Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Punat

Punat je dedina a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží ostrova Krk pri vchode do veľkého prírodného zálivu Punat. Od mesta Krk je len 7 km ďaleko. To má populáciu 2000 obyvateľov. Prvé písomné dokumenty zmieňujú Punat v 14. storočí ako Villa di Ponte. V priebehu storočí bolo poľnohospodárov a rybárov dediny, kde obyvatelia pestujú úrodnú pôdu v zázemí a hlavne vyrába...

Zoradiť podľa:

Apartmány Žic - Protić

Krk - Punat

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmány Pucarin

Krk - Punat

Od mora 350 m
Kapacita 13 osôb

od 21 €

Apartmány RADA

Krk - Punat

Od mora 300 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Relax Punat

Krk - Punat

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Frgačić

Krk - Punat

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Oleander

Krk - Punat

Od mora 250 m
Kapacita 9 osôb

od 35 €

Apartmány Micule

Krk - Punat

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Blažević

Krk - Punat

Od mora 250 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Maja

Krk - Punat

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Galija - Punat

Krk - Punat

Od mora 350 m
Kapacita 2 osôb

od 29 €

Apartmány Morska Pahulja

Krk - Punat

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

od 45 €

Apartmány Biserka

Krk - Punat

Od mora 250 m
Kapacita 3 osôb

od 40 €

Apartmány Lucija

Krk - Punat

Od mora 150 m
Kapacita 3 osôb

od 37 €

Apartmány Carpe Diem

Krk - Punat

Od mora 40 m
Kapacita 10 osôb

od 95 €

Apartmány Tomurad

Krk - Punat

Od mora 100 m
Kapacita 3 osôb

od 50 €

Apartmány Morska zvijezda

Krk - Punat

Od mora 350 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Vukušić

Krk - Punat

Od mora 350 m
Kapacita 6 osôb

od 100 €

Apartmány Žic - Protić ( Krk - Punat)

Apartmány sú umiestnené vedľa seba a sú dobrou kombináciou pre dve rodiny. Krásny výhľad na more, a celá Punat. Od pláže 20 minút chôdze alebo 5 minút jazdy autom. Sme na začiatku, kde nie je veľký hluk a zmätok, takže je ideálnym miestom pre dovolenku. Veľká terasa pre večerné posedenie pod hviezdami. Oba apartmány majú dve spálne, kúpeľňa, kuchyňa a terasu s výhľadom na lodenicu, more a ostrov Košljun. Byt má všetko potrebné pre dovolenku, keď bol požiadaný, čo zákazník potrebuje pridať.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Žic - Protić

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Pucarin ( Krk - Punat)

Punat / Krk - most - apartmány a izby s využitím kuchyne pre víkendu - na prenájom

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pucarin

Od mora 350 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 21 €

Apartmány RADA ( Krk - Punat)

2 apartmány na prvom poschodí rodinného domu v pokojnej časti Punta. K dispozícii je parkovisko a vonkajší gril. Apartmány sú 60 m2, dobre vybavené a pohodlné, aby zostal. Majiteľ objektu býva na druhom poschodí a je k dispozícii pre akékoľvek informácie

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány RADA

Od mora 300 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Relax Punat ( Krk - Punat)

Apartmány pre príjemnú dovolenku v prostredí tranqul Punat na ostrove Krk. Dva apartmány 2/2 ***, klimatizácia, satelitný TV, Wi-fi pripojenie k internetu. Vzdialenosť od m Vzdialenosť od centra mesta Punat 600 m V blízkosti je všetka občianska vybavenosť pláž 500. Apartmán More ponúka krásny výhľad na ostrov Košljun. Oba apartmány majú vlastnú terasu obklopený v Marvánek.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Relax Punat

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Frgačić ( Krk - Punat)

Byty Frgacic sa nachádza v malebnom mestečku Punat na ostrove Krk. Dva byty, Livi a Nash, sú ideálne pre relaxačnú dovolenku v teplých letných mesiacoch, čerstvé pramene a mierne jeseňami. Apartmány sú novo zariadené, a každý apartmán má vlastnú terasu s výhľadom na krásnu záhradu. Sme sa nachádzajú 10 minút chôdze od mora a pláže Punat. V prednej časti domu, nájdete krásne záhrade s niekoľkých menších Mediterranean bylinných a kvetinových záhrad, starého figovníka, olivovníky, palmy, slivky, jablká a dule stromov ... Tiež tam je grilovanie na záhrade, ktorá môžete použiť, drevený stôl a lavice, a vítame vás tráviť svoj čas a vychutnať si pokoj na mieste!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Frgačić

