Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Stari Grad

Stari Grad na ostrov Hvar je jedným z najstarších miest v Európe, založený Gréci z ostrova Paros v Egejskom mori, tak oni pomenovaný celý ostrov Pharos. Je to poloha na konci dlhej a chránenými zátokami, s bohatými ostrovných oblastiach, od staroveku vysadené vinice a olivové háje už dlho atraktívne pre ľudské osídlenie. Najstaršou časťou Stari Grad je súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, a pod jeho ochranou....

Zoradiť podľa:

Apartmán Citta Vecchia

Hvar - Stari Grad

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Rekreačný dom Vila Jadranka

Hvar - Stari Grad

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Apartmán Guest house Eljuga family

Hvar - Stari Grad

Od mora 200 m
Kapacita 9 osôb

od 40 €

Apartmány Delic

Hvar - Stari Grad

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 35 €

Apartmány Faros

Hvar - Stari Grad

Od mora 300 m
Kapacita 2 osôb

od 28 €

Apartmány Tihana

Hvar - Stari Grad

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Animari

Hvar - Stari Grad

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

od 30 €

Apartmány Dragan

Hvar - Stari Grad

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

od 30 €

Apartmány Vila Mare

Hvar - Stari Grad

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Dinko

Hvar - Stari Grad

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Ubytovne Sunce

Hvar - Stari Grad

Od mora 150 m
Kapacita 33 osôb

od 16 €

Apartmány Luki

Hvar - Stari Grad

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmán Neli

Hvar - Stari Grad

Od mora 50 m
Kapacita 2 osôb

od 30 €

Rekreačný dom Thrasos

Hvar - Stari Grad

Od mora 600 m
Kapacita 2 osôb

od 80 €

Apartmány Tatinja Vidošević

Hvar - Stari Grad

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Villa Natural Rusticana

Hvar - Stari Grad

Od mora 900 m
Kapacita 10 osôb

od 450 €

Apartmány 1000 flowers

Hvar - Stari Grad

Od mora 100 m
Kapacita 22 osôb

od 35 €

Apartmán Mediteran

Hvar - Stari Grad

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Apartmán Citta Vecchia ( Hvar - Stari Grad)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Citta Vecchia

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Rekreačný dom Vila Jadranka ( Hvar - Stari Grad)

Život je v letných mesiacoch jednoduchý a celoročne v rekreačnom dome Jadranka. Krásny dom sa nachádza v centre mesta Stari Grad. Ponúka ubytovanie až pre 6 osôb, pohodlný interiér a vonkajší obývací priestor s grilom, ležadlami a malou stredomorskou záhradou. Všetko, čo potrebujete (supermarket, staré mesto, pláž, reštaurácie, lekáreň, požičovňa áut a bicyklov, autobusová stanica ...) je v pešej vzdialenosti. Domáce zvieratá sú vítané. Tento jednoduchý a pritom veľmi pohodlný dom sa nachádza v centre mesta Stari Grad v pokojnej ulici obklopenej miestnymi obyvateľmi a priateľmi. Celá nehnuteľnosť je vám k dispozícii. Interiér je cca 60 m2 vrátane plne vybavenej kuchyne, kúpeľne a 3 spální až pre 6 osôb. Dve izby majú TV s plochou obrazovkou. Wifi pokrýva celý dom a je zadarmo. Exteriér ponúka dve vonkajšie sedacie plochy - krytú terasu a priestor s grilom, vrátane stolov pre 6 osôb, hornú terasu na slnenie (vrátane ležadiel) alebo v noci stráženie hviezd. K dispozícii je aj vonkajšia sprcha. Malá záhrada obklopujúca dom vám ponúka typický stredomorský pocit a zároveň zabezpečuje súkromie z ulice.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vila Jadranka

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Apartmán Guest house Eljuga family ( Hvar - Stari Grad)

