Apartmány a ubytovanie v súkromí Kastav

Kastav je malebné mestečko na vrchole kopca s rozlohou 365 stôp, odkiaľ si môžete vychutnať krásny výhľad na celý Kvarnerský záliv. Nachádza sa na veľmi atraktívnom mieste medzi mestom Rijeka a slávnou riekou Opatija, jednou z najobľúbenejších a najznámejších destinácií v Chorvátsku. Kastav má dlhú a zaujímavú históriu, ktorá potvrdzuje zvyšky ilyrského kmeňa Japoda, ktorého pozostatky sa nachádzajú v oblasti...

Zoradiť podľa:

Apartmány TIJAN

Kastav

Od mora 4 km
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Apartmány Tatjana

Kastav

Od mora 3 km
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Tatjana

Kastav

Od mora 4 km
Kapacita 6 osôb

od 65 €

Apartmány Vincent

Kastav

Od mora 5 km
Kapacita 2 osôb

od 45 €

Apartmány TIJAN ( Kastav)

Tento priestranný apartmán na prízemí rodinného domu v krásnom meste Kastav, 365 m nad morom, ponúka nádherný výhľad na Kvarnerský záliv a Opatijskú riviéru. Na terase si môžete vychutnať prvú rannú kávu alebo pohár vína na príjemné letné večery. Apartmán má dve spálne, celkom 3 lôžka a obývaciu miestnosť s rozkladacou pohovkou pre dve osoby. Okrem toho je tu tiež kuchyňa plne vybavená príbormi, taniere, poháre, hrnce, kávovar, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, jedálenský stôl. V kúpeľni sa nachádza toaleta, sprchovací kút, bidet a umývadlo. Na terase je opustenie miestnosti az obývačky a v predĺžení, na schodoch, zostupujeme na veľkú terasu so záhradným nábytkom, grilom, ležadlami, slnečníkmi, vírivkou pre 4 osoby. Mesto Kastav má bohatú históriu a nachádza sa tu malé miestne múzeum, kde sa môžete zoznámiť s bývalým spôsobom života domorodého obyvateľstva tejto oblasti. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú trhy, reštaurácie, galérie a lesné promenády. V lete sa pod názvom Kastafsko kulturno ljeto v Kastave nachádza množstvo kultúrnych prejavov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány TIJAN

Od mora 4 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Tatjana ( Kastav)

Apartmán Tatjana sa nachádza v centre mesta Kastva. Apartmán ponúka nádherný výhľad na Kvarnerský záliv, more a ostrovy. Okrem výhľadov sa nachádza kuchyňa, obývacia izba, dve izby pre 6 osôb, kúpeľňa, dva balkóny a priestor na dvore pre grilovanie. Izby a obývacia izba sú vybavené klimatizáciou, TV a wi fi. V kuchyni s jedálňou môžu hostia využiť umývačku riadu, hriankovač, kávovar ... neďaleko od centra, v blízkosti apartmánov sú kaviarne, reštaurácie, pizzerie, obchody, pošta, lekáreň a lesná chodník. Kastav je vzdialený 5 km od Opatije a 10 km od Rijeky. Chceme, aby sa naši hostia cítili dobre a sme vždy k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tatjana

Od mora 3 km
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Tatjana ( Kastav)

Mesto Kastav, 365m nad morom, sa nachádza neďaleko Opatije a Rijeky. Kastav má bohatú históriu a hostí hostí malé miestne múzeum, kde sa môžete oboznámiť s bývalým spôsobom života obyvateľov tejto oblasti. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú trhy, reštaurácie, galérie a lesné promenády. V letných mesiacoch sa v Kastav konajú početné kultúrne prejavy pod názvom "Kastafsko kulturno ljeto". Priestranný apartmán s nádherným výhľadom na Kvarnerský záliv a Riviéra Opatija sa nachádza v rodinnom dome, ktorý má tradíciu prenájmu už viac ako 20 rokov. Na terase si môžete vychutnať prvú rannú kávu alebo pohár vína na príjemné letné večery. Apartmán má dve spálne, celkom 4 lôžka a obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou pre dve osoby. Okrem toho je tu aj kuchyňa

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tatjana

Od mora 4 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Vincent ( Kastav)

Apartmány Vincent sa nachádzajú v centre mesta Kastva a sú spojené s jednou zo zvyšných 6 veží, ktoré boli kedysi súčasťou mestskej hradby. Štúdiový apartmán Vincent **** o rozlohe 36 m2 je prízemný byt v mestskom dome, usporiadaný podľa rodinného dedičstva, tradície a nevyhnutného technologického vybavenia (klimatizácia, rúra, keramická varná doska, trezor, LED TV, mini line, zdarma Wi-Fi, bezdrôtový telefón a podobne). Hostia majú tiež terasu so stolom, stoličkami a slnečníkom. Sme pripravení stretnúť sa s našimi hosťami o všetkých otázkach a poskytnúť im nezabudnuteľný zážitok s našimi radami a inštrukciami. Štúdio apartmán Vincent otvára svoje dvere v júni 2018 av blízkej budúcnosti plánujeme usporiadať byt pre 2 +1 osoby na rovnakej adrese.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vincent

Od mora 5 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Kastav

Kastav  - Erb Kastav je malebné mestečko na vrchole kopca s rozlohou 365 stôp, odkiaľ si môžete vychutnať krásny výhľad na celý Kvarnerský záliv. Nachádza sa na veľmi atraktívnom mieste medzi mestom Rijeka a slávnou riekou Opatija, jednou z najobľúbenejších a najznámejších destinácií v Chorvátsku. Kastav má dlhú a zaujímavú históriu, ktorá potvrdzuje zvyšky ilyrského kmeňa Japoda, ktorého pozostatky sa nachádzajú v oblasti dnešného mesta, sa datujú do 10. storočia pred naším letopočtom. V Kastav žije celkom o niečo menej ako 10000 obyvateľov, ktorí sa z väčšej časti zaoberajú cestovným ruchom a ponúkajú veľa atraktívnych apartmánov, izieb a dovolenkových domov v súkromí. Okrem bohatého kultúrneho dedičstva, blízkosť mora a nádherných pláží Opatija, Kastav ponúka svojim návštevníkom množstvo promenád, cyklistických trás a zábavných podujatí, ako sú Kastav Festival a Medzinárodný gitarový festival. Určite odporúčame navštíviť farský kostol sv. Jeleny Križarice, ktorý sa nachádza na najvyššom mieste mesta Kastav, v starom meste obklopenom stredovekým mestským hradbami s deviatimi obrannými vežami. Súkromné ​​ubytovanie v Kastavu je veľmi rozmanité a vyznačuje sa kvalitou a krásnym výhľadom na Kvarner. Pozývame vás, aby ste navštívili toto malé, tiché a zaujímavé miesto a strávili dovolenku obklopenou prírodou, zeleňou a nezabudnuteľným výhľadom na Kvarner. Vyhľadať apartmány a ubytovanie v súkromí v Kastav, kontaktujte priamo ubytovateľov a ušetrite až 40% z drahých agentúrnych poplatkov. Vitajte v Kastav!

Kastav Predpoveď počasia