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Oleander ( Krk - Punat)

Dom pozostava z troch samostatnych jednotiek. Byt 2+2. Studio 1/2+1. Studio 1/2.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Oleander

Od mora 250 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Micule ( Krk - Punat)

Byt sa nachádza v kamennom dome na dvoch podlažiach v centre mesta Punat. Prvé poschodie sa skladá z kuchyne, jedáleň a oddelená obývacia izba (sedačka môže byť použitý ako posteľ pre dve osoby) a kúpeľňou. V hornom poschodí sú dve spálne, jedna dvojlôžková a jedna dvojlôžková (možno previesť na dvojlôžko). Možné usporiadanie exkurzie s vlastným 5m loďou do okolitých plážach ak čas a počasie dovolí. Byt je v súčasnej dobe občerstvenie, takže nové obrázky nasledovať

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Micule

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Blažević ( Krk - Punat)

Plne vybavené apartmány 1/2, 2/2, byt v rodinnom dome, iba 250 m od najbližšej pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Blažević

Od mora 250 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Maja ( Krk - Punat)

Apartmán je zaradený do kategórie ****. Nachádza sa na druhom poschodí domu. Je moderný a pozostáva z dvoch spální, kúpeľne, kuchyne, obývacej izby, veľkého balkóna, vonkajšej terasy s grilom. Parkovanie je zdarma. Apartmán má tiež klimatizáciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, uteráky, kuchynské linky, práčku, mikrovlnnú rúru, kávovar ... Prajeme Vám srdečné privítanie a príjemný pobyt v apartmáne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Maja

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Galija - Punat ( Krk - Punat)

Apartmán Galley sa nachádza v starom meste Punat auf der Insel Krk. Postavený v roku 1998 a zrekonštruovaný v roku 2016. Nachádza sa na prvom poschodí a má vstup cez most a balkón s výhľadom na more. Je moderne vybavený a klimatizovaný. Je ideálny pre dvoch ľudí s dieťaťom do 12 rokov. V izbe je priestranná manželská posteľ s roštmi a matracmi 180x200 cm, postieľka je 130x180 cm.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Galija - Punat

Od mora 350 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 29 €

Apartmány Morska Pahulja ( Krk - Punat)

Moderný a úplne vybavený apartmán pre 4 (+2) osoby, v Punat (ostrov Krk) v časti mesta Buka. Byt má umývačku riadu, práčku, klimatizáciu, SAT TV, kávovar, sporák, mikrovlnnú rúru ... Má 2 spálne, jedáleň a loggiu a vlastné parkovacie miesto. Je vzdialený len 150 metrov od pláže. Punat má dobre udržiavané promenády, cyklistické chodníky, vodné lyžovanie, tobogány, pláž pre deti a pre tie málo staršie ... nespočetné príležitosti pre dobrý útek.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Morska Pahulja

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Biserka ( Krk - Punat)

Apartmán Biserka sa nachádza v meste Punat v časti mesta Buka. Byt má spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu so sprchovacím kútom, kuchyňu vybavenú umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, toasterom a chatkou. Byt je klimatizovaný, má prístup na internet, gril, práčku, parkovacie miesto. Všetko, čo potrebujete, aby Váš pobyt bol čo najpríjemnejší ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Biserka

Od mora 250 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Lucija ( Krk - Punat)

Byt sa nachádza na prízemí kamenného domu v starej časti mesta. Pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, obývacej izby, kúpeľne a kuchyne. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka pre jednu alebo dve osoby. Priestor je klimatizovaný a vybavený všetkým zariadením, ktoré potrebujete pre príjemnú a pohodlnú dovolenku. V prednej časti bytu je terasa na relaxáciu a pitie studených nápojov. Iba minútu chôdze od bytu je centrum mesta so širokou ponukou stravovacích zariadení.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lucija

Od mora 150 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 37 €

Apartmány Carpe Diem ( Krk - Punat)

