Apartmány a ubytovanie v súkromí Sevid

Sevid je malé turistické mesto v Split-Dalmácia v Chorvátsku. To sa nachádza na malom polostrove v krásnej zátoke, dvadsať kilometrov severne od mesta Trogir. Je súčasťou Trogir Riviéra, a celá oblasť okolo Sevid sa vyznačuje veľmi členité pobrežie a mnoho malých zátok a mimoriadne čistou morskou vodou. Obyvatelia Sevid okrem rybárčenie, produkujúce olivový olej a víno, práca v oblasti cestovného ruchu, a tam je v Sevid...

Zoradiť podľa:

Apartmány Mario

Sevid

Od mora 50 m
Kapacita 11 osôb

od 65 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Vučica Sevid

Sevid

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Oliva

Sevid

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 70 €

Rekreačný dom Nono

Sevid

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

First minute ponuka Last minute ponuka

Apartmány Pralija

Sevid

Od mora 100 m
Kapacita 20 osôb

od 30 €

Apartmán Nada

Sevid

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 70 €

Apartmány Hit

Sevid

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 20 €

Apartmány Villa Luna

Sevid

Od mora 30 m
Kapacita 20 osôb

od 40 €

Apartmány Marko Sevid

Sevid

Od mora 20 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Mladenka

Sevid

Od mora 30 m
Kapacita 10 osôb

od 50 €

Apartmán Barić

Sevid

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Apartmány Nada 2

Sevid

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Rekreačný dom House Sevid

Sevid

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Periš Sevid

Sevid

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Mikulić Sevid

Sevid

Od mora 20 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Svrda Sevid

Sevid

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vukusic Sevid

Sevid

Od mora 40 m
Kapacita 20 osôb

od 35 €

Apartmány Villa Mandina

Sevid

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Erika

Sevid

Od mora 40 m
Kapacita 15 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Jelena

Sevid

Od mora 10 m
Kapacita 19 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Viky

Sevid

Od mora 40 m
Kapacita 2 osôb

od 30 €

Apartmány Mario ( Sevid)

Apartmány Mario sú umiestnené v Sevid, malom mieste u Trogiru. Kľud, pokoj, ideálna voľba pre rodinnú dovolenku. Priamo pri mori strane (skalnatá a betón pláž), cca 200 m od kamienkovej pláže vhodné pre deti. Krásny výhľad na šíre more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mario

Od mora 50 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 65 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Vučica Sevid ( Sevid)

Byty na prenájom v dome v Sevid. Apartmány (4 + 0, 2 + 2, 4 + 2) s tromi hviezdami, novo zrekonštruované so všetkým potrebným vybavením. Dom sa nachádza 30 m od mora s krásnym poigledom na pláži. Apartmány sú 10 metrov od barov, reštaurácií a obchodov. Ideálne pre rodiny s deťmi. Uvedená cena je primeraná.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vučica Sevid

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Oliva ( Sevid)

Priestranný trojizbový byt s veľkým obývacou izbou a balkónom. To zaberá celé poschodie domu a ponúka kompletnú pokoj a súkromie. Nachádza sa v blízkosti pláže. V blízkosti bytu je gril a miesto pre stolovanie s výhľadom na more. Hosť má možnosť používať internet, 2 bicykle, stolný tenis, plážový stoličky pre more, slnečník, alebo sa prejsť na rodinné loďou na neďaleké pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Oliva

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 70 €

Rekreačný dom Nono ( Sevid)

Prázdnin dom NONO sa nachádza v krásnej, pokojnej dedinke Sevid. Sevid sa nachádza 45 km západne od Splitu, 15 km západne od Trogiru, 14 km južne od Primoštenu a 8 km od Rogoznice. Dom sa prenajíma ako autonómne rekreačný dom, bez prítomnosti majiteľa alebo inej hostí. More je len 70 m od domu. 4 + 2 osoby môžu zostať v dome. V dome je 64 m? s uzavretým dvore, ktorý je 300 m? (z toho je 15 m? krytá terasa, kryté gril, 2 parkovacie miesta, veľa olív a krásna záhrada). K dispozícii je bezdrôtový internet, klimatizácia, umývačka riadu, práčka, satelitný, TV, chladnička a mraznička, mikrovlnná rúra, kávovar sládek, varná kanvica a toaster. Tam sú všetky druhy krásne pláže pozdĺž celého pobrežia v Sevid. Väčšinou jej Kamienkové pláže, piesčité pláže, skalné pláže a tí z betónu. More v tesnej blízkosti pláží nie je hlboká a je vhodná pre deti, starší ľudia a ľudia s osobitnými potrebami. Najbližší supermarket, reštaurácia a kaviareň sa nachádza 70 m od domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Nono

