Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Ivan Dolac

Ivan Dolac je malé turistické mestečko v grófstve Split-Dalmácia v Chorvátsku. To sa nachádza na južnej strane ostrova Hvar, 10 km od mestečka Jelsa, 20 km od mesta Stari Grad a 38 km od mesta Hvar. Strmých svahoch na južnej strane ostrova Hvar sú ideálne pre pestovanie viniča, takže v tejto oblasti sa vyrába jeden z najlepších akostných vín v Chorvátsku. Okrem vínnej révy, na strmých horských svahoch rastú divoké Mediterranean...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Hvar - Ivan Dolac

Zoradiť podľa:

Last minute ponuka

Apartmány Villa Biancini

Hvar - Ivan Dolac

Od mora 250 m
Kapacita 19 osôb

od 35 €

Apartmány Plaža

Hvar - Ivan Dolac

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

od 30 €

Apartmány Dobrila

Hvar - Ivan Dolac

Od mora 100 m
Kapacita 18 osôb

od 35 €

Apartmány Perica

Hvar - Ivan Dolac

Od mora 200 m
Kapacita 14 osôb

od 35 €

Apartmány Villa Biancini ( Hvar - Ivan Dolac)

VILLA BIANCINI! Vila sa nachádza 200 m od mora. Má tri podlažia, päť apartmánov, kryté parkovisko, v podkroví sa nachádza recepcia a terasa, na ktorej sa pripravujú večere a grily. Vonkajší krb je k dispozícii všetkým hosťom. O NÁS! Sme stará ostrovná rodina, ktorá sa už niekoľko storočí zaoberá pestovaním vína a olív. Posledných dvadsať rokov sa úspešne venujeme cestovnému ruchu. Čo sa týka všetkého ostatného, o tom sa dozviete, ak nás navštívite! U NÁS JE POHOSTINNOSŤ NA PRVOM MIESTE! NAŠA PONUKA! Bez poplatku ponúkame: čisté more, slnko, kľud, najlepšiu dovolenku, najkrajšie pláže, ochutnávku stredomorského ovocia (hrozno, figy, rohovník), vína, slamové vína, niekoľko druhov brandy (rakija) a účasť pri príprave rýb a iných dalmatínskych lahôdok. Ponúkame a účtujeme: pohodlné a priestranné apartmány. Výlety loďou na okolité ostrovy, zátoky... Chystáte sa na safari po ostrove?

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Biancini

Od mora 250 m
Kapacita 19 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Plaža ( Hvar - Ivan Dolac)

Beach Apartmány sa nachádzajú v blízkosti 5 a viac pláží, ktoré sú umiestnené v Ivan Dolac a okolo miesta, ponúka novo zrekonštruované apartmány sú pohodlne

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Plaža

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Dobrila ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartmány Dobrila sa nachádzajú 100 m od mora v Ivan Dolac, na južnej strane ostrova Hvar. Apartmány Dobrila sa skladajú zo šiestich apartmánov a troch izieb. Sú navrhnuté pre rodinnú dovolenku ďaleko od zhonu mesta. Aby ste boli presvedčení o kúzlach pokojnej dovolenky a našej pohostinnosti, odporúčame, aby ste prišli a boli našimi hosťami. S pozdravom, rodina Maskalan Vranković.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dobrila

Od mora 100 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Perica ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartmány Perica sa nachádzajú na južných svahoch ostrova Hvar v malom pokojnom turistickom mieste Ivan Dolac. Apartmány Perica má štyri apartmány rôznych veľkostí. V ponuke máme apartmány: 4 + 2, 2 + 3, 2 + 2 a 2 + 1. Všetky naše apartmány majú krásny výhľad na otvorené more. Apartmány Perica v Ivan Dolac na ostrove Hvar sú tým pravým miestom pre vašu dovolenku. Užite si more, slnko a dobre vybavené apartmány a strávte nezabudnuteľnú dovolenku na ostrove Hvar, jednom z najkrajších ostrovov na svete. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Perica

Od mora 200 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Hvar - Ivan Dolac

Hvar - Ivan Dolac  - Erb Ivan Dolac je malé turistické mestečko v grófstve Split-Dalmácia v Chorvátsku. To sa nachádza na južnej strane ostrova Hvar, 10 km od mestečka Jelsa, 20 km od mesta Stari Grad a 38 km od mesta Hvar. Strmých svahoch na južnej strane ostrova Hvar sú ideálne pre pestovanie viniča, takže v tejto oblasti sa vyrába jeden z najlepších akostných vín v Chorvátsku. Okrem vínnej révy, na strmých horských svahoch rastú divoké Mediterranean liečivé byliny a borovicové lesy. Celé pobrežie Ivan Dolac pretína s mnohými malými kamienkami pláže a poskytuje pokojnú a príjemnú rodinnú atmosféru bez davov z populárnych miest Jelsa alebo Hvar. Od krásne pláže, tam je krásny výhľad na šíre more a ostrovy Vis a Korčula. More je krištáľovo čisté a čisté, a klíma je príjemné stredozemné, s najvyšším počtom hodín slnečného svitu v celom Chorvátsku. Tu je malý supermarket a niekoľko reštaurácií s čerstvými rybami a lahodné dalmatínskej a Hvar kuhyňa a vína. Odporúčame navštíviť mesto Hvar a jeho kultúrnych a historických pamiatok a bohatým nočným životom. Navštíviť ostrov Hvar a Ivan Dolac, toto malé, kľudné miesto s dostatkom slnečného svitu, a vychutnať si nedotknutú stredomorskú prírodu a krištáľovo čisté Jadranské more. Súkromné ​​ubytovanie v Ivan Dolac. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40%, a to bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Ivan Dolac!

Hvar - Ivan Dolac Predpoveď počasia