Apartmány a ubytovanie v súkromí Cres - Cres

Cres je známe turistické mesto v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa vo veľkej prírodnej zátoke na západnej strane ostrova Cres. Ide o najväčší miesto na ostrove Cres s asi 2500 obyvateľmi a je tiež správnym centrom celého ostrova. Táto oblasť bola obývaná od prehistorických čias, a v čom je teraz mesto Cres bol v staroveku stará tvrz a neskôr tvrz Creps, po ktorom mesto Cres dostal svoje meno. Vzhľadom...

Zoradiť podľa:

Apartmány Ana

Cres - Cres

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Eva

Cres - Cres

Od mora 300 m
Kapacita 18 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Sara

Cres - Cres

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Paolina Saganić Cres

Cres - Cres

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Eta

Cres - Cres

Od mora 200 m
Kapacita 13 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Pleša

Cres - Cres

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Melin

Cres - Cres

Od mora 300 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ninic

Cres - Cres

Od mora 600 m
Kapacita 8 osôb

od 30 €

Apartmány Mijatovic

Cres - Cres

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Banić

Cres - Cres

Od mora 400 m
Kapacita 9 osôb

od 28 €

Apartmány Juretic

Cres - Cres

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Rekreačný dom Filumena

Cres - Cres

Od mora 2 km
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmán Melita

Cres - Cres

Od mora 30 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ana ( Cres - Cres)

Ubytovanie je v našom rodinnom dome v pokojnej časti mesta Cres, 200 m od centra mesta a 100 m od pláže. Ponúkame apartmán pre 2 + 1 osoby Apartmán pre 4 + 1 osobu a izba s kúpeľňou a kuchynkou pre 2 osoby. Apartmány a izby sú plne vybavené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ana

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Eva ( Cres - Cres)

Eva Apartmány sa nachádza v turistickej časti zvanej Melin. My sa nachádza len 300 m od mora. Všetky apartmány sú plne klimatizované a vybavené. V blízkosti sa nachádza obchod 10 m Reštaurácia 80 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Eva

Od mora 300 m
Kapacita 18 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Sara ( Cres - Cres)

Krásny byt na pobreží, ďaleko od pláže 20 metrov. Skutočné domáce počúvanie vlny, v kľudnej časti mesta. Byt je nadštandardne vybavený. Vo vzdialenosti 80 metrov, tam sú obchody a reštaurácie. Naproti cez ulicu sa nachádza športové ihrisko / basketbal, volejbal, tenis, futbal. Up centra päť minút chôdze.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sara

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Paolina Saganić Cres ( Cres - Cres)

Dobrodošli

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Paolina Saganić Cres

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Eta ( Cres - Cres)

Eta apartmány sú umiestnené v Cres, v rodinnom dome v pokojnej časti mesta, zvanej Melin. K dispozícii je 7 minút chôdze od centra mesta a 5 minút chôdze od najbližšej pláže. Apartmány majú vlastné parkovisko a grilovanie na záhrade, v blízkosti mini-market a reštaurácie. Ponúkame dva apartmány pre 4-5 osôb a jeden apartmán pre 2-3 osoby.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Eta

Od mora 200 m
Kapacita 13 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Pleša ( Cres - Cres)

Cres - CRES Vy a vaša rodina privíta v príjemnom a čistom byte (***) v pokojnej Melin v blízkosti centra a pláže (5 min) Byt sa skladá z veľkého obývacej izby, kde sú dve rozkladacie pohovky pre dvoch osoby, kuchyňa a jedáleň, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa a terasa. Byt zahŕňa riadu pre prípravu a servírovanie jedál a nápojov, a riadu v primeranej výške, chladnička s malou mrazničkou, umývačka riadu, práčka, TV, klimatizáciou a bezpečné bezdrôtové pripojenie k internetu. Spálňa je vybavená obliečkami a uteráky. Cres - CRES Vy a vaša rodina uvíta pekný a čistý byt (***) v pokojnej Melin v blízkosti mesta a pláže (5 min). Byt sa skladá z veľkého obývacej izby, kde existujú dve rozkladacie lôžka pre dve osoby, kuchyňa a obývacia izba, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa a terasa. Byt zahŕňa riadu pre prípravu a servírovanie jedál a nápojov, a riadu v primeranej výške, chladnička s malou mrazničkou, umývačka riadu, práčka, TV, klimatizáciou a bezpečné bezdrôtové pripojenie k internetu. Spálňa je vybavená obliečkami a uteráky. Zaistené parkining vo dvore. Vitajte na Crese .... Vitajte na Crese ....

