Apartmány a ubytovanie v súkromí Brač - Sutivan

Sutivan je malé mesto a obec sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova Brač, 7 km od Supetar, v Split-Dalmácia County, v Chorvátsku. Podľa sčítania ľudu Sutivan má 822 obyvateľov a je jedným z najmenších obcí v Chorvátsku. Sutivan je pomenovaná po svätého Jána Krstiteľa. Obyvateľstvo sa tradične zaoberajú rybolovu a poľnohospodárstva, predovšetkým výrobou kvalitných vín a olivového oleja. Oni stále udržujú...

Zoradiť podľa:

Apartmány Elvis

Brač - Sutivan

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmány Vila Anni

Brač - Sutivan

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Villa Allure

Brač - Sutivan

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

od 536 €

Apartmány Jelka

Brač - Sutivan

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vladislavić

Brač - Sutivan

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

od 80 €

Apartmány Dinka

Brač - Sutivan

Od mora 200 m
Kapacita 25 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vila Palma

Brač - Sutivan

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Rekreačný dom Lučica

Brač - Sutivan

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Recenzie: 2 - 5/5

Apartmány Park

Brač - Sutivan

Od mora 80 m
Kapacita 7 osôb

od 50 €

Apartmán Kendi

Brač - Sutivan

Od mora 50 m
Kapacita 3 osôb

od 70 €

Apartmány Borak

Brač - Sutivan

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmány Elvis ( Brač - Sutivan)

Ponúkame tri byty, číslo 2 a 3 na prvom poschodí rodinného domu a číslo 1 v samostatnom dome. V lete ich obklopujú kvety a zeleň, v lete temné a tienisté. Parkovanie je vo dvore domu a je bezplatné. K dispozícii je tiež otvorený gril a veľký dvor, ktorý môžu využívať všetci hostia. Apartmán 1 (A2 + 2) *** v samostatnom dome pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami, kuchyne, obývacej izby a kúpeľne so sprchou. Apartmán 2 (A2 + 2) *** má spálňu s manželskou posteľou, kuchyňu s jedálňou, obývaciu izbu s dvoma prístelkami, kúpeľňu so sprchou a terasu na morskej strane. Apartmán 3 (A2 + 2) *** má spálňu s manželskou posteľou a dvoma prístelkami, kuchyňu s obývacou izbou, kúpeľňu so sprchou a terasu na morskej strane. Všetky apartmány sú klimatizované a vybavené satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Dom sa nachádza neďaleko od centra mesta, v tesnej blízkosti mora a hlavnej kamienkovej pláže (100 m).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Elvis

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Vila Anni ( Brač - Sutivan)

Villa Anna sa nachádza v pokojnej časti mesta, centrum mesta je iba 300 metrov. Vzdialenosť od hlavnej pláže je iba 70 metrov. V blízkosti sa nachádza športové ihrisko na futbal, basketbal a ďalšie. Vila Anni s komfortne zariadené izby (apartmány) má vlastné parkovacie miesto, vonkajší bazén, krásne zdobené reštaurácia len pre hostí. Má práčovňa za poplatok. Apartmány Villa Anni sú veľmi priestranné a ponúkajú všetko pohodlie našich hostí. Všetky sú klimatizované a vybavené satelitnou TV, novým nábytkom, s výnimkou jedného, ??ktorý má výhľad na bazén, všetci ostatní majú výhľad na more. V kuchyniach v našich apartmány majú kuchynské potreby na varenie a servírovanie jedál, kávovar, chladnička, mraznička, varná doska, mikrovlnná rúra a varná kanvica. Vo všetkých kúpeľniach je sušič vlasov hotel. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Anni

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 50 €

Rekreačný dom Villa Allure ( Brač - Sutivan)

