Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Zavala

Zavala je malé rybárske a turistické miesto nachádzajúce sa na južnej strane ostrova Hvar kúpala v slnku v Dalmácii, Chorvátsko. Sa nachádza len 35 km od mesta Hvar a 7 km od mestečka Jelsa. Na svahoch nad obcou, na úpätí najvyššie vrcholy Hvar, tam sú početné vinice, kde sa vyrábajú najlepších vín Hvar. Svahy sú strmé a ponoriť sa do mora, tvoriace krásne kamienky pláže. Celé miesto je obklopené vôňou levandule a...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Hvar - Zavala

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Ostojić

Hvar - Zavala

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmány Villa Pelegrin

Hvar - Zavala

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Izba Pansion Braco

Hvar - Zavala

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

od 32 €

Apartmány Pansion Marjan

Hvar - Zavala

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Batoš

Hvar - Zavala

Od mora 150 m
Kapacita 28 osôb

od 15 €

Apartmán Lenko

Hvar - Zavala

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Izby Pansion More

Hvar - Zavala

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Margarita

Hvar - Zavala

Od mora 350 m
Kapacita 7 osôb

od 40 €

Izby Zavala

Hvar - Zavala

Od mora 10 m
Kapacita 35 osôb

od 30 €

Apartmány Deveron

Hvar - Zavala

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

od 55 €

Apartmán Art & Nature Zavala

Hvar - Zavala

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmán Ruža

Hvar - Zavala

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

od 70 €

Apartmány Villa Dvije palme

Hvar - Zavala

Od mora 60 m
Kapacita 7 osôb

od 45 €

Rekreačný dom Ostojić ( Hvar - Zavala)

Dovolenka autentický kamenný dom v Gromin Dolac - ostrov Hvar Ak chcete stráviť svoju dovolenku ďaleko od hluku a davov a chcete si naozaj oddýchnuť, navštívte Gromin Dolac v našom autentickom tradičnom kamennom dome. Gromin Dolac je osada na južnej strane ostrova Hvar bez trvalých obyvateľov, pod ktorou sa nachádza niekoľko pláží s úplne čistým modrým morom. Gromin Dolac je vzdialený iba 3 km od štrkovej cesty od väčšej turistickej osady Zavala, kde nájdete malý obchod a niekoľko reštaurácií. Zavala sa dá dostať cez malý tunel z dediny Pitve. V rovnakom čase sa Gromin Dolac nachádza uprostred ostrova ako dobrá základňa na objavovanie celého ostrova. Náš autentický kamenný dom má viac ako sto rokov, ale bol zrekonštruovaný, aby uspokojil moderné bývanie s použitím iba prírodných materiálov. Bol zariadený v rustikálnom štýle. Dom pozostáva z kuchyne s jedálňou a obývacej miestnosti s krbom v rovnakom priestore, dvoch spální, chodby, kúpeľne so sprchou a úložného priestoru. V prednej časti domu je veľká terasa s krásnym výhľadom na more na ostrovy Ščedro, Korčula a polostrov Pelješac, parkovisko a terasa. Za domom rekonštruovaným z pôvodnej pece na pečenie chleba z minulých čias je umiestnený gril. Je vhodný pre jednu rodinu s deťmi a má kapacitu 4-5 osôb. Potrebujete iba 5 min. príjemná prechádzka na najbližšiu pláž s dokonale čistým morom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Ostojić

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Villa Pelegrin ( Hvar - Zavala)

Vila Pelegrin-Zavala sa nachádza na južnom pobreží ostrova Hvar. Zavala je tichá rybárska dedina. Máme niekoľko reštaurácií, pekáreň a obchod. Dom je tichá ulica, obklopená borovicami, vôňou stredomorských rastlín a oblohou plnou hviezd. Je vzdialený asi 100 metrov od mora a najväčšej kamienkovej pláže v obci. Na pláži sa nachádza reštaurácia a koktail bar. Máme 3 apartmány. Každý apartmán má vlastný vchod a vlastnú časť dvora alebo balkóna. Apartmány sú veľmi dobre vybavené: klimatizácia, internet, satelitná TV, gril, spoločná práčka, parkovisko ... Apartmány sú najvhodnejšie pre rodiny s deťmi a páry, ktoré chcú pokojnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Pelegrin

