Apartmány a ubytovanie v súkromí Brač - Milna

Milna je dedina a obec na západnej strane ostrova Brač, v Split-Dalmácia County, v Chorvátsku. Milna bol založený v 17. storočí a vytvoril okolo zámku šľachtického rodu Cerinić. V tej dobe to rástlo okolo kostola Panny Márie, ktorý bol tiež postavený ušľachtilý rodiny Cerinić. Vďaka svojej polohe v hlbokom a chránenej zátoke je známa ako najlepšia prírodný prístav na ostrove Brač. V polovici 19. storočia tu prekvital...

Zoradiť podľa:

Apartmány Zaga

Brač - Milna

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

First minute ponuka

Apartmány Sara

Brač - Milna

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmány Villa Klara

Brač - Milna

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Apartmány Villa Pia

Brač - Milna

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

od 75 €

Rekreačný dom Villa Calma

Brač - Milna

Od mora 100 m
Kapacita 7 osôb

od 95 €

Rekreačný dom Lavanda

Brač - Milna

Od mora 70 m
Kapacita 3 osôb

od 60 €

Apartmány Babić

Brač - Milna

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Apartmány Villa Maslina

Brač - Milna

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Villa Miravala

Brač - Milna

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vesna

Brač - Milna

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Leni

Brač - Milna

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 35 €

Apartmán Marija

Brač - Milna

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Rogosic

Brač - Milna

Od mora 20 m
Kapacita 18 osôb

od 55 €

Apartmány Bili Osibova

Brač - Milna

Od mora 20 m
Kapacita 13 osôb

od 70 €

Apartmány Zaga ( Brač - Milna)

Byt sa nachádza pri pláži v malom rodinnom dome. Pozostáva z troch izieb s manželskou posteľou, kuchyne s jedálenským kútom a všetkých potrieb a spotrebičov potrebných v domácnosti, k dispozícii je tiež WC so sprchou. Z kuchyne je obývacia izba - jedáleň so stolom, stoličkami, TV a grilom. Výhľad klesá dolu po schodoch k kvetinám, do záhrady, do vonkajšej sprchy, do detskej hojdačky do kryštalického mora, kde je pod plážou slnečník, so stolom a stoličkou pod ňou a ležadlami na slnku. Menšiu loď je možné priviazať pozdĺž pobrežia. Ak si hostia želajú, môžeme ich vziať loďou na prehliadku zálivu. Možné sú aj prekvapenia rýb, ale nie všetko sa dá objaviť, niečo môže byť pod závojom tajomstva, ak prídete, odhalí ich. Máme tiež garsónka DIDICA 2 + 0, ktorá sa nachádza v objekte plne vybavenom pre pohodlný pobyt dvoch osôb. Má samostatný východ do svojej malej časti pláže az každej časti bytu je výhľad na more. Ak prídete, bude sa vám to páčiť a ak ani neviete, čo ste zmeškali. Parkovanie je vo vnútri objektu, pretože je možné priviesť loď, ak ju chcete priniesť. Tešíme sa na stretnutie s Vami. S pozdravom Vaši možní hostitelia. POZNÁMKA: PRE POBYTY MESIAC AKO 7 DNÍ Cena zahŕňa 30%

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zaga

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Sara ( Brač - Milna)

Nachádzame sa v zátoke Osibova, 2 km od Milny, na juhozápadnej strane ostrova Brač. V Milne sa nachádza banka, pošta, marina, kaviarne, reštaurácie, trh a tržnica trvá 5 minút, ak idete autom, alebo 20 minút, ak ste pešo. Je dosť blízko všetkému, čo by ste mohli potrebovať alebo chcieť počas svojej dovolenky, je však ďaleko od letných davov a mestských zápch. Ak hľadáte pokoj a pohodu, táto krásna zátoka je pre vás ideálnym miestom a náš apartmán vám počas pobytu poskytne ideálne pohodlie. Hostiteľ hovorí anglicky. Dom má 2 apartmány. Prvý apartmán (60 m2) je na prízemí a má 2 izby, kuchyňa, veľká jedáleň, krytá terasa s výhľadom na more, parkovisko, gril, klimatizácia, WIFI ... Druhý apartmán (60 m2) je na prvom poschodí , má 2 izby, veľkú jedáleň a kuchyňu, kúpeľňu a samostatné WC a krásnu terasu s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sara

