Apartmány a ubytovanie v súkromí Cres - Beli

Beli je malá turistická dedina v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza na severovýchodnej strane ostrova Cres, na kopci, iba 200 metrov od mora. Obec má tvar akropoly a nachádza sa na vrchole 130 metrov vysokého kopca. To má populáciu len 50 stálych obyvateľov a administratívne patrí do mesta Cres. Z kultúrnych a historických pamiatok stojí za zmienku, sú: farský kostol v románskom slohu, v ktorom existuje niekoľko...

Zoradiť podľa:

Apartmány Kalikut

Cres - Beli

Od mora 800 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kalikut ( Cres - Beli)

Miesto sa nachádza na kopci v blízkosti mora. Mesto je v nadmorskej výške asi 100 metrov od mora je iba 200 metrov. Existuje celý rad atrakcií, vrátane most postavený za vlády cisára Tibéria, bol kompletne zachovaná a je vzácnym príkladom rímskej architektúry. Je tiež známe, sup bielohlavý, čisté more a pláže. Apartmány sa nachádzajú v súkromnom dome s krásnou terasou s výhľadom na more. V našom dome ponúkame ubytovanie v apatman (2 +2) a apartmán (2 +1), usporiadané s dvoma hviezdami, ktoré vám umožnia pohodlie a útulný domov. Apartmány majú plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu a spálňu je krásny výhľad na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kalikut

Od mora 800 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Cres - Beli

Cres - Beli  - Erb Beli je malá turistická dedina v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza na severovýchodnej strane ostrova Cres, na kopci, iba 200 metrov od mora. Obec má tvar akropoly a nachádza sa na vrchole 130 metrov vysokého kopca. To má populáciu len 50 stálych obyvateľov a administratívne patrí do mesta Cres. Z kultúrnych a historických pamiatok stojí za zmienku, sú: farský kostol v románskom slohu, v ktorom existuje niekoľko cenných Glagolitic nápisov, kostol sv Márie s múzejnej zbierky, gotický kostol svätého Antona, prehistorické stajne pri vchode do mesta Roman most cez kaňon a kamenná hlava kráľa Abel. Beli je ideálnym miestom pre pokojnú rodinnú a táborenie cestovného ruchu s peknou kamienkovou plážou a dobre chránené malým prístavom. Celá príroda a milovníkov aktívnej dovolenky ocenia dlhé prechádzky v krásnej zalesnenej oblasti Tramuntana. Tu je Eco centrum Beli, v ktorom je otvorená stála niekoľko nastavení expozície. Jedná sa o biodiverzite zo súostrovia Cres - Lošinj, príbeh o Sup bielohlavý a históriu a dedičstvo životného prostredia lesov Tramuntana. Pozývame Vás na návštevu ostrov Cres a romantické malé stredovekej dedine Beli, a stráviť dovolenku v úplnom pokoji a pohode, a obklopené nedotknutou prírodou a čistým morom. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Beli. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Beli na ostrove Cres!

Cres - Beli Predpoveď počasia