Apartmány a ubytovanie v súkromí Mošćenička Draga

Mošćenička Draga je malé rybárske a turistické mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží Kvarnerského zálivu na úpätí hory Učka a kopca, kde je stredoveké mesto Mošćenice, po ktorom sa miesto dostal svoje meno. Bol postavený v 19. storočí, kedy obyvatelia Mošćenice začali usadzovať pobreží hlavne kvôli chytať ryby, a neskôr na konci 19. a začiatku 20. storočia v...

Zoradiť podľa:

Apartmány Gea

Mošćenička Draga

Od mora 300 m
Kapacita 25 osôb

od 35 €

Apartmán Dešković

Mošćenička Draga

Od mora 200 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Mikleus

Mošćenička Draga

Od mora 400 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Apartmán Vanda

Mošćenička Draga

Od mora 350 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Mošćenička Draga

Mošćenička Draga

Od mora 300 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Gršković

Mošćenička Draga

Od mora 600 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Brumnic

Mošćenička Draga

Od mora 1 km
Kapacita 16 osôb

od 45 €

Apartmány Hrelja Jadranka

Mošćenička Draga

Od mora 2 km
Kapacita 15 osôb

od 30 €

Apartmán Emil

Mošćenička Draga

Od mora 800 m
Kapacita 9 osôb

od 125 €

Apartmán Vera Blaženić

Mošćenička Draga

Od mora 300 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Monika

Mošćenička Draga

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 60 €

Apartmány Branka

Mošćenička Draga

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Elma

Mošćenička Draga

Od mora 400 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Mirjana

Mošćenička Draga

Od mora 3 km
Kapacita 10 osôb

od 200 €

Izby Ricman

Mošćenička Draga

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

od 10 €

Apartmány Gea ( Mošćenička Draga)

Check availability and prices: https://wubook.net/wbkd/wbk/?lcode=1492873856 Apartments Gea are located at the very entrance to Mošćenička Draga, on the main road from the direction of Opatija; the building facility with 5 modern apartments all of them with a view to the sea that can comfortably accommodate up to 25 people. To reach the city centre, the main beach Sipar, and all shops and catering facilities you would need no more than 10 minutes’ of slow walk along the road and down the stairs. At the same distance there are also bank, exchange office, bus station and other facilities. Besides comfortable interior space, the facility offers a large infield where you can spend your time. During your stay we are available for all your wishes and needs. All our apartments have a view at the sea and are equipped with air conditioning, central heating, cable and satellite TV, and a fully equipped kitchen with all utensils. Bed linen, towels and tea towels makes an integral part of the apartment’s equipment. Cot and devices such as microwave ovens, coffee machines, electric kettles and hair dryers are available on request. Our guests have free Wireless Internet access in all apartments and in the infield, and there is a possibility of using the washing machine and a barbecue. Your small pets are also welcome in our facility, with prior agreement. In case of you have additional wishes; we will do our best to realize them for you.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Gea

Od mora 300 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Dešković ( Mošćenička Draga)

Apartmány Deskovic - Moscenicka Draga

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Dešković

Od mora 200 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Mikleus ( Mošćenička Draga)

V Moscenicka Draga iba 400 metrov od krištáľovo čistej vody a krásne piesočnaté pláže je rodinný dom obklopený zeleňou a pokoj, ktorý dá voľný čas. Ak chcete teraz jedlá na rošte, môžete ju pripraviť na našej grilovanie, a užite si to v tieni altánku K dispozícii sú tri miestnosti, zelenej, modrej a bielej. Zelená, modrá, a majú možnosť využiť kuhinje. Zelenej a modrej izby majú PO3 lôžka, TV / SAT, kúpeľňa / WC, chladnička, kúrenie, výhľad na more, terasa. Zelenej a modrej izby majú spoločný vchod. Biely izba s 2 lôžkami, TV / Satellite, Kúpeľňa / WC, chladnička, kúrenie, výhľad na more, terasa. V záhrade sú lehátka, je možné použiť gril. Zabezpečené súkromné ??parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mikleus

Od mora 400 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Vanda ( Mošćenička Draga)

Dujmovic Vanda Kraj 1A, 51417 Moscenicka Draga Tel: 00385 51 737 296

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vanda

Od mora 350 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Mošćenička Draga ( Mošćenička Draga)

Apartmán 1 (číslo 8) - byt je na prízemí a má asi 50 metrov štvorcových. Má svoj vlastný vchod, spálňa s dvoma lôžkami, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba s pohovkou pre 2 osoby a balkónom. Byt má tiež satelitný TV a klimatizáciu. Apartmán 2 (číslo 9) - byt je na prízemí a má asi 40 metrov štvorcových. Má svoj vlastný vchod, dvojlôžková izba, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba s pohovkou pre 2 osoby a balkónom. Byt má tiež satelitný TV a klimatizáciu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mošćenička Draga

