Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Vrboska

Vrboska je najmenšie mesto na ostrove Hvar, v obci Hvar v Dalmácii, Chorvátsko. Leží v hlbokom úzkej zátoke na severnom pobreží ostrova obklopeného borovicovým lesom, vinohradov a olivových hájov. V Vrboska žije púhych 526 obyvateľov. To bolo založené v 15. storočí ako rybársky prístav, as rozvojom rybolovu a obchodu, a preto bol tiež rastúci blahobyt celé okolie. Na začiatku 20. storočia, Vrboska mal továreň sardiniek,...

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Pinus

Hvar - Vrboska

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 45 €

Apartmány Villa Pinus ( Hvar - Vrboska)

Villa Pinus sa nachádza v malej rybárskej dedine Vrboska na ostrove Hvar. Táto čarovná dedinka je obklopená krásnymi vinicami, olivovými hájmi a levanduľovými poľami. Ponúkame moderné, novo zrekonštruované apartmány a štúdiové apartmány na prenájom, všetky s klimatizáciou, pre dve, tri alebo štyri osoby. Každá z nich má malú kuchyňu, balkón, kúpeľňu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Vrboska na ostrove Hvar je bohatá na skalnaté a piesočné pláže, z ktorých si môžete vybrať, kde nájdete pokoj, súkromie a dokonalý pokoj. Vrboska je známa svojou renesančnou dalmatínskou architektúrou, štyrmi historickými kostolmi a miestnym zborom. Rôzne obchody a reštaurácie, ktoré podávajú vynikajúcu dalmatínsku kuchyňu, sa nachádzajú len 150 - 300 metrov od vily Pinus. Neďaleko sa nachádza aj dobre vybavený malý park pre deti, ako aj cyklistické a turistické chodníky pozdĺž pobrežia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Pinus

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Hvar - Vrboska

Hvar - Vrboska  - Erb Vrboska je najmenšie mesto na ostrove Hvar, v obci Hvar v Dalmácii, Chorvátsko. Leží v hlbokom úzkej zátoke na severnom pobreží ostrova obklopeného borovicovým lesom, vinohradov a olivových hájov. V Vrboska žije púhych 526 obyvateľov. To bolo založené v 15. storočí ako rybársky prístav, as rozvojom rybolovu a obchodu, a preto bol tiež rastúci blahobyt celé okolie. Na začiatku 20. storočia, Vrboska mal továreň sardiniek, drevené lode, hotely, rybárčenie profesijné združenia a pravidelné lodné linky do Splitu a na susedný ostrov Brač. Dnes Vrboska je známa turistická destinácia s populárnym prístavom pre jachtárov a námorníkov, ktorý je otvorený po celý rok a ponúkajú rôzne a kvalitné ubytovanie v rodinných domoch na staré mesto postavené v štýle renesancie, gotiky a baroka. Najvýznamnejším objektom architektonického dedičstva ostrova je kostol (pevnosť), Panny Márie, postavená ako úkryt pre jeho obyvateľov počas tureckých nájazdov v 16. storočí. Vrboska je často označovaný ako Little Venice, pretože jeho množstvo malých mostov. Zdravé potraviny z okolitých polí a čerstvo ulovené ryby s domácim olivovým olejom a stredomorské koreniny a pohárom jeden z najznámejších vín Hvar je jedinečný gurmánsky zážitok. S vynikajúci gastronomický zážitok v Vrboska hostia môžu tešiť na krásne piesočnaté a okruhliakové pláže, čistým vzduchom, krištáľovo modrým morom a nedotknutou prírodou. V blízkosti sa nachádza malý ostrovček Zečevo, rajom pre nudistov. V blízkosti pláže, tam sú byty, rodinné hotely, reštaurácie, kempy s obchodmi a barmi. Apartmány, izby a rekreačné domy v Vrboska na ostrove Hvar. Nájsť ubytovanie v súkromí za najnižšiu cenu a relaxovať v tejto malej stredomorskej raja! Vitajte na Vrboska na ostrove Hvar!

Hvar - Vrboska Predpoveď počasia