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pleša

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Melin ( Cres - Cres)

Apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Cres (Melin). Každý apartmán sa skladá z dvoch spální, obývacej izby s kuchynským kútom, kúpeľňa, predsieň a balkón.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Melin

Od mora 300 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ninic ( Cres - Cres)

Vitajte na byty Ninic v Cres. Tie sa nachádzajú 600 m od centra mesta. V tomto rozsahu sa nachádzajú reštaurácie, obchody, pláž a pizzeria. Všetky apartmány majú klimatizáciu, TV / SAT a teplou vodou. Apartmány majú spálňu, kuchyňa a sprcha / WC. Všetci hostia môžu využiť veľkú terasu, gril a súkromné ??parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ninic

Od mora 600 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Mijatovic ( Cres - Cres)

Byt sa nachádza v centre mesta Cres a má krásny výhľad na nábreží a more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mijatovic

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Banić ( Cres - Cres)

Apartmány sa nachádza v starej časti mesta Cres, v blízkosti všetky občianskej vybavenosti a autobusovej stanice. Súkromné ??parkovisko je od apartmánu vzdialená 150 metrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Banić

Od mora 400 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 28 €

Apartmány Juretic ( Cres - Cres)

Apartmány sú ideálnou voľbou pre pobyt v Cres, pretože oni sú veľmi výhodnú polohu v pokojnej, ale centrálnej časti mesta. Len pár minút chôdze od domu je centrum mesta, kde je veľa malých obchodov či pekárne. V blízkosti sa nachádzajú rôzne reštaurácie a bary.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Juretic

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Rekreačný dom Filumena ( Cres - Cres)

Ponúkame Apartmán (štúdio) pre štyri osoby. Dom je zariadený v rustikálnom štýle vintage s nádychom otrhaný šik. Dvorku je vybavený grilom, záhradným nábytkom a je obklopený zeleňou. Máme parkovacie miesto a vašu domáci miláčikovia sú vítaní v našom dome. V prízemí je obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa. V poschodí sú dve dvojlôžkové spálne. Dom sa nachádza v Belej, dediny známy pre svoje cyklistických chodníkov, ciest a ciest, ktorými je možné vidieť jaskyne a pick divoké byliny, ako je šalvia, levanduľa, slamienky ... Dom si možno prenajať za menej ako štyri osoby.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Filumena

Od mora 2 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Melita ( Cres - Cres)

U centre grada Cresa, apartmani Melita nude klimatiziàcia studňa s čajom kuchár a televízia so satelitným programom.U kći se nalaze 3 studijo apartmana. Svaki na svom katu kuće. Kuhinja je opremljena, čo znamená, že hladká voda, to znamená, že za vodu, vodu za vodu. Kupaonica je sa tuš kabinom. Apartmani sa nalaze u pješačkom ulici. Pristup automobilom je moguć na 10 metara.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Melita

Od mora 30 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Cres - Cres

Cres - Cres  - Erb Cres je známe turistické mesto v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa vo veľkej prírodnej zátoke na západnej strane ostrova Cres. Ide o najväčší miesto na ostrove Cres s asi 2500 obyvateľmi a je tiež správnym centrom celého ostrova. Táto oblasť bola obývaná od prehistorických čias, a v čom je teraz mesto Cres bol v staroveku stará tvrz a neskôr tvrz Creps, po ktorom mesto Cres dostal svoje meno. Vzhľadom k svojej polohe v chránenej zátoke, v priebehu storočí vyvíjal morský, rybolov, obchod a stavby lodí. Miestni obyvatelia sa už tradične žil od pestovania olív, o čom svedčia početné staré olivovníky po celom ostrove. V polovici 19. storočia v Cres prišiel prvý návštevníkov a turistov z Opatijskej riviére, takže mesto má dlhú tradíciu v oblasti cestovného ruchu. Dnes je dominantný ekonomický sektor, ktorý je na vzostupe a na ubytovacie zariadenia ako v hoteli a kempe možno nájsť v rade a komfortné apartmány, izby a domy pre dovolenku v súkromnom rodinnom ubytovanie. V obci sa nachádza niekoľko krásnych pláží, väčšinou pozdĺž krásne Lungo Mare sv Mikula a pozdĺž pobrežia svätého Benedikta. Turistická ponuka pozdĺž pláže je veľmi bohatá a pestrá, s mnohými reštauráciami, je tu tiež športové a rekreačné centrum v hoteli Kimen a potápačské centrum Cres. Tunajšie pláže sú vhodné pre rodiny s deťmi vďaka svojej čistote a veľkosti, a na niektoré z nich máva modrou vlajkou. Pre dobrodruhov a milovníkov aktívnej dovolenky odporúčame ísť do menších miest v okolí: Luběnice, Beli, Valun alebo Orlec, ktoré ponúkajú krásne prírodné pláže a v niektorých z týchto starých miest, ktoré ste pocit, ako by sa zastavil čas. Celý ostrov Cres má mnoho cyklistických trás a chodníkov, a pretože ostrov je pomerne strmý, bude chodníky sa dostanete do krásnych pohľadov, ktoré ponúkajú úchvatný výhľad na celý Kvarner. Ak budete mať šťastie, môžete vidieť chránené sup bielohlavý alebo celú rodinu delfínov, ktoré tu žijú. Gastronómia Cres je veľmi bohatá a skladajú sa z Cres jahňacie, ovčí syr, olivový olej, diviny a čerstvé ryby a morské plody. Počas leta, hlavne na hlavnom námestí sú organizované mnohé kultúrne a gastronomické podujatia, takže si iste nikdy nebudete nudiť. Návšteva mesta Cres, tento historický miesto v jednom z najkrajších ostrovov na Jadrane. Hľadajte lacné ubytovanie v súkromí v mestečku Cres. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku na ostrove Cres a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na mesto Cres!

Cres - Cres Predpoveď počasia