Penzión Eljuga sa nachádza 200 metrov od centra mesta Stari Grad a má 2 suity a izbu s kúpeľňou a balkónom. Záhrada je plná kvetov a má asi 600 metrov štvorcových. Počas dlhých rokov zhovievavosti sú naši hostia spokojní s tým, čo vidíme v triedach, kde sme vysoko hodnotení.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Guest house  Eljuga family

Od mora 200 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Delic ( Hvar - Stari Grad)

Apartmány Delic sa nachádzajú len 90 metrov od pláže pri zalesnenej, pokojnej oblasti mesta Stari Grad na ostrove Hvar. Stari Grad je najstaršie mesto v Európe a nachádza sa v severozápadnej časti ostrova v hlbokom a chránenom zálive. Izby a apartmány s veľkou terasou! Dom je obklopený borovicami, 50 metrov od pláže, športoviská (tenis, basketbal, bocce atď.), Súkromné ​​reštaurácie, bungalovy a hotely s vybavením.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Delic

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Faros ( Hvar - Stari Grad)

Náš dom sa nachádza v starom meste Hvar. Nachádza sa v pokojnej oblasti, v blízkosti centra mesta a neďaleké pláže. Apartmány sú umiestnené na prvom poschodí domu. Ponúkame dva apartmány 2 + 1, vybavené klimatizáciou, TV, satelit, bezdrôtové pripojenie k internetu. V cene je zahrnutá pobytová taxa, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu, plachty, uteráky a parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Faros

Od mora 300 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 28 €

Apartmány Tihana ( Hvar - Stari Grad)

Dom Tihana sa nachádza v rezidenčnej štvrti Stari Grad, len 100 m od pláže a 300 m od centra. Ponúkame plne vybavené apartmány s klimatizáciou. Záhrada je veľká 1100 m2, parkovacie miesto, gril. Máme k dispozícii bicykle. Neďaleko sa nachádza športové centrum (tenisové kurty, volejbalové ihrisko, golfové ihrisko, futbalové a basketbalové ihriská, hotelové bazény, pekné pláže a reštaurácie, obchod s potravinami, lekáreň a lekárska služba prvej pomoci vo vzdialenosti 200 m) Byt sa nachádza na prvom poschodí domu a pozostáva zo 4 izieb / 80 m2 /: troch priestranných spální, modernej dobre vybavenej kuchyne, obývacej izby s rozkladacou dvojlôžkovou pohovkou a modernej kúpeľne so sprchovacím kútom. Balkóny a klimatizácia - K dispozícii je tiež kávovar, veľká chladnička s mrazničkou, elektrický sporák, elektrický a plynový sporák, dva televízory so satelitnými programami, DVD, hi-fi, krb, k dispozícii parkovisko. na dvore domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tihana

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Animari ( Hvar - Stari Grad)

Apartmány v pokojnom prostredí, v blízkosti pláže, klimatizované izby s kryté parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Animari

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Dragan ( Hvar - Stari Grad)

Dom sa nachádza asi 400 metrov od centra Starého Mesta, v smere k hotelu, kde pláž je vzdialená asi 500 m od domu. K dispozícii sú tri apartmány. V prízemí sa nachádza veľký byt 2 + 2, asi 67 m2, s priestrannou terasou. To má jednu spálňu, veľká obývacia izba s dvoma pohodlnými posteľami, veľká kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou a kúpeľňou so sprchovacím kútom. V prvom poschodí je byt 2 + 2, 35 m2, s balkónom na juh. To má jednu spálňu, malú kuchyňu, obývacia izba s dvoma lôžkami a kúpeľňou so sprchovacím kútom. V prvom poschodí je byt 2 + 1, cca 32 m2, s balkónom s výhľadom na východ. To má jednu spálňu, malú kuchyňu, obývacia izba s jedným lôžkom a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Parkovanie pri všetkých troch bytov v prednej časti domu. Grilovanie je k dispozícii na vyžiadanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dragan

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Vila Mare ( Hvar - Stari Grad)

