Apartmány a ubytovanie v súkromí Drvenik Mali

Drvenik Mali je malý malebný ostrov v Split-Dalmácia County v Chorvátsku. Nachádza sa asi 10 námorných míľ juhozápadne od mesta Trogir a jedna námornej míle na západ od Drvenik Veli, od ktorého je oddelený úžinou Drvenik dverí. Drvenik Mali má rozlohu len 3,40 km2 a najvyšší vrchol Glavica sa nachádza v západnej časti ostrova a je len 79 metrov vysoký. Na ostrove sídli hlavne v centrálnej a východnej časti, kde žije...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Drvenik Mali

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Vila SanAdrija

Drvenik Mali

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 150 €

Robinsonova turistika Diana

Drvenik Mali

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Fortuna

Drvenik Mali

Od mora 400 m
Kapacita 6 osôb

od 75 €

Apartmán Vela Rina

Drvenik Mali

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Rekreačný dom Vila SanAdrija ( Drvenik Mali)

Dom pozostáva z 3 spální, obývacej izby s kuchyňou a jedálňou a dvoch kúpeľní. Najkrajšou časťou domu je krytá terasa s otvoreným krbom. Je vhodný pre 6 + 2 osoby. Dom je vhodný pre dve rodiny. Drvenik Mali obklopený čistými vodami je ostrov neďaleko Trogiru spojený s mestom Trogir trajektom, ktorý premáva trikrát denne. Drvenik Mali je ostrovom mieru, pokoja, jedinečnej prírodnej krásy a výnimočne čistých vôd. Toto je ideálna destinácia pre dovolenku mimo civilizácie a je skutočnou výzvou pre všetky moderné Robinson. Ak hľadáte bohatú bujnú stredomorskú vegetáciu, originálnu atmosféru a autentickú ostrovnú atmosféru Drvenik Mali je tou pravou voľbou pre vás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vila SanAdrija

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 150 €

Robinsonova turistika Diana ( Drvenik Mali)

V srdci nedotknutej prírody, obklopený olivovníkmi, rohovníkmi a voňavými stredomorskými rastlinami, vám náš dom určite poskytne úplnú dovolenku ďaleko od davov mesta s krásnym výhľadom na otvorené more a ostrovy. Najbližšia pláž je vzdialená 200 m od domu. Avšak na samotnom ostrove je veľa pláží všetkých druhov: piesočné, štrkové, ploché ... výber je na vás. Dom pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, kúpeľne a veľkej terasy s výhľadom na more. V objekte sa môže ubytovať 4 + 1 osoba. Je obklopený dvorom, kde môžete zaparkovať svoje vozidlo. Tešíme sa na Váš príchod!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Diana

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Rekreačný dom Fortuna ( Drvenik Mali)

Prenajímam si krásny kamenný dom postavený na začiatku 20. storočia. Kamenný dom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2017, obsahuje terasu s kamenným grilom a záhradným nábytkom (drevený jedálenský stôl s príslušnou lavicou a drevenými stoličkami), obývacia izba (prístelka pre 2 osoby, TV, klimatizácia), izba (s dvoma jednolôžkami postele) a otvorená galéria (s manželskou posteľou), kompletne vybavená kuchyňa (chladnička, elektrický sporák, riad a príbory) a kúpeľňa (WC, sprcha). Najznámejšou plážou na ostrove je Vela Rina, na ktorú sa dostanete autom alebo pešo za 15 minút. Najbližšia pláž je Matušin bok, 400 m ďaleko, 5 min pešo. Ostrov je malý a všetko je blízko a rýchlo dostupné. Dom je ideálny pre rodiny s deťmi, mladé páry, starších ľudí alebo spoločnosť, ktorá túži tráviť čas spoločne. Veľkosť domu je 50m2 (prízemie 38m2 a galéria 12m2) s kapacitou pre 6 osôb. Ceny: jún: 75 eur, júl - 15. augusta. - 100 eur, 15. augusta - 31. augusta - 85 eur september - 75 eur Kontaktné číslo: 385915714335 - Marko e-mail: marko.vrke@gmail.com

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Fortuna

Od mora 400 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 75 €

Apartmán Vela Rina ( Drvenik Mali)

- Drvenik Mali je malý ostrov súostrovia Trogir vzdialený 8 km od starého mesta. Je mimoriadne atraktívny kvôli piesočnatým plážam, krištáľovo čistému Stredozemnému moru a množstvu vegetácie. Trogir je spojený pravidelným trajektom a počas sezóny až štyrikrát denne. - Vela Rina je najväčšia zátoka na ostrove ležiaca juhozápadným smerom, s najkrajšími piesočnatými plážami, ako sú známe oceánske lagúny. Je atraktívny pre vodákov a návštevníkov kvôli svojej blízkosti a zachovaniu flóry a fauny. Tak blízko k mestskej pamiatke UNESCO a tak ďaleko od mestského hluku je ideálnym miestom na oddych a užívanie si mora, slnka a ticha. - Poloha apartmánu: 30 m od mora, uprostred piesočnatej pláže, dom s prízemím (80 kváder) a prvým poschodím (90 m2) so záhradou k moru (300 m2) SERVIS : I: prenájom apartmánu (45 m2) - DODATOČNÁ PONUKA: - Možnosť rezervácie kotviska v prístave - Možnosť organizovania výletov loďou - Vybavenie na ostrove: - 3 reštaurácie / taverny (prvá v zátoke Vela Rina , druhý v zátoke Borak) - 1 obchod (bez mäsiarov a obchodníkov s rybami)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vela Rina

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Drvenik Mali

Drvenik Mali  - Erb Drvenik Mali je malý malebný ostrov v Split-Dalmácia County v Chorvátsku. Nachádza sa asi 10 námorných míľ juhozápadne od mesta Trogir a jedna námornej míle na západ od Drvenik Veli, od ktorého je oddelený úžinou Drvenik dverí. Drvenik Mali má rozlohu len 3,40 km2 a najvyšší vrchol Glavica sa nachádza v západnej časti ostrova a je len 79 metrov vysoký. Na ostrove sídli hlavne v centrálnej a východnej časti, kde žije len asi 50 stálych obyvateľov. Dedinčania sú zapojené do cestovného ruchu, rybolovu a poľnohospodárstva, najmä pestovanie olivovníkov a svätojánsky chlieb. Celý ostrov je obklopený krásnymi piesočnatými a štrku zátok a pláží a krištáľovo priezračným morom. Vedľa olivových hájov a rohovník, Drvenik Mali je bohatá na nízke stredomorskou vegetáciou a liečivých stredomorských bylín. Ostrov nemá žiadne spevnené cesty, a je zakázané používať automobily. To všetko robí Drvenik Mali pravú oázou nedotknutej prírody, ktorá sa zachovali a ktorá nie je zdevastovala s modernými budovami. S pevninou je spojený trajektom do Trogiru a Seget Donji. Vedľa obchodov, reštaurácií a kaviarňou tam sú tiež početné apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom ako súčasť súkromné ​​rodinné ubytovanie. Návšteva Drvenik Mali, oázu pokoja, pohody a autentické stredomorskej krásy, a stráviť svoju dovolenku v nedotknutej prírode plnej slnka, tepla a čisté more. Hľadajte lacné ubytovanie v súkromí na ostrove Drvenik Mali. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku, a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na ostrove Drvenik Mali!

Drvenik Mali Predpoveď počasia