Apartmány a ubytovanie v súkromí Mošćenička Draga

Mošćenička Draga je malé rybárske a turistické mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží Kvarnerského zálivu na úpätí hory Učka a kopca, kde je stredoveké mesto Mošćenice, po ktorom sa miesto dostal svoje meno. Bol postavený v 19. storočí, kedy obyvatelia Mošćenice začali usadzovať pobreží hlavne kvôli chytať ryby, a neskôr na konci 19. a začiatku 20. storočia v...

Zoradiť podľa:

Apartmány Elma

Mošćenička Draga

Od mora 400 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Gea

Mošćenička Draga

Od mora 300 m
Kapacita 25 osôb

od 35 €

Apartmány Mikleus

Mošćenička Draga

Od mora 400 m
Kapacita 11 osôb

od 73 €

Apartmány Brumnic

Mošćenička Draga

Od mora 1 km
Kapacita 16 osôb

od 45 €

Apartmány Branka

Mošćenička Draga

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Mirjana

Mošćenička Draga

Od mora 3 km
Kapacita 10 osôb

od 200 €

Recenzie: 7 - 4.9/5

Izby Ricman

Mošćenička Draga

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

od 18 €

Apartmány Elma ( Mošćenička Draga)

Byt s balkónom a výhľadom na more

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Elma

Od mora 400 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Gea ( Mošćenička Draga)

Check availability and prices: https://wubook.net/neb/bk?ep=383434ad Apartments Gea are located at the very entrance to Mošćenička Draga, on the main road from the direction of Opatija; the building facility with 5 modern apartments all of them with a view to the sea that can comfortably accommodate up to 25 people. To reach the city centre, the main beach Sipar, and all shops and catering facilities you would need no more than 10 minutes’ of slow walk along the road and down the stairs. At the same distance there are also bank, exchange office, bus station and other facilities. Besides comfortable interior space, the facility offers a large infield where you can spend your time. During your stay we are available for all your wishes and needs. All our apartments have a view at the sea and are equipped with air conditioning, central heating, cable and satellite TV, and a fully equipped kitchen with all utensils. Bed linen, towels and tea towels makes an integral part of the apartment’s equipment. Cot and devices such as microwave ovens, coffee machines, electric kettles and hair dryers are available on request. Our guests have free Wireless Internet access in all apartments and in the infield, and there is a possibility of using the washing machine and a barbecue. Your small pets are also welcome in our facility, with prior agreement. In case of you have additional wishes; we will do our best to realize them for you.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Gea

Od mora 300 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Mikleus ( Mošćenička Draga)

V Mošćenička Draga, len 400 metrov od krištáľovo čistého mora a krásnej kamienkovej pláže, sa nachádza rodinný dom obklopený zeleňou a tichom, ktoré poskytne odpočinok. Apartmán 4+2 sa nachádza na prízemí, má dve spálne, dve kúpeľne, kuchyňu a jedálenský kút spolu. Na terase je stôl so stoličkami a na záhrade ležadlá na leňošenie. Byt 2+1 sa nachádza na prvom poschodí, má malý balkón s výhľadom na more. Má jednu izbu s 3 lôžkami, kuchyňu a jedálenský kút, sprchu/WC s práčkou. Izba pre 2 osoby sa nachádza na prízemí, má vlastnú sprchu/WC, terasu so záhradným nábytkom a ležadlami, taktiež výhľad na more. Je možné použiť gril. Apartmány a izby sú klimatizované a majú kúrenie, TV/SAT. K dispozícii je súkromné parkovisko a Wi-Fi pripojenie na internet.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mikleus

Od mora 400 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 73 €

Apartmány Brumnic ( Mošćenička Draga)

Brumnic Apartmány ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním štúdiá a apartmány s Wi-Fi pripojením na internet. Tieto izby majú terasu alebo balkón s výhľadom na more alebo na malé istrijskej mesto Brsec. Klimatizované ubytovanie sú priestranné a majú satelitný TV. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a kuchynský kút, ktorý zahŕňa platničkou a chladničku. Miestny obchod je len 30 metrov od apartmánov. Hostia majú tiež prístup na grilovanie na záhrade. Medzi obľúbené aktivity v okolí patrí pešia turistika na Sisol Peak a na horskom bicykli na okolitých tratiach. Moscenicka Draga Dive centrum je vzdialené 7 km. Bezplatné parkovanie je zabezpečené na mieste. Rijeka a Pula letiská sú obaja 45 km od apartmánov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Brumnic

Od mora 1 km
Kapacita 16 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Branka ( Mošćenička Draga)

Apartmány Branka sa nachádzajú v Moscenickej Drage, malom a pokojnom mieste, ktoré je ideálne pre Vašu dovolenku. Apartmány sa nachádzajú 500 m od krásnej pláže a centra mesta. Máme tri nové apartmány s klimatizáciou, TV, Wi-Fi, parkovanie zadarmo a veľkú záhradu ideálnu pre rodiny s deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Branka

