Apartmány a ubytovanie v súkromí Brač - Sutivan

Sutivan je malé mesto a obec sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova Brač, 7 km od Supetar, v Split-Dalmácia County, v Chorvátsku. Podľa sčítania ľudu Sutivan má 822 obyvateľov a je jedným z najmenších obcí v Chorvátsku. Sutivan je pomenovaná po svätého Jána Krstiteľa. Obyvateľstvo sa tradične zaoberajú rybolovu a poľnohospodárstva, predovšetkým výrobou kvalitných vín a olivového oleja. Oni stále udržujú...

Zoradiť podľa:

Apartmány Elvis

Brač - Sutivan

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmány Vila Anni

Brač - Sutivan

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

od 50 €

Apartmán Pavlovic

Brač - Sutivan

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 55 €

Apartmány Vila Blanka

Brač - Sutivan

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Tramontana

Brač - Sutivan

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

od 90 €

Apartmán Roza

Brač - Sutivan

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Jelka

Brač - Sutivan

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vladislavić

Brač - Sutivan

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

od 45 €

Rekreačný dom Villa Bunta

Brač - Sutivan

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Sea Star

Brač - Sutivan

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Dinka

Brač - Sutivan

Od mora 200 m
Kapacita 25 osôb

od 40 €

Apartmán Suncica

Brač - Sutivan

Od mora 450 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Sutivan

Brač - Sutivan

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

od 30 €

Apartmán Vila Palma

Brač - Sutivan

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmán Tomic

Brač - Sutivan

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Lučica

Brač - Sutivan

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Elvis ( Brač - Sutivan)

Ponúkame tri byty, číslo 2 a 3 na prvom poschodí rodinného domu a číslo 1 v samostatnom dome. V lete ich obklopujú kvety a zeleň, v lete temné a tienisté. Parkovanie je vo dvore domu a je bezplatné. K dispozícii je tiež otvorený gril a veľký dvor, ktorý môžu využívať všetci hostia. Apartmán 1 (A2 + 2) *** v samostatnom dome pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami, kuchyne, obývacej izby a kúpeľne so sprchou. Apartmán 2 (A2 + 2) *** má spálňu s manželskou posteľou, kuchyňu s jedálňou, obývaciu izbu s dvoma prístelkami, kúpeľňu so sprchou a terasu na morskej strane. Apartmán 3 (A2 + 2) *** má spálňu s manželskou posteľou a dvoma prístelkami, kuchyňu s obývacou izbou, kúpeľňu so sprchou a terasu na morskej strane. Všetky apartmány sú klimatizované a vybavené satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Dom sa nachádza neďaleko od centra mesta, v tesnej blízkosti mora a hlavnej kamienkovej pláže (100 m).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Elvis

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Vila Anni ( Brač - Sutivan)

Villa Anna sa nachádza v pokojnej časti mesta, centrum mesta je iba 300 metrov. Vzdialenosť od hlavnej pláže je iba 70 metrov. V blízkosti sa nachádza športové ihrisko na futbal, basketbal a ďalšie. Vila Anni s komfortne zariadené izby (apartmány) má vlastné parkovacie miesto, vonkajší bazén, krásne zdobené reštaurácia len pre hostí. Má práčovňa za poplatok. Apartmány Villa Anni sú veľmi priestranné a ponúkajú všetko pohodlie našich hostí. Všetky sú klimatizované a vybavené satelitnou TV, novým nábytkom, s výnimkou jedného, ??ktorý má výhľad na bazén, všetci ostatní majú výhľad na more. V kuchyniach v našich apartmány majú kuchynské potreby na varenie a servírovanie jedál, kávovar, chladnička, mraznička, varná doska, mikrovlnná rúra a varná kanvica. Vo všetkých kúpeľniach je sušič vlasov hotel. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Anni

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Pavlovic ( Brač - Sutivan)