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Villa Klara ( Brač - Milna)

Villa Klara sa nachádza iba 50 m od pláže, ktorá sa nachádza v krásnej zátoke Osibova, ktorá zaisťuje čistotu mora. Je to ideálne miesto pre milovníkov kúpania, potápania a únik z mestskej vravy a užite si dovolenku. Najbližšie obchody s potravinami sa nachádza v Milna, dva kilometre. Villa Klara má k dispozícii 4 apartmány. Každý apartmán má samostatný vchod, obývacia izba s možnosťou rozkladacím lôžkom (190 x 115), spálňa s manželskou posteľou (200 x 160), kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchyňa je vybavená riadom a príbory, terasa s výhľadom na more. Apartmány sú vybavené satelitnou TV, rádio s CD prehrávačom, bezdrôtové pripojenie k internetu, klimatizácia. Vo vile si hostia môžu vychutnať a relaxovať v krásne upravenej záhrade, kde je hydro-masážny vyhrievaný bazén jacuzzi pre šesť ľudí, lehátkami a grilom. Pláž pre deti a neplavcov sa nachádza 50 metrov od hotela a pláž pre plavcov niekoľko metrov. Prenajímateľ bude ochotne poskytne lôžko, ku ktorému je len sto metrov od vily. Príjemný pobyt na ostrove, pretože mierne podnebie, veľký počet slnečných dní a teplého mora je možné od začiatku mája do konca októbra.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Klara

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Villa Pia ( Brač - Milna)

Dom s tromi plne vybavenými apartmánmi v pokojnej zátoke Osibova v Milne na ostrove Brač sa nachádza pri mori. Možno prenajať ako celok pre 11 hostí. Apartmány sú v súkromnom dome na troch podlažiach prepojených vnútorným schodiskom. Všetky apartmány majú terasy s výhľadom na more. Pláž je pred domom. Kamienková, skalnatá, obklopená borovicami a krištáľovo čistou vodou. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie na mieste. Apartmány majú klimatizáciu / kúrenie (nie v spálni). Centrum Milne chôdze je asi 25 minút jazdy autom a 10 minút. Supermarkety sa nachádzajú v Milne, reštaurácie, bary, cukrárne, lekár, lekáreň, prenájom auta, čln, skútre, bicykel, škola potápania, dva prístavy, kostol, zastávka autobusu pre Supetar, katamarán pre Split, majitelia taxi .... sú k dispozícii pre akékoľvek otázky a pomoc. Chceme, aby ste sa cítili ako doma.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Pia

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 75 €

Rekreačný dom Villa Calma ( Brač - Milna)

Villa Calma je rekreačný dom, ktorý sa nachádza na ostrove Brač, 2 km od mesta Milna, v nedotknutom zálive Makarac. Obklopený borovicami a len 100 m od mora, je ideálnym miestom pre relaxáciu moderného času robinsons a zároveň ponúka plný komfort. Dom je ideálny pre 5 až 6 osôb, hoci na obývacej izbe je možné ubytovať ďalšie osoby. Vnútorný priestor ponúka horné poschodie s tromi spálňami a wc, v prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálenským kútom, obývacia izba a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Veľkosť každého poschodia je 40 m2. Exteriér poskytuje krásnu oblasť s grilom a posedením v tieni pred ním. Parkovanie pre vaše auto je vedľa domu.   Do centra Milny sa dostanete za 30 minút. Tam si môžete prenajať loď, skúter alebo bicykel. Oblasť okolo zálivu Makarac ponúka veľa krásnych skrytých zátok a nedotknutých pláží.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Calma

Od mora 100 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 95 €

Rekreačný dom Lavanda ( Brač - Milna)