Strávte svoju dovolenku v malom malebnom mestečku Sutivan na ostrove Brač. Je tiež domovom vily Allure, ktorá vás pozýva, aby ste sa prišli presvedčiť o kráse tejto časti jadranského pobrežia. Villa Allure je novopostavený dovolenkový dom s ubytovacou kapacitou 6+2. Vila obsahuje tri spálne s pripojenými kúpeľňami, niekoľko terás, z ktorých každá má výhľad na more , plne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu a garáž pre vaše auto. Vonkajšie vybavenie zahŕňa bazén, plynový gril, dva bicykle zadarmo a stolný tenis.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Allure

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 536 €

Apartmány Jelka ( Brač - Sutivan)

V prízemí vily sú dva apartmány, ktoré sú vhodné pre každú 5 osôb, o rozlohe 50 metrov štvorcových, samostatné vchody s dvoma spálňami, jedáleň, kuchyne a kúpeľne, rovnako ako veľkého nádvoria pokryté kivi listy, ktoré tvoria perfektný odtieň pre horúce letné dni. V druhom poschodí vily má tiež dva apartmány, s bitovým skromnejší zábery námestia, ale s krásnym výhľadom, jedna spálňa (3 + 2), kuchyňa, jedáleň a kúpeľňa. Všetky apartmány sú vybavené LCD TV, klimatizáciou, bezplatný prístup k internetu, a hostia tiež získať použiť krb, ktorý je nastavený na dvore vily. http://apartmanijelka.com/

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jelka

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vladislavić ( Brač - Sutivan)

Komfortné apartmány situované v blízkosti mora a pláže. Byt 1 - 2 + 2 ***, prvé poschodie, veľká 65 m2. Byt má jednu spálňu s manželskou posteľou. V kúpeľni je sprchovací kút. Priestranná kuchyňa s jedálenským kútom má umývačku riadu, veľkú chladničku so samostatnou mrazničkou, kávovar a elektrický bojler. Obývacia izba má veľkú pohovku. Byt je klimatizovaný a vybavený satelitnou TV. Byt má veľkú terasu 15 m2 s výhľadom na more. Apartmán 2 - 4 + 1 ***, prízemie, veľký 70 m2. Apartmán pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb, jednej s veľkou posteľou pre dve osoby a druhej s oddelenými posteľami. Byt má dve terasy, na južnú a severnú stranu domu. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom. Široká kuchyňa s jedálňou má umývačku riadu, veľkú chladničku so samostatnou mrazničkou a kávovar. Byt je klimatizovaný a vybavený satelitnou TV. Apartmán 3 - 2 + 1 ***, prízemie, veľký 30 m2. Byt pozostáva zo samostatnej spálne s jedným dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom. Kuchyňa je plne vybavená. Byt je klimatizovaný a vybavený satelitnou TV. Veľké parkovisko vo dvore domu je bezplatné. Neďaleko sa nachádzajú reštaurácie, obchody, kaviarne a pošta so zmenárňou. Celé more blízko domu je veľmi vhodné na kúpanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vladislavić

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Dinka ( Brač - Sutivan)

Apartmány Dinka sa nachádza v pokojnej časti mesta, iba 150 metrov od centra mesta a 250 metrov od pláže. Dom má sedem apartmánov, z toho 4 apartmány (2 + 2), dva apartmány pre dve osoby a jeden deluxe apartmán pre 4 + 1 osobu. Príďte a naplniť svoj sen dovolenku. rodina Anibalovic

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dinka

Od mora 200 m
Kapacita 25 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vila Palma ( Brač - Sutivan)

Villa Palma sa nachádza v blízkosti pláže s názvom Bistrica, jednej z najkrajších na ostrove. Je obklopený krásne upravenou veľkou záhradou (10000 m2). K dispozícii sú iba 2 apartmány, vybavené všetkým potrebným riadom a sú tiež klimatizované. K dispozícii je parkovisko. Od centra Sutivan je vzdialený cca 500 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Palma

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Rekreačný dom Lučica ( Brač - Sutivan)