Apartmán sa nachádza v meste Sutivan, ostrov Brač, v dome s veľkým dvorom len pre vás! Má dve spálne s veľkou posteľou a jedáleň s plne vybavenou kuchyňou. Je to ideálne miesto pre rodiny s deťmi, páry a ľudí, ktorí hľadajú miesto v tichu. Hostitelia sú veľmi priateľskí a sú vždy tam, aby vám poskytli čo najväčší komfort. Dajú vám všetko, čo potrebujete, a tiež vás informujú o Sutivanovi a zvyšku ostrova. Môžu vás tiež vziať na rybárčenie s vlastnou loďou (ak je vhodné počasie). Byt sa nachádza v perfektnom mieste. 200 m od najbližšej pláže, 7 km od mesta Supetar, 1 hodinu jazdy autom od Bol a 45 minút trajektom zo Splitu. Môžete využiť bezplatné parkovanie pred apartmánom a nechajte ho bezpečne počas pobytu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pavlovic

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Vila Blanka ( Brač - Sutivan)

Náš dom s parkovaním pre 4 autá, sa nachádza v centre mesta Sutivan. Približne 60 m dlhý, nádherný palmy alej vedie priamo k moru. V prízemí sú 2 apartmány s vlastnými terasa, záhradné stoly a hojdačky. V záhrade, raj kvetín a citrusových stromov, je veľký murovaný gril pre príjemné grilovanie večery, kedykoľvek k dispozícii. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Blanka

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Tramontana ( Brač - Sutivan)

Byt Tramontana obsahuje: dve spálne s manželskou posteľou. Dva balkóny. Dva sprchy / WC- ohnisko. Terasa s dvoma bazénmi, jeden s hlbokou vodou pre dospelých a plytká časť pre deti. Obývacia izba s rozšíriteľnou sofa- krásnym výhľadom na more. Dva vzduch conditions.- Internet, Sat TV, domáce kino / multimediálny prehrávač, kávovar, rúra, mikrovlnná rúra, sušič vlasov, žehlička ... V kuchyni je tiež dodávaný s soľ, korenie, olivový olej, ocot, cukor a káva. ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tramontana

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 90 €

Apartmán Roza ( Brač - Sutivan)

Komfortný byt s dvoma spálňami, priestrannou obývacou izbou a kuchyňou, ktorý sa nachádza na prízemí rodinného domu v Sutivan. Byt má vlastné terasa a parkovacie miesto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Roza

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Jelka ( Brač - Sutivan)

V prízemí vily sú dva apartmány, ktoré sú vhodné pre každú 5 osôb, o rozlohe 50 metrov štvorcových, samostatné vchody s dvoma spálňami, jedáleň, kuchyne a kúpeľne, rovnako ako veľkého nádvoria pokryté kivi listy, ktoré tvoria perfektný odtieň pre horúce letné dni. V druhom poschodí vily má tiež dva apartmány, s bitovým skromnejší zábery námestia, ale s krásnym výhľadom, jedna spálňa (3 + 2), kuchyňa, jedáleň a kúpeľňa. Všetky apartmány sú vybavené LCD TV, klimatizáciou, bezplatný prístup k internetu, a hostia tiež získať použiť krb, ktorý je nastavený na dvore vily. http://apartmanijelka.com/

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jelka

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vladislavić ( Brač - Sutivan)

Komfortné apartmány situované v blízkosti mora a pláže. Byt 1 - 2 + 2 ***, prvé poschodie, veľká 65 m2. Byt má jednu spálňu s manželskou posteľou. V kúpeľni je sprchovací kút. Priestranná kuchyňa s jedálenským kútom má umývačku riadu, veľkú chladničku so samostatnou mrazničkou, kávovar a elektrický bojler. Obývacia izba má veľkú pohovku. Byt je klimatizovaný a vybavený satelitnou TV. Byt má veľkú terasu 15 m2 s výhľadom na more. Apartmán 2 - 4 + 1 ***, prízemie, veľký 70 m2. Apartmán pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb, jednej s veľkou posteľou pre dve osoby a druhej s oddelenými posteľami. Byt má dve terasy, na južnú a severnú stranu domu. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom. Široká kuchyňa s jedálňou má umývačku riadu, veľkú chladničku so samostatnou mrazničkou a kávovar. Byt je klimatizovaný a vybavený satelitnou TV. Apartmán 3 - 2 + 1 ***, prízemie, veľký 30 m2. Byt pozostáva zo samostatnej spálne s jedným dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom. Kuchyňa je plne vybavená. Byt je klimatizovaný a vybavený satelitnou TV. Veľké parkovisko vo dvore domu je bezplatné. Neďaleko sa nachádzajú reštaurácie, obchody, kaviarne a pošta so zmenárňou. Celé more blízko domu je veľmi vhodné na kúpanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vladislavić

