Your browser does not support JavaScript! Apartmány a lacné ubytovanie v súkromí Šolta, Chorvátsko

Apartmány a súkromné ubytovanie Šolta

Šolta - Coat of arms

Ostrov Šolta sa nachádza v strednej Dalmácii súostrovie na Jadrane, medzi ostrovmi Brač a Drvenik Veli, a iba 9 námorných míľ južne od mesta Split. Jeho rozloha je 58 km2 a má populáciu len cez 1700 obyvateľov. Šolta je typický jadranský ostrov, na ktoré sa vzťahuje bujnej stredomorskej vegetácie, obrobených polí, olivových hájov a viníc. Má krásne malé zátoky a pláže a je obklopený krištáľovo čistej vody modré Jadranského mora. Klíma je veľmi príjemné s teplými a slnečnými letami a miernymi zimami, čo umožňuje návštevy turistov po celý rok. Na ostrove Šolta sa nachádza osem miest: Stomorska, Nečujam, Rogač ktorý je tiež prístav pre celý ostrov, Stomorska, Gornje Selo, Srednje Selo Grohote, i Donje Selo. Ostrov je veľmi dobre prístupný a dobre spojený trajektom so Splitom. V priebehu letnej sezóny má osem denné spojenie, a cesta trvá necelú hodinu. Ekonomika ostrova je založená na vinice, olivové a pestovanie ovocia, rybolov a cestovný ruch. Väčšina miestnych obyvateľov má svoje vlastné zeleninové záhrady, vinice a olivové háje, a väčšina z nich tiež ponúka služby ubytovanie v ich súkromných domoch. Budú vás privíta s radosťou a s pohárom miestneho vína a čerstvé ekologické ovocia a zeleniny. Na južnej strane ostrova skrýva veľké množstvo zátok, ktoré nemožno dostať autom, a niekoľko vynikajúcich reštaurácií, ktoré priťahujú čoraz väčší počet dobrodruhov a námorníkov. Na ostrove Šolta môžete maximálne uvoľniť a stráviť svoju dovolenku s priateľskými hostiteľmi, dobré jedlo, čisté a nedotknutej prírody, dostatkom slnečného svitu a pokoja a mieru tohto panenského ostrova. Vyhľadávať ubytovanie na ostrove Šolta. Apartmány, izby a ubytovanie za prijateľné ceny na ostrove Šolta súkromné. Vitajte na ostrove Šolta!

Priamy kontakt s majiteľmi ubytovania Šolta
Lacné apartmány Šolta
Súkromné ubytovanie Šolta

Šolta - vyhľadať súkromné ubytovanie na mape

Videoprezentácia Šolta

0 ubytovanie


od

Zoradiť podľa:
Apartmány Beleca Šolta Šolta - Chorvátsko

Apartmány Beleca Šolta
Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb od 60 €

Apartmány Blagaic Šolta - Chorvátsko

Apartmány Blagaic
Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb od 45 €

Apartmány Duska Šolta - Chorvátsko

Apartmány Duska
Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb od 80 €

Apartmány Dvornik Šolta - Chorvátsko

Apartmány Dvornik
Šolta

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb na vyžiadanie


Apartmány Ivka Šolta - Chorvátsko

Apartmány Ivka
Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb od 45 €

Apartmány Jakov Šolta - Chorvátsko

Apartmány Jakov
Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb na vyžiadanie

Rekreačné domy Jasna Šolta - Chorvátsko

Rekreačný dom Jasna
Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb od 70 €

Rekreačné domy Kuca Jasna Šolta - Chorvátsko

Rekreačný dom Kuca Jasna
Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb od 70 €


