Your browser does not support JavaScript! Apartmány a lacné ubytovanie v súkromí Brač - Bol, Chorvátsko

Apartmány a súkromné ubytovanie Brač - Bol

Brač - Bol - Coat of arms

Bol je mesto na južnom pobreží ostrova Brač v kraji Split-Dalmácia v Chorvátsku. Je to najstaršie mesto na pobreží Brač, a to má populáciu 1,600. Bohatú históriu, ktorá siaha až do staroveku svedčia početné archeologické nálezy a pamiatky, ako sú rímsky akvadukt, náhrobky a reliéfov a ranokresťanské sarkofágu. Je to meno pochádza z latinského slova Vallum znamená pohreb. Nad Bol sa týči 780 metrov nad morom Vidova Gora, najvyšší vrchol jadranských ostrovov. Dnes Bol je najväčším turistickým strediskom na ostrove vďaka veľkej a dlhé piesočnaté a okruhliakové pláže, ktoré sa tiahnu v dĺžke desiatich kilometrov. Najznámejší z nich je Zlatni Rat, čo je jedna z najkrajších pláží na celom pobreží. Je známe, že špička pláže sa pohybuje z jednej strany na druhú, v závislosti od smeru vetra a silu vĺn. Vo svoje rozmanité turistickej ponuky Bol ponúka kolekciu vysokej triedy hotelových izieb a viac ako 2500 lôžok v oveľa lacnejšie ubytovanie v súkromí. V meste sú početné reštaurácie, ktoré slúžia miestnej špeciality a vína Brač ako slávny Plavac z Bol. Turisti majú k dispozícii tenisové kurty, futbalové, volejbalové a basketbalové ihrisko. V poslednej dobe sú stále obľúbenejšie adrenalínové športy (trekking, voľné lezenie, paragliding) a vodné športy (potápanie a windsurfing). Vzhľadom k mimoriadne priaznivým vetrom, Bol a jeho okolie sa stali malý raj pre surfistov. Ak chcete stráviť aktívnu dovolenku plnú športu, rekreácie, určite navštívte Bol, ktorý je jedným z najslnečnejšie ostrov v Jadranskom mori. Súkromné ubytovanie Bol - ostrov Brač. Apartmány, izby, rekreačné domy v Bol lacnejšie až o 40% bez toho, aby drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Bol na ostrove Brač!

Priamy kontakt s majiteľmi ubytovania Brač - Bol
Lacné apartmány Brač - Bol
Súkromné ubytovanie Brač - Bol

Brač - Bol - vyhľadať súkromné ubytovanie na mape

Videoprezentácia Brač - Bol

0 ubytovanie


od

Zoradiť podľa:
Apartmány Sara Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Sara
Brač - Bol

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb na vyžiadanie

Apartmány Ivana Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Ivana
Brač - Bol

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb od 30 €

Apartmány Jerica Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Jerica
Brač - Bol

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb na vyžiadanie

Apartmány Koljatić Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Koljatić
Brač - Bol

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb od 40 €


Izby Pansion Ivan & Ivana Brač - Bol - Chorvátsko

Izby Pansion Ivan & Ivana
Brač - Bol

Od mora 200 m
Kapacita 9 osôb od 20 €

Apartmány Villa Nena Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Villa Nena
Brač - Bol

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb na vyžiadanie

Apartmány Riva Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Riva
Brač - Bol

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb od 130 €

Apartmány Barišić Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Barišić
Brač - Bol

Od mora 700 m
Kapacita 12 osôb od 50 €


Apartmány Nediljka Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Nediljka
Brač - Bol

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb od 50 €

Apartmány Marjanović Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Marjanović
Brač - Bol

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb na vyžiadanie

Apartmány Sarbunal Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Sarbunal
Brač - Bol

Od mora 200 m
Kapacita 11 osôb od 30 €

Apartmány Matej Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Matej
Brač - Bol

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb od 33 €


Apartmány Domina Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Domina
Brač - Bol

Od mora 150 m
Kapacita 7 osôb od 40 €

Rekreačné domy Feniks Brač - Bol - Chorvátsko

Rekreačný dom Feniks
Brač - Bol

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb od 130 €

Apartmány Plaža Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Plaža
Brač - Bol

Od mora 20 m
Kapacita 14 osôb od 30 €

Rekreačné domy Citrus Brač - Bol - Chorvátsko

Rekreačný dom Citrus
Brač - Bol

Od mora 50 m
Kapacita 5 osôb od 70 €


Apartmány Murvica Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Murvica
Brač - Bol