Hostia budú používať celý dom ako jediný obyvateľov. Ten dom bol postavený a zaradený do kategórie 4 * podkrovný byt. Dom sa nachádza v zátoke Osibova a sa nachádza cca 70 m od mora. Prístup do samotného domu je asfaltová cesta z Milna na Osibova zálivu. Cesta je približne 1500 m dlhej a 3-4 metrov široký s niekoľkými widenings, ktoré robí zloženie vozidiel jednoduchšie. Zvyšok ceste (cca 500 m) je dobre vykonanej poľná cesta, ktorá je slinutého na niekoľko etáp. V dome sedí na konci slepej uličke. Hostia majú obrovskú terasu s veľkými drevenými stolom, stoličkami a lehátkami, ktoré majú k dispozícii. Tiež, na terase, je tu veľká ručná krb, ktorý môže byť použitý pre grilovanie. Dom má tiež parkovacie miesta a 100 m2 vnútorné pole. Relatívne malá vzdialenosť od centra Milna dáva hosťom pomerne ľahký prístup k kultúrnych a zábavných podujatí, a zároveň Osibova zátoka vám pokojné a pokojnú dovolenku naplnenú vôňou Stredozemného mora. V blízkosti domu sa nachádza číslica cesty cez olivové háje a borovicové lesy, ktoré sú vhodné pre mierové prechádzky alebo cyklistické vychádzky. Najbližšia pláž je vzdialená 100 m od domu (hornín a spekaného plošinami) a najbližšia kamienková pláž je vzdialená 250-500 m od hotela.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lavanda

Od mora 70 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Babić ( Brač - Milna)

Ponúkame ubytovanie na prekrásnom ostrove Brač, v blízkosti miesto zvané Milna, v zátoke Osibova. Prichádzajú do našich bytov a relaxovať na terase s krásnym výhľadom na jasné a čisté more, so zvukom vĺn nápadnými kamene, vône prírody ... Ak chcete uniknúť z každodenného života, rýchlo života, zvuky autá , ste na správnom mieste! Máme: AP 4 + 2 AP 2 + 1, 2 + 1 AP

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Babić

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Villa Maslina ( Brač - Milna)

Vo vlastnosti sú prenajímané byty 3 - Lia (2 + 2) na prízemí, Mikaela (2 + 2) a Lynn (4) na prvom poschodí. Check in: 16:00 Check out: 10:00. No internet v objekte. ZARIADENIE A VYBAVENIE: parkovanie vo vnútri objektu. Doplnkové služby: detská postieľka na vyžiadanie - zadarmo. PLÁŽE tiež v blízkosti objektu: štrková pláž, skalnatá pláž, betónová pláž. Vzdialenosti: Najbližšia pláž je vzdialená 200 m od hotela. Táto nehnuteľnosť je 150 metrov od pobrežia. Centrum mesta je 1000 m od domu. Obchod s potravinami - 150 m. Najbližšia reštaurácia - 150 m. Najbližšie ošetrovňa / nemocnica - 22000 m. Vzdialenosť od MHD (bus, atď) - 1500 m. Letisko - 61 km. Vlaková stanica - 41 km. Loď / trajekt - 22 km. Akceptujeme domáce zvieratá, tam je poplatok vo výške 30 eur splatný pri príchode.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Maslina

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Villa Miravala ( Brač - Milna)

