privíta s radosťou a s pohárom miestneho vína a čerstvé ekologické ovocia a zeleniny. Na južnej strane ostrova skrýva veľké množstvo zátok, ktoré nemožno dostať autom, a niekoľko vynikajúcich reštaurácií, ktoré priťahujú čoraz väčší počet dobrodruhov a námorníkov. Na ostrove Šolta môžete maximálne uvoľniť a stráviť svoju dovolenku s priateľskými hostiteľmi, dobré jedlo, čisté a nedotknutej prírody, dostatkom slnečného svitu a pokoja a mieru tohto panenského ostrova. Vyhľadávať ubytovanie na ostrove Šolta. Apartmány, izby a ubytovanie za prijateľné ceny na ostrove Šolta súkromné. Vitajte na ostrove Šolta!

Šolta Predpoveď počasia