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Pralija ( Sevid)

Apartments Pralija - Sevid sa nachádza v pokojnej, malé turistické dedinke, ideálny pre relaxáciu, ďaleko od zhonu. Hostia si môžu vychutnať kúpanie v krištáľovo čisté more, potápanie, rybárčenie, prechádzky v prírode ... Všetky apartmány majú klimatizáciu, WiFi, výhľad na more ... Vo dvore je gril a veľký stôl, kde si hostia môžu posedieť a užívať si. Máme veľké súkromné ??parkovisko. Ideálne pre skupiny priateľov. Nízke ceny v období mimo sezóny. Príďte si vychutnať nádhernú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pralija

Od mora 100 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Nada ( Sevid)

Byt sa nachádza v 1. poschodí domu, pozostáva z 2 spální, dennej izby, kuchyne, kúpeľne a veľkej terasy (20 m²) s vynikajúcim výhľadom na more. Z izieb môžete vyjsť na terasu, hlavnú spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s 2 samostatnými lôžkami. V dennej izbe je pohovka a televízor. Kuchyňa je vybavená všetkými zariadeniami (kuchynská linka, chladnička, umývačka riadu, mikrovlnka) a všetky potrebné keramiky a riad. Byt je vybavený klimatizáciou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Nada

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Hit ( Sevid)

Na prenájom sú dva samostatné apartmány s kapacitou 2 +2 osoby a 2 osoby nachádzajúce sa v prvom rade k moru. Dom sa nachádza 20 metrov od mora, príďte a užívajte si! Aj tento dom je náš domov. Dúfame, že sa vám to naozaj páči. Sevid je nádherné miesto pri mori.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Hit

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 20 €

Apartmány Villa Luna ( Sevid)

Sevid je turistické miesto mestskej časti Marine s archeologickými pozostatkami kostola sv. Vid, podľa ktorého bolo pomenované samotné miesto. Nachádza sa v blízkosti hlavných turistických cieľov Splitsko-dalmatínskej župy, ako sú Split, Sibenik, Marina, Trogir, Rogoznica, Primošten. Stredomorské miesto na polostrove nedotknutej prírody, krištáľovo čisté more, ktoré vyžaruje pokoj a pokoj, ďaleko od mestských oblastí a každodenného zhonu. V bezprostrednej blízkosti našich apartmánov sa nachádza reštaurácia, pekáreň, obchod, obchod s ovocím a kaviareň. V okruhu 40 km sa nachádza Národný park Krka, Diokleciánov palác, Fun Park Biograd, staré mesto Salona. Všetky apartmány majú klimatizáciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie v areáli objektu, balkón s krásnym výhľadom na more, záhradu s grilom a lavičky na oddych. Vila Luna sa skladá zo 4 apartmánov a je ideálna pre skupiny priateľov. Apartmány sú veľké a pohodlné a majú kompletne vybavenú kuchyňu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Luna

Od mora 30 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Marko Sevid ( Sevid)

Apartmány Marko - Sevid sa nachádza v malej zátoke v Milín Sevid (Trogir rivijera). Sevid-a málo miesta pre dovolenku v strednej Dalmácii ďaleko od mestského hluku a dopravy veľkých, Sevid je práve tým pravým miestom pre rodinnú dovolenku. Sevid sa nachádza 45 km severne od Splitu, 15 km severne od Trogiru, 15 km južne od Primoštenu, 8 km od Rogoznice. Máme 4 Apartmány (2 + 2) nový a moderné izby s balkónom s výhľadom na more, naše Apartmány sú len 20 m od mora a pláže. Všetky Apartmány sú plne vybavené (SAT / TV, klimatizácia), máme vlastné parkovisko, v záhrade je gril. Naši hostia môžu využiť kotvisko pre loď (gratis). WELCOME TO Apartmány MARKO !!!!!!!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marko Sevid

