Apartmány a ubytovanie v súkromí Bribir

Bribir je malá obec v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Nachádza sa na kopci vo vnútrozemí medzi Novi Vinodolski a Crikvenica. Od Novi Vinodolski sa nachádza len 5 km od hotela. V stredoveku to bolo sídlo známeho chorvátskeho šľachtického rodu Frankopan počíta. Jeho veľkou prednosťou je ekonomické a kultúrne rozmach bol v čase kniežaťa Bernardin Frankopan, ktorý ďalej posilňuje hradné a mestské hradby. Frankopans vládol...

Zoradiť podľa:

Apartmán Varelija

Bribir

Od mora 5 km
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán NADA

Bribir

Od mora 5 km
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Bribir

Bribir

Od mora 4 km
Kapacita 8 osôb

od 100 €

Apartmán Mare

Bribir

Od mora 5 km
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Zelena Oaza Mira Bribir

Bribir

Od mora 3.5 km
Kapacita 5 osôb

od 45 €

Apartmán Varelija ( Bribir)

Uvoľnený a pokojnú rodinnú dovolenku pre 4-5 osôb, mimo mestského zhonu a hluku a výhľadom na more - 10 min jazdy na pláž a takmer rovnakú vzdialenosť do hôr. Ideálnym miestom pre relaxáciu, s veľkou záhradou plnou zelene, a teda vhodné pre domáce zvieratá. Priestranná terasa v zadnej časti domu, ktorá ponúka úchvatný výhľad na more a je obklopený zariadené slnečníky a drevený stôl a stoličky pre 6 osôb, zatiaľ čo predná balkón je tiež oplotený a vybavené kovový stôl a 4 stoličky , Novo upravené a zrekonštruované priestory 78 m2, so samostatným vchodom, parkovanie, možnosť grilovania. Priestranný apartmán so širokou chodbou, 2 spálne s manželskou posteľou a novo zrekonštruovaný obývacia izba, kde je rozkladacia pohovka, jedáleň a kuchyňa s umývačkou riadu, kávovarom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou. Obývacia izba a jedáleň sú umiestnené na južnej strane a sú kúpala v slnku celý deň. Východy, aby balkón. Príďte a presvedčte sa sami!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Varelija

Od mora 5 km
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán NADA ( Bribir)

AApartman je umiestnený vo vlastnom dome.Tu sú spálne s veľkými posteľami, kúpeľňa s kuchyňou, jedáleň, dve veľké terasy s rastom.Wifi internet, LD TV, Satelit.Garden je veľa mediteranských kvety.Peace Pekné miesto, jeden krok od vidieť a jeden krok do hôr.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán NADA

Od mora 5 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Bribir ( Bribir)

skvelá domácnosť pre veľkú rodinu alebo pre dve rodiny,

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Bribir

Od mora 4 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 100 €

Apartmán Mare ( Bribir)

Ubytovacie zariadenie Apartman Mare sa nachádza v meste Bribir. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu, gril a terasu. Apartmán má 2 spálne, 2 kúpeľne, satelitnú TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, kompletne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom do záhrady. V okolí sa môžete venovať cyklistike. Rijeka je vzdialená 42 km a Crikvenica 10 km. Najbližšie letisko Rijeka sa nachádza 31 km od ubytovacieho zariadenia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mare

Od mora 5 km
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Zelena Oaza Mira Bribir ( Bribir)

Pokojná zelená oáza v Bribire, priateľská k zvieratám Vitajte v našom 120-ročnom kamennom dome obklopenom vysokými kamennými opornými múrmi, ktoré poskytujú absolútne súkromie a bezpečnosť vašej rodine a rodinným miláčikom. Hrubé steny poskytujú prirodzenú klimatizáciu, ale pre vaše maximálne pohodlie sú k dispozícii aj elektrické. Dom bol niekoľkokrát renovovaný, ale jeho duša a šarm zostali rovnaké. Predný dvor obklopený stredomorskou zeleňou ponúka jedálenský kút a bbq uhlia a dreva. Dom je vybavený všetkým, čo potrebujete, ale práčka a umývačka riadu sú k dispozícii na hlavnom poschodí a zdieľané s hostiteľom. Vďaka svojmu umiestneniu v tichej dedine si môžete užiť pokoj, spievať vtáky a prírodu. Na najbližšiu pláž v meste Novi Vinodolski je to iba 5 minút jazdy a na Crikvenicu niekoľko moore. Táto oblasť má veľmi bohatú históriu, takže môžete navštíviť pamiatky, pešiu turistiku, navštíviť divé kone, kamenné labyrinty, letný karneval a množstvo kultúrnych podujatí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Zelena Oaza Mira Bribir

Od mora 3.5 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Bribir

Bribir  - Erb Bribir je malá obec v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Nachádza sa na kopci vo vnútrozemí medzi Novi Vinodolski a Crikvenica. Od Novi Vinodolski sa nachádza len 5 km od hotela. V stredoveku to bolo sídlo známeho chorvátskeho šľachtického rodu Frankopan počíta. Jeho veľkou prednosťou je ekonomické a kultúrne rozmach bol v čase kniežaťa Bernardin Frankopan, ktorý ďalej posilňuje hradné a mestské hradby. Frankopans vládol túto oblasť až do polovice 19. storočia, kedy steny a citadela bola zničená a dnes zostal len zostáva, vrátane veže a časti severnej steny. Dominantou obce je pri kostole svätého Petra a Pavla, postavený v 16. storočí a neskôr prestavaný v barokovom štýle, ktorý má za sebou bohatú pokladnicou sakrálneho umenia a sochy. Bribir dnes má asi 1500 obyvateľov, ktorí pracujú v poľnohospodárstve a vinohradníctve, ale sú tiež zapojené do cestovného ruchu vďaka svojej jedinečnej polohe medzi horami a morom. V súkromných domoch, nájdete pohodlné ubytovanie, vrátane bytov, izieb a domov na prenájom. V blízkosti Bribir, existuje veľa cyklistické chodníky a krásne vyhliadkových miest, odkiaľ sú krásne výhľady vidieť a celá Kvarnerskom zálive. Ak dávate prednosť kúpanie a relaxáciu na pláži, Novi Vinodolski, Selce a Crikvenica sú veľmi blízko, len pár minút jazdy autom. Ak chcete trochu viac adrenalínu, potom odporúčame paragliding na okolité vrcholky, kde môžete zažiť všetky tie krásne oblasti zhora. Gastronómia v Bribir je veľmi bohatá a bohatá na tradičné pokrmy, ako Bribir prisnac, a spolu zdravých potravín je vždy ponúknutá pohárik kvalitného vína. Návšteva tejto pôvabnej staré mesto a zažiť magickú kombináciu hôr a mora a stráviť svoju dovolenku v čistom vzduchu, zdravé a chutné jedlo a krásnym výhľadom na Kvarnerský záliv a Jadranské more. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Bribir a okolí. Apartmány, izby a dovolenkové domy, lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Bribir!

Bribir Predpoveď počasia