Pre dobrú a nezabudnuteľnú dovolenku s nami ste na správnom mieste. Basina je malé a kľudné miesto na ostrove Hvar sa nachádza na severovýchodnej strane v blízkosti Vrboska. Je obklopený poli olivovníkov a levandule, hustými borovicovými lesmi a vinice. Priorodan atmosféru s čistej vody a krásne pláže, ktoré priťahujú turistov z celého sveta, Basina Jadran oáza, kde je zaručená nezabudnuteľnú dovolenku. Ubytovanie je ponúkané v izbách a apartmánoch rodinných domov a víl, ktorých hostitelia vás poteší svojou pohostinnosť a zdvorilosť. S bohatým kultúrnym a historickým dedičstvom a krásou prírody a teraz zdravé stredomorské jedlo, ktoré budú slúžiť miestnym stravovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Mare

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Dinko ( Hvar - Stari Grad)

Apartmány Racic rodina sa nachádza v závideniahodnej polohe, na juh orientáciu, v stredu zálivu, 20 metrov od mora a výhľad na celý záliv. Zvlášť zaujímavá ponuka početné záhrady boli postavené z kameňa a krb je tiež k dispozícii. Ďalšou výhodou je schopnosť riadiť motorový čln.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Dinko

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Ubytovne Sunce ( Hvar - Stari Grad)

Hostel Sunce sa nachádza v centre mesta Stari Grad na ostrove Hvar (na jednom z najkrajších ostrovov na svete), v centre oblasti známej ako Sibír. Táto oblasť je tichý a pokojný, takže môžete pohodlne spať. Hostel je vybavený reštaurácií, jedálňou a kľudové oblasti. Ponúkame ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových a 3-lôžkových izbách. Existuje tu mnoho kultúrnych, náboženských a ostatné budovy a zariadenia v blízkosti hosteli. Hostel je ideálny pre všetky vekové skupiny, najmä detí a mládeže skupiny, rodiny s deťmi, seniorov, športových klubov a batôžkára okrem všetkých individuálnych klientov. Možnosť organizovania športových a kultúrnych aktivít, prehliadka ostrova, výlety na okolité ostrovy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Ubytovne Sunce

Od mora 150 m
Kapacita 33 osôb

Cena od 16 €

Apartmány Luki ( Hvar - Stari Grad)

Apartmány Luki sa nachádza na ostrove Hvar v ulici Lisinského. K dispozícii sú štyri plne vybavené, novo zrekonštruované a klimatizované apartmány. So svojou dlhú tradíciu a podnikanie, a krásnych hostiteľov vám nezabudnuteľný zážitok. V novom tisícročí Hvar sa stal novú nádej na lepšie zajtrajšky. Cestovný ruch je vypustený a Hvar opäť stala jedným z popredných turistických letovísk v Chorvátsku. Hvar je známy v celom svete dnes, než kedykoľvek predtým ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Luki

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Neli ( Hvar - Stari Grad)

Vyberte si byt Neli ako ideálne miesto pre Vašu dovolenku! Sme sa nachádzajú v centre mesta, len 30 m od paláca básnika Petar Hektorović .. Byt sa nachádza na prízemí domu, pred ktorým máte parkovacie miesto. Tam sú gril a záhradou, kde môžete stráviť svoj čas, keď ste nie je na pláži .. Tiež sme schopní zorganizovať lodné výlety na niektorej z okolitých pláží .. Cena zahŕňa pobytovú taxu, bezdrôtové pripojenie k internetu, plachty, uteráky a parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Neli

Od mora 50 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 30 €

Rekreačný dom Thrasos ( Hvar - Stari Grad)

