Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Zavala

Zavala je malé rybárske a turistické miesto nachádzajúce sa na južnej strane ostrova Hvar kúpala v slnku v Dalmácii, Chorvátsko. Sa nachádza len 35 km od mesta Hvar a 7 km od mestečka Jelsa. Na svahoch nad obcou, na úpätí najvyššie vrcholy Hvar, tam sú početné vinice, kde sa vyrábajú najlepších vín Hvar. Svahy sú strmé a ponoriť sa do mora, tvoriace krásne kamienky pláže. Celé miesto je obklopené vôňou levandule a...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Hvar - Zavala

Zoradiť podľa:

First minute ponuka

Rekreačný dom Ostojić

Hvar - Zavala

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

od 100 €

First minute ponuka

Rekreačný dom Gnjila

Hvar - Zavala

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 170 €

First minute ponuka

Izby Pansion Braco

Hvar - Zavala

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

od 47 €

Apartmány Pansion Marjan

Hvar - Zavala

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

od 45 €

Apartmány Deveron

Hvar - Zavala

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

od 70 €

Apartmán Ruža

Hvar - Zavala

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

od 100 €

Apartmány Villa Pelegrin

Hvar - Zavala

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmány Margarita

Hvar - Zavala

Od mora 350 m
Kapacita 7 osôb

od 50 €

Izby Zavala

Hvar - Zavala

Od mora 50 m
Kapacita 35 osôb

od 38 €

Apartmány Bogović

Hvar - Zavala

Od mora 60 m
Kapacita 7 osôb

od 60 €

Rekreačný dom Ostojić ( Hvar - Zavala)

Dovolenkový autentický kamenný dom v Gromin Dolac - ostrov Hvar Ak chcete stráviť dovolenku ďaleko od hluku a davov a chcete si skutočne oddýchnuť, navštívte Gromin Dolac v našom autentickom tradičnom kamennom dome. Gromin Dolac je osada na južnej strane ostrova Hvar bez stálych obyvateľov, pod ktorou je niekoľko pláží s dokonale čistým modrým morom. Gromin Dolac je len 3 km štrkovej cesty ďaleko od väčšej turistickej osady Zavala, kde nájdete malý obchod a niekoľko reštaurácií. Zavala sa dá dostať cez malý tunel z dediny Pitve. Gromin Dolac sa zároveň nachádza v strede ostrova ako dobrá základňa na objavovanie celého ostrova. Náš autentický kamenný dom má viac ako sto rokov, no bol zrekonštruovaný, aby uspokojil moderné bývanie s použitím výhradne prírodných materiálov. Bol zariadený v rustikálnom štýle. Dom pozostáva z kuchyne s jedálňou a obývačky s krbom v rovnakom priestore, dvoch spální, chodby, kúpeľne so sprchovým kútom a úložného priestoru. Pred domom je veľká terasa s krásnym výhľadom na more na ostrovy Ščedro, Korčula a polostrov Pelješac, parkovacie miesto a terasa. Za domom je umiestnený gril zrekonštruovaný z pôvodnej pece na pečenie chleba z minulosti. Je vhodný pre jednu rodinu s deťmi a má kapacitu 4-5 osôb. Potrebujete len 5 min. príjemná prechádzka na najbližšiu pláž s dokonale čistým morom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Ostojić

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 100 €

Rekreačný dom Gnjila ( Hvar - Zavala)

Dom Gnjila sa nachádza 50 m nad krásnou plážou v zátoke medzi Gromin dolac a Zavala. Dom je novostavba, pozostáva z izby s vlastnou kúpeľňou, ďalšej kúpeľne s práčkou, obývacej izby s pohovkou, plne vybavenej kuchyne s práčkou, jedálne, chodby, veľkej terasy, grilu, parkovania. Izba a obývacia izba sú klimatizované. Súkromný pozemok okolo domu 2000 m, dom je sám v zátoke s rovnakým názvom. Vhodné pre dve osoby s dvomi deťmi, túžiace po pokoji v tomto jedinečnom dome. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Gnjila

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 170 €

Izby Pansion Braco ( Hvar - Zavala)

Penzión Braco sa nachádza v Zavala na južnej strane ostrova Hvar. Je to ideálne miesto pre rodiny s deťmi a tých, ktorí si chcú skutočne oddýchnuť. Penzión pozostáva zo 16 krásne zariadených izieb, z ktorých väčšina je vybavená klimatizáciou, chladničkou a TV. Každá izba má balkón alebo terasu s výhľadom na more alebo do záhrady. Na prízemí sa nachádza reštaurácia, kde pre našich hostí podávame miestne špeciality.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Pansion Braco

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 47 €

Apartmány Pansion Marjan ( Hvar - Zavala)

