Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Ivan Dolac

Ivan Dolac je malé turistické mestečko v grófstve Split-Dalmácia v Chorvátsku. To sa nachádza na južnej strane ostrova Hvar, 10 km od mestečka Jelsa, 20 km od mesta Stari Grad a 38 km od mesta Hvar. Strmých svahoch na južnej strane ostrova Hvar sú ideálne pre pestovanie viniča, takže v tejto oblasti sa vyrába jeden z najlepších akostných vín v Chorvátsku. Okrem vínnej révy, na strmých horských svahoch rastú divoké Mediterranean...

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Biancini

Hvar - Ivan Dolac

Od mora 200 m
Kapacita 19 osôb

od 20 €

Apartmány Plaža

Hvar - Ivan Dolac

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Pansion Toni

Hvar - Ivan Dolac

Od mora 200 m
Kapacita 26 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Dobrila

Hvar - Ivan Dolac

Od mora 100 m
Kapacita 18 osôb

od 35 €

Apartmány Rado

Hvar - Ivan Dolac

Od mora 10 m
Kapacita 25 osôb

od 30 €

Apartmány Perica

Hvar - Ivan Dolac

Od mora 200 m
Kapacita 14 osôb

od 35 €

Apartmány Villa Biancini ( Hvar - Ivan Dolac)

VILLA BIANCINI! Vila sa nachádza 200 m od mora. K dispozícii sú tri úrovne, päť apartmánov, kryté parkovisko a na recepcii a terasu, na ktoré večere a grily sú pripravené sú umiestnené v podkroví. Vonkajšie ohnisko je k dispozícii všetkým hosťom. O NÁS! Sme stará ostrovné rodina, zaoberajúca sa pestovaním viniča a pestovanie olív počas posledných niekoľkých storočí. Za posledných dvadsať rokov sme úspešne zaoberá v oblasti cestovného ruchu. Pokiaľ ide o všetko ostatné, môžete zistiť o tom, či ste nás navštíviť! S NAMI, pohostinstvá na prvom mieste! Naša ponuka! Ponúkame bezplatne: čisté more, slnko, pokoj, tú najlepšiu dovolenku vôbec, najkrajšie pláže, ochutnávka ovocie Stredomoria (hroznové víno, figy, svätojánsky chlieb), vína, slamových vín, niekoľkých druhov pálenky (rakija) a účasť pri príprave rýb a ďalších dalmatínskych špecialít. Ponúkame a náboj: komfortné a priestranné apartmány. Lodné výlety na okolité ostrovy, zátok ... Ste pripravení na safari po ostrove?

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Biancini

Od mora 200 m
Kapacita 19 osôb

Cena od 20 €

Apartmány Plaža ( Hvar - Ivan Dolac)

Beach Apartmány sa nachádzajú v blízkosti 5 a viac pláží, ktoré sú umiestnené v Ivan Dolac a okolo miesta, ponúka novo zrekonštruované apartmány sú pohodlne

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Plaža

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Pansion Toni ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartmány sa nachádza v krásnom mieste na prenájom. Apartmány majú nádherný výhľad na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pansion Toni

Od mora 200 m
Kapacita 26 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Dobrila ( Hvar - Ivan Dolac)

Krásny byt s výhľadom na Vis, Korčula a Šćedro. Nachádza sa v kľudnej časti Jelsa, hostitelia vždy priateľský, ideálne pre rodinnú dovolenku. Kryté parkovanie pre hostí, mopedu a požičovňa áut. Nocľah s raňajkami alebo a la carte (dalmatínska kuchyne). Dom má 4 apartmány a jedna izba. Apartmány majú samostatné vchody, každá izba má balkón s výhľadom na more, spoločná kuchyňa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dobrila

Od mora 100 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Rado ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartmány Rado sa nachádza v malej obci na južnej strane ostrova Hvar, Ivan Dolac. Ivan Dolac je známy pre svoje vinice na svahoch, a to je jeden z najlepších červeného vína na svete (Plavac Mali). Apartmány sa nachádzajú 200 m od mora a 50 m od obchodu a cestovnej agentúry Dom sa nachádza v dalmatínskom prostredí, obklopený olivovníkmi. Skladá sa z 6 apartmánov - 5 apartmánov a 1 trojizbový byt. Apartmány sú umiestnené na troch podlažiach, dva v prízemí, tri na prvom a raz na druhom poschodí, ktoré majú krásny výhľad na Jadranské more. Jeden apartmány sú 40 m2 (2 + 2) a dva-izbový byt (5 + 1) má veľkosť 65 m2. Kategória apartmánov je 3 hviezdičky. Apartmány majú gril, ktorý môžete použiť.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rado

Od mora 10 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Perica ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartmány Perica sa nachádzajú na južných svahoch ostrova. Majú krásny výhľad na more a sú plne vybavené. Budova má štyri apartmány. V prízemí je malá pekáreň s čerstvým chlebom a koláčmi. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Perica

Od mora 200 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Hvar - Ivan Dolac

Hvar - Ivan Dolac  - Erb Ivan Dolac je malé turistické mestečko v grófstve Split-Dalmácia v Chorvátsku. To sa nachádza na južnej strane ostrova Hvar, 10 km od mestečka Jelsa, 20 km od mesta Stari Grad a 38 km od mesta Hvar. Strmých svahoch na južnej strane ostrova Hvar sú ideálne pre pestovanie viniča, takže v tejto oblasti sa vyrába jeden z najlepších akostných vín v Chorvátsku. Okrem vínnej révy, na strmých horských svahoch rastú divoké Mediterranean liečivé byliny a borovicové lesy. Celé pobrežie Ivan Dolac pretína s mnohými malými kamienkami pláže a poskytuje pokojnú a príjemnú rodinnú atmosféru bez davov z populárnych miest Jelsa alebo Hvar. Od krásne pláže, tam je krásny výhľad na šíre more a ostrovy Vis a Korčula. More je krištáľovo čisté a čisté, a klíma je príjemné stredozemné, s najvyšším počtom hodín slnečného svitu v celom Chorvátsku. Tu je malý supermarket a niekoľko reštaurácií s čerstvými rybami a lahodné dalmatínskej a Hvar kuhyňa a vína. Odporúčame navštíviť mesto Hvar a jeho kultúrnych a historických pamiatok a bohatým nočným životom. Navštíviť ostrov Hvar a Ivan Dolac, toto malé, kľudné miesto s dostatkom slnečného svitu, a vychutnať si nedotknutú stredomorskú prírodu a krištáľovo čisté Jadranské more. Súkromné ​​ubytovanie v Ivan Dolac. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40%, a to bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Ivan Dolac!

Hvar - Ivan Dolac Predpoveď počasia