Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Jelsa

Jelsa je malé mesto a centrom rovnomennej obce, ktorá sa nachádza v chránenej zátoke uprostred severného pobrežia ostrova Hvar. Južne od mesta sú husté borovicové lesy pod dvoma najvyššími vrcholmi na ostrove St. Nikola a Hum. Severne od mesta je členité pobrežie s ostrovmi, mnoho zátok a mysmi, kde si hostia môžu nájsť skutočné potešenie a pokoj. Jelsa je jediné miesto na ostrove s dostatkom čerstvej vody, a je obklopený...

Zoradiť podľa:

Apartmány Franičević

Hvar - Jelsa

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

od 25 €

Apartmány MyHvar

Hvar - Jelsa

Od mora 20 m
Kapacita 20 osôb

od 40 €

Robinsonova turistika The White House Robinson

Hvar - Jelsa

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 65 €

Apartmány Tomislav

Hvar - Jelsa

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Jelavić - Hvar

Hvar - Jelsa

Od mora 60 m
Kapacita 13 osôb

od 50 €

Apartmány Ostojić

Hvar - Jelsa

Od mora 100 m
Kapacita 13 osôb

od 40 €

Apartmán Dobrila

Hvar - Jelsa

Od mora 700 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vesna

Hvar - Jelsa

Od mora 100 m
Kapacita 26 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Sara

Hvar - Jelsa

Od mora 20 m
Kapacita 3 osôb

od 50 €

Apartmány Carić

Hvar - Jelsa

Od mora 400 m
Kapacita 13 osôb

od 24 €

Rekreačný dom Lavander

Hvar - Jelsa

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 55 €

Apartmány Ser Zane

Hvar - Jelsa

Od mora 10 m
Kapacita 28 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Srzentić Jelsa

Hvar - Jelsa

Od mora 400 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Goić

Hvar - Jelsa

Od mora 150 m
Kapacita 17 osôb

od 35 €

Apartmány Dobrila

Hvar - Jelsa

Od mora 1 km
Kapacita 16 osôb

od 20 €

Apartmány Belić Nikola

Hvar - Jelsa

Od mora 400 m
Kapacita 16 osôb

od 35 €

Apartmány Guest house Carić

Hvar - Jelsa

Od mora 100 m
Kapacita 24 osôb

od 35 €

Apartmány Franičević ( Hvar - Jelsa)

Apartmány Franicevic sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Jelsa, nie viac ako 300 metrov od centra mesta a mora. Najbližšia pláž je tiež vzdialená asi 300 metrov. Apartmány sa nachádzajú na prvom (štvrtom) poschodí nášho rodinného domu a majú priestranné terasy s krásnym výhľadom na Jelsu a jej okolie. Všetky apartmány majú satelitnú TV a klimatizáciu. Hostia majú k dispozícii parkovacie miesta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Franičević

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 25 €

Apartmány MyHvar ( Hvar - Jelsa)

Apartmány MyHvar sa nachádzajú pri mori, tesne nad malou plážou s krásnym výhľadom na prístav a susedný ostrov Brač. Je to len 2 minúty chôdze do centra a 5 minút chôdze po borovicovom lese, aby ste dosiahli prvé skryté pláže. Wi-Fi, klimatizácia a parkovisko sú zahrnuté v cene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány MyHvar

Od mora 20 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 40 €

Robinsonova turistika The White House Robinson ( Hvar - Jelsa)

Prenajímam dovolenkový dom turistiky robotického typu, ideálny pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú únik od stresu, nedotknutej prírody, krištáľovo čistého mora, pokoja a pohody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika The White House Robinson

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Tomislav ( Hvar - Jelsa)

Byt má dve spálne, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa, balkón s výhľadom na more. Každá izba je vybavená manželskou posteľou a je tu možnosť jednej prístelky. Každá spálňa má balkón. Byt je vybavený satelitný TV, internet zadarmo, kuchynského nábytku a riad, rúra pre každodenné varenie a práčkou. Uteráky a posteľná bielizeň v cene, je aktualizovať každých 7 dní. Parkovanie zdarma, vzdialenosť od pláže 10 m. Piesočné pláže sú od seba oddelené asi 400 m. Vzdialenosť od centra a 200 m katamarán

