Apartmány a ubytovanie v súkromí Kastav

Kastav je malebné mestečko na vrchole kopca s rozlohou 365 stôp, odkiaľ si môžete vychutnať krásny výhľad na celý Kvarnerský záliv. Nachádza sa na veľmi atraktívnom mieste medzi mestom Rijeka a slávnou riekou Opatija, jednou z najobľúbenejších a najznámejších destinácií v Chorvátsku. Kastav má dlhú a zaujímavú históriu, ktorá potvrdzuje zvyšky ilyrského kmeňa Japoda, ktorého pozostatky sa nachádzajú v oblasti...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Kastav

Zoradiť podľa:

Apartmán TIJAN

Kastav

Od mora 4 km
Kapacita 5 osôb

od 75 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Lana

Kastav

Od mora 5 km
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmán Kos

Kastav

Od mora 5 km
Kapacita 6 osôb

od 130 €

Apartmán Tatjana

Kastav

Od mora 4 km
Kapacita 6 osôb

od 65 €

Apartmán Vincent

Kastav

Od mora 5 km
Kapacita 2 osôb

od 45 €

Apartmán TIJAN ( Kastav)

Tento priestranný apartmán na prízemí rodinného domu v krásnom meste Kastav, 365 m nad morom, má nádherný výhľad na Kvarnerský záliv a Opatijskú riviéru. Na terase si môžete vychutnať prvú rannú kávu alebo pohár vína pre príjemné letné večery. Apartmán má dve spálne, celkom 4 lôžka a obývaciu izbu s rozkladacím gaučom pre 1 osobu. Okrem toho je tu aj kuchyňa plne vybavená príbormi, taniermi, pohármi, hrncami, kávovarom, mikrovlnkou. , umývačka riadu a jedálenský stôl. Kúpeľňa pozostáva z WC misy, sprchového kúta, bidetu a umývadla. Na terasu je východ z izby az obývačky a v prístavbe po schodoch zostúpime na veľkú terasu so záhradným nábytkom, grilom, ležadlami, slnečníkmi, jacuzzi pre 4 osoby. Mesto Kastav má bohatú históriu a nachádza sa v ňom malé miestne múzeum, kde sa môžete zoznámiť s bývalým spôsobom života domáceho obyvateľstva tejto oblasti. V bezprostrednej blízkosti sú trhy, reštaurácie, galérie a lesné promenády. V lete sa v Kastave konajú početné kultúrne podujatia spojené pod názvom „Kastafsko kulturno ljeto“.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán TIJAN

Od mora 4 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 75 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Lana ( Kastav)

Vitajte v mestečku Kastav, meste s najkrajším výhľadom na celý Kvarnerský záliv. V našom meste ponúkame množstvo kultúrnych, športových a iných podujatí ako aj gastronomickú ponuku rôznych reštaurácií ako gril, ryby, pizza a jedlá za sebou. V apartmánoch Lana si môžete oddýchnuť a zaplávať si v hydromasážnom bazéne umiestnenom v našej slnečnej záhrade, kde je k dispozícii aj gril, ratanový nábytok, šípky, ležadlá a iné drobnosti pre príjemný pobyt. V rámci záhrady je prístrešok 15m2. Apartmán Lana Kastav sú moderné apartmány s obývacou izbou, kuchyňou, spálňou a kúpeľňou. Pri zariaďovaní apartmánov sme mysleli na všetok komfort, ktorý by naši hostia na dovolenke chceli mať. Apartmány majú bezplatný internet WI-FI. Apartmány majú vonkajšiu krytú terasu s bezplatným grilom, stolný tenis a hydromasážny bazén v kvetinovej záhrade. Apartmány majú bezplatné parkovisko pre hostí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lana

Od mora 5 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Kos ( Kastav)

Apartmán Kos sa nachádza v pokoji a zeleni kopcov nad Opatijskou riviérou, s nádherným výhľadom na Kvarnerský záliv. Vďaka ľahkému prístupu z diaľnice a niekoľkým pamiatkam v okolí ponúka apartmán Kos všetko pre perfektnú dovolenku. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kos