Apartmány Mare Blu Šolta - Chorvátsko

Apartmány Mare Blu
Šolta

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb na vyžiadanie

Apartmány Matea Šolta - Chorvátsko

Apartmány Matea
Šolta

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb od 50 €

Apartmány Mima Šolta - Chorvátsko

Apartmány Mima
Šolta

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb od 45 €

Apartmány Nica Šolta - Chorvátsko

Apartmány Nica
Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb od 80 €


Apartmány Oliva Šolta - Chorvátsko

Apartmány Oliva
Šolta

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb od 22 €

Apartmány Palmina Šolta - Chorvátsko

Apartmány Palmina
Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb na vyžiadanie

Apartmány Petra Šolta - Chorvátsko

Apartmány Petra
Šolta

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb od 35 €

Apartmány Tvrdic Honey Šolta - Chorvátsko

Apartmány Tvrdic Honey
Šolta

Od mora 2000 m
Kapacita 12 osôb od 42 €


Apartmány Villa Barunesa Šolta - Chorvátsko

Apartmány Villa Barunesa
Šolta

Od mora 90 m
Kapacita 8 osôb od 65 €

Rekreačné domy Villa Maslinica Šolta - Chorvátsko

Rekreačný dom Villa Maslinica
Šolta

Od mora 250 m
Kapacita 7 osôb od 150 €

Apartmány Villa Mileana Šolta - Chorvátsko

Apartmány Villa Mileana
Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb na vyžiadanie

Apartmány Villa Peggy Šolta - Chorvátsko

Apartmány Villa Peggy
Šolta

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb od 130 €


Apartmány Beleca Šolta Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €


Poslať dotaz

Apartmány Beleca Šolta - Šolta

Byt Belec 2 sa nachádza na ostrove Šolta v malej dedine neďaleko prístavu. V blízkosti bytu sú krásne pláže, kaviarne, reštaurácie a Euroclub-tábor pre deti s bohatým obsahom. Parkovanie zadarmo. Pokojné prostredie a krásne výhľady, aby vaša dovolenka perfektné!


Apartmány Blagaic Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

od 45 €


Poslať dotaz

Apartmány Blagaic - Šolta

Vitajte na miesto, kde more je stále dokonale čistá. Naše komfortné apartmány s nádherným výhľadom na more sa nachádza len 2 minúty od veľkých pláží. Rezervujte si dovolenku na ostrove Šolta a užiť si leto s nami. Dom sa nachádza v pokojnej oblasti, na prvom poschodí sú 3 apartmány: A 2 + 2, 2 + 2 B a C 2 + 1. Každý apartmán má spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, balkónom a terasa. Parkovisko, Wi-Fi, TV so satelitným príjmom, gril a klimatizácia sú ponúkané. Výborné miesto pre väčšie skupiny, ktoré chcú dovolenku spoločne. Môžete ochutnať a zakúpiť miestne produkty, víno, likéry a olivový olej.


Apartmány Duska Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 80 €


Poslať dotaz

Apartmány Duska - Šolta

Byt pozostáva z kuchyne, kúpeľne, 3 spální a obývacej izby. Nachádza sa v blízkosti pláže a svojou polohou je ideálny pre rodiny s malými deťmi. Vďaka krásnej prírode, plážam, centrálnej polohe a vynikajúcim dopravným spojeniam je Rogač ideálnym miestom na dovolenku, ak chcete počas dovolenky preskúmať celý ostrov, ale stále máte nádherné pláže s krištáľovo čistým morom, prírodou a ticho.


Apartmány Dvornik Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Dvornik - Šolta

K bytu patrí balkón, kde si hostia môžu mať obed v tieni vonku. V byte je moderný, novo zrekonštruovaný a štýlovo zariadené. Na pláži je 100 m ďaleko a môže byť dosiahnuté prechádzky borovicovým lesom. Žiadne hlavnej cesty v blízkosti. V blízkosti bytu je obchod a okolie reštaurácia sa nachádza 400 m od apartmánu. Na pláži sa nachádza diskotéka, dva bary a jeden internetová kaviareň s Wi-Fi služby. S výnimkou Nečujam, odporúčame navštíviť Stomorska, olivové háje a mnoho skrytých zátok na ostrove Šolta.