Móla Rudina je eko-etno dediny dvadsiatich domov, z ktorých prvý bol postavený v roku 1663 v rodine Pietra Scoglian, osadník z Gdinj, dediny vo východnej časti mesta Hvar. Celá populácia podielu obce rovnaké priezvisko - Soľany a boli zaoberajúce sa poľnohospodárstvom a rybolovom. V stredu Mola Rudina na čistinu, ktorá robí elementárne námestie, centrum obce, stále stojí olivový mlyn, vážnu mlyn a lampu na kamenný stĺp, svedkom čias minulých. Tento očarujúce malé stredomorské kamenný dom ponúka svojim hosťom jedinečnú relaxáciu. Najbližšia pláž je krásna zátoka Lisna 650 m od chaty. Tam sú časté trajekty z a do Splitu. Tiež, tam sú autobusy z Stari Grad na Hvar a hydroplán od Jelsa do Splitu. V období od 1 júl-1 septembrom, naši hostia majú voľný exkurzie od Stari Grad na najkrajšiu pláž na Jadrane Zlatni rat v blízkosti Bol na ostrove Brač.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Thrasos

Od mora 600 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Tatinja Vidošević ( Hvar - Stari Grad)

Domy a byty v samote! To sa nachádza v súkromnom zálive Tatinja na severnej strane ostrova. Dom má dva apartmány a podlahu skladajúci sa z troch izieb 2 + 1, 2 + 1, 1 + 1. Prvá sused je 500 m. Má voda, elektrina je solárny pohon chladničky na plyn. Z hlavnej cesty je 1680 m od štrkovej ceste a 1 km od spevnené cesty. S vozidlom dostať 10 m od bytov a rodinných domov. More je 5 m a jasné. Tam sú pláže pre deti. K dispozícii sú dva apartmány, jeden 2 + 1, má kuchyňa, obývacia izba. izba, WC, chladnička, vnútorný krb a má veľkú terasu, má veľmi pekný výhľad. Ostatné byt 3 + 2, sa skladá z spálňa, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, dva balkóny a krásny výhľad na záliv. Spodná časť domu má tri spálne 2 + 1, 2 + 1, 1 + 1, kúpeľňa, kuchynka, chladnička, vnútorný krb v kuchyni a vonkajšie ohnisko pre grilovanie. V blízkosti Vrboska 3 km, Jelsa 5 km, Staré Mesto 5 km, 10 km Hvar, rovnako ako pošta, banka, obchody, kaviarne, reštaurácie a všetko potrebné vybavenie. Máme vlastné produkty víno, sherry, rôzne domáce brandy, hroznovej rovnako ako rybársky a varenie rýb v rôznych tradičných spôsobov Hvar. Pokiaľ chcete privítanie kvalitný odpočinok !!!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tatinja Vidošević

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Villa Natural Rusticana ( Hvar - Stari Grad)

Villa Natural rusticana je plne vybavená vila s bazénom, ktorý sa nachádza na ostrove Hvar. Vila (farma) sa nachádza medzi starým mestom a Vrbovska Panenská krásnej prírody v UNESCO Starom Meste prostý volal Ager, od mora 800 metrov (tichá krásne zátoky Oskorušica). Villa priestor na 8500 meter štvorcový dvore, ktorý je umiestnený vedľa radom stredomorských bylín, ovocných stromov a zeleniny (Slamienka, levanduľa, rozmarín, artičoky, olivy, citrón, figa, granátového jablka, atď.). V blízkosti vily (podniku) č susedné krajiny, ani cestách, ktoré sú zaručené mier, pokoj a súkromie na strane jednej, a na druhej strane, ak budete počuť spev vtákov a vôňa živej prírody. O päť minút jazdy autom od domu sú miesta Vrbovska Stari Grad, Hvar a niektorí ešte Hvar. Villa Natural Rusticana je self-udržateľné, šetrné k životnému prostrediu Dom, v ktorom hostia budú naplnené všetkými technickými normami dneška, a na druhej strane v prípade, že hosť cítiť krásu života naši predkovia pred 100 rokmi. Villa Natural rusticana je miestom pre relaxáciu tela a mysle!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Natural Rusticana

Od mora 900 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 450 €

Apartmány 1000 flowers ( Hvar - Stari Grad)