Pansion Marjan sa nachádza na južnom pobreží ostrova Hvar a jeho domácom prostredí to bude vaša dovolenka príjemné. Zavala je atraktívne miesto na južnej strane ostrova Hvar, najslnečnejšie ostrov v Chorvátsku. Tu si môžete vychutnať nedotknutú prírodu a krištáľovo čisté more. Jej rozlišovaciu spôsobilosť vychádza z krásnej piesočnej pláže a blízkosť ostrova Scedar (za nesplatenú ostrov divoké krásy). Dlhoročný skúsenosti s prípravou dalmatínskych špecialít, všetky druhy rýb, jedla a domáce víno uspokojí pickiest hosťom. Organizované výlety na okolité ostrovy a iné piknik dôvodov bude vaša dovolenka nezabudnuteľné. Nedotknutá príroda, modré more, krásne piesok, ako aj bohatstvo levandule a rozmarínu kvety je dôvod, prečo Zavala je hojne s krásou. Existujú iba súkromné ??penzióny v Zavala: Preto, nie je tam žiadny masívny turistiky. Je ideálnym miestom pre dovolenku a individuálne. Podvodné cestovného ruchu oddaní nájdu špeciálne uspokojenie tu, rovnako ako na vášnivých rybárov a surferi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pansion Marjan

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Deveron ( Hvar - Zavala)

Apartmány Deveron sa nachádzajú 80 metrov od mora. Sú obklopené borovicovym lesom. Príroda a prostredie mesta Zavala, najmä v apartmánoch Deveron, sú ideálne pre pokojnú, relaxačnú dovolenku pre rodiny s deťmi aj pre hostí unavených každodenným hlukom a množstvom ľudí. Námorníci a hostia môžu svoje vlastné člny (do 7 m) zakotvit na súkromnom, označenom kotvisku, ktoré sa nachádza 10 m od brehu. Parkovisko pri dome má zabezpečené kryté parkovacie miesto pre každý apartmán. Počas letných horúčav je k dispozícii množstvo lehátok a hojdacích sietí, kde môžete stráviť príjemné popoludnie, vychutnávaním si zvuku vĺn, vetra a štebotania vtakov a cvrčkov. V záhrade apartmánov Deveron je k dispozícii krb, kde si môžete pripraviť chutné jedlá z morských plodov a grilované mäsové jedlá. Pri prechádzke pozdĺž pobrežia uvidíte krásne kamienkové a skalnaté pláže v zátokách. Chodniky pri mory a okolité cesty v Zavale sú ideálne na ranné alebo večerné behanie. Morský kanál medzi ostrovom Hvar a ostrovom Sčedro je ideálnym miestom pre surfistov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Deveron

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 70 €

Apartmán Ruža ( Hvar - Zavala)

Prenajmeme len jeden super pohodlný byt v rodinnom dome. Byt je na prízemí a je úplne oddelený od prízemia, takže hostia majú úplné súkromie. Byt sa skladá z dvoch spální, plne vybavenej kuchyne s obývacou izbou, kúpeľne, chodby a veľkej terasy s krásnym výhľadom na more. Parkovanie je v oplotenom dvore. Byt je obklopený veľkým dvorom plným stredomorských rastlín. Grilovanie na terase apartmánu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ruža

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Villa Pelegrin ( Hvar - Zavala)

Villa Pelegrin-Zavala sa nachádza na južnom pobreží ostrova Hvar. Zavala je pokojná rybárska dedina. Máme niekoľko reštaurácií, pekáreň a obchod. Dom je tichá ulica, obklopená borovicami, vôňou stredomorských rastlín a oblohou plnou hviezd. Je asi 100 m od mora a najväčšej kamienkovej pláže v obci. Na pláži je reštaurácia a koktailový bar. Máme 3 byty. Každý byt má vlastný vchod a vlastnú časť dvora alebo balkóna. Apartmány sú veľmi dobre vybavené: klimatizácia, internet, satelitná TV, gril, spoločná práčka, parkovisko... Apartmány sú najvhodnejšie pre rodiny s deťmi a páry, ktoré chcú pokojnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Pelegrin

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Margarita ( Hvar - Zavala)

Apartmán: Splniť svoju dovolenku a pobyt v našej starej autentickej dalmatínskej kamenný dom. Dom je viac ako sto rokov a je po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa v kľudnej a tichej časti Zavala sa len niekoľko podobných domov, okolo ktoré z neho robia ideálne miesto pre odpočinok. Požičiavame dva apartmány, prvý a prízemie. Byt 1 je na prvom poschodí. To má dve spálne (2 + 2), obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, vnútorné a vonkajšie jedálenský stôl a krásna terasa s výhľadom na more. Tiež môžete využiť gril v záhrade. Klimatizácia je v obývacej izbe. Byt 2 je prízemný byt. To má jednu miestnosť s obrie posteľou (dve dvojlôžkové postele spojené), obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a krásnou záhradou s vonkajším jedálenským stolom a sprchou. Tiež môžete využiť gril v záhrade. * 300 m od pláže * 150 m od potravín The Space * Príďte Zavala a objavovať prírodné krásy ostrova Hvar v autentickom kamenný dom. * Relaxovať a vychutnať si ticho a magickú krásu prírody. O Zavala: Zavala je malá rybárska dedinka s cca 200 obyvateľmi. Nachádza sa na slnečnej južnej strane ostrova Hvar, kde je voda stále Crystall modrej. Nádherné kamienkové pláže v Zavala patrí k najkrajším v Chorvátsku. Obyvatelia tejto pittoresque dalmatínskej dediny tradične živia olivy, víno, rybárčenie, a viac nedávno cestovného ruchu. Vďaka zachovalé atmosféru typické, kľudné stredomorskej letovisko Zavala môže ponúknuť pokoj a relaxáciu, úplne opačný od zhonu moderného mestského života. K dispozícii sú v blízkosti žiadne hotely a mestské zvuky. Zavala je pripojený na severnej strane ostrova Hvar jedinečným tunela o dĺžke asi jednej míle (1,4 km). Postavený pôvodne ako prostriedok privádzajúce vodu na juhu ostrova, Pitve-Zavala tunel nebol nikdy určený pre osobnú dopravu, ale až do nedávnej doby, to bolo jediným prostriedkom cesty prístupu k Zavala. V Zavala existuje len málo Restaurantes a barov a niekoľko penziónov s ubytovaním, izbách a apartmánoch. Tam nie je žiadny diskotéka v Zavala, ďalší diskotéka sa nachádza v Jelsa, ktorý je asi 7 km od centra. V meste Hvar (30 km ďaleko) nájdete mnoho z nich.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Margarita