Apartmány Ivka Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €


Poslať dotaz

Apartmány Ivka - Šolta

Apartmán Ivka (Šolta) má: dve spálne: jedna spálňa s manželskou posteľou a jedna spálňa s jedným lôžkom, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kuchyňa, kúpeľňu so sprchou, obrovská terasa a gril. Apartmán - obývacia izba http://ferienwohnung-dalmatien.ptscro.com/ V cene ubytovania: miestna daň, parkovacie miesto, posteľná bielizeň, uteráky, riad a príbor, záverečné upratovanie. Minimálny pobyt počas noci: 1 noc


Apartmány Jakov Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Jakov - Šolta

Tieto apartmány sú umiestnené v Rogač na ostrove Šolta, od Splitu 45 až 50 minút jazdy trajektom. Byt má 2 spálne, kuchyňu, kúpeľňu a veľkú terasu s krásnym výhľadom na more. Pláže sú skalnaté, betón a piesčité preč 5 až 10 minút chôdze. V byte je vonkajšia sprcha, gril a parkovanie v tieni. Príďte si vychutnať krásu leta.


Rekreačný dom Jasna Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 70 €


Poslať dotaz

Rekreačný dom Jasna - Šolta

Kamenný dom, ktorý sa nachádza v centre Maslinica miest, na nábreží. Plocha domu je 34m2 x 3 poschodia. V prízemí sa nachádza plne vybavená kuchyňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre dve osoby a kúpeľňu. V prvom poschodí sú dve spálne s manželským lôžkom a v hornom poschodí (podkrovie) sa nachádza veľká spálňa s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou pre jednu osobu. Dom je zariadený rustikálnom štýle. Dom má dva vchody, predné a zadné, a drevené kroky, ktoré vedú po dome z prízemia na prvé poschodie. V blízkosti domu sa nachádza reštaurácia a bary, obchody, obchody so suvenírmi a autobusová zastávka. V zadnej časti domu sa nachádza malá terasa (5 m2) so stolom a stoličkami. Domáci miláčikovia sú vítaní (bez poplatku). Minimálna rezervácie je sedem dní. Pěkná dovolená Prajeme vám Baradic fammily!


Rekreačný dom Kuca Jasna Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 70 €


Poslať dotaz

Rekreačný dom Kuca Jasna - Šolta

Krásny kamenný dom sa nachádza v centre Maslinica na ostrove Šolta. Plocha domu je 70 m2, rozdelených do dvoch poschodí. Skladá sa z plne vybavenú kuchyňu, obývacia izba, kúpeľňa, WC a dve spálne s manželskou posteľou.


Apartmány Mare Blu Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Mare Blu - Šolta