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb na vyžiadanie

Apartmány Gojević Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Gojević
Brač - Bol

Od mora 250 m
Kapacita 16 osôb na vyžiadanie

Apartmány Villa Mira Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Villa Mira
Brač - Bol

Od mora 10 m
Kapacita 25 osôb na vyžiadanie

Apartmány Mladineo Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Mladineo
Brač - Bol

Od mora 100 m
Kapacita 15 osôb od 30 €


Apartmány Bezma Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Bezma
Brač - Bol

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb na vyžiadanie

Apartmány Lux Brač - Bol - Chorvátsko

Apartmány Lux
Brač - Bol

Od mora 200 m
Kapacita 16 osôb na vyžiadanie


Apartmány Sara Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Sara - Brač - Bol

Sara Byty na prízemí kamenných domov v starej časti Bol. Moderné, komfortné, plne vybavené apartmány pre 2 + 2 osoby, s terasou, more / juh. Vonkajšie ohnisko gril, vírivka pre 4 osoby. Ideálne pre pokojnú dovolenku. Obchod 20 m, centrum / prístav 200 m, pláž 200 m. Kryté parkovanie pred domom - úzka príjazdová cesta - šírka 2 m. 1. apartmán Sara 2 + 2: 40 m2, bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet, spálňa s manželskou posteľou, king-size posteľ, klimatizovaný izba s rozkladacou pohovkou (160x200 cm), TV-satelit, kúpeľňa: práčka, fén, kúpeľňa / WC, plne vybavená kuchyňa s riadom, hrnce, umývačka, el. rúra, 3 x 1 x plynové a elektrické. krúžok na palube, hriankovač, mixér, el. rýchlovarná kanvica, kávovar, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, proti hmyzu (siete) na oknách, krytá terasa, záhradný nábytok, s výhľadom na more, na juh, parkovanie pred domom (úzka príjazdová komunikácia 2 m široký), uteráky , bielizeň a utierky. 2. Byt 35 m2 s spálňou s manželskou posteľou, king-size posteľ. Kuchynská linka s umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, el. varná doska, rúra, chladnička, kaderníčka, varná kanvica, kávovar, sendvičovač, mixér. Parilica práčka, sušič vlasov, sprcha v kúpeľni. Mimo vzťahuje terasu na záhrade s nábytkom. 3. Apartmán Sara 2 + 2: 35 m2, double king size posteľ, rozkladacia pohovka pre 2, stôl a stoličky, plne vybavená kuchyňa: el. rýchlovarná kanvica, kávovar, mixér, hriankovač, chladnička, kaderník, el. rúra, 3 x 1 x plynové a elektrické. prsteň na sporáku, riad a riad, kúpeľňa so sprchou / WC, práčkou, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitný TV, Wi-Fi, komár / net na okná, kúpeľňa uteráky a posteľná bielizeň, utierky, záhradný záhradný nábytok, slnečníky ,


Apartmány Ivana Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €


Poslať dotaz

Apartmány Ivana - Brač - Bol

3 apartmány v kľudnej časti Bol, 100 m od centra mesta v krásnom mediteranean ambienth. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto.


Apartmány Jerica Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Jerica - Brač - Bol

Apartmány sa nachádzajú v novo postavenom kamennom dome. Majiteľ býva v dome a je hosťom k dispozícii po celý čas. Dom je situovaný v kľudnej ulici, v blízkosti pláže a čistej vody.


Apartmány Koljatić Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €


Poslať dotaz

Apartmány Koljatić - Brač - Bol

Kamenný dom 20 m od mora, s krásnym výhľadom na more a ostrov Hvar. Byt sa nachádza na prvom poschodí s dvoma veľkými terasami, ktoré sú vybavené tak, aby pohodlne stráviť dovolenku.


Izby Pansion Ivan & Ivana Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 9 osôb

od 20 €


Poslať dotaz

Izby Pansion Ivan & Ivana - Brač - Bol

Ponúkame tri dvojlôžkové izby orientované na juh, vybavené klimatizáciou, TV a chladničkou. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Ako doplnkovú službu ponúkame raňajky a / alebo večere. Vyskúšajte miestne špeciality a vynikajúce vína z našej produkcie


Apartmány Villa Nena Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Villa Nena - Brač - Bol