Nový a moderný dom s dvoma bytmi na prvom poschodí. Každý apartmán má dve spálne a každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Priestranná obývacia izba s kompletne vybavenou kuchyňou má terasu s výhľadom na more. Dom sa nachádza v blízkosti najkrajšej pláže Punat. Skontrolujte pozíciu na mape! Pláž je vzdialená len 100 krokov od domu a ponúka množstvo zariadení na zábavu na súši aj na mori.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Carpe Diem

Od mora 40 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 95 €

Apartmány Tomurad ( Krk - Punat)

Apartmán sa nachádza v starom meste Punat, ktoré ponúka relaxáciu a celú zážitok na pobreží Jadranského mora. Byt je kompletne vybavený. Voľné wi-fi, domáce zvieratá sú vítané s predchádzajúcim oznámením as dodatočnými poplatkami. Parkovanie je v centre mesta (200 HRK týždenne). Ponúkame balkón dostatočne veľký pre každodenné potešenie a oddych s šálkou kávy z nášho kávovaru! Gril je na záhrade a je zadarmo na použitie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tomurad

Od mora 100 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Morska zvijezda ( Krk - Punat)

Prenájom bytov v Puntu - ostrov Krk. Samostatne stojaci dom, má 4 apartmány. 2 veľké pre 4 2 osoby. Jedna v podkroví s výhľadom na more a jedno veľké prízemie. 2 malé apartmány pre 2 osoby, jeden v podkroví s výhľadom na more a jeden na prízemí. Veľké apartmány majú dve spálne, kúpeľňu so sprchovacím kútom a kuchyňu s jedálenským kútom a veľkú terasu. Malé apartmány majú jednu spálňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom, kuchyňu s jedálenským kútom a terasou Apartmány sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, umývačkou riadu, práčkou (spoločná), chladničkou s mrazničkou, rúrou, sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou rúra ... V prednej časti domu sa nachádza gril. Vlastné parkovisko. Internet.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Morska zvijezda

Od mora 350 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Vukušić ( Krk - Punat)

Dom s bazénom pre 6 osôb. Tri spálne, tri kúpeľne, obývacia izba, kuchyňa, terasa, gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vukušić

Od mora 350 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 100 €

Turistický sprievodca - Krk - Punat

Krk - Punat  - Erb Punat je dedina a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží ostrova Krk pri vchode do veľkého prírodného zálivu Punat. Od mesta Krk je len 7 km ďaleko. To má populáciu 2000 obyvateľov. Prvé písomné dokumenty zmieňujú Punat v 14. storočí ako Villa di Ponte. V priebehu storočí bolo poľnohospodárov a rybárov dediny, kde obyvatelia pestujú úrodnú pôdu v zázemí a hlavne vyrába olivový olej a víno, rovnako ako chovné ovce a kozy. Na konci 19. storočia začal rozvoj lodiarstve a cestovného ruchu, a dnes Punat je veľmi populárnou turistickou destináciou a to najmä v námornej cestovný ruch, pretože v tomto veľkom a dobre chránenej zátoke je najstarší a jednou z najväčších prístavov na východnom pobreží Jadranu. Vedľa 3 hotelov, Punat ponúka početné a veľmi kvalitné súkromné ​​ubytovanie v apartmánoch, izbách a rodinných domov. Vnútri zálive Punat je dobre udržiavané verejné pláže vhodné pre deti a staršie osoby. Na juhu a novšej časti mesta, tam sú krásne malé kamienky pláže, kde každý návštevník alebo rodina bude vždy nájsť voľné miesto. V strede zálivu Punat je malebný ostrovček Košljun, a na ňom je františkánsky kláštor z 15. storočia, ktorý drží cennú etnografickú a zoologickú zbierku. Môžete dosiahnuť Košljun taxíkom loďou alebo organizované výlety. Z ďalších zájazdov, odporúčame scénické výlety loďou a jazda na skryté pláže a zátoky, ktoré sú prístupné iba z mora. Od športových a rekreačných zariadení, Punat ponúka tenisové kurty, stolný tenis, bowling, vodné športy, potápanie, požičovňa lodiek a mnoho peších a cyklistických trás. Navštíviť ostrov Krk, Punat zálivu a krásne Punat a stráviť dovolenku v pokojnom a prírodnom prostredí na ostrove Krk. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Punat. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Punat!

Krk - Punat Predpoveď počasia