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Izba Pansion Braco ( Hvar - Zavala)

Penzión Braco sa nachádza v meste Zavala na južnej strane ostrova Hvar. Je to ideálne miesto pre rodiny a tých, ktorí sa chcú skutočne oddýchnuť. Penzión pozostáva zo 16 krásne zariadených izieb, z ktorých väčšina je vybavená klimatizáciou, chladničkou a TV. Každá izba má balkón alebo terasu s výhľadom na more alebo do záhrady. Na prízemí sa nachádza reštaurácia, kde slúžime našim hosťom miestne špeciality.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izba Pansion Braco

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 32 €

Apartmány Pansion Marjan ( Hvar - Zavala)

Pansion Marjan sa nachádza na južnom pobreží ostrova Hvar a jeho domácom prostredí to bude vaša dovolenka príjemné. Zavala je atraktívne miesto na južnej strane ostrova Hvar, najslnečnejšie ostrov v Chorvátsku. Tu si môžete vychutnať nedotknutú prírodu a krištáľovo čisté more. Jej rozlišovaciu spôsobilosť vychádza z krásnej piesočnej pláže a blízkosť ostrova Scedar (za nesplatenú ostrov divoké krásy). Dlhoročný skúsenosti s prípravou dalmatínskych špecialít, všetky druhy rýb, jedla a domáce víno uspokojí pickiest hosťom. Organizované výlety na okolité ostrovy a iné piknik dôvodov bude vaša dovolenka nezabudnuteľné. Nedotknutá príroda, modré more, krásne piesok, ako aj bohatstvo levandule a rozmarínu kvety je dôvod, prečo Zavala je hojne s krásou. Existujú iba súkromné ??penzióny v Zavala: Preto, nie je tam žiadny masívny turistiky. Je ideálnym miestom pre dovolenku a individuálne. Podvodné cestovného ruchu oddaní nájdu špeciálne uspokojenie tu, rovnako ako na vášnivých rybárov a surferi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pansion Marjan

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Batoš ( Hvar - Zavala)

Na juhu ostrova Hvar, najslnečnejšie strane ostrova je rybárska dedina Zavala, ideálne pre rodinnú dovolenku, s krásnymi plážami a priezračnou vodou. Dom rybárov Zvonko Batos poskytne domácku atmosféru, za svätojánskeho chleba, citrón, pomaranč, s dalmatínskych špecialít, ako sú domáce víno, olivový olej, čerstvé ryby a morské plody. Ponúkame polpenziu. Všetci hostia dostať welcome drink. Možné využitie pripojenie k internetu, TV miestnosti, gril a vonkajšia sprcha. Výlety do susedného ostrova Šćedro atď. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Batoš

Od mora 150 m
Kapacita 28 osôb

Cena od 15 €

Apartmán Lenko ( Hvar - Zavala)

Zavala je kľudné miesto, ideálne pre rodinnú dovolenku. Byt má dve spálne, dve kúpeľne a kuchyňu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lenko

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Izby Pansion More ( Hvar - Zavala)

VIAC Penzión sa nachádza v malej prímorskej dediny Zavala na južnej strane ostrova. V našom dome, ktorý je ideálny pre rodinnú dovolenku máme sedem novo zrekonštruované izby, každý s vlastnou kúpeľňou a balkónom s výhľadom na more. V prízemí sa nachádza terasa, kde domáca zábava atmosféra naši hostia, ktorí požívajú raňajky a gastronomické večery plné pochúťok z morských plodov, naše zeleniny, olivového oleja z našej olivových hájov a vína z nášho pivnice.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Pansion More

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Margarita ( Hvar - Zavala)