Apartmány v Bol Brač Chorvátsko Villa Nena, patrí k špičke hodnotené súkromných izbách a apartmánoch prenájmu spoločnosť v mestečku Bol. Dom sa nachádza v najvýchodnejšej časti mestečka Bol. Je to iba 100 m od známej pláže a 10 minút chôdze od historického centra mesta. Dom sa nachádza v dobrej lokalite, ktorá ponúka pokoj a vyrovnanosť aj uprostred letnej sezóny. Dom bol postavený z preslávenej kamennej Brač a kombinuje moderné a tradičné konštrukcie. Kombinácia luxusu a pohodlia sú slová, ktoré najlepšie vystihujú naše apartmány. Luxusné apartmány v druhom poschodí s veľkou terasou s výhľadom na more. Byt má spálňu, kuchyňa, jedálenský kút, obývacia časť s rozkladacou pohovkou pre dvoch, kúpeľňou a terasou (12 m2). Veľkosť bytu je 50 m2. V byte je moderný a novo vybavená, klimatizovaný a má TV - satelit, Bezdrôtový internet, trezor, kuchyňa sa skladajú z (sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, kávovar, mikrovlnná rúra, sendvičovač), práčkou a fénom. Sme pripravení reagovať na potreby našich klientov po celej turistickej sezóny. Náš byt ubytovanie je navrhnutý takým spôsobom, ktorý poskytuje hosťom maximálne pohodlie.


Apartmány Riva Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 130 €


Poslať dotaz

Apartmány Riva - Brač - Bol

Luxusný byt Riva, sa nachádza v samom centre mesta Bol, na nábreží, len 10 m od mora. Kompletne renovovaný v roku 2011, tento nový, mezonetový byt ponúka kombináciu tradičného starej dalmatínskej domu a moderným interiérom. Duch 100 rokov staré kamenné múry vytvára veľmi zvláštnu atmosféru. Majitelia apartmánovom dome RIVA už zrenovovaný to s veľkou starostlivosťou, sa snaží ctiť rodinné spomienky. Mezonetový byt Riva pre 4 osoby majú samostatný vchod zo severnej strany domu. Prvé poschodie s 40 m2 má moderný, plne vybavenú kuchyňu, jedáleň, obývacia izba, kúpeľňa a balkón. Druhé poschodie is 40 m2 má dve spálne, každá s vlastnou kúpeľňou a terasou s nádherným výhľadom na more a mesto Bol. Obe poschodia sú klimatizované. V byte je satelitný TV, internet, sejfy, práčka, fén, umývačka, mikrovlnná rúra, kávovar, sendvičovač, žehlička a žehliaca doska. K dispozícii je parkovacie miesto vo verejnom priestore v centre a ponúkame garážové denné nájomné. Byt sa nachádza len pár minút chôdze od najbližšej pláže a len 5 minút pešo na promenáde, ktorá vedie k Zlatni rat, najkrajšie pláže na Jadrane. Vzhľadom k tomu, že byt sa nachádza v centre mesta Bol, sú všetky obchody, reštaurácie, pizzerie a bary sú len kúsok pešo. Už ste niekedy sníval o prebudení na zvuk mora namiesto zhonu mestského spôsobu života? Otvorenie svoje oči k najkrajším výhľadom na krištáľovo čistej vody z vašej posteli? Teší svoju rannú kávu na terase pri mori? Chcete sa cítiť to všetko? Potom prišiel Bol. Prajeme vám vrelé privítanie do bytu RIVA, kde tento sen môže splniť!


Apartmány Barišić Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 700 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €


Poslať dotaz

Apartmány Barišić - Brač - Bol

Plne vybavené apartmány 62 m2, s výhľadom na more, 700 metrov od centra mesta a pláže. Apartmány sa skladajú z dvoch spální, obývacia izba, kúpeľňa, kuchyňa a balkón. V prednej časti apartmánov sa nachádza záhrada s veľkým priestorom v tieni, aby si horúce letné popoludnie a príjemné večery. Zaistené parkovacie miesto.


Apartmány Nediljka Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €


Poslať dotaz

Apartmány Nediljka - Brač - Bol

Dom je umiestnený v centre mesta Bol, ale v blízkosti krásnej pláže od dominikánskeho kláštora. Reštaurácie, bary, obchody, pošta, banka a ďalšie zariadenia sú 3 minúty pešo, rovnako ako najbližšej pláže. V byte Nediljka pre 4 + 1 osoby sa nachádza na prvom poschodí rodinného domu, plocha je 80 m? + morská strana terasa 20 m2 so záhradným nábytkom. To je pohodlný, priestranný, kompletne zariadený a vybavený. Opis apartmánu kuchyňa a jedálenský roomLiving roomTwo dvojposteľové izby manželská posteľ: 2 Postele môžu byť oddelené v prípade potreby. Prístelky: 1 kúpeľne. Toaleta, WC. Terasa.