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 45 €

Rekreačný dom Villa Bunta ( Brač - Sutivan)

Priestranný autentický kamenný dom ***, 300 rokov v blízkosti pláže. Dom bol postavený v pôvodnom južnej štýle, s meter silnými múrmi, ktoré poskytujú teplo v zimnej a letnej sviežosti do klimatizácií nadbytočné. To má krásnu záhradu, nádvorie a terasy plné kvetín, ovocných stromov a zelene, ktorý poskytuje úžasnú atmosféru pri dennom odtieňom alebo voňavé večery. Dom sa skladá z troch (3) samostatné byty + 100 m2 záhrada, opaľovanie 30 m2 a 20 m2 bazén. Výhľad na more, novo a moderne vybavené. Dom je klimatizované a vybavené satelitnou TV, internet, práčka, umývačka riadu, všetko potrebné vybavenie, uteráky a plachty. Parkovacie státie pred domom. Všetko je zahrnuté v cene, rovnako ako využitie bazéna. V blízkosti sa nachádza krásne Peebleová pláž a športové zariadenia, a všetky ostatné zariadenia v tejto oblasti sú na dosah ruky. Turistická úrad, pošta, zmenáreň, reštaurácie, kaviarne, obchody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Bunta

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Sea Star ( Brač - Sutivan)

Sea Star sa nachádza v malom mestečku Sutivan na ostrove Brač, len pár krokov od kamienkovej aj piesočnaté pláže. Sutivan centrum je 10 minút chôdze od hotela. Nehnuteľnosť ponúka klimatizované apartmány s balkónom s výhľadom na Brač Bay. Všetky apartmány sú vybavené TV a kuchyňa s umývačkou, mikrovlnnou rúrou a rúrou. Hostia môžu využívať priestrannú záhradu s grilom. Ďalšími hostia môžu nájsť internetovú kaviareň. Návšteva majiteľom olivovník farmu a vrátane domácej olivový olej je to možné. Je vzdialený iba 5 minút jazdy autom od domu. Majiteľ tiež organizuje denné výlety na pláže Zlatni Rat, ako aj pre národné parky Krka a Plitvické jazerá. Sea Star Apartments je len kúsok od pizzerií, reštaurácií, barov a obchodov. V letných mesiacoch každodennej trajektové spojenie do Splitu sú k dispozícii. Supetar Ferry je vzdialené 8 km. Hlavná autobusová stanica je vzdialené 10 minút chôdze. Sutivan Prírodný park je vo vzdialenosti 2 km. Ostrov ponúka mnoho pamiatok ako je napríklad hora Vidova Gora, Dračí jaskyne, Pláž Zlatni Rat a púšť Blaca s 16. storočia kláštorného komplexu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sea Star

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Dinka ( Brač - Sutivan)

Apartmány Dinka sa nachádza v pokojnej časti mesta, iba 150 metrov od centra mesta a 250 metrov od pláže. Dom má sedem apartmánov, z toho 4 apartmány (2 + 2), dva apartmány pre dve osoby a jeden deluxe apartmán pre 4 + 1 osobu. Príďte a naplniť svoj sen dovolenku. rodina Anibalovic

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dinka

Od mora 200 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Suncica ( Brač - Sutivan)

Priestranný apartmán s tromi spálňami, kompletne zariadený, vhodný pre pobyt 6-8 osôb. Klimatizované, barbecue, parkovisko, domáce zvieratá povolené. Bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet, k dispozícii štyri kolesá, voľný vstup do prírodného parku Sutivan

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Suncica

Od mora 450 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Rekreačný dom Sutivan ( Brač - Sutivan)

Príchod do apartmánov je po 12:00, odchod do 10:00. Domáce zvieratá sú spoplatnené navyše 5 EUR za deň. Cena apartmánu na 1 noc je o 50% vyššia. Možnosť prania umývania servis 10 EUR. Pobytový poplatok je zahrnutý v cene. Dom je postavený v kombinácii kameňa drevo, má výnimočnú rustikálny časť, veľký dvor na zadnej strane domu, v okruhu 100 m sú pláže, obchod, centrum, promenáda. Supurb atmosféra kvôli umiestnenie životného prostredia a dom, dom má prízemie a prvého poschodia, kde je spálňa a vstup na dvore, na prízemí je kuchyňa, jedáleň a toaleta so sprchovacím kútom. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Sutivan

