Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Stara Baška

Stará Baška je malé turistické letovisko na juhozápadnej strane ostrova Krk. Je súčasťou obce Punat a má približne 100 trvalých obyvateľov. Stará Baška sa rozprestiera pozdĺž dvoch kilometrov pobrežia a oplýva nádhernými plážami a krištáľovo čistými vodami. Stará Baška bola postavená v 14. storočí, keď utečenci utiekli pred tureckými inváziami a tu založili ovčia dedinu. Okrem chovu oviec sa obyvatelia Starej...

Zoradiť podľa:

Apartmány Galun, Rosso & Albatros

Krk - Stara Baška

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

od 80 €

Recenzie: 2 - 5/5

Apartmány Haus Lenko

Krk - Stara Baška

Od mora 80 m
Kapacita 22 osôb

od 55 €

Apartmány Sunshine Residence

Krk - Stara Baška

Od mora 150 m
Kapacita 20 osôb

od 85 €

Apartmán Kamenik

Krk - Stara Baška

Od mora 80 m
Kapacita 2 osôb

od 55 €

Apartmány Jadrita

Krk - Stara Baška

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Pepi

Krk - Stara Baška

Od mora 50 m
Kapacita 2 osôb

od 50 €

Apartmány Galun, Rosso & Albatros ( Krk - Stara Baška)

Náš dom sa skladá z troch apartmánov Albatros (prízemie), Rosso (prvé poschodie) a Glaun (druhé poschodie). Obec Stara Baška je dlhá 2 km a náš dom je vzdialený 500 metrov od vchodu v hornej časti obce. Apartmány sú pre 4 osoby s možnosťou prístelky na požiadanie hosťa. Vybavený všetkým, čo by ste mohli potrebovať (bezplatné WiFi, SatTV, parkovisko, posteľná bielizeň, uteráky a ďalšie). Najbližšia pláž je 150 metrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Galun, Rosso & Albatros

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 80 €

Recenzie: 2 - 5/5
Apartmány Haus Lenko ( Krk - Stara Baška)

Haus Lenko sa nachádza v meste Stara Baška, v južnej časti ostrova Krk. Celé miesto je plné pláží a pláží, od piesočnatých až po skalnaté. Stará Baška je ďaleko od Punatu 8 km, od Krku 16 km, od mosta Krčki 45 km a od Rijeky 70 km. Z domu na pláž je len 3 minúty chôdze, v blízkosti sú reštaurácie a tiež kaviarne, obchod sa nachádza v centre (3 minúty autom) a v kempe, ktorý sa nachádza 2 km od domu. Dom má 8 apartmánov s parkovaním. Každý apartmán má balkón s výhľadom na more (okrem apartmánu číslo 6). V každom apartmáne sa nachádza klimatizácia a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii sú 2 apartmány pre 4/5 osoby a ďalšie 6 apartmánov pre 2/3 osoby

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Haus Lenko

Od mora 80 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Sunshine Residence ( Krk - Stara Baška)

Prázdniny znamenajú, urobte si čas a nechajte pár dní všetko za sebou. To všetko je možné v našich dovolenkových apartmánoch, kde nájdete svoju osobnú oázu pohodlia. Môžete si vybrať z niekoľkých apartmánov, ktoré pojmú 2 - 5 osôb a urobia na vás dojem vlastným balkónom s výhľadom na more alebo terasou, kde si môžete vychutnať dlhé letné noci s priateľmi a rodinou. Stara Baška je nádherná malá dedinka s najkrajšími plážami ostrova Krk. Nie je to typická letovisková destinácia, ale miesto, kde môžete stále zažiť skutočný miestny zážitok. Dedina je ako stvorená pre milovníkov prírody a mieru, turistov, rodiny a dobrodruhov. Je známy mnohými malými zátokami, krištáľovo čistou vodou, scenériou, pokojom a jedinečnosťou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sunshine Residence

Od mora 150 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 85 €

Apartmán Kamenik ( Krk - Stara Baška)

