Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Vrboska

Vrboska je najmenšie mesto na ostrove Hvar, v obci Hvar v Dalmácii, Chorvátsko. Leží v hlbokom úzkej zátoke na severnom pobreží ostrova obklopeného borovicovým lesom, vinohradov a olivových hájov. V Vrboska žije púhych 526 obyvateľov. To bolo založené v 15. storočí ako rybársky prístav, as rozvojom rybolovu a obchodu, a preto bol tiež rastúci blahobyt celé okolie. Na začiatku 20. storočia, Vrboska mal továreň sardiniek,...

Zoradiť podľa:

Apartmány Amula

Hvar - Vrboska

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 65 €

Apartmány Vrboska

Hvar - Vrboska

Od mora 20 m
Kapacita 3 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Pinus

Hvar - Vrboska

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Amula ( Hvar - Vrboska)

Byt amuletom leží v Vrboska, väčšina malebnom ostrove. Je situovaný v atraktívnej lokalite, ktorá ponúka výhľad na záliv Vrboska a jedinečnú architektúru starého mesta. V byte je jediným ubytovacie jednotky v objekte, ktorý zaručuje odpočinok a pokoj. Plne vybavené a priestranné (70 metrov štvorcových + veľký balkón) s klimatizáciou, ústredné kúrenie, káblovú TV, Wi-Fi, DVD ... Byt spĺňa vysoké štandardy dnešnej doby. S dostupných parkovacích priestoroch je tu tiež priestor pre bicykel vode alebo na väčšie predmety. Do centra obce, obchody, reštaurácie, bankomaty a ďalšie služby vám zaberie len pár minút chôdze. Najbližšia pláž je vzdialená 800 metrov. Podľa Vášho želania organizujeme výlety, pripravujú tradične jedlá, plavby loďou a mnoho ďalšieho. Počas svojho pobytu v byte, sme k dispozícii 24 hodín denne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Amula

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Vrboska ( Hvar - Vrboska)

Vrboska je najmenšie mesto na ostrove Hvar zvanej Malé Benátky. Je dlhá zátoka s mnohými malými mostami. To je známe pre fishermens múzeum, Pevnosť Márie Milosrdenstva a iných kultúrnych odlišností. Vrboska ponúkajú veľa aktivít: ACI Marina, nudistická tábor, pošta, veľa reštaurácií a pizzérií, obchodov a pekární, obchodov so suvenírmi, koktaily bary a nočnými barmi, verejná pláž Soline, požičanie auta, scuter, bicykel, lode, zmenáreň , ATM a tak ďalej. V byte je 20 m od mora a Riva, v centre miesta. Súčasťou bytu je terasa s miestom pre stravovanie a teší. V byte je louxourious vybavený Wi - Fi pripojenie k internetu, klimatizácia, TV, práčka, umývačka riadu, sendvičovač, caffe kávy, chladničkou a tak ďalej. Naše krásky pochádza z prírody, more, slnko, kultúry, člny, víno, olivový olej a ryby. Príďte a užite si s nami!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vrboska

Od mora 20 m
Kapacita 3 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Pinus ( Hvar - Vrboska)

Villa Pinus sa nachádza v malej rybárskej dedine Vrboska na ostrove Hvar. Táto čarovná dedinka je obklopená krásnymi vinicami, olivovými hájmi a levanduľovými poľami. Ponúkame moderné, novo zrekonštruované apartmány a štúdiové apartmány na prenájom, všetky s klimatizáciou, pre dve, tri alebo štyri osoby. Každá z nich má malú kuchyňu, balkón, kúpeľňu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Vrboska na ostrove Hvar je bohatá na skalnaté a piesočné pláže, z ktorých si môžete vybrať, kde nájdete pokoj, súkromie a dokonalý pokoj. Vrboska je známa svojou renesančnou dalmatínskou architektúrou, štyrmi historickými kostolmi a miestnym zborom. Rôzne obchody a reštaurácie, ktoré podávajú vynikajúcu dalmatínsku kuchyňu, sa nachádzajú len 150 - 300 metrov od vily Pinus. Neďaleko sa nachádza aj dobre vybavený malý park pre deti, ako aj cyklistické a turistické chodníky pozdĺž pobrežia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Pinus

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Hvar - Vrboska

Hvar - Vrboska  - Erb Vrboska je najmenšie mesto na ostrove Hvar, v obci Hvar v Dalmácii, Chorvátsko. Leží v hlbokom úzkej zátoke na severnom pobreží ostrova obklopeného borovicovým lesom, vinohradov a olivových hájov. V Vrboska žije púhych 526 obyvateľov. To bolo založené v 15. storočí ako rybársky prístav, as rozvojom rybolovu a obchodu, a preto bol tiež rastúci blahobyt celé okolie. Na začiatku 20. storočia, Vrboska mal továreň sardiniek, drevené lode, hotely, rybárčenie profesijné združenia a pravidelné lodné linky do Splitu a na susedný ostrov Brač. Dnes Vrboska je známa turistická destinácia s populárnym prístavom pre jachtárov a námorníkov, ktorý je otvorený po celý rok a ponúkajú rôzne a kvalitné ubytovanie v rodinných domoch na staré mesto postavené v štýle renesancie, gotiky a baroka. Najvýznamnejším objektom architektonického dedičstva ostrova je kostol (pevnosť), Panny Márie, postavená ako úkryt pre jeho obyvateľov počas tureckých nájazdov v 16. storočí. Vrboska je často označovaný ako Little Venice, pretože jeho množstvo malých mostov. Zdravé potraviny z okolitých polí a čerstvo ulovené ryby s domácim olivovým olejom a stredomorské koreniny a pohárom jeden z najznámejších vín Hvar je jedinečný gurmánsky zážitok. S vynikajúci gastronomický zážitok v Vrboska hostia môžu tešiť na krásne piesočnaté a okruhliakové pláže, čistým vzduchom, krištáľovo modrým morom a nedotknutou prírodou. V blízkosti sa nachádza malý ostrovček Zečevo, rajom pre nudistov. V blízkosti pláže, tam sú byty, rodinné hotely, reštaurácie, kempy s obchodmi a barmi. Apartmány, izby a rekreačné domy v Vrboska na ostrove Hvar. Nájsť ubytovanie v súkromí za najnižšiu cenu a relaxovať v tejto malej stredomorskej raja! Vitajte na Vrboska na ostrove Hvar!

Hvar - Vrboska Predpoveď počasia