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Vila Palma ( Brač - Sutivan)

Villa Palma sa nachádza v blízkosti pláže zvanej Bistrica, jedno z najkrajších na ostrove. Je obklopený krásne upravenou záhradou (10.000 m2). Existujú iba dva byty, vybavené všetkým potrebným riadom a sú tiež klimatizované. Je k dispozícii parkovisko. Z centra mesta Sutivan je cca 500 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vila Palma

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Tomic ( Brač - Sutivan)

Sutivan je malé mestečko fishermens korunách ponúka čisté more a pláže, rovnako ako dostatočné možnosti pre rekreáciu a šport. Apartmánu so štyrmi lôžkami sa nachádza v pokojnej okolí pohľade na more. Obsahuje dve spálne (jedna s manželskou posteľou a jedna s dvomi samostatnými lôžkami), veľká jedáleň, kuchyňa a kúpeľňa. Appartement sa nachádza iba 200 metrov od mora, to trvá len dve minúty, aby si na pláž pešo, a na Towncentre to trvá len desať minút ľahkú prechádzku. Appartement (50 m2) s terasou obklopený krásnych stredomorskej záhrade a parkovacie miesto. V pokojnom večerných hodinách budete mať možnosť urobiť pekný grilovania!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Tomic

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Lučica ( Brač - Sutivan)

Dom sa nachádza v malom mestečku Sutivan na ostrove Brač v nádhernej lokalite. Naproti malé, jemné kamenistá pláž, ideálne pre predčasný plávať. V blízkosti centra mesta Sutivan. Tradičné rybárske dediny. Niekoľko barov, reštaurácií a obchodov sú len pár minút chôdze. Prázdninový dom Lu? Ponuka ICA krásny výhľad na more a prístav. Hostia môžu tiež využívať záhradu s grilom, kde si môžete vychutnať vo svojom súkromí. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Prenájom domu na dovolenku. Check in: 15:00 Check out: 10:00 Zariadenie a vybavenie: záhradný pláží tiež v blízkosti objektu: štrková Vzdialenosti: Najbližšia pláž je vzdialená asi 10 m. Objekt je od pobrežia asi 10 m. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre mesta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lučica

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Brač - Sutivan

Brač - Sutivan  - Erb Sutivan je malé mesto a obec sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova Brač, 7 km od Supetar, v Split-Dalmácia County, v Chorvátsku. Podľa sčítania ľudu Sutivan má 822 obyvateľov a je jedným z najmenších obcí v Chorvátsku. Sutivan je pomenovaná po svätého Jána Krstiteľa. Obyvateľstvo sa tradične zaoberajú rybolovu a poľnohospodárstva, predovšetkým výrobou kvalitných vín a olivového oleja. Oni stále udržujú túto tradíciu, však Sutivan sa pomaly obracia k turistike a dnes je turistickou destináciou vhodný pre rodinné, športové a rekreačné turistiky. Viac ako 2000 vynikajúcich lôžok v súkromných domoch a vilách zaručuje všetkým hosťom bezstarostné dovolenky v tomto krásnom stredomorského mesta. Vzhľadom k mierne stredomorské podnebie a rôznych ponúk, hostia môžu odpočívať v Sutivane po celý rok. Zvláštne atrakcií pre hostí všetkých vekových kategórií je Prírodný park Sutivan, letovisko a výletné miesto, ktoré ponúka prehliadku zoologickej záhrady, ihrisko pre rekreáciu a reštaurácie s vynikajúcou výber nápojov a pokrmov na grile. Návšteva Sutivan a užiť si mier, pokoj a zvláštnu atmosféru ostrova Brač. Súkromné ubytovanie na ostrove Brač. Apartmány, izby a ďalších turistických zariadení v Sutivan a jeho okolia. Vitajte na Sutivan na ostrove Brač!

Brač - Sutivan Predpoveď počasia