Apartmány Marjanović Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Marjanović - Brač - Bol

Byty Marjanovic sa nachádza na západnej strane Bolu. Byt sa nachádza na druhom poschodí z juhu a krásnym výhľadom na more a ostrov Hvar. Majitelia žijú doma a sú vždy k dispozícii. Pre našich hostí máme zaistené parkovacie miesto. V blízkosti domu sú obchody a reštaurácie asi dvadsať minút pešo je pláž Zlatni rat.


Apartmány Sarbunal Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 11 osôb

od 30 €


Poslať dotaz

Apartmány Sarbunal - Brač - Bol

Sarbunal Apartmány sa nachádzajú v najkrajšie miesta v Dalmácii, na ostrove Brač, Bol. Naše moderné apartmány (kategória s tromi hviezdičkami) sú ideálne pre akýkoľvek druh dovolenky. Všetky apartmány sú novo zariadené a vybavené klimatizáciou, internet, satelitný TV, balkón s výhľadom na more ... Vzhľadom k tomu, apartmány sú 15 minút chôdze od pláže Zlatni Rat a 5 minút od centra, existujú rôzne zariadenia, ktoré možno dokončiť svoj dovolenka.


Apartmány Matej Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 33 €


Poslať dotaz

Apartmány Matej - Brač - Bol

Dom sa nachádza v centrálnej časti Bol, v oblasti známej ako Obala (Coast), v kľudnej časti v mieste s výhľadom Bol nábreží. Dom bol postavený v dalmátskom štýle a tradičné prostredie a to vytvára charakteristickú dalmatínsku atmosféru. To sa nachádza cca 200 m od samotného centra a mora, čo je ideálne prostredie dostatočne ďaleko od živého Bol nábreží av stredu. Autobus a prievoz stanica je vzdialené 200 metrov a letisko 14 km. Môžete priblížiť k domu autom, alebo môžete ísť dole tradičné dalmatínske úzkych uličiek smerom k pláži, centrum alebo nábreží. K dispozícii je obchod s potravinami a reštaurácie v bezprostrednej blízkosti domu. Môžete dosiahnuť najkrajšia Jadran pláž Zlatni rat, ktorá sa nachádza mimo centrum pešo do 20 minút prechádzal príjemného borovicového lesa, alebo taxi loďou alebo turistickým vláčikom s odchodom z centra mesta. Dom má veľké parkovisko a ponúka parkovacie miesta pre všetkých svojich hostí.


Apartmány Domina Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 150 m
Kapacita 7 osôb

od 40 €


Poslať dotaz

Apartmány Domina - Brač - Bol

Byty v novo zrekonštruovanom kamennom dome Domina v starom meste Bol na ostrove Brač. Moderné, komfortné, plne vybavené apartmány pre 2 + 2 alebo 2 + 1 osoby, s terasou s výhľadom na more. Ideálne pre rodiny s deťmi, páry, seniorov.


Rekreačný dom Feniks Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 130 €


Poslať dotaz

Rekreačný dom Feniks - Brač - Bol

Eco rekreačný dom Phoenix sa nachádza v Gornji Humac na ostrove Brač. Dom je postavený na pozemku o 15.000 m2, čo vám umožňuje príjemný pobyt bez hluku. Dom využíva vietor a slnko. Užite si čerstvého vzduchu a slnka v bazéne a výhľadom na panenskou prírodou.


Apartmány Plaža Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 20 m
Kapacita 14 osôb

od 30 €


Poslať dotaz

Apartmány Plaža - Brač - Bol

Beach Apartmány sa nachádza v zálive 9 km západne od Bolu. Vzdialenosť od mora je 20 m. Pláž je kamienková a je vhodná pre deti. Čiastočne z Bol do nás nespevnených cestách (4 km). Máme dva apartmány A1 (2 + 2) a A2 (4 + 2), a izby s vlastnou kúpeľňou. Elektrická energia prostredníctvom solárnych panelov. Okrem bytov je malá rodinná reštaurácia otvorená počas dňa a noci sú tiché. Ak chcete rodinnú dovolenku sme tou pravou voľbou pre vás.