Apartmán pre dve osoby, 4 hviezdičky, jedna spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa s WC (sprchovací kút), plne vybavená kuchyňa (rúra, umývačka riadu), vonkajšie nádvorie, apartmán na prízemí, stredomorská záhrada, parkovanie pri dome, v cene nájmu je všetko , parkovisko, pobytová taxa, televízor, wifi, klimatizácia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kamenik

Od mora 80 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Jadrita ( Krk - Stara Baška)

Ponúkame Vám ubytovanie v apartmánoch pre 3 alebo 4 osoby v krásnej Starej Baške na ostrove Krk. Stará Baška je známa svojimi krásnymi plážami, niektoré sú blízko, ale niektoré sú skryté a dostanete sa k nim iba loďou. Pre tých, ktorí prídu loďou, budú zaujímavé zátoky medzi Punatom a Starou Baškou, kde nájdu krásne kamienkové pláže a krištáľovo čisté more. Je tu pokoj a ticho – nedotknutá príroda. Nezameniteľný zážitok! Stara Baška, len 9 km od Punatu, je známa svojimi plážami, ktoré navštevuje veľa turistov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jadrita

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Pepi ( Krk - Stara Baška)

Apartmány "Pepi" sa nachádzajú v Starej Baške, jednej z najkrajších malých dedín na ostrove Krk. Budete potešení rad nádherných pláží pozdĺž pobrežia, rovnako ako krištáľovo čisté more. Iba 9 km od Punatu a 18 km od Krku. Oba byty sa nachádzajú v prvom poschodí rodinného domu a ponúkajú ubytovanie pre dvoch dospelých a deti. Apt 1 - pozostáva z kuchyne (sporák, chladnička, rýchlovarná kanvica). Kúpeľňa (sprchovací kút, sink a WC). Z kuchyne vstupujete do spálne (je to všetko otvorený priestor), kde je dvojlôžko pre dve osoby a detské postieľky. Z výťahu na spálňu na balkón s krásnym a nádherným výhľadom na more a blízke ostrovy Cres a Lošinj. Apt 2 - k dispozícii je kuchyňa vybavená sporákom na varenie, chladničku a rýchlovarnú kanvicu). Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Z kuchyne vstupujete do spálne (je to všetko otvorený priestor), kde je manželská posteľ pre 2 osoby a prístelka pre dieťa. Výjazd na balkón s pekným výhľadom na more. Pred obidvoma apartmánmi je veľká terasa so stolom a stoličkami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pepi

Od mora 50 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Krk - Stara Baška

Krk - Stara Baška  - Erb Stará Baška je malé turistické letovisko na juhozápadnej strane ostrova Krk. Je súčasťou obce Punat a má približne 100 trvalých obyvateľov. Stará Baška sa rozprestiera pozdĺž dvoch kilometrov pobrežia a oplýva nádhernými plážami a krištáľovo čistými vodami. Stará Baška bola postavená v 14. storočí, keď utečenci utiekli pred tureckými inváziami a tu založili ovčia dedinu. Okrem chovu oviec sa obyvatelia Starej Bašky angažovali aj v rybolove. Vďaka svojej jedinečnej prírodnej kráse, početným plážam a bezkonkurenčnej atmosfére je dnes hlavnou oblasťou hospodárstva cestovný ruch. Takmer každý rodinný dom ponúka ubytovanie v apartmánoch alebo izbách, takže ubytovanie okrem blízkeho tábora je možné nájsť výlučne v súkromných rodinných domoch. Miesto je veľmi tiché a idylické a je ideálne pre príjemnú rodinnú dovolenku a pre tých, ktorí chcú oddychovať od hluku a znečistenia mesta. Ostrov Krk ponúka veľa zaujímavých, prírodných a kultúrnych atrakcií a podujatí, takže Stara Baška môže byť ideálnym miestom na objavovanie celého ostrova Krk, ako aj neďalekého ostrova Cres a Rab, ktoré sú veľmi dobre spojené s ostrovom Krka. Kontaktujte priamo majiteľov súkromného ubytovania v Starej Baške, rezervujte si ideálny apartmán a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v tomto idylickom malom prímorskom letovisku. Vitajte v Starej Baške!

Krk - Stara Baška Predpoveď počasia