Od mora 20 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Mladenka ( Sevid)

Apartmány Mladenka sa nachádza na polostrove Ostrica v blízkosti mora. Vzdialenosť od magistrály je 6 km, od letiska v Splite 28 km, 40 km od Šibeniku. Cesta je úplne spevnené. Veľký stredomorské záhrady s dostatkom tieňa. Možnosť plavby loďou (za poplatok). Vybavenie izieb: rádio, TV, satelit, klimatizácia (za poplatok 0,5 EUR / hodina) Vybavenie kuchyne: rúra, gril, chladnička, kávovar, umývačka riadu sociálne zariadenie: kúpeľňa, sprchovací kút inú vonkajšiu / vnútorného vybavenia: terasa, vonkajšie sprchovací kút, záhradný gril, záhradný nábytok, slnečník, parkovanie Ďalšie informácie: Každý apartmán má rozlohu 60 m2. Terasa s výhľadom na more (byt na prvom poschodí) má rozlohu 25 m2, terasa bytu na prízemí 30 m2. Terasy sú vybavené lehátkami a slnečníkmi. Dom stojí na veľkom pozemku, takže nie ste rušení susedov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mladenka

Od mora 30 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Barić ( Sevid)

Mestečko Sevid so svojou nedotknutou prírodou je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu po každodennom zhone a strese. Krásna krištáľovo čistou vodou, kľud a pokoj bude vaša dovolenka nezabudnuteľné. Krásny byt v blízkosti mora a priateľské hostiteľa vám poskytne pohodlný pobyt a budete chcieť prísť znova. Prístupné kamienková pláž v prednej časti bytu je vhodný pre deti i dospelých. Veľká terasa s výhľadom na more a ostrovy ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu. Byt má vlastné parkovisko, vonkajšia sprcha vo dvore. Dlhé prechádzky polostrov vás relaxovať v ranných hodinách a večerné prechádzky. Neďaleko sa nachádza cyklotrasa je ideálny pre rekreáciu a oddych. Byt je vybavený všetkými potrebnými spotrebičmi pre pohodlný pobyt: klimatizovaná, plne vybavená kuchyňa so všetkými potrebnými spotrebičmi a WiFi,televíziou, satelitom a DVD vám poskytne príjemný pobyt. Ak máte radi potápanie a Spearfishing ste našli ideálne miesto s krásnym podmorský svet bohaté na rozmanité morskej flóry a fauny. Naši hostia sú vítaní s welcome drink, pripravte na rozlúčku večere a darčeky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Barić

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Nada 2 ( Sevid)

Dom s dvoma apartmánmi. Apartmán 1: spálňa, kuchyňa, kúpeľňa (sprchovací kút). Izba a kuchyňa s balkónom. Nádherne zdobené a zariadené. Apartmán 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa (veľké vane). Izba a kuchyňa s balkónom. Nádherne zdobené a zariadené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nada 2

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Rekreačný dom House Sevid ( Sevid)

