Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Sveta Nedjelja

Sveta Nedjelja je malé malebné miesto na južnom pobreží ostrova Hvar, 12 km východne od mesta Hvar. Nachádza sa pod najvyšším vrcholom ostrova Hvar - Sveti Nikola (626 metrov nad morom). V oblasti žije približne 150 trvalých obyvateľov, ktoré sa zaoberajú predovšetkým poľnohospodárstvom (pestovanie olív a vinohradníctvo), rybárstvom a cestovným ruchom. Tu je vyrobená jedna z najlepších chorvátskych čiernych vín - Plavac...

Zoradiť podľa:

Apartmány Vila Irming

Hvar - Sveta Nedjelja

Od mora 20 m
Kapacita 15 osôb

od 65 €

Last minute ponuka

Apartmány Villa la Lavanda

Hvar - Sveta Nedjelja

Od mora 80 m
Kapacita 13 osôb

od 40 €

Apartmány Vila Irming ( Hvar - Sveta Nedjelja)

Priamo otočený k moru (vzdialený cca 25 m) je dom rozdelený na tri poschodia, časť prízemia, ktorú využívajú majitelia, časť prízemia, prvé poschodie a časť podkrovia vyhradenú pre hostí. Majiteľov stretnete len tak mimochodom, keď sa s nimi budete chcieť porozprávať, alebo 100 metrov od romantickej skaly lásky! Pozemok je cca 800 m2, v miernom 25° svahu. K vile, ktorá je samostatne stojaca a situovaná v borovicovom háji, vedie spevnená cesta. V spodnej časti pozemku je garáž pre 6 áut. Je tu obecný vodovod, trojfázový prúd, telefón, GSM signál. Pod vilou je dráha na tlačenie lodí do mora a ich vyťahovanie z mora. Prístav a pláž sú vzdialené 100 metrov od vily. V borovicovom háji je kaskádovitá plocha vhodná na volejbal, stolný tenis, bedminton atď. Každá izba vo vile ponúka výhľad na more a je tu spoločenská miestnosť s rozlohou 40 m2 s výstupom na polkruhovú terasu a záhrada s výhľadom na more. Na záhrade je gril, plyn je k dispozícii na použitie, zdarma sú k dispozícii ležadlá alebo hojdačka a hojdacie siete, rekreačný bazén s morskou vodou cca 24 m2, šachy a karty atď. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, s loggiou resp. terasa alebo balkón s výhľadom na more. Súčasťou každej izby je chladnička a cenný tovar, peniaze, doklady a pod. bezplatné využitie bezpečnostnej schránky na uloženie spoplatnených služieb. Použitie práčky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Irming

Od mora 20 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Villa la Lavanda ( Hvar - Sveta Nedjelja)

Vitajte v apartmánovom dome Villa la Lavanda! Príjemná typicky chorvátska vila la Lavanda je obklopená terasovitými záhradami s levanduľou, rozmarínom, olivovníkmi, figami a citrónmi. Nachádza sa v krásnom prostredí pokojného romantického letoviska Sveta Nedjelja na južnej strane slnečného ostrova Hvar v blízkosti borovicového lesa s výhľadom na ostrovy a otvorené more! Nachádza sa v blízkosti mora na úpätí najvyššej hory ostrova Sveti Nikola (626 m), lemovanej malebnými vinicami s vyhlásenými a skutočne vynikajúcimi červenými vínami. V dome sú pripravené 3 pekné byty, dali sme im mená: Lavanda, Ružomberok a Limun! Všetky apartmány majú veľké terasy, samostatné vchody, obývaciu časť s kuchyňou, spálňu a kúpeľňu s WC. Každý apartmán má samostatné kryté parkovacie miesto. Byt Lavanda má jednu obývaciu izbu a dve spálne. Ružmarin má jednu obývaciu izbu a jednu spálňu. Limun má dve spálne a kuchyňu, všetko je prístupné z veľkej terasy. K dispozícii je veľký gril pre všetkých. Samozrejme ho môžete použiť. Ak sa vám však bude páčiť, radi vás pozveme na spoločný gril a ponúkneme vynikajúce miestne červené víno! Je to príjemné miesto pre rodiny s deťmi, ktoré ocenia pokoj, krásu miestnej prírody, krištáľovo čisté more a gastronomické špeciality. A krásne pláže. Sú priamo na mieste (Skala) av okolí (Luciste, Dubovica, Jagodna). V Sveta Nedjelja môžete okrem príjemnej dovolenky pri mori obdivovať aj krásy prírody: borovicové lesy, vytesané skaly padajúce priamo do mora, vinice a olivové háje, historickú vinársku dedinu alebo skalnú jaskyňu s bývalým kláštorom. Pre turistov v horách priamo nad nami je Via Ferrata, značené turistické chodníky a množstvo cyklistických chodníkov. Zaujímavá je tiež lezecká základňa na pláži priamo nad vodou. Na romantickej ceste po „Hvarskej riviére“ ste v kontakte s krásou a turistikou historických miest na ostrove: Hvar, Stari Grad, Jelsa alebo Vrboska.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa la Lavanda

Od mora 80 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Hvar - Sveta Nedjelja

Hvar - Sveta Nedjelja  - Erb Sveta Nedjelja je malé malebné miesto na južnom pobreží ostrova Hvar, 12 km východne od mesta Hvar. Nachádza sa pod najvyšším vrcholom ostrova Hvar - Sveti Nikola (626 metrov nad morom). V oblasti žije približne 150 trvalých obyvateľov, ktoré sa zaoberajú predovšetkým poľnohospodárstvom (pestovanie olív a vinohradníctvo), rybárstvom a cestovným ruchom. Tu je vyrobená jedna z najlepších chorvátskych čiernych vín - Plavac mali. Pobrežie okolo Svety Nedjelja je veľmi členité a má niekoľko skrytých zátok s krásnymi kamienkovými plážami, kde si môžete vychutnať v panenskej prírode a krištáľovo čistom mori. Taxi lode jazdia denne na neďaleký ostrov Scedro, oázu pokoja a pokoja s nudistickou plážou. Môžete tiež vyskúšať rybárčenie, windsurfing a pešiu turistiku až k jaskyni nad miestom a najvyšším vrcholom ostrova, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľný výhľad na ostrovy Vis, Brač, Korčula a polostrov Pelješac. V bezprostrednej blízkosti je množstvo vysokých a strmých útesov, ktoré sú ideálne pre všetkých milovníkov adrenalínu a nadšencov voľného lezenia. Pre tých, ktorí hľadajú dobrý nočný život, nepostrádateľnou destináciou známa po celom svete je neďaleké mesto Hvar. Sveta Nedjelja je ideálnym miestom pre pokojnú rodinnú dovolenku a nájdete cenovo dostupné súkromné ​​ubytovanie v kvalitných apartmánoch a izbách. Kontaktujte priamo majiteľov súkromného ubytovania a ušetrite až 40% z drahých agentúrnych poplatkov. Aj keď je miesto veľmi malé, je tu malý obchod s potravinami a niekoľko špičkových reštaurácií, kde môžete ochutnať všetky dalmátske špeciality a samozrejme čerstvé ryby. Vitajte na ostrove Hvar a Sveta Nedjelja!

Hvar - Sveta Nedjelja Predpoveď počasia