Apartmány a ubytovanie v súkromí Drvenik Mali

Drvenik Mali je malý malebný ostrov v Split-Dalmácia County v Chorvátsku. Nachádza sa asi 10 námorných míľ juhozápadne od mesta Trogir a jedna námornej míle na západ od Drvenik Veli, od ktorého je oddelený úžinou Drvenik dverí. Drvenik Mali má rozlohu len 3,40 km2 a najvyšší vrchol Glavica sa nachádza v západnej časti ostrova a je len 79 metrov vysoký. Na ostrove sídli hlavne v centrálnej a východnej časti, kde žije...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Vila SanAdrija

Drvenik Mali

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

od 150 €

Rekreačné domy Veronika

Drvenik Mali

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Vila SanAdrija ( Drvenik Mali)

Dom pozostáva z 3 spální, obývacej izby s kuchyňou a jedálňou a dvoch kúpeľní. Najkrajšou časťou domu je krytá terasa s otvoreným krbom. Je vhodný pre 6 + 2 osoby. Dom je vhodný pre dve rodiny. Drvenik Mali obklopený čistými vodami je ostrov neďaleko Trogiru spojený s mestom Trogir trajektom, ktorý premáva trikrát denne. Drvenik Mali je ostrovom mieru, pokoja, jedinečnej prírodnej krásy a výnimočne čistých vôd. Toto je ideálna destinácia pre dovolenku mimo civilizácie a je skutočnou výzvou pre všetky moderné Robinson. Ak hľadáte bohatú bujnú stredomorskú vegetáciu, originálnu atmosféru a autentickú ostrovnú atmosféru Drvenik Mali je tou pravou voľbou pre vás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vila SanAdrija

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 150 €

Rekreačné domy Veronika ( Drvenik Mali)

Na Drvenik Mali je to krásny dom, ktorý vás pozýva na zaslúženú dovolenku s rodinou alebo priateľmi. Je ideálny pre tých, ktorí beží ďaleko od mestskej vravy a chcú mier. Obklopený prírodou, je príjemný exteriéru a pohodlný interiér. Veľkosť domu je 50 m2, a v ňom máte všetko, čo potrebujete (kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa, 2 spálne). Dom je navrhnutý pre 5 osôb. Vo dvore gril a krytá terasa pre príjemné večerné spoločenský život.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy Veronika

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Drvenik Mali

Drvenik Mali  - Erb Drvenik Mali je malý malebný ostrov v Split-Dalmácia County v Chorvátsku. Nachádza sa asi 10 námorných míľ juhozápadne od mesta Trogir a jedna námornej míle na západ od Drvenik Veli, od ktorého je oddelený úžinou Drvenik dverí. Drvenik Mali má rozlohu len 3,40 km2 a najvyšší vrchol Glavica sa nachádza v západnej časti ostrova a je len 79 metrov vysoký. Na ostrove sídli hlavne v centrálnej a východnej časti, kde žije len asi 50 stálych obyvateľov. Dedinčania sú zapojené do cestovného ruchu, rybolovu a poľnohospodárstva, najmä pestovanie olivovníkov a svätojánsky chlieb. Celý ostrov je obklopený krásnymi piesočnatými a štrku zátok a pláží a krištáľovo priezračným morom. Vedľa olivových hájov a rohovník, Drvenik Mali je bohatá na nízke stredomorskou vegetáciou a liečivých stredomorských bylín. Ostrov nemá žiadne spevnené cesty, a je zakázané používať automobily. To všetko robí Drvenik Mali pravú oázou nedotknutej prírody, ktorá sa zachovali a ktorá nie je zdevastovala s modernými budovami. S pevninou je spojený trajektom do Trogiru a Seget Donji. Vedľa obchodov, reštaurácií a kaviarňou tam sú tiež početné apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom ako súčasť súkromné ​​rodinné ubytovanie. Návšteva Drvenik Mali, oázu pokoja, pohody a autentické stredomorskej krásy, a stráviť svoju dovolenku v nedotknutej prírode plnej slnka, tepla a čisté more. Hľadajte lacné ubytovanie v súkromí na ostrove Drvenik Mali. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku, a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na ostrove Drvenik Mali!

Drvenik Mali Predpoveď počasia