Dom / byt ležiace na ostrove Šolta, A veľmi ľahko a rýchlo dostupný z mesta Split. POPIS: TENTO byt s 3 spálňami. Byt aj celkom nové a má 6-7 lôžkami. Presné, aby bola obnovená v minulom zime. SO Fotografie boli robené o minulé leto PREČO domu je konečne pripravený. ALL úplne nový! E sa skladá z dvoch úrovniach: Prízemie kuchyňa so stolom a stoličkami a TV so SAT (kuchyňa je dobre vybavená rúrou, sklokeramickou varná doska, chladnička END FREEZER LARGE) V prízemí máte tiež práčka. 2 spálne (1 dvojlôžková, 1 spálňa s poschodovou posteľou) vo viac ako slúžiť, WE 1 prístelka v spálni menšie. V kúpeľni s oknom je sprchovací kút (bez sprchovacím závesom) a bidet ,, K dispozícii je tiež malá terasa so stolom a stoličkami, a ďalší veľký vonkajší priestor, kde si môžete dať iný stôl, stoličky, gril drevené uhlie. Je to tiež vonkajší kohút, kde, ak chcete, môžete tiež vonkajšiu sprchu. V hornom poschodí (podkrovie): 1 spálňa s manželskou posteľou, druhá kúpeľňa so sprchou / WC, Finest v kúpeľni (a bidet), s klimatizáciou, TV so satelitom. Takže celkom z 6-7 lôžkami. 2 kúpeľne so sprchou (raz kúpeľňou na poschodí a kúpeľňa na prízemí), malú terasu, kuchyňa, vonkajším priestorom so stolom a stoličkami, aby mohli zostať v otvorenej krajine k jedlu alebo odpočinku. Existujú dva televízory so satelitným pripojením (jeden v prízemí a jeden na poschodí). Miesto, ktoré ste 80 m fotografiu pláži pri mori. Neobsadené parkovanie v bezprostrednej blízkosti domu, cca 20 m od domu, tento malý supermarket 70 m, reštaurácia, bar, práčovňa za poplatok (ak chcete), s barovým stolom a stoličkami s Wi-Fi pripojením na internet asi 90 m od domu , hneď vedľa pláže. Pláž s okruhliakmi (drobné kamienky ovál), liečebný dom zadarmo 80 m. Nehnuteľnosť sa nachádza v turistickom komplexe Apartmani Nečujam s ostatnými domovy v rovnomennej zátoke. E obklopený borovicovým lesom, ale pripojený k moru. Toľko zelený okolo domu, to ide s veľkou vetra. Prikladám pár fotiek, čím sa získa predstavu o bytu a mieste! Ani cca 80 m od domu (na pláži), ktoré majú kaviareň s Wi-Fi. Je to rýchle riešenie! Na ostrove sa môžete dostať trajektom / katamaránom z Split / Splite, niekoľkokrát denne. Trajekty alebo katamarány veľmi časté v lete. Je to ostrov veľmi dobre spojený s pevninou. A dobré riešenie, ak máte záujem vidieť viac ostrovoch počas dovolenky od nás .... pretože počas dňa si môžete prejsť z jedného ostrova na druhý večer a vrátiť sa sem znova. Ďakujem za to, že ma kontaktoval a ak sa rozhodnete prenajať dom, máte našu pohostinnosť a vítam vás v našom dome.


Apartmány Matea Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

od 50 €


Poslať dotaz

Apartmány Matea - Šolta

Jedná sa o novo zrekonštruované apartmány v krásnom a pokojnom prostredí. Každý apartmán má kuchyňu so sporákom / plyn + elektrinu, rúru, umývadlo, chladničku, hriankovač, kávovar, bojler, TV-SAT, klimatizáciu, WIFI a 200x 160 stoličiek / pohovku a 4 stoličky. Z tejto kuchyne môžete ísť na terasu s otvoreným výhľadom na more v dĺžke 50 km. Spálňa má manželskú posteľ, nočné lampičky s nočnými lampami, trojdielnu skriňu s veľkým zrkadlom. Je tiež možné vystúpiť z spálne na terase. Každý apartmán má vlastnú terasu, takže jedna terasa nie je viditeľná pre druhú. Na terase je 4 miestny stôl. Kúpeľňa je tiež pekne vyzdobená: sprchovací kút s toaletnou misou, zrkadlo, umývadlo a ohrievač vody. Apartmány majú chodbu a každý má vlastné vstupné dvere. Apartmány majú vonkajší gril pre bezplatné využitie. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto. Každý apartmán má vlastné upravené plážové miesto so slnečníkom! Všetky zahrnuté v cene, ako aj pobytovú taxu. Hostia majú možnosť kúpiť domáce olivový olej, čierne víno, biele domáce brandy, ktoré, samozrejme, ochutnáme aj víno.