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tomislav

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Jelavić - Hvar ( Hvar - Jelsa)

Jelavic Apartmány sa nachádza v rodinnom dome Jelavic na ostrove Hvar v zátoke Pokrivenik, okres bočnice obec Zastražišće. Apartmány: Studio (2 1) predsieň, kúpeľňa, kuchyňa a bar, ktorý je oddelený od spálne s rozkladacou pohovkou a jedálenský terasa s krásnym výhľadom na more. V byte je klimatizácia. dve spálne, obývacia izba (4 + 2) má 2 spálne s manželskou poschodovej postele a obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchyňa, kúpeľňa a 2 terasy. Väčší jedálenský terasa má asi 20 m2 a krásny výhľad. V byte je klimatizácia. - Trojizbový apartmán (6 + 1) má 2 spálne s manželskou posteľou a izba s poschodovou posteľou a jedným lôžkom, kuchyne, kúpeľne a 2 terasy. Väčší jedálenský terasa má 20 m2. Chladenie v miestnosti stropné ventilátory. Vo dvore barbecue, stôl a stoličky, sprcha, slnečníkmi a ležadlami. Záujmy: ochutnávka domácich likérov: myrta likér, citrón, jahoda strom bobule, rohovník, orech, atď.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jelavić - Hvar

Od mora 60 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Ostojić ( Hvar - Jelsa)

Ubytovanie sa nachádza v pokojnej oblasti, bokom od hlavnej cesty. Apartmány sa nachádzajú v penzióne umiestnenom na nadmorskej výške. Hostia si môžu objednať malebný výhľad na Jelsa, lesov, polí a okolitých dedín. Ponúkame 1 dvojlôžkových a 2 štvorlôžkové (1 prístelka) apartmány s 3 hviezdy. Vzdialenosť od mora: 150 m. Vzdialenosť od centra mesta Jelsa: 350 m. Hostia môžu využiť zatienených parkovacích miest, barbecue gril, práčovňa. Každý apartmán má TV, SAT, Wi-Fi a klimatizáciu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ostojić

Od mora 100 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Dobrila ( Hvar - Jelsa)

Dobrila Apartmány sa nachádzajú v malom turistickom mestečku Jelsa v srdci ostrova Hvar. Nachádza sa v kľudnej časti Jelsa, kde si môžete oddýchnuť. Apartmány sú 35 m2, kuchyňa, rúrou, kúpeľňou, WC, klimatizované, majú TV, satelit, internet, balkón alebo terasu. Vzdialenosť od pláže a centra je 700 metrov

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Dobrila

Od mora 700 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vesna ( Hvar - Jelsa)

Veľmi komfortne zariadený apartmánový dom s ideálnou polohou, ktorý umožňuje výhľad na rozbúrenom mori. Dom sa nachádza v strede Jelsa, v blízkosti centra a pláže, na ktorých môžete prísť pešo po dobu 3-5 minút. Apartmány Vesna sa nachádza v malom krásnom mestečku Jelsa. Jelsa sa nachádza na severnom pobreží ostrova. Mesto ponúka mnoho miest pre oddych a rekreáciu. Návštevník tu tenisové a basketbalové kurty, vonkajšie futbalové ihriská, stolný tenis, minigolf a pešie chodníky pri mori v tieni borovicového lesa. Nebyť mine je veľká ponuka miestnych kulinárskych špecialít v reštauráciách. Exkurzie do okolitých miest sú organizuje, rovnako ako aktívnu turistiku, ako je rybolov a somárov jazdu. Pláže a Bayes sú čo by kameňom dohodil od svojho ubytovanie, kde budete mať nezabudnuteľné chvíle na slnku a Cristal čisté more. Apartmány ponúkajú nádherný výhľad na mesto a more. Tie sa nachádzajú cca 100 metrov od mora. Máme veľké súkromné ??parkovisko, kde môžete zaparkovať svoje auto. Apartmány sú obklopené veľkými pohodlnými terracces, kde si môžete oddýchnuť. Kým komín je vám k dispozícii kedykoľvek. Môžete sa tiež tešiť na domáce produkty, ako je víno, brandy, Prosek - miestne dezertné víno, levandule. Príďte a uvidíte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vesna