Tento krásny 3 spálne, 3 kúpeľ vila v malebnej pobrežnej dedine Milna ponúka nádherný výhľad na prístav a okolitú krajinu. V blízkosti olivových hájov a promenády do dediny, krásne Villa Miraval je v pešej vzdialenosti od reštaurácií, obchodov, miestnych pláží a ďalšími vymoženosťami peších. Pri vstupe do prízemia Villa Miraval budete uvítání priestranné a svetlé obývací priestor, ktorý sa skladá z obývacej izby, jedálne a kuchyne. Schody vedú do prvého poschodia (US 2. poschodie) s druhou obytný priestor s obývacou izbou a kuchyňou s jedálenským kútom. Pravé krídlo vily je miesto, kde sa nachádza tri spálne, každá na samostatnom prízemí, aby poskytoval maximálne súkromie. Off v druhom poschodí (US tretie poschodie), spálňa je útulná štúdia, ktorá môže byť premenený na extra jednolôžkovú izbu. Miraval je vybavený všetkými modernými vymoženosťami, aby vaša dovolenka pobyt luxusné a pohodlné. Všetky priestory sú naplnené moderné, zákazková výroba nábytku a umenia z celého sveta. Vila je vybavený klimatizáciou, satelitný HDTV s prémiovými filmovými kanálmi, internet, DVD prehrávač a práčky. Okrem toho sú moderné kuchyne sú plne vybavené s mikrovlnami, kávovary a ďalšie nástroje ideálne pre varenie a zábavné. Villa Miraval je vybavený dvoma obytné priestory - jeden v prízemí a druhá na prvom poschodí (US druhé poschodie). V prízemí sa nachádza obývací priestor sa skladá z obývacej izby s veľkými, komfortné v tvare L pohovkou a TV s plochou obrazovkou, krásny jedálenský stôl s posedením pre 8 a priestrannú, plne vybavenú kuchyňu s posedením pre dodatočné 4. Druhá Floor Obytná plocha sa skladá z obývacej izby s inou plyšovou v tvare L pohovkou a TV s plochou obrazovkou, útulný jedálenský kút so stolom a 4 stoličkami a plne vybavenou kuchyňou. Villa Miraval má tri nádherné spálne, jedna na každom poschodí bola zaistená čo najväčší priestor a súkromie. Všetky izby sú krásne menovaný s nábytkom vyrobeným na zákazku. Okrem toho lôžka sú vybavené mäkkými prikrývkami, útulné deky, pohodlnými matracmi a vysoko kvalitnej bavlny, aby zabezpečili, že vaše dobrú noc odpočinúť. V prízemí a prvom poschodí spálňa vybavené manželskými posteľami veľkosti King, kým v prvom poschodí spálňa s dvomi single-veľkých lôžok. Navyše pohovky na prízemí a prvom poschodí spálne a loveseat v štúdii (vypnuté na prvom poschodí spálne) môžu tiež byť prevedené na ďalšie samostatnými lôžkami veľkosti. Dohromady Villa Miraval môže pohodlne ubytovať až 9 hostí. Villa Miraval, každá spálňa prichádza s vlastnou kúpeľňou, ktoré sú luxusné a priestranné. Mäkké uteráky a vysoko kvalitné toaletné potreby sú tiež k dispozícii pre vaše potešenie kúpanie. Okrem toho existujú polovičná kúpeľne off z dvoch obytných miestností. Miraval má veľa krásnych vonkajších priestorov, vrátane úrovne záhradu rozdeliť a jesť-in terasu a balkón, takže hostia môžu plne využiť krásneho počasia a malebné okolie. Prvé poschodie a druhé poschodie izby majú krásne palúb od miesta, kde si môžete oddýchnuť s dobrou knihou a studeným nápojom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Miravala

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vesna ( Brač - Milna)

Ak chcete stráviť príjemný a bez stresu dovolenku? Nájsť pokojné, pokojné a krásne zátoke obklopené borovicovými lesmi a modré krištáľovo čisté more? Ste na správnom mieste! Zažijete kúsok raja, ktorý nikdy nezabudnete. Príďte a presvedčte sa sami! V rodinnom dome na prvom poschodí je pekný byt 40 m2. Z balkóna je nádherný výhľad na more cez borovicový les. Moderná kuchynské a obývacia izba, kde je manželská posteľ robí priestor veľmi pohodlné. Spálne, chodba a kúpeľňa sú súčasťou bytu, ktoré môžu ubytovať rodinu s jedným alebo dvoma deťmi. Oblasť okolo domu je obklopený olivovníkmi a stredomorské rastliny a slúži ako parkovisko. K dispozícii je gril, ktorý môžu hostia využiť podľa ľubovôle.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vesna

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Leni ( Brač - Milna)

Dom sa skladá z dvoch bytov. Väčší byt 5 + 1 sa skladá z dvoch poschodí. V prvom poschodí kuchyňa, kúpeľňa, obývacia izba s veľkou terasou. V hornom poschodí tri spálne + WC a malá terasa. Menší apartmán pre tri osoby má samostatný vchod a skladá sa zo spálne s oddelenými lôžkami a jednolôžkovú izbu, obývacia izba, kúpeľňa a záhradu. Apartmány majú klimatizáciu, Wi-Fi, satelitný TV, parkovacie miesto. Dom sa nachádza na kopci 200 metrov od pláže a 300 m od centra mesta

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Leni

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Marija ( Brač - Milna)