Od mora 350 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 50 €

Izby Zavala ( Hvar - Zavala)

Rodinný penzión Zavala ponúka svojim hosťom širokú škálu služieb. Nocľah s raňajkami a lacné ubytovne v jednom byte a viac izieb. Hostia si môžu vybrať medzi raňajkami a večerou alebo oboje. SAT-TV a pripojenie k sieti WLAN sú k dispozícii. Niekoľko pebbed pláže sú v blízkosti penziónu, najbližší cca 50 m. Ako registrovaný poľnohospodárskej rodiny majú vlastné víno, levande a olivový olej (extra virgin) a veľa jedla pripraveného tradičným spôsobom. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Zavala

Od mora 50 m
Kapacita 35 osôb

Cena od 38 €

Apartmány Bogović ( Hvar - Zavala)

Apartmány Bogović je dom s výhľadom na more. Nachádza sa v storočnom borovicovom lese. Vzdialenosť od pláže je 60 m. Je to jedna z najkrajších pláží na južnej strane ostrova Hvar. Krištáľovo čisté more a nádherná stredomorská vegetácia popisujú zvláštnu atmosféru pre všetkých milovníkov prírody. Už pri príchode na južnú stranu ostrova Hvar je ohlásená špeciálna skúsenosť. Po vyjdení z tunela sa otvorí prekrásny výhľad na stredodalmatínske ostrovy Šćedro, Korčula, Vis, Sušac a polostrov Pelješac. Hostia zvyčajne navštevujú Zavalu počas leta; Júla a augusta. Veľmi príjemnými mesiacmi sú jún a september, keď je tu len pár ľudí a more a vzduch sú v dokonalej harmónii okolo 25 ° C. Môžete sa kúpať a robiť dlhé prechádzky v blízkosti mora. K dispozícii sú 4 postele v dvoch spálňach (A1), kúpeľňa, ktorá je v strede bytu, kuchyňa s riadom, a to vrátane 50 m2. Vonku je jedna terasa pred kuchyňou so stolom, kde môžete jesť (15 m2), a druhá, kde môžete odpočívať, slniečko alebo nechať svoje deti hrať sa (25m2). Ponúkame Vám nový Štúdiový apartmán (A2) o rozlohe 35m2 s terasou. SAT-TV, klimatizácia a garáž. Wi-fi v cene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bogović

Od mora 60 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Hvar - Zavala

Hvar - Zavala  - Erb Zavala je malé rybárske a turistické miesto nachádzajúce sa na južnej strane ostrova Hvar kúpala v slnku v Dalmácii, Chorvátsko. Sa nachádza len 35 km od mesta Hvar a 7 km od mestečka Jelsa. Na svahoch nad obcou, na úpätí najvyššie vrcholy Hvar, tam sú početné vinice, kde sa vyrábajú najlepších vín Hvar. Svahy sú strmé a ponoriť sa do mora, tvoriace krásne kamienky pláže. Celé miesto je obklopené vôňou levandule a rozmarínu, prastaré olivové háje a krištáľovo čistej vody Jadranského mora, čo z neho robí ideálne miesto pre milovníkov prírody, pokojné a pokojnú rodinnú dovolenku. Rad malý, ale krásny kamienková pláž vám dá pokoj a celkovú relaxáciu ďaleko od letných davov vo väčšej a miest. Vo večerných hodinách si môžete vychutnať romantickú prechádzku pozdĺž osvetlené promenády, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežia Zavala. V Zavala nájdete exkluzívne ubytovanie a vašu hostitelia a majitelia budú láskavo ukáže všetky výhody a prednosti tohto krásneho mestečka. Apartmány, izby a rekreačné domy v Zavala na ostrove Hvar. Obrátiť priamo na vlastníkov ubytovanie v súkromí a ušetriť až 40%. Vitajte na Zavala na ostrove Hvar!

Hvar - Zavala Predpoveď počasia