Apartmán: Splniť svoju dovolenku a pobyt v našej starej autentickej dalmatínskej kamenný dom. Dom je viac ako sto rokov a je po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa v kľudnej a tichej časti Zavala sa len niekoľko podobných domov, okolo ktoré z neho robia ideálne miesto pre odpočinok. Požičiavame dva apartmány, prvý a prízemie. Byt 1 je na prvom poschodí. To má dve spálne (2 + 2), obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, vnútorné a vonkajšie jedálenský stôl a krásna terasa s výhľadom na more. Tiež môžete využiť gril v záhrade. Klimatizácia je v obývacej izbe. Byt 2 je prízemný byt. To má jednu miestnosť s obrie posteľou (dve dvojlôžkové postele spojené), obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a krásnou záhradou s vonkajším jedálenským stolom a sprchou. Tiež môžete využiť gril v záhrade. * 300 m od pláže * 150 m od potravín The Space * Príďte Zavala a objavovať prírodné krásy ostrova Hvar v autentickom kamenný dom. * Relaxovať a vychutnať si ticho a magickú krásu prírody. O Zavala: Zavala je malá rybárska dedinka s cca 200 obyvateľmi. Nachádza sa na slnečnej južnej strane ostrova Hvar, kde je voda stále Crystall modrej. Nádherné kamienkové pláže v Zavala patrí k najkrajším v Chorvátsku. Obyvatelia tejto pittoresque dalmatínskej dediny tradične živia olivy, víno, rybárčenie, a viac nedávno cestovného ruchu. Vďaka zachovalé atmosféru typické, kľudné stredomorskej letovisko Zavala môže ponúknuť pokoj a relaxáciu, úplne opačný od zhonu moderného mestského života. K dispozícii sú v blízkosti žiadne hotely a mestské zvuky. Zavala je pripojený na severnej strane ostrova Hvar jedinečným tunela o dĺžke asi jednej míle (1,4 km). Postavený pôvodne ako prostriedok privádzajúce vodu na juhu ostrova, Pitve-Zavala tunel nebol nikdy určený pre osobnú dopravu, ale až do nedávnej doby, to bolo jediným prostriedkom cesty prístupu k Zavala. V Zavala existuje len málo Restaurantes a barov a niekoľko penziónov s ubytovaním, izbách a apartmánoch. Tam nie je žiadny diskotéka v Zavala, ďalší diskotéka sa nachádza v Jelsa, ktorý je asi 7 km od centra. V meste Hvar (30 km ďaleko) nájdete mnoho z nich.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Margarita

Od mora 350 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 40 €

Izby Zavala ( Hvar - Zavala)

Rodinný penzión Zavala ponúka svojim hosťom širokú škálu služieb. Nocľah s raňajkami a lacné ubytovne v jednom byte a viac izieb. Hostia si môžu vybrať medzi raňajkami a večerou alebo oboje. SAT-TV a pripojenie k sieti WLAN sú k dispozícii. Niekoľko pebbed pláže sú v blízkosti penziónu, najbližší cca 50 m. Ako registrovaný poľnohospodárskej rodiny majú vlastné víno, levande a olivový olej (extra virgin) a veľa jedla pripraveného tradičným spôsobom. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Zavala

Od mora 10 m
Kapacita 35 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Deveron ( Hvar - Zavala)

Apartmány Deveron sa nachádzajú 80 metrov od mora. Sú obklopené malými borovicami. Príroda a prostredie mesta Zavala, najmä v apartmánoch Deveron, je ideálnym miestom pre pokojnú, relaxačnú dovolenku pre rodiny s deťmi a pre hostí, ktorí sú unavení z každodenného mesta. hluk a davy. Námorníci a hostia môžu mať vlastné člny (do 7m) umiestnené na súkromnej, označenej kotvisko, ktoré sa nachádza 10m od brehu. Parkovanie, ktoré sa nachádza vedľa domu, má zabezpečené kryté parkovacie miesto pre každý apartmán.V priebehu letných horúčav, je tu veľa ležadiel a hojdacie siete umiestnené tam, kde môžete stráviť príjemné popoludnie teší zvuk vĺn, vietor a cvrlikanie cvrčkov V záhrade Apartments Deveron je k dispozícii krb, kde si môžete pripraviť chutné jedlá z morských plodov a grilované mäsové jedlá. Chôdza pozdĺž brehu, uvidíte krásne kamienkové a skalnaté pláže v zátokách a Zavala okolité cesty sú ideálne pre ranné alebo večerné jogging. Morský kanál medzi ostrovom Hvar a ostrovom Sčedro je ideálnym miestom pre surfistov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Deveron