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Mirjana ( Mošćenička Draga)

Prázdninový dom Mirjana pozostáva z 2 samostatných domov vzdialených 1 m. Jeden je registrovaný pre 6 osôb a druhý pre 4 osoby. V prvom dome sú 2 spálne s 2 kúpeľňami, 2 obývacie izby s 2 prístelkami a 1 kuchyňa, plne vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi. Veľkosť 110m2. Má vlastnú krytú terasu. V druhom dome, 60 m2, je 1 spálňa s vaňou, kuchyňa so všetkými potrebnými spotrebičmi a vybavením a obývacia izba s 1 prístelkou pre 2 osoby. Tento dom má vlastnú krytú terasu. Celý prázdninový dom Mirjana je teda pohodlný pre 3 menšie rodiny. Je obklopený zeleňou, lesmi a promenádami. Môžete sa prechádzať, bicyklovať, hrať bedminton, stolný tenis, šípky. V blízkosti sa nachádza poľovnícka a rybárska oblasť a častými návštevníkmi sú potápači, ktorí skúmajú hlboké more pod útesom mesta Brseć. Osvieženie nájdete vo vyhrievanom bazéne a opaľujte sa na pohodlných lehátkach okolo. Nájdete tu pokoj a ticho s twitterom vtákov a cvrčkov, skutočným rajom odpočinku duše i tela. Vitajte v dovolenkovom dome Mirjana!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Mirjana

Od mora 3 km
Kapacita 10 osôb

Cena od 200 €

Recenzie: 7 - 4.9/5
Izby Ricman ( Mošćenička Draga)

Mošćenička Draga, ubytovanie v rodinnom dome pri hlavnej ceste 70m od pláže (štrková pláž). 2x 2-lôžková izba s prístelkou, minichladnička v každej izbe, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Nie je tu kuchyňa. Cena tento rok je: 18E/1 noc/1 osoba v 4. a 5. mesiaci, 20E/1 noc/1 osoba v 6. a 9. mesiaci, 23E/1 noc/1 osoba v 7. a 8. mesiaci. Ak je dieťa spolu s dvoma osobami, cena za dieťa sa určuje podľa veku dieťaťa. Minimálne 2 osoby (ak ide o 1 osobu - platí sa cena za dve osoby) Terasa. Parkovanie pri budove. Obchod 50m. Reštaurácia 50m. Autobus 200m. Vlak (stanica Rijeka) 35 km. Letisko (Rijeka - Krk) 100km. Mošćenička Draga - 50 m od centra.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Ricman

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 18 €

Turistický sprievodca - Mošćenička Draga

Mošćenička Draga  - Erb Mošćenička Draga je malé rybárske a turistické mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží Kvarnerského zálivu na úpätí hory Učka a kopca, kde je stredoveké mesto Mošćenice, po ktorom sa miesto dostal svoje meno. Bol postavený v 19. storočí, kedy obyvatelia Mošćenice začali usadzovať pobreží hlavne kvôli chytať ryby, a neskôr na konci 19. a začiatku 20. storočia v dôsledku rozvoja cestovného ruchu. Počiatky cestovného ruchu boli prvé návštevníci neďalekej Opatije, ktorí sem na romantické výlety. Čoskoro bola postavená prvá hotely a penzióny, pláž a nábrežná promenádu. Cestovný ruch sa rýchlo rozvíjala a to vďaka mierne stredomorské podnebie, čisté more, zachovalou prírodou a hustými lesmi, ktoré ju obklopujú, rovnako ako zdravé a chutné jedlo. Dnes obyvatelia Močćenička Draga, spolu rybárčenie sú prevažne zaoberajú v oblasti cestovného ruchu, a ubytovanie je ponúkané v hoteloch a kvalitné apartmány, izby a domy pre dovolenku v súkromnom ubytovaní rodiny. Toto miesto je plné pôvabných starých víl a úzkych domov, ktoré sa nachádzajú pod strmých svahov Učky. Najväčším lákadlom tohto miesta je určite krásna kamienková pláž mesto Sipar, tiahnuci sa niekoľko sto metrov pozdĺž pobrežia a je jedným z najkrajších pláží v Kvarnerskom zálive. Je ideálny pre rodiny s malými deťmi, a na juh pokračuje byť niekoľko ďalších rovnako krásne zátoky a pláže. Milovníci aktívnej dovolenky majú niekoľko turistických a cyklistických trás, a rozhodne najzaujímavejšie je výstup na najvyšší vrchol Učka, ktorá poskytuje nádherný panoramatický výhľad na celé Kvarneri. Odporúčame návštevu miestnych reštaurácií, kde môžete ochutnať špeciality z regiónu, Kvarner krevetami s výhľadom na priezračným Jadranského mora. Návšteva tejto malej romantické miesto Kvarneri a stráviť príjemnú a oddychovú dovolenku na svoje krásne pláže. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Mošćenička Draga. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Mošćenička Draga.

Mošćenička Draga Predpoveď počasia