Apartmány Mima Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €


Poslať dotaz

Apartmány Mima - Šolta

Byt je na kopci pri obci v prízemí nášho rodinného domu. Je to jediný na prenájom. Má dve spálne, plne vybavenú kuchyňu a dve terasy - južnú a severnú. Hostia môžu využiť vonkajší gril a parkovacie miesto . Miesto je pokojné a ďaleko od prístavu a veľa reštaurácií a kaviarní. Obec bola založená okolo hradu z 18. storočia, čo dáva dedine osobitnú atmosféru. Môžete si vychutnať v krištáľovo modrom mori, ako aj v mnohých kultúrnych podujatiach a zábavy. Vitajte!


Apartmány Nica Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 80 €


Poslať dotaz

Apartmány Nica - Šolta

Apartmán NICA - Maslinica, ostrov Šolta leží na výsadné postavenie v prvom rade k moru. Byt je navrhnutý tak, aby ubytovať až 4 osoby. Všetky izby majú výhľad na more. Byt je o veľkosti 100 m2 + 25 m2 terasa. Dve spálne, kúpeľňa, obývacia izba a kuchyňa. Byt je kompletne vybavená všetkými spotrebičmi, deky, uteráky, umývanie atď. * Bezpečné súkromné ??parkovisko, * Beach Resort 20 m od bytu, * Schopnosť využívať záhradu okolo domu, * vonkajšia sprcha v záhrade, * plážové ležadlá a slnečníky (k dispozícii na požiadanie - za poplatok), * TV, SatTV, * Bezdrôtové pripojenie k internetu * Klimatizácia v obývačke / kuchyni (za poplatok), * Malé zvieratá povolené (za poplatok), po dohode s hostiteľom, * Fajčenie je povolené v obývacej izbe / kuchynskou linkou.


Apartmány Oliva Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

od 22 €


Poslať dotaz

Apartmány Oliva - Šolta

V pokojnej časti zosunula zátoke medzi olivovníkmi a borovicami na prenájom 3 menšie apartmán pre 2 až 3 osoby. Apartmány majú balkón, terasa, vlastné parkovisko, gril, WLAN internet. A1 - 3 osoby, 2 spálne, prvé poschodie (32-48 € / deň), A2 - 2 osoby, 1 spálňa, prvé poschodie (22-32 € / deň) A3 - 2 + 1 osoba, 1 spálňa, prízemie, záhrada terasa, samostatný vchod: klimatizácie a domáce zvieratá na vyžiadanie (32 - 48 €)


Apartmány Palmina Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Palmina - Šolta

Apartmány sú pre štyri až šesť osôb, vysoko kvalitné a zariadených s klimatizáciou, TV, SAT, práčkou, umývačkou umývanie, gril, apod pláž sa nachádza priamo pri dome.


Apartmány Petra Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

od 35 €


Poslať dotaz

Apartmány Petra - Šolta

Štúdio-apartmán Petra sa nachádza v pokojnej zátoke Krušica na ostrove Šolta, nedotknutá príroda a krásne čisté more, pokoj a ticho sú najväčšie výhody tohto ubytovania pre dvoch. Všetky ostatné zariadenia reštaurácie, obchody a všetko ostatné sú len 3 km od zálivu.


Apartmány Tvrdic Honey Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 2000 m
Kapacita 12 osôb

od 42 €


Poslať dotaz

Apartmány Tvrdic Honey - Šolta

Apartmány tvrdiac sa nachádza na rodinnom pozemku v samom srdci ostrova, medzi drsnosťou skál a stredomorskej flóry. Apartmány sú zariadené v stredomorskom štýle, majú vlastné parkovacie miesto, terasa, klimatizované, vybavené je W-LAN pripojenie k internetu