Od mora 100 m
Kapacita 26 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Sara ( Hvar - Jelsa)

Náš byt štúdio sa nachádza v blízkosti mora a má súkromnú pláž, ktorá je 20 m od bytu. K dispozícii je jedna dvojlôžková a jeho možné nastaviť jednu prístelku pre tretiu osobu. Sú tu tiež kúpeľňa a veľká kuchyňa av cene je zahrnuté súkromné ??parkovisko. V prednej časti bytu je terasa, odkiaľ si môžete vychutnať v romantickým výhľadom. Náš byt je pet priateľský, takže si môžete priniesť svojho psa, mačku ... Najbližšia reštaurácia je vzdialená 100 m od apartmánu, fitnes 150 m, bazény 150 m, Obchod 800 m, čln (pravidelná linka Split-Jelsa) i 800 m, trajekt 10 km (Stari Grad). Byt sa nachádza v peknej a kľudnej časti Jelsa a jeho ideálnu pre Vašu dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sara

Od mora 20 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Carić ( Hvar - Jelsa)

Byty carico sa nachádza v pokojnej časti Jelsa, majú dva apartmány pre 3-4 osôb, dva štúdio apartmány pre 2 osoby a jedna izba s kúpeľňou pre 2 osoby.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Carić

Od mora 400 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 24 €

Rekreačný dom Lavander ( Hvar - Jelsa)

Dom sa nachádza v zátoke Pokrivenik medzi Sučuraji a Jelsa na severnej strane ostrova Hvar, ktorý je vynikajúci odporúčanie pre letnú dovolenku. Vzdialenosť od See je 50 m, obklopený olivovníkmi a krásne vidieť pohľadu. Ideálne miesto pre pokojnú dovolenku. Vnútri domu sú dve izby, kúpeľňa, kuchyňa a obývacia izba. V prednej časti domu je terasa a ohnisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lavander

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Ser Zane ( Hvar - Jelsa)

Rodina Dragicevic odvetvie pohostinstvá v Vela Stiniva - Zastražišće Hvar zaoberajú štyri desaťročia. S reštaurácií - pizzeria Cher Zane ponúkame vynikajúce ubytovanie v našom penzióne, v ktorom sedem bytov. Bay Vela Stiniva sa nachádza v centrálnej časti ostrova, na jeho severnej strane. Veli Stiniva dominuje chaty (vidieckeho baroka) z 18. storočia. Ktorý je umiestnený súčasťou budovy Ser Zane. Má vstavaný doky pre lode s malým prístavom a niekoľko jaskýň, jaskýň a jaskyne .. Tiež je potrebné poznamenať, a veľké kamene, ktoré obklopuje záliv, ktoré sú ideálne pre pešiu turistiku začiatočníkov aj tie s väčšími skúsenosťami. Ponúkame dva motorové člny. Ak chcete preskúmať odľahlé zátoky na ostrove Hvar, usporiadať rodinný výlet, podieľať sa na love rýb alebo ísť na ostrov, my sme tu, aby jej poskytli. Vela Stiniva je ideálnym miestom pre kúpanie alebo pre odstránenie plachetnice a motorové pre zlé počasie. Päť Byt je ďaleko od mora 20 m a 15 m od reštaurácie. Dva apartmány sú umiestnené nad reštaurácií, ktoré sú ďaleko od pláže 4 m. Všetky apartmány sú priestranné, majú klimatizáciu, TV, Wi-Fi, terasy sú priestranné a všetky majú výhľad na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ser Zane

Od mora 10 m
Kapacita 28 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Srzentić Jelsa ( Hvar - Jelsa)

Pekné apartmány pre 2-4 osoby, iba 400 m od centra mesta Jelsa a od mora. Súkromné ??parkovisko, wi-fi a klimati hotela.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Srzentić Jelsa

Od mora 400 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Goić ( Hvar - Jelsa)

Apartmány sa nachádzajú v súkromnom dome v pokojnej lokalite v meste JELSI v Hvaru vhodné pre rodiny s deťmi. K dispozícii je parkovisko pred domom povolené domáce zvieratá za poplatok 5 eur. Používa práčovňa na požiadanie možnosť rezervácie pre hosťa hosťa s poplatkom za prepravu za príplatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Goić