Od mora 5 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 130 €

Apartmán Tatjana ( Kastav)

Mesto Kastav, 365m nad morom, sa nachádza neďaleko Opatije a Rijeky. Kastav má bohatú históriu a hostí hostí malé miestne múzeum, kde sa môžete oboznámiť s bývalým spôsobom života obyvateľov tejto oblasti. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú trhy, reštaurácie, galérie a lesné promenády. V letných mesiacoch sa v Kastav konajú početné kultúrne prejavy pod názvom "Kastafsko kulturno ljeto". Priestranný apartmán s nádherným výhľadom na Kvarnerský záliv a Riviéra Opatija sa nachádza v rodinnom dome, ktorý má tradíciu prenájmu už viac ako 20 rokov. Na terase si môžete vychutnať prvú rannú kávu alebo pohár vína na príjemné letné večery. Apartmán má dve spálne, celkom 4 lôžka a obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou pre dve osoby. Okrem toho je tu aj kuchyňa

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Tatjana

Od mora 4 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 65 €

Apartmán Vincent ( Kastav)

Apartmány Vincent sa nachádzajú v centre mesta Kastva a sú spojené s jednou zo zvyšných 6 veží, ktoré boli kedysi súčasťou mestskej hradby. Štúdiový apartmán Vincent **** o rozlohe 36 m2 je prízemný byt v mestskom dome, usporiadaný podľa rodinného dedičstva, tradície a nevyhnutného technologického vybavenia (klimatizácia, rúra, keramická varná doska, trezor, LED TV, mini line, zdarma Wi-Fi, bezdrôtový telefón a podobne). Hostia majú tiež terasu so stolom, stoličkami a slnečníkom. Sme pripravení stretnúť sa s našimi hosťami o všetkých otázkach a poskytnúť im nezabudnuteľný zážitok s našimi radami a inštrukciami. Štúdio apartmán Vincent otvára svoje dvere v júni 2018 av blízkej budúcnosti plánujeme usporiadať byt pre 2 +1 osoby na rovnakej adrese.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vincent

Od mora 5 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Kastav

Kastav  - Erb Kastav je malebné mestečko na vrchole kopca s rozlohou 365 stôp, odkiaľ si môžete vychutnať krásny výhľad na celý Kvarnerský záliv. Nachádza sa na veľmi atraktívnom mieste medzi mestom Rijeka a slávnou riekou Opatija, jednou z najobľúbenejších a najznámejších destinácií v Chorvátsku. Kastav má dlhú a zaujímavú históriu, ktorá potvrdzuje zvyšky ilyrského kmeňa Japoda, ktorého pozostatky sa nachádzajú v oblasti dnešného mesta, sa datujú do 10. storočia pred naším letopočtom. V Kastav žije celkom o niečo menej ako 10000 obyvateľov, ktorí sa z väčšej časti zaoberajú cestovným ruchom a ponúkajú veľa atraktívnych apartmánov, izieb a dovolenkových domov v súkromí. Okrem bohatého kultúrneho dedičstva, blízkosť mora a nádherných pláží Opatija, Kastav ponúka svojim návštevníkom množstvo promenád, cyklistických trás a zábavných podujatí, ako sú Kastav Festival a Medzinárodný gitarový festival. Určite odporúčame navštíviť farský kostol sv. Jeleny Križarice, ktorý sa nachádza na najvyššom mieste mesta Kastav, v starom meste obklopenom stredovekým mestským hradbami s deviatimi obrannými vežami. Súkromné ​​ubytovanie v Kastavu je veľmi rozmanité a vyznačuje sa kvalitou a krásnym výhľadom na Kvarner. Pozývame vás, aby ste navštívili toto malé, tiché a zaujímavé miesto a strávili dovolenku obklopenou prírodou, zeleňou a nezabudnuteľným výhľadom na Kvarner. Vyhľadať apartmány a ubytovanie v súkromí v Kastav, kontaktujte priamo ubytovateľov a ušetrite až 40% z drahých agentúrnych poplatkov. Vitajte v Kastav!

Kastav Predpoveď počasia