Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Sveta Nedjelja

Sveta Nedjelja je malé malebné miesto na južnom pobreží ostrova Hvar, 12 km východne od mesta Hvar. Nachádza sa pod najvyšším vrcholom ostrova Hvar - Sveti Nikola (626 metrov nad morom). V oblasti žije približne 150 trvalých obyvateľov, ktoré sa zaoberajú predovšetkým poľnohospodárstvom (pestovanie olív a vinohradníctvo), rybárstvom a cestovným ruchom. Tu je vyrobená jedna z najlepších chorvátskych čiernych vín - Plavac...

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa la Lavanda

Hvar - Sveta Nedjelja

Od mora 80 m
Kapacita 13 osôb

od 35 €

Apartmán Vila Irming

Hvar - Sveta Nedjelja

Od mora 20 m
Kapacita 15 osôb

od 59 €

Apartmány Villa la Lavanda ( Hvar - Sveta Nedjelja)

Vitajte v apartmánovom dome Villa la Lavanda! Príjemná typicky chorvátska vila la Lavanda je obklopená terasovitými záhradami s levanduľou, rozmarínom, olivovníkmi, figami a citrónmi. Nachádza sa v krásnom prostredí pokojného romantického letoviska Sveta Nedjelja na južnej strane slnečného ostrova Hvar v blízkosti borovicového lesa s výhľadom na ostrovy a otvorené more! Nachádza sa v blízkosti mora na úpätí najvyššej hory ostrova Sveti Nikola (626 m), lemovanej malebnými vinicami s vyhlásenými a skutočne vynikajúcimi červenými vínami. V dome sú pripravené 3 pekné byty, dali sme im mená: Lavanda, Ružomberok a Limun! Všetky apartmány majú veľké terasy, samostatné vchody, obývaciu časť s kuchyňou, spálňu a kúpeľňu s WC. Každý apartmán má samostatné kryté parkovacie miesto. K dispozícii je veľký gril pre všetkých. Samozrejme ho môžete použiť. Ak sa vám však bude páčiť, radi vás pozveme na spoločný gril a ponúkneme vynikajúce miestne červené víno! Je to príjemné miesto pre rodiny s deťmi, ktoré ocenia pokoj, krásu miestnej prírody, krištáľovo čisté more a gastronomické špeciality. A krásne pláže. Sú priamo na mieste (Skala) av okolí (Luciste, Dubovica, Jagodna). V Sveta Nedjelja môžete okrem príjemnej dovolenky pri mori obdivovať aj krásy prírody: borovicové lesy, vytesané skaly padajúce priamo do mora, vinice a olivové háje, historickú vinársku dedinu alebo skalnú jaskyňu s bývalým kláštorom. Pre turistov v horách priamo nad nami je Via Ferrata, značené turistické chodníky a množstvo cyklistických chodníkov. Zaujímavá je tiež lezecká základňa na pláži priamo nad vodou. Na romantickej ceste po „Hvarskej riviére“ ste v kontakte s krásou a turistikou historických miest na ostrove: Hvar, Stari Grad, Jelsa alebo Vrboska.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa la Lavanda

Od mora 80 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Vila Irming ( Hvar - Sveta Nedjelja)

Priamo smerom k moru (cca 25 m od domu) je dom rozdelený do troch poschodí,  časť prízemia používaná majiteľmi, časť prízemia, prvé poschodie a časť podkrovia vyhradená pre hostí. Stretnete sa iba s majiteľmi,  alebo keď s nimi chcete hovoriť, alebo 100 metrov od romantickej lásky rock! Pozemok je asi 800 m2, na miernom 25 ° sklone. Dláždená cesta vedie do vily, ktorá je oddelená a nachádza sa v borovicovom háji. Na spodku pozemku je garáž pre 6 áut. K dispozícii je mestský vodovod, trojfázový prúd, telefón a GSM signál. Pod vilou je trasa pre tlačenie lodí a vyťahovanie z mora. Prístav a pláž sú vzdialené 100 metrov od vily. V borovicovom háji je kaskádová plocha vhodná pre volejbal, stolný tenis, badminton atď. Každá izba vo vile ponúka výhľad na more a spoločenská obývačka o rozlohe 40 m2 s otvorením na polkruhovej terase a záhrada s výhľadom na more. Na záhrade je k dispozícii barbecueoon plynu a je k dispozícii bezplatné ležadlá alebo hojdačka a hojdačka rekreačný bazén s morskou vodou cca 24 m2, ako aj šach a karty atď Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenia s loggiou alebo terasa alebo balkón s výhľadom na more. Každá izba má chladničku vrátane cenného tovaru, peniaze, doklady atď. Bezplatné používanie bezpečnostného schránky na uskladnenie dodatočných služieb. Používanie práčky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vila Irming

Od mora 20 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 59 €

Turistický sprievodca - Hvar - Sveta Nedjelja

Hvar - Sveta Nedjelja  - Erb Sveta Nedjelja je malé malebné miesto na južnom pobreží ostrova Hvar, 12 km východne od mesta Hvar. Nachádza sa pod najvyšším vrcholom ostrova Hvar - Sveti Nikola (626 metrov nad morom). V oblasti žije približne 150 trvalých obyvateľov, ktoré sa zaoberajú predovšetkým poľnohospodárstvom (pestovanie olív a vinohradníctvo), rybárstvom a cestovným ruchom. Tu je vyrobená jedna z najlepších chorvátskych čiernych vín - Plavac mali. Pobrežie okolo Svety Nedjelja je veľmi členité a má niekoľko skrytých zátok s krásnymi kamienkovými plážami, kde si môžete vychutnať v panenskej prírode a krištáľovo čistom mori. Taxi lode jazdia denne na neďaleký ostrov Scedro, oázu pokoja a pokoja s nudistickou plážou. Môžete tiež vyskúšať rybárčenie, windsurfing a pešiu turistiku až k jaskyni nad miestom a najvyšším vrcholom ostrova, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľný výhľad na ostrovy Vis, Brač, Korčula a polostrov Pelješac. V bezprostrednej blízkosti je množstvo vysokých a strmých útesov, ktoré sú ideálne pre všetkých milovníkov adrenalínu a nadšencov voľného lezenia. Pre tých, ktorí hľadajú dobrý nočný život, nepostrádateľnou destináciou známa po celom svete je neďaleké mesto Hvar. Sveta Nedjelja je ideálnym miestom pre pokojnú rodinnú dovolenku a nájdete cenovo dostupné súkromné ​​ubytovanie v kvalitných apartmánoch a izbách. Kontaktujte priamo majiteľov súkromného ubytovania a ušetrite až 40% z drahých agentúrnych poplatkov. Aj keď je miesto veľmi malé, je tu malý obchod s potravinami a niekoľko špičkových reštaurácií, kde môžete ochutnať všetky dalmátske špeciality a samozrejme čerstvé ryby. Vitajte na ostrove Hvar a Sveta Nedjelja!

Hvar - Sveta Nedjelja Predpoveď počasia