Dom sa nachádza v malom mestečku Sutivan na ostrove Brač v nádhernej lokalite. Naproti malé, jemné kamenistá pláž, ideálne pre predčasný plávať. V blízkosti centra mesta Sutivan. Tradičné rybárske dediny. Niekoľko barov, reštaurácií a obchodov sú len pár minút chôdze. Prázdninový dom Lu? Ponuka ICA krásny výhľad na more a prístav. Hostia môžu tiež využívať záhradu s grilom, kde si môžete vychutnať vo svojom súkromí. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Prenájom domu na dovolenku. Check in: 15:00 Check out: 10:00 Zariadenie a vybavenie: záhradný pláží tiež v blízkosti objektu: štrková Vzdialenosti: Najbližšia pláž je vzdialená asi 10 m. Objekt je od pobrežia asi 10 m. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre mesta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lučica

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Recenzie: 2 - 5/5
Apartmány Park ( Brač - Sutivan)

Apartmán číslo 1 má 2 spálne, kuchyňu s jedálenským kútom a kúpeľňu. (3+2 lôžka), klimatizácia, internet Apartmán číslo 1 sa nachádza na prízemí, má kuchyňu, kúpeľňu a 2 spálne (3+2 osoby), klimatizáciu, internet, záhradnú terasu. Apartmán číslo 2 (2+0) sa nachádza na prízemí, má 1 spálňu, kuchyňu, kúpeľňu, vlastnú záhradnú terasu, klimatizáciu, internet a gril. Je vybavená potrebnými spotrebičmi, kompletným riadom, posteľnou bielizňou a uterákmi. Vitajte!!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Park

Od mora 80 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Kendi ( Brač - Sutivan)

Moderné dvojposchodové štúdio Kendi sa nachádza v centre malebného mestečka Sutivan na ostrove Brač. Na spodnom podlaží sa nachádza WC s kúpeľňou a kuchyňa s obývačkou. Horné poschodie tvorí posteľ vedľa krásneho komína, ktorý dodáva osobitnú atmosféru a balkón s výhľadom na miesto. Byt sa nachádza v samom centre mesta Sutivan, obklopený typickými dalmátskymi kamennými domami, len 150 metrov od nábrežia a mora. Je klimatizovaný, má wi-fi a súkromné parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kendi

Od mora 50 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Borak ( Brač - Sutivan)

Novo zrekonštruované a plne vybavené apartmány Borak sa nachádzajú v pokojnom mestečku Sutivan, v bezprostrednej blízkosti mora a pláží. Apartmány majú smart TV a bezplatné wifi. Verejné parkovisko je cca 200m od apartmánu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Borak

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Brač - Sutivan

Brač - Sutivan  - Erb Sutivan je malé mesto a obec sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova Brač, 7 km od Supetar, v Split-Dalmácia County, v Chorvátsku. Podľa sčítania ľudu Sutivan má 822 obyvateľov a je jedným z najmenších obcí v Chorvátsku. Sutivan je pomenovaná po svätého Jána Krstiteľa. Obyvateľstvo sa tradične zaoberajú rybolovu a poľnohospodárstva, predovšetkým výrobou kvalitných vín a olivového oleja. Oni stále udržujú túto tradíciu, však Sutivan sa pomaly obracia k turistike a dnes je turistickou destináciou vhodný pre rodinné, športové a rekreačné turistiky. Viac ako 2000 vynikajúcich lôžok v súkromných domoch a vilách zaručuje všetkým hosťom bezstarostné dovolenky v tomto krásnom stredomorského mesta. Vzhľadom k mierne stredomorské podnebie a rôznych ponúk, hostia môžu odpočívať v Sutivane po celý rok. Zvláštne atrakcií pre hostí všetkých vekových kategórií je Prírodný park Sutivan, letovisko a výletné miesto, ktoré ponúka prehliadku zoologickej záhrady, ihrisko pre rekreáciu a reštaurácie s vynikajúcou výber nápojov a pokrmov na grile. Návšteva Sutivan a užiť si mier, pokoj a zvláštnu atmosféru ostrova Brač. Súkromné ubytovanie na ostrove Brač. Apartmány, izby a ďalších turistických zariadení v Sutivan a jeho okolia. Vitajte na Sutivan na ostrove Brač!

Brač - Sutivan Predpoveď počasia