Príjemné a očarujúce byt sa nachádza v súkromnom dome, skladá sa zo spálne s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa s WC, obývacia izba s kuchynským kútom a priestrannou terasou s najkrajším výhľadom na mesto , Parkovacie miesto je zabezpečené. Byt sa nachádza v pokojnej oblasti, ale je veľmi blízko do reštaurácií, obchodov, autobusovej zastávky a veľa pláží. V byte je klimatizovaný a má TV. Kapacita: 4 Celkový počet lôžok: 3 Vzdialenosť od pláže: 300 m Vzdialenosť od centra: 300 m Vzdialenosť od obchodu: 30 m Doplňujúce informácie: terasa, parkovisko Hovoríme cudzími jazykmi: anglicky a taliansky zariadenia: TV, klimatizácia -conditioning Kúpeľňa: sprchovací kút vybavenie kuchyne: nádoby a príbory, sporák, chladnička Cena: 60-80 €, v závislosti na ročnom období. Kontakt: +385996980247

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marija

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Rogosic ( Brač - Milna)

Náš dom sa nachádza v juhozápadnej časti ostrova Brač, iba 20 m od vody v zátoke Osibova. Malé stredomorské mesto Milna je len 2,5 km od hotela a pozýva na relaxáciu prechádzku úzkymi uličkami, kaviarne, reštaurácie a malé obchody sa tešiť na Vašu návštevu. Odpočívať pri prístave a nechal bol odnesený z medzinárodnej atmosféry z lodí. Na našich webových stránkach www.ferienwohnung-brac.de viac fotografií a informácií alebo nás navštívte na Facebooku / Apartmani Rogosic Osibova Uvidíme sa na Sun Island Brač

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rogosic

Od mora 20 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Bili Osibova ( Brač - Milna)

Strávte svoju dovolenku v apartmáne s výhľadom na more pri mori v Osibovej zátoke na ostrove Brač! Apartmány BILI sa nachádzajú na juhozápadnej strane ostrova Brac, presne v zátoke Osibova, ktorá sa nachádza 2 km od mesta Milna. Náš apartmánový dom so záhradou zaberá 400 m² a nachádza sa vo vzdialenosti približne 25 metrov od mora. Dom pozostáva z prízemia, prvého poschodia, vysokého podkrovia a disponuje 6 bytmi, z toho 4 byty na prenájom. Hostia apartmánov môžu využiť gril a veľkú terasu s výhľadom na more. Vedľa domu je parkovisko. Bazén sa nachádza na východnej strane domu (23 m²). Je možné použiť vonkajšiu sprchu. Priamo pred domom je súkromná "kamenná" pláž s schodmi. K dispozícii je všetko potrebné vybavenie na kotvenie lodí a nafukovacích člnov. Kamienkové pláže sú umiestnené vo vnútri zálivu, približne 5 a 10 minút chôdze od apartmánov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bili Osibova

Od mora 20 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Brač - Milna

Brač - Milna  - Erb Milna je dedina a obec na západnej strane ostrova Brač, v Split-Dalmácia County, v Chorvátsku. Milna bol založený v 17. storočí a vytvoril okolo zámku šľachtického rodu Cerinić. V tej dobe to rástlo okolo kostola Panny Márie, ktorý bol tiež postavený ušľachtilý rodiny Cerinić. Vďaka svojej polohe v hlbokom a chránenej zátoke je známa ako najlepšia prírodný prístav na ostrove Brač. V polovici 19. storočia tu prekvital stavby lodí a vo svojich lodeniciach postavené toľko ako 16 plachetnica, ktoré sa plavili po celom Stredomorí a svetových oceánov. Dnes miesto lodenice v tejto oblasti sú tri dobre vybavené prístavy pre jachtárov z celého sveta. Elegantné staré kamenné domy na pobreží Milna, boli kedysi domovy vlastníkov lodí a kapitánov a dnes je vo vnútri nich sú štýlové apartmány a izby v súkromnom ubytovaní. Okrem historických pamiatok, prírodných krás, príjemná klíma a neodolateľným šarmom typického dalmatínskeho mestečka, Milna priťahuje hosť s domáce jedlá a špeciality stredomorskej kuchyne. Kuchyňa tu je bohatá na čerstvé ryby, olivový olej extra virgin kvalitu a miestnych vín. Súkromné ubytovanie Milna, ostrov Brač - apartmány, izby, domy na prenájom - Veľký výber s lacnejšími cenami bez agentúrnych poplatkov! Vitajte na Milna!

Brač - Milna Predpoveď počasia