Letný čas sa blíži? Ste unavení z každodennej práci a vy zúfalo potrebujú skutočnú dovolenku. Chcete ísť do nejakej pekné miesto a zabudnúť na každodenné problémy a tlakom moderného života? Potom Sevid je ideálnym miestom pre vás! Iba 40 km od Splitu, 12 km od Trogiru a 15 km od Primoštenu, Sevid sa nachádza v blízkosti 1700 rokov Diocletians palác (Split), Trogir - čo je zaznamenaná do registra pamiatok UNESCO všeobecného významu, Národný park Krka» (Krkas klesá), Národný park «jazerá Plitvice» a Národný park Kornati Wich poskytujú prírodných krás a histórie Chorvátska a Dalmácie. Je vhodným miestom pre bláznivú letnú zábavu, ale aj ďaleko od letného davu, ktorý vám presne to, čo potrebujete poskytuje - Úplne mier, pokoj a relaxáciu, obklopené nedotknutou prírodou, slnko a krištáľovo čisté more. Ako sa k vašej Nebo na Zemi? Ak sú na ceste zo severu, správny smer k perfektnú dovolenku je Zadar - Šibenik - Primošten - Šibenska Rogoznice. Okolo 7-8 km za Šibenska Rogoznica, uvidíte znamenie Sevid na pravej strane cesty, kde budete musieť odvrátiť od hlavnej cesty. Asi 3 km po tom, ste na správnom mieste, kde budete tráviť najlepšie letnú dovolenku. You` budete mať tú najlepšiu dovolenku a you` ll tiež chcú, aby sa vrátil na budúci rok ako mnoho iných našich hostí. 1 apartmán = 1 Dom na nezabudnuteľnú dovolenku, budete ušetrení od svojich každodenných povinností pre niekoľko týždňov: budete tráviť krásne chvíle s najdrahšie osoby alebo celú rodinu. Ponúkame vám byt - dom, kde budete úplne sami. K dispozícii sú: dve spálne, kuchyňa s obývacou izbou, WC, gril, terasa, vonkajšie sprchou a veľké parkovisko v tieni pre Vašu plnohodnotnú zábavu. Jediné, čo musíte urobiť, je uvoľniť a užívať si. Tie sú vyzvané, aby zostali a budete chcieť zostať navždy v Sevid!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom House Sevid

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Periš Sevid ( Sevid)

Sevid, malé rekreačné miesto stále panenskou prírodou ďaleko od zhonu vám dáva oázu pokoja a krištáľovo čisté more a voňavými stredomorskými bylinami. Byty Peris ponúka 4 nové apartmány 20 m od mora. Pozývam vás na relaxáciu a užiť si priateľské hostiteľa. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Periš Sevid

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Mikulić Sevid ( Sevid)

Sevid, len skrytý od ruchu mesta, a dosť blízko, aby vidieť všetko. Sunny a skrytý kút nedotknutej prírody je ideálne pre skutočných stredomorskou dovolenku. Hoci malý, Sevid je všetko, čo potrebujete, obchody, reštaurácie, bary, čisté more a krásne pláže. Ideálne pre rodiny s deťmi počas horúcich letných dní, rovnako ako v zime. Mikulic Apartmány sa nachádza na východnej strane polostrova Sevid, 20 metrov od mora, s výhľadom na more, okolité ostrovy a záhradou plnou zelene. Apartmány majú 4-hviezdičkový hotel, ktorý možno nazvať pravda, luxusná vila dovolenku. Apartmány majú prístup do záhrady s grilom, stredomorské záhrady, parkovisko, súkromná pláž s loďou pristátie. Vitajte! !

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mikulić Sevid

Od mora 20 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Svrda Sevid ( Sevid)

Apartmán Svrda sa nachádza v malom dalmatínskom mieste Sevid, v blízkosti historického mesta Trogir. Apartmány sa nachádzajú v luxusne vybavenom rodinnom dome pri mori v malej zátoke vrtáka Svrda. Obklopený borovicami, olivovníkmi a stredomorskou vegetáciou, si hostia môžu vychutnať pokoj, pokojné a plné stredomorskej atmosféry. Pod domom, v zálive, sa nachádza prírodná pláž s čistým a krištáľovo čisté more, kde si hostia môžu plávať po celý deň. Aj keď trochu ďaleko od centra mesta, apartmány sú ľahko dostupné autom. Vzdialenosť k moru, zvuk vĺn, vôňa mora a stredomorské rastliny, pokojné bez dopravného hluku a to všetko v modernom vyzdobený dom s veľkým obývacím priestorom je zárukou pre dobrú dovolenku celej rodiny.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Svrda Sevid

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vukusic Sevid ( Sevid)