Apartmány Villa Barunesa Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 90 m
Kapacita 8 osôb

od 65 €


Poslať dotaz

Apartmány Villa Barunesa - Šolta

VILLA BARUNESA má tri nové komfortné apartmány, A1 (2 + 2 osoby), 50m2 povrch, jedna spálňa, veľká obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, dve kúpeľne, dve klimatizácie, dve led TV, umývačka riadu, práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, opekač, kávovar, smootie maker. Terasa 2 x 5 m2 s výhľadom na more. A2 (2 + 2 osoby), 50m2 povrch, jedna spálňa, veľká obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, dve kúpeľne, dve klimatizácie, dve Led televízory, umývačka riadu, práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, výrobca sladkostí. Terasa 2 x 5 m2 s výhľadom na more A3 (4 + 2 osoby), 100m2 povrch, jedna spálňa, veľká obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, dve kúpeľne, tri klimatizácie, tri LED televízory, umývačka riadu, práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, hriankovač, kávovar, smootie maker. Terasa 2 x 10 m2 s výhľadom na more. Všetky izby sú pokryté signálom WiFi zdarma. Vo dvore sa nachádza súkromné, bezplatné parkovanie, veľký gril a veľký súkromný bazén.


Rekreačný dom Villa Maslinica Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 250 m
Kapacita 7 osôb

od 150 €


Poslať dotaz

Rekreačný dom Villa Maslinica - Šolta

Pekný rodinný rekreačný dom s vlastným bazénom, Villa Maslinica, sa nachádza vo vyššej časti osady, ďaleko od hluku preplnených turistických destinácií, takže je ideálnym miestom na oddych a odpočinok. Vila je plne vybavená a bola nedávno zrekonštruovaná (2014). Je vhodný pre rodiny s deťmi a skupiny do 7 osôb. Všetky izby sú dvojlôžkové a nachádzajú sa v prvom poschodí, ktoré je klimatizované. Spoločné kúpeľne so sprchovacím kútom sa nachádzajú na prízemí av prvom poschodí. Obývacia izba s káblovou TV a Wi-Fi sa nachádza v prízemí. Deti a dospelí budú nadšení z priestoru pri bazéne, kde si môžu zahrať stolný tenis a elektrické šípky, a to všetko pri počúvaní hudby z Hi-Fi systému. Hostia si môžu vychutnať záhradu, veľkú terasu a otvorený bazén (bežná voda, nie je vyhrievaná). Ak chcete vychutnať jedlo v tieni terasy, môžete využiť oplotený gril a vonkajšiu mini kuchyňu s chladničkou.


Apartmány Villa Mileana Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Villa Mileana - Šolta

Sme nachádza iba 10 metrov od pláže v malom mestečku Stomorska na ostrove Šolta. Naše byty, ktoré sú navrhované a presne vybavené fullfile všetky potreby hodnotenia a komfort, sú len malou časťou krásne príbehu, ktorý skrýva za týmto historickým ostrov plný nedotknutej prírody, chutné jedlo a romantických pamiatok.


Apartmány Villa Peggy Šolta
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 130 €


Poslať dotaz

Apartmány Villa Peggy - Šolta

Villa Peggy s dom o dvoch podlažiach, každé poschodie jedného bytu. Byty sú prenajímané spolu na spoločným vchodom, dosiahnuť v hornom poschodí bytu prejsť do obývacej izby v podkroví. Apartmán A (60 m2): Ground. Skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb, kúpeľňa, kuchyňa (s umývačkou riadu), obývacia izba (satelitný TV, stereo) a čo je najdôležitejšie na leto, priestranná terasa (cca 30 m2) s výhľadom na more a dom s grilom. APARTMÁN B (30 m2), pôdne vstavby. Skladá sa z dvoch dvojposteľových spální, kúpeľne, kuchynkou a dvoma balkónmi. Dom sa nachádza v malej zátoke Tepli bok a 15 metrov od mora, 500 m od malého starej rybárskej dediny Maslinica, kde sú obchody a niekoľko reštaurácií. Tepli lemujú zátoky ideálne pre windsurfing v dôsledku vetra mistral, ktorý vždy jemne fúka, a to je dôvod, prečo to nie je nikdy príliš horúca. Villa Peggy je ideálny pre dve rodiny (8 osôb), ktorí chcú stráviť dovolenku spoločne ešte oddelene.