Od mora 300 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Gršković ( Mošćenička Draga)

Grskovic apartmány sú umiestnené v rodinnom dome v pokojnej lokalite, ale nie príliš ďaleko od mora. Požičiavame dva byty vo veľkostiach 40 a 100 m2 pre 2-4 osoby alebo 5-7 osôb.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Gršković

Od mora 600 m
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Brumnic ( Mošćenička Draga)

Brumnic Apartmány ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním štúdiá a apartmány s Wi-Fi pripojením na internet. Tieto izby majú terasu alebo balkón s výhľadom na more alebo na malé istrijskej mesto Brsec. Klimatizované ubytovanie sú priestranné a majú satelitný TV. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a kuchynský kút, ktorý zahŕňa platničkou a chladničku. Miestny obchod je len 30 metrov od apartmánov. Hostia majú tiež prístup na grilovanie na záhrade. Medzi obľúbené aktivity v okolí patrí pešia turistika na Sisol Peak a na horskom bicykli na okolitých tratiach. Moscenicka Draga Dive centrum je vzdialené 7 km. Bezplatné parkovanie je zabezpečené na mieste. Rijeka a Pula letiská sú obaja 45 km od apartmánov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Brumnic

Od mora 1 km
Kapacita 16 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Hrelja Jadranka ( Mošćenička Draga)

Hrelja Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome v tichej lokalite v Brsec. Požičiavame izby a apartmány s vlastným stravovaním. Ubytovacie jednotky majú terasu alebo balkón a výhľad na more. Každá jednotka má vlastnú kúpeľňu. Hostia môžu využiť gril. Je možné si prenajať celé zariadenie. Voľný prístup k internetu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Hrelja Jadranka

Od mora 2 km
Kapacita 15 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Emil ( Mošćenička Draga)

Apartmán pre 8 osôb, ktoré možno rozdeliť do troch izieb s vlastným sociálnym zariadením. Obsahuje kuchyňa, veľká obývacia izba a krásny výhľad na Cres, Brsec, Rijeka a krajiny. Je tu možnosť využitia samostatnej miestnosti pre nočné 2 alebo 3 osoby alebo celé sady 112 m2. V byte je novo zariadené a veľmi dobre vybavené. Pohľad z terasy je skutočným zážitkom pre dušu. Je tu možnosť využitia klimatizácie, gril, terasa. Okolie domu je z jednej strany obklopená horami a zeleňou, na druhej strane výhľadom na more Kvarneri.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Emil

Od mora 800 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 125 €

Apartmán Vera Blaženić ( Mošćenička Draga)

Apartmány Vera sa nachádza v pokojnom mieste, obklopený zeleňou a len 300 m od mora v blízkosti najkrajších pláží. Všetky jednotky sú plne vybavené. S jednotkou na hostí k dispozícii bezplatné parkovisko, internet, a použiť gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vera Blaženić

Od mora 300 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Monika ( Mošćenička Draga)

Naše dve moderné 4 hviezdy apartmány sa nachádza v tradičnom 100 rokov starý a kompletne zrekonštruovaného domu v historickej časti Moscenicka Draga, malom romantickom mieste neďaleko Opatiji. Dom je vzdialený cca 70 m od mora a krásne dobre známe kamienkové pláže. Leonardo podkrovný byt 2 + 1. Funkčné malý apartmán pre 2 osoby s výhľadom na more z terasy. Byt má tri nepriechodné izby: kuchyňa, spálňa s francúzskym lôžkom, kúpeľňa so sprchou. Je možné použiť rozkladacia pohovka ako tretieho lôžka pre deti. Kuchynská linka je vybavená 4 varnými platničkami, sendvičovač, kávovar, chladnička s mrazničkou, riad a príbory rovnako. Klimatizovaný, TV-SAT. Roberto, podkrovný byt 3 + 1 kameň, drevo a ľahké urobiť perfektný trojicu v tomto dvojpodlažný byt s krásnym výhľadom na jednej z beautiest pláží v oblasti Kvarneri. Kuchynská linka sa nachádza na prízemí je vybavená 2 varnými platničkami, sendvičovač, mikrovlnná rúra, kávovar, chladnička s mrazničkou, riad a príbory rovnako. Rozkladací gauč, TV-SAT, stôl a stoličky, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Drevené schody vedú k s balkónom s výhľadom na pláž priestranné spálne (manželská posteľ + rozkladacie lôžko). Byt je ideálny pre každého, zvlášť pre páry a rodiny s deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Monika