Od mora 150 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Dobrila ( Hvar - Jelsa)

Apartmány Dobrila sa nachádzajú v pokojnej časti malej a turistickej dedinky Jelsa, kde si môžete oddýchnuť a vychutnať si svoju dovolenku. Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome v 1. poschodí. Všetky ubytovacie jednotky majú balkón, klimatizáciu, WC, kúpeľňu, TV, satelitný program, mini kuchyňu v štúdiových apartmánoch, chladničku a internet zdarma. Skúter je možné požadovať za príplatok. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie a bezplatné parkovanie. Vitajte v meste Jelsa a ostrove Hvar!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dobrila

Od mora 1 km
Kapacita 16 osôb

Cena od 20 €

Apartmány Belić Nikola ( Hvar - Jelsa)

Plne vybavené a moderné apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti s krásnym výhľadom na celú Jelsu a okolité dediny. Objekt sa nachádza len 5 minút chôdze od centra mesta a pláže. Neďaleko je aj športové centrum s obsahom. Obklopený zeleňou a krásnym výhľadom vám poskytne nezabudnuteľnú dovolenku ďaleko od hluku masovej turistiky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Belić Nikola

Od mora 400 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Guest house Carić ( Hvar - Jelsa)

Dom, v ktorom sú izby a apartmány, je len 50 m od mora a 3 až 4 minúty chôdze do centra mesta Jelsa. Má nádherný výhľad na more na susednom ostrove Brač a prístav Jelsa. Wi-Fi, balenie a klimatizácia sú zahrnuté v cene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Guest house Carić

Od mora 100 m
Kapacita 24 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Hvar - Jelsa

Hvar - Jelsa  - Erb Jelsa je malé mesto a centrom rovnomennej obce, ktorá sa nachádza v chránenej zátoke uprostred severného pobrežia ostrova Hvar. Južne od mesta sú husté borovicové lesy pod dvoma najvyššími vrcholmi na ostrove St. Nikola a Hum. Severne od mesta je členité pobrežie s ostrovmi, mnoho zátok a mysmi, kde si hostia môžu nájsť skutočné potešenie a pokoj. Jelsa je jediné miesto na ostrove s dostatkom čerstvej vody, a je obklopený bujnou stredomorskou vegetáciou a úrodných obrobených polí. Bol založený v 14. storočí ako prístav pre obec Pitve. Prvé domy boli postavené okolo kostola svätého Michala na severnej strane zálivu, a ako mesto rozvíjať a rozširovať postupne začal stavať domy na južnej strane zálivu okolo kostola sv. Od skromných začiatkov, rybolov a poľnohospodárstvo, Jelsa bol v priebehu 19. storočia vyvinul do námornej centrum s niekoľkými lodeníc. Moderné Jelsa je dnes živé mesto s mnohými malými spoločnosťami, ktoré ponúkajú hlavne turistické služby a miestnej obecnej správy. Je tiež významným turistickým centrom ostrova s pravidelným katamarán linky do Splitu. To má veľmi dlhú tradíciu v oblasti cestovného ruchu, a najstarší hotel v Jelsa, ktorá je jednou z najstarších v celom Jadrane bola otvorená v roku 1911. rýchlemu rozvoju cestovného ruchu a výstavbu hotelov, penziónov, byty, reštaurácie, bary , diskotéky a iné služby cestovného ruchu prichádza na konci 60. rokov 20. storočia, kedy cestovný ruch sa stal hlavnou hospodársku činnosť. Početné zátoky a mysmi sú ideálne pre kúpanie a opaľovanie na kamenných alebo štrkových pláží a husté borovicové lesy a ľahký vánok bude poskytovať tieň počas letných horúčav. Celá oblasť Jelsa sa chová ako veľké slnečnej záhrade obklopenej krištáľovo modrým Jadranským morom, a jasne modrej oblohe. Súkromné ubytovanie v Jelsa má 960 bytov a 577 izieb. Vyberte si zo širokej ponuky ubytovania v súkromí a priamo kontaktovať vlastníkmi bytov a stráviť bezstarostnú dovolenku na najslnečnejšie ostrov v Jadranskom mori. Vitajte na Jelsa na ostrove Hvar!

Hvar - Jelsa Predpoveď počasia