Apartmány Vukusic Sevid (Trogir Riviéra) - Dalmácia, 40 m od pláže štrk. Byty, (8 + 2), (4 + 1), (4 + 1) s veľkými terasami a balkónmi a s výhľadom na more. Sevid sa nachádza 45 km severne od Splitu, 16 km severne od Trogiru a 14 km južne od Primoštenu, 8 km od Rogoznice .. Sevid - krásne miesto s najčistejšie more v Chorvátsku. Ďaleko od hluku veľkomesta, Sevid je práve tým pravým miestom pre vaše intímne dovolenky. Apartmán Vukusic A1 *** (8 +2), 75 m2 + terasa 27 m2, má štyri spálne s manželskou posteľou (dve izby s možnosťou prístelky), 2 kúpeľne, kuchyne, satelitný TV, veľká terasa, parkovisko a priestor pre deti hrať. Byt sa nachádza 40 metrov od mora a kamienkové pláže. Dom je obklopený vlastnom pozemku o 1200 metrov štvorcových, olivovníky, figovníky a stredomorské rastliny. Apartmán A2 *** (4 +1) 50 m2 má spálňu s manželskou posteľou + lôžko pre jednu osobu, obývačka oddeliť posuvnými dverami (2 lôžkami alebo posteľ pre 2 osoby), kúpeľňa, kuchyňa, TV so satelitným príjmom, 2 balkóny s výhľad na more. Apartmán A3 Vukusic *** (4 +1) 43 m2 má jednu spálňu s manželskou posteľou + lôžko pre jednu osobu, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba s pohovkou pre dve osoby a satelitnou TV, veľká terasa s výhľadom na more + balkón (výjazd z spálne), tiež s výhľadom na more. Sevid je malé, pokojné mestečko sa nachádza v blízkosti mesta Trogir (16 km. North) na polostrove Blade. Je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, ďaleko od davov a hluku dovolenku. Mesto má bohatú stredomorskou vegetáciou (olivy, figy, hrozno), krištáľovo čisté more, s krásnym, divoké pláže. Aj napriek tomu, že jeho malé mesto, to je všetko, čo potrebujete - obchod, reštaurácia, a predovšetkým pokoj a prírodu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vukusic Sevid

Od mora 40 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Villa Mandina ( Sevid)

Villa Mandina - SEVID (Pool Villa) má 6 plne vybavené a moderné apartmány, 4 App (4 + 0) a dva štúdio apartmány (2 + 0). Všetky apartmány majú klimatizáciu a výhľad na more. Ak hľadáte pre pokojnú dovolenku ďaleko od hluku a davy ľudí, potom Villa Mandina je ideálnym miestom pre Vašu dovolenku! Tu si môžete vychutnať kúpanie v krištáľovo čistej vody a objavovať podmorský svet (ideálne pre tých, ktorí majú radi potápanie). Vila sa nachádza v blízkosti pláže a ponúka svojim hosťom vychutnať kúpanie v bazéne a grilovanie. Hostia majú WiFi v byte. Ak chcú hostia možné rezervovať apartmány Villa Mandina, a majú záujem si hostia môžu rezervovať celý dom Villa Mandina (max. 20 osôb). Ak hostia si celý dom, potom je cena nižšia. Sevid je malé turistické mesto (20 km od Trogiru, 8 km od Rogoznice, 16 km od Primoštenu, 40 km od Splitu a Šibeniku, 50 km od NP Krka a Kornati ...). K dispozícii je obchod a reštaurácia. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Mandina

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Erika ( Sevid)

Máme 3 apartmány (2 + 2), (2 + 2) a (6 + 1). K dispozícii sú nové apartmány s klimatizáciou a výhľadom na more. K dispozícii je gril s posedením tabuľku pre našich hostí. Welcome a užívajte si! SEVID je malý a pokojnom mieste ďaleko od mestského hluku. Je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku. Si môžete vychutnať v plávaní, potápanie, prechádzky ... To sa nachádza v blízkosti mesta Trogir (UNESCO), Splitu (UNESCO), Primošten, Rogoznica, Národný park Krka ... Najlepšie prísť autom alebo rent-a-car tu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Erika

Od mora 40 m
Kapacita 15 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Jelena ( Sevid)

Villa Jelena sa nachádza na pláži v meste Sevid, len 10 metre od mora. Existuje päť bytov. Všetky apartmány majú kuchynský kút s kompletným vybavením, spálňa, kúpeľňa, obývacia izba s TV so satelitom, klimatizácia, wi fi pripojením, terase s krásnym výhľadom na otvorené more. V prednej časti domu je parkovisko, gril s osobitným mieste pre väčšiu skupinu. Aktivity v Villa Jelena: Picado, stolný tenis, kajaky, potápanie, rybárčenie, kúpanie ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Jelena