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Branka ( Mošćenička Draga)

Apartmány Branka sa nachádzajú v Moscenickej Drage, malom a pokojnom mieste, ktoré je ideálne pre Vašu dovolenku. Apartmány sa nachádzajú 500 m od krásnej pláže a centra mesta. Máme tri nové apartmány s klimatizáciou, TV, Wi-Fi, parkovanie zadarmo a veľkú záhradu ideálnu pre rodiny s deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Branka

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Elma ( Mošćenička Draga)

Byt s balkónom a výhľadom na more

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Elma

Od mora 400 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Mirjana ( Mošćenička Draga)

Rekreačný dom Mirjana sa skladá z 2 samostatných domov, vzdialených 1 m. Jedna je registrovaná pre 6 osôb a druhá pre 4 osoby. V prvom dome sú 2 spálne s 2 kúpeľňami, 2 obývacie izby s 2 pomocnými lôžkami a 1 kuchyňa, kompletne vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi. Veľkosť 110m2. Má vlastnú krytú terasu. V druhom dome je 60 m2 1 spálňa s vaňou, kuchyňa so všetkými potrebnými spotrebičmi a zariadením a obývacia izba s 1 prístelkou pre 2 osoby. Tento dom má vlastnú krytú terasu. Celý rekreačný dom Mirjana je vhodný pre 3 menšie rodiny. Je obklopený zeleňou, lesmi a promenádami. Môžete sa prechádzať, jazdiť na bicykloch, hrať badminton, stolný tenis, šípky. Neďaleko sa nachádza poľovná a rybárska oblasť a častí návštevníci sú potápači, ktorí objavujú hlboké more pod útesom mesta Brseć. Občerstvením nájdete vyhrievaný bazén a opaľovanie na pohodlných lehátkach okolo neho. Tu nájdete pokoj a ticho s twitterom vtákov a cvrčkov, pravým rajom pre odpočinok duše a tela. Vitajte na dovolenku Mirjana!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Mirjana

Od mora 3 km
Kapacita 10 osôb

Cena od 200 €

Izby Ricman ( Mošćenička Draga)

2 izby s 3 lôžkami poistené parkovisko 70 m pláž 50 m centrum, reštaurácia,

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Ricman

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 10 €

Turistický sprievodca - Mošćenička Draga

Mošćenička Draga  - Erb Mošćenička Draga je malé rybárske a turistické mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží Kvarnerského zálivu na úpätí hory Učka a kopca, kde je stredoveké mesto Mošćenice, po ktorom sa miesto dostal svoje meno. Bol postavený v 19. storočí, kedy obyvatelia Mošćenice začali usadzovať pobreží hlavne kvôli chytať ryby, a neskôr na konci 19. a začiatku 20. storočia v dôsledku rozvoja cestovného ruchu. Počiatky cestovného ruchu boli prvé návštevníci neďalekej Opatije, ktorí sem na romantické výlety. Čoskoro bola postavená prvá hotely a penzióny, pláž a nábrežná promenádu. Cestovný ruch sa rýchlo rozvíjala a to vďaka mierne stredomorské podnebie, čisté more, zachovalou prírodou a hustými lesmi, ktoré ju obklopujú, rovnako ako zdravé a chutné jedlo. Dnes obyvatelia Močćenička Draga, spolu rybárčenie sú prevažne zaoberajú v oblasti cestovného ruchu, a ubytovanie je ponúkané v hoteloch a kvalitné apartmány, izby a domy pre dovolenku v súkromnom ubytovaní rodiny. Toto miesto je plné pôvabných starých víl a úzkych domov, ktoré sa nachádzajú pod strmých svahov Učky. Najväčším lákadlom tohto miesta je určite krásna kamienková pláž mesto Sipar, tiahnuci sa niekoľko sto metrov pozdĺž pobrežia a je jedným z najkrajších pláží v Kvarnerskom zálive. Je ideálny pre rodiny s malými deťmi, a na juh pokračuje byť niekoľko ďalších rovnako krásne zátoky a pláže. Milovníci aktívnej dovolenky majú niekoľko turistických a cyklistických trás, a rozhodne najzaujímavejšie je výstup na najvyšší vrchol Učka, ktorá poskytuje nádherný panoramatický výhľad na celé Kvarneri. Odporúčame návštevu miestnych reštaurácií, kde môžete ochutnať špeciality z regiónu, Kvarner krevetami s výhľadom na priezračným Jadranského mora. Návšteva tejto malej romantické miesto Kvarneri a stráviť príjemnú a oddychovú dovolenku na svoje krásne pláže. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Mošćenička Draga. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Mošćenička Draga.

Mošćenička Draga Predpoveď počasia