Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Vrbnik

Vrbnik je malý ostrov mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Je situovaný na skale, ktorá sa zdvihne príkro päťdesiat metrov nad morom na východnej strane ostrova Krk naproti New Vinodolski. To bolo prvýkrát spomína v 12. storočí v hlaholiku dokumente však zistil, archeologické stopy nám hovoria, že miesto bolo osídlené už v neolite. To bolo obývané dávnej Japodi a Liburnians, nasledované starí Gréci...

Zoradiť podľa:

Apartmán Milena

Krk - Vrbnik

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

od 45 €

Apartmán Andrija

Krk - Vrbnik

Od mora 250 m
Kapacita 5 osôb

od 35 €

Apartmán Vrbnik

Krk - Vrbnik

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

od 45 €

Apartmán Milena ( Krk - Vrbnik)

Apartmány, ktoré sa nachádzajú 150 m od centra a 100 m od pláže, sa nachádza v pokojnej oblasti Vrbniku slepá ulica, v blízkosti borovicového lesa. Okrem veľkou terasou, ktorá má báječný výhľad na staré mesto, more a prímorskom mestečku Crikvenica, Selce a Novi Vinodolski Každý apartmán má jednu dodatočnú terasu s výhľadom na more a olivovníky sa nachádza za domom. Navyše, na rozdiel od novej a umiestnenia v pokojnom prostredí a sme hrdí na zákaznícky servis, ktorý je vždy k dispozícii. Rodinný dom, v ktorom existujú iba dva apartmány ponúkajú hosťom pokojné a intímnu atmosféru ideálne pre dovolenku snov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Milena

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Andrija ( Krk - Vrbnik)

Celkom nový byt sa nachádza v pokojnej oblasti iba sto metrov od centra mesta, obchodov a reštaurácií. Vzdialenosť od prístavu je 250 m a mestskej pláže 400 m. Počas niekoľkých kilometrov (2-6 km) sa nachádza niekoľko kamienkové pláže a piesočná pláž. V byte je pred domom so samostatným vchodom a na druhej strane je terasa s výhľadom na more. Je tu jedna spálňa s manželskou posteľou, samostatná veľká miestnosť s kuchynským kútom a obývacia izba s dvoma prístelkami a na chodbe je pohovka, ktorá je možné použiť aj ako lôžko. K dispozícii sú aj komora a kúpeľňa, ktorá má WC a sprchovací kút. V každom prípade, umiestnenie a vzhľad tohto bytu ponúka relaxačné a príjemnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Andrija

Od mora 250 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Vrbnik ( Krk - Vrbnik)

Dvojúrovňové štúdio v kamennom dome. Pokojné miesto v centre mesta Vrbnik v blízkosti reštaurácií, obchodov a mora. Vrbnik je pokojné mestečko bez masovej turistiky a davu, ale s množstvom kultúrnych a zábavných podujatí. Byt pozostáva z kúpeľne, kuchyne v apartmáne, obývacej miestnosti s jedným rozťahovacím lôžkom a izby na poschodí s dvoma lôžkami, jednej veľkej manželskej posteli - 180 cm. V apartmáne sa môže ubytovať 3-5 osôb.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vrbnik

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Krk - Vrbnik

Krk - Vrbnik  - Erb Vrbnik je malý ostrov mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Je situovaný na skale, ktorá sa zdvihne príkro päťdesiat metrov nad morom na východnej strane ostrova Krk naproti New Vinodolski. To bolo prvýkrát spomína v 12. storočí v hlaholiku dokumente však zistil, archeologické stopy nám hovoria, že miesto bolo osídlené už v neolite. To bolo obývané dávnej Japodi a Liburnians, nasledované starí Gréci a Rimania. Väčšina zo stredovekých dejín Vrbnik je úzko spojiť s Krk vojvodovia Frankopans, ktorý bol pôvodne z tohto mestečka. Táto stredoveká obdobia nastal čas kultúrnej a ekonomickej prosperity miesta a život miestnych obyvateľov bol usporiadaný Vrbnik zákonom. Obyvatelia sú tradične zaoberajú rybolovu a poľnohospodárstva, a to predovšetkým v úrodnom Vrbnik oblasti, kde sa vyrába svetovo preslávené domáce víno Žlahtina. Cestovný ruch sa rozvíja pomaly a ubytovanie s výnimkou malého hotela, môžete nájsť v rade vysoko kvalitných apartmánoch a izbách ako súčasť súkromné ​​rodinné ubytovanie. Staré mesto centrom Vrbnik bude zaujímavé pre každého hosťa, pretože jeho malých a úzkymi kamennými uličkami. Vo vnútri hradieb nájdete pozostatky starovekých rukopisov vyrytých na kameňoch. V blízkosti Vrbnik existuje niekoľko malých zátok s krásnymi piesočnatými a štrkovými plážami, ako je Risika, Zgribnica a Potovosce. V Vrbnik je tu potápačské centrum pre všetkých milovníkov podvodného sveta. Milovníci aktívnej dovolenky si prídu na svoje v mnohých turistických a cyklistických chodníkov pozdĺž pobrežia a vo vnútrozemí tohto zeleného ostrova. Návšteva Vrbnik, toto romantické historické mesto a objavovať jej prirodzenú krásu. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Vrbnik. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku v Vrbnik a ušetriť až 40% na vysokých agentúrne poplatky. Vitajte na Vrbnik na ostrove Krk!

Krk - Vrbnik Predpoveď počasia