Od mora 10 m
Kapacita 19 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Viky ( Sevid)

Letný čas sa blíži? Ste unavení z každodennej práci a vy zúfalo potrebujú skutočnú dovolenku. Chcete ísť do nejakej pekné miesto a zabudnúť na každodenné problémy a tlakom moderného života? Potom Sevid je ideálnym miestom pre vás! Iba 40 km od Splitu, 12 km od Trogiru a 15 km od Primoštenu, Sevid sa nachádza v blízkosti 1700 rokov Diocletians palác (Split), Trogir - čo je zaznamenaná do registra pamiatok UNESCO všeobecného významu, Národný park Krka» (Krkas klesá), Národný park «jazerá Plitvice» a Národný park Kornati Wich poskytujú prírodných krás a histórie Chorvátska a Dalmácie. Je vhodným miestom pre bláznivú letnú zábavu, ale aj ďaleko od letného davu, ktorý vám presne to, čo potrebujete poskytuje - Úplne mier, pokoj a relaxáciu, obklopené nedotknutou prírodou, slnko a krištáľovo čisté more. Ako sa k vašej Nebo na Zemi? Ak sú na ceste zo severu, správny smer k perfektnú dovolenku je Zadar - Šibenik - Primošten - Šibenska Rogoznice. Okolo 7-8 km za Šibenska Rogoznica, uvidíte znamenie Sevid na pravej strane cesty, kde budete musieť odvrátiť od hlavnej cesty. Asi 3 km po tom, ste na správnom mieste, kde budete tráviť najlepšie letnú dovolenku. You` budete mať tú najlepšiu dovolenku a you` ll tiež chcú, aby sa vrátil na budúci rok ako mnoho iných našich hostí. APARTMÁN Viky stráviť letnú dovolenku v krásnom byte Viky. Je tu jedna spálňa, kuchyňa s jedálňou, WC, gril, terasa, parkovacie miesto v tieni. Jediné, čo musíte urobiť, je uvoľniť a užívať si.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Viky

Od mora 40 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 30 €

Turistický sprievodca - Sevid

Sevid  - Erb Sevid je malé turistické mesto v Split-Dalmácia v Chorvátsku. To sa nachádza na malom polostrove v krásnej zátoke, dvadsať kilometrov severne od mesta Trogir. Je súčasťou Trogir Riviéra, a celá oblasť okolo Sevid sa vyznačuje veľmi členité pobrežie a mnoho malých zátok a mimoriadne čistou morskou vodou. Obyvatelia Sevid okrem rybárčenie, produkujúce olivový olej a víno, práca v oblasti cestovného ruchu, a tam je v Sevid takmer žiadny dom, ktorý neposkytuje ubytovanie v súkromí. Miesto je veľmi pokojné a tiché, a ďaleko od hlavných ciest a veľkých turistických centier, takže je ideálny pre tých, ktorí chcú uniknúť z mestského smogu, dopravné zápchy a hluku. Pláže sú skalnaté a v niektorých častiach štrku, ale takmer každý dom má vlastné predné s malé mólo, kde si môžete vychutnať v súkromí s nádherným výhľadom na otvorenom mori. V miestnej krčme, môžete ochutnať niektoré z najznámejších dalmatínskych špecialít, ako sú solené sardinky, dalmatínsky pršut, kozí syr, jahňacie mäso, ryby, krevety, mušle, a to všetko s pohárom dobrého miestneho červeného vína Babic. V blízkosti Sevid sú historické mestá Trogir, Split a Šibenik, ktoré sa odporúča navštíviť počas večerných hodinách a vidieť ich starých miest. Stráviť svoju dovolenku v Sevid, pokojnej dedine, ktorá bude poskytovať skutočnú dovolenku pre telo i dušu. Súkromné ubytovanie v Sevid. Apartmány, izby a domy na prenájom v Sevid lacnejšie a až o 40% bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Sevid!

Sevid Predpoveď počasia