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 55 €

Apartmán Art & Nature Zavala ( Hvar - Zavala)

Apartman s prekrasnim pogledom na viac, tišina, mir, idealno za parove alebo obitelji s djecom. Apartman Mira Zavala sa nachádza v jednej spave, s výhľadom na blagavaónovú a dennú chatu, kúpalisko a terasa s výhľadom na more. Apartmán je klimatizovaný a ponúka bezplatné Wi-Fi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Art & Nature Zavala

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Ruža ( Hvar - Zavala)

Prenajmeme len jeden super pohodlný byt v rodinnom dome. Byt je na prízemí a je úplne oddelený od prízemia, takže hostia majú úplné súkromie. Byt sa skladá z dvoch spální, plne vybavenej kuchyne s obývacou izbou, kúpeľne, chodby a veľkej terasy s krásnym výhľadom na more. Parkovanie je v oplotenom dvore. Byt je obklopený veľkým dvorom plným stredomorských rastlín. Grilovanie na terase apartmánu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ruža

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Villa Dvije palme ( Hvar - Zavala)

Vila Dva palmy je dom s výhľadom na more. Nachádza sa v sto rokov borovicového dreva. Vzdialenosť od pláže je 60 m. Je to jedna z najkrajších pláží na južnej strane ostrova Hvar. Cristal čisté more a krásna stredomorská vegetácia opisujú zvláštnu atmosféru všetkých milovníkov prírody. Už pri príchode na južnú stranu ostrova Hvar sa oznamuje osobitná skúsenosť. Po výstupe z tunela sa otvára krásny výhľad na stredodalmatínske ostrovy Šćedro, Korčula, Vis, Sušac a polostrov Pelješac. Hostia zvyčajne navštevujú Zavala počas leta; Júl a august. Veľmi príjemné mesiace sú jún a september, keď je tu iba niekoľko ľudí a more a vzduch sú v dokonalej harmónii pri teplote okolo 25 ° C. V blízkosti mora sa môžete venovať kúpaniu a dlhým prechádzkam. K dispozícii sú 4 lôžka v dvoch izbách (A1), kúpeľňa, ktorá je uprostred apartmánu, kuchyňa s riadom a to vrátane 50 m2. Vonku je jedna terasa pred kuchyňou so stolom, kde môžete jesť (15 m2), a druhá terasa, kde si môžete oddýchnuť, opaľovať sa alebo nechať svoje deti hrať sa (25 m2). Ponúkame Vám nový Štúdio (A2) o výmere 35 m2 s terasou. SAT TV, klimatizácia a garáž. Wi-Fi v cene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Dvije palme

Od mora 60 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Hvar - Zavala

Hvar - Zavala  - Erb Zavala je malé rybárske a turistické miesto nachádzajúce sa na južnej strane ostrova Hvar kúpala v slnku v Dalmácii, Chorvátsko. Sa nachádza len 35 km od mesta Hvar a 7 km od mestečka Jelsa. Na svahoch nad obcou, na úpätí najvyššie vrcholy Hvar, tam sú početné vinice, kde sa vyrábajú najlepších vín Hvar. Svahy sú strmé a ponoriť sa do mora, tvoriace krásne kamienky pláže. Celé miesto je obklopené vôňou levandule a rozmarínu, prastaré olivové háje a krištáľovo čistej vody Jadranského mora, čo z neho robí ideálne miesto pre milovníkov prírody, pokojné a pokojnú rodinnú dovolenku. Rad malý, ale krásny kamienková pláž vám dá pokoj a celkovú relaxáciu ďaleko od letných davov vo väčšej a miest. Vo večerných hodinách si môžete vychutnať romantickú prechádzku pozdĺž osvetlené promenády, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežia Zavala. V Zavala nájdete exkluzívne ubytovanie a vašu hostitelia a majitelia budú láskavo ukáže všetky výhody a prednosti tohto krásneho mestečka. Apartmány, izby a rekreačné domy v Zavala na ostrove Hvar. Obrátiť priamo na vlastníkov ubytovanie v súkromí a ušetriť až 40%. Vitajte na Zavala na ostrove Hvar!

Hvar - Zavala Predpoveď počasia