Rekreačný dom Citrus Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 50 m
Kapacita 5 osôb

od 70 €


Poslať dotaz

Rekreačný dom Citrus - Brač - Bol

Kompletne zrekonštruovaný dom v Bol, 45 m2 obytná plocha + 26 m2 krytá terasa, záhrada 145 m2. Super poloha, 1 minút od mora a pláže, v kľudnej ulici bez prevádzky, centrum mestečka Bol. Na pláži, obchody, lekáreň, mäsiar, krajina, pošta, banka, FINA - až päť minút chôdze. Hnacie ústrojenstvo Zlatý Rat, že je na jednu minútu od domu a lode. Dom sa skladá z dvoch izieb (15 m2 a 12 m2), kúpeľňa s WC (4 m2), kuchyňa (6 m2) a krytá terasa 26 m2. Stropy v miestnostiach vlasy, vysoký (možnú výstavbu menších galérií). Klimatizované izby, max tv v oboch miestnostiach, bezdrôtové pripojenie k internetu paušálu. Exteriér je do značnej miery na sebe kamennú fasádou je nový a baldachýn nad terasou (drevené trámy, obloženie a pásový opar), ktorá je prístupná zo všetkých izieb ako dom má tvar písmena L terasa je dláždená pôvodné kamenné Brač, rovnako ako cesta, ktorá vedie od brány k domu. Nábytok je úplne nový, ponúkame dve dvojlôžkové postele a jednu prístelku. Kuchynská linka so všetkými spotrebičmi (sklokeramická varná doska, umývačka, nová chladnička, digestor), dvoch rokov, používa len zriedka - v podstate nové. Kúpeľňa s WC - TV má sprchovací kút, umývadlo, práčka, WC a ohrievače vody. Pokojné prostredie, veľmi príjemný susedia, záhrada v stredomorskom štýle (palmy, olivovníky, popínavé rastliny, citrusy, oleandre, levanduľa ...).


Apartmány Murvica Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Murvica - Brač - Bol

Ostrov Brač, na čarovnom mieste Murvica 5 km od centra Bolu, 2,5 km od najznámejšej chorvátskej pláži Zlatni rat. Nájomné apartmány s klimatizáciou (dvoch, troch a päťposteľový apartmán s dvoma spálňami), v tesnej blízkosti mora s krásnym výhľadom na more a ostrov Hvar.


Apartmány Gojević Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 250 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Gojević - Brač - Bol

Sme sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Bol, len štyri minúty od centra mesta a 25 minút od známej pláže Zlatni Rat. Jedná sa o pokojné časti Bol setteled vedľa dominikánskeho kláštora a Martinica pláž. Najbližšia pláž je vzdialená dve minúty.


Apartmány Villa Mira Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 25 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Villa Mira - Brač - Bol

Villa Mira apartmány a izby sa nachádzajú v centre mesta Bol * 200 m vzdialenosť od mora * 300 m vzdialenosť od pláže * 50 m supermarket * 10 min na pláž Zlatni rat * balkón alebo terasa * TV / SAT * Wi-Fi * klimatizácia * súkromné ??parkovisko * s raňajkami / večera


Apartmány Mladineo Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 15 osôb

od 30 €


Poslať dotaz

Apartmány Mladineo - Brač - Bol

Apartmány a izby Mladineo sú umiestnené v novej časti mesta. Vzdialenosť od centra je len 200 m a 100 m od pláže. Apartmány a izby sú plne vybavené. Naši hostia môžu využiť bezplatné Wi-Fi a krb s kuchyňou. K dispozícii je tiež bezplatné parkovanie pre našich hostí. Ponúkame taxi služby so zľavou pre našich hostí s odovzdávacích miest a cestu podľa svojho výberu. Hostitelia sú vždy k dispozícii. Dúfame, že si vyberiete naše apartmány pre naše vynikajúce služby a komfort.


Apartmány Bezma Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Bezma - Brač - Bol

Apartmány s výhľadom na more pre 4 a 2 osoby ... Voľný paking, bezdrôtových a miestneho poplatku


Apartmány Lux Brač - Bol
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Lux - Brač - Bol

Byt sa nachádza na druhom poschodí. Byt má dve oddelené spálne, dve kúpeľne, veľká kuchyňa, jedáleň, dve terasy (jedna s výhľadom na more), televízia, satelit, internet zadarmo, možnosť využitia detskej postieľky a stoličky. V kuchyni je kompletný ciev, chladnička, sporák ... V prednej časti domu je terasa a gril na svoje služby, rovnako ako parkovisko pre vaše auto.