Nachádza sa 200 m od centra mesta, House of 1000 Flowers ponúka bezplatné Wi-Fi, zariadenú terasu a TV vo všetkých jeho ubytovacích jednotkách. Na mieste je k dispozícii bezplatné parkovanie. Vo všetkých apartmánoch je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Kuchynské vybavenie zahŕňa chladničku, rúru a jedálenský kút. Miestne autobusy sú vzdialené 600 m a ponúkajú spojenie na iné miesta na ostrove Hvar 5 krát denne. Trajektový terminál Stari Grad je vzdialený asi 2,8 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány 1000 flowers

Od mora 100 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Mediteran ( Hvar - Stari Grad)

Apartmán '' Mediteran '' je nový apartmán v starom kamennom dome starom ako 200 rokov, ktorý sa nachádza v centre mesta Stari Grad, v malej a pokojnej uličke. Mesto Stari Grad, staré 2400 rokov staré, je najstaršie v Chorvátsku a je známe svojimi mnohými kultúrnymi pamiatkami, múzeami a kostolmi. Poloha domu hovorí sama za seba, všetko je na tvojej ruke. Vynikajúce reštaurácie a kaviarne sú hneď za rohom, mestské parkovisko, autobusové nádražie, rybársky obchod, supermarket a pekáreň - všetko v okruhu 50 metrov od domu. Mesto života v letných dňoch je absolútne fantastické, môžete takmer cítiť dýchanie mesta šťastím a radosťou! :) Kvôli veľkým kamenným múrom je klíma vnútri domu vynikajúca, najmä v letných dňoch. Ale cítiť sa ešte pohodlnejšie a uvoľnenejší, naši hostia majú klimatizáciu v každej z 3 spální a v obývacej izbe. Pre pohodlie, pokoj a ticho vo vnútri domu je ideálny pre rodiny s deťmi. Apartmán "Mediteran" sa skladá z: > PODLAHOVÉ poschodie s: vestibulom spojeným s vinobraním krbom, obývacou izbou, kuchyňou, skladom a 1 kúpeľňou. > Horná podlaha s: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s 1 samostatným lôžkom a 1 kúpeľňa. Agentúry na prenájom automobilov, lodí, bicyklov alebo skútrov sú k dispozícii po celý deň. Vážení hostia, chceme vás srdečne privítať v našom pokornom byte. Dúfam, že sa Vám bude páčiť :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mediteran

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Turistický sprievodca - Hvar - Stari Grad

Hvar - Stari Grad  - Erb Stari Grad na ostrov Hvar je jedným z najstarších miest v Európe, založený Gréci z ostrova Paros v Egejskom mori, tak oni pomenovaný celý ostrov Pharos. Je to poloha na konci dlhej a chránenými zátokami, s bohatými ostrovných oblastiach, od staroveku vysadené vinice a olivové háje už dlho atraktívne pre ľudské osídlenie. Najstaršou časťou Stari Grad je súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, a pod jeho ochranou. Tradičná architektúra zostala veľmi zachovalý v starej časti mesta, a jeho obyvatelia adaptáciou starých kamenných domov a ponúka moderné apartmány v duchu dôb minulých, úspešnú zmes modernosti a tradície. Jednou z najväčších atrakcií Stari Grad, musíte navštíviť, je Tvrdalj od Petar Hektorović postavený v 16. storočí, s rybníkom a podkrovia nad ním. Stari Grad je ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie najslnečnejšie ostrov v Jadranskom mori. Objavte skryté oblasti na ostrove Hvar pešo alebo jazda na bicykli okolo vnútrozemí ostrova, kde môžete vidieť veľa levandule polí, olivovníky, míle storočia kamennými múrmi a opustených viníc. Komfortné ubytovanie, príjemné stredomorské podnebie, taverny a reštaurácie s zdravé organické domáce jedlá a lahodných miestnych vín, ponúkne každému hosťovi dovolenku, že sa nikdy nezabudne. Apartmány a lacné ubytovanie v Stari Grad na ostrove Hvar. Priamo kontaktovať majiteľa nehnuteľnosti a ušetriť až 40% na vysokých agentúrne poplatky. Vitajte na Stari Grad!

Hvar - Stari Grad Predpoveď počasia