Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Soline

Soline je malé turistické letovisko ležiace na južnom pobreží krásnej zátoky Soline, na východnej strane ostrova Krk. Administratívne patrí obci Dobrinj, ktorej stredoveký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrove Krk. Soline bol pomenovaný po soliarňach, v ktorých sa morská soľ vyrábala až do stredoveku. Dnes je Soline známa ako turistická destinácia hlavne vďaka piesku a liečivému bahnu. V spodnej časti zálivu...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Krk - Soline

Zoradiť podľa:

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Jana

Krk - Soline

Od mora 1.5 km
Kapacita 5 osôb

od 35 €

Apartmány Sikic

Krk - Soline

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Omanović

Krk - Soline

Od mora 500 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Fanuko

Krk - Soline

Od mora 500 m
Kapacita 10 osôb

od 38 €

Apartmány Adria

Krk - Soline

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

od 65 €

Apartmány Martina

Krk - Soline

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

od 235 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Jana ( Krk - Soline)

Apartmán Jana sa nachádza na pokojnom mieste Gornja Hlapa 23. Byt je v kamennom dome so samostatným vchodom. Má kuchyňu, kúpeľňu, spálňu, dvor. Je to spálňa s 2 lôžkami 160x200 a 1 90x100 lôžkami. Kameň je v starom štýle a pretože kameň v dome nie je horúci. Možnosť využitia grilu. Byt je vybavený riadom a riadom. K dispozícii je posteľná bielizeň a uteráky. K dispozícii je tiež záhradný nábytok s dáždnikom. Výhľad do záhrady a časť mora. Parkovanie na neďalekej pláži sa neplatí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jana

Od mora 1.5 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Sikic ( Krk - Soline)

Požičiavame novo zariadené Deluxe 4 A, 4 osoby + 1 detskú postieľku. V pokojnom mieste s krásnym panoramatickým výhľadom. Apartmán vhodný pre rodiny s deťmi. Známy bahno je 900 m od hotela a najbližšia piesočná pláž je vzdialená len 350 m od hotela.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sikic

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Omanović ( Krk - Soline)

Omanovic Apartmány sa nachádzajú v Cizici, Ostrov Krk. 500 m od brehu mora. Nachádza sa v pokojnom prostredí ďaleko od ciest a v blízkosti veľkých pláží. Pre našich hostí, najmä tie s malými deťmi, poskytuje zmysluplné a bezstarostnej dovolenky. Ponúkame apartmány typu jedna a dve spálne jednotky. Apartmány sa skladajú z krásnych a priestrannou kúpeľňou s denným svetlom, funkčné kuchyňa, štýlovo zariadených izbách a balkóny a terasy s výhľadom na more. Hostia môžu využiť parkovisko, satelitný TV, Wi-Fi, miesto pre deti hrajú a ďalších zariadení pre príjemnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Omanović

Od mora 500 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Fanuko ( Krk - Soline)

Naše nové a dobre vybavené apartmány sa nachádza v malej dedine Čižići na ostrove Krk. Byty Fanuko sú obklopené zeleňou a stredomorskou vegetáciou, ako Tamariske, oleander, olivový, mimózy a granátové jablko. Skladajú sa zo štyroch apartmánov, dva z nich sú umiestnené na prízemí (každý apartmán má vlastnú oddelenú terasu) a dva apartmány sa nachádzajú na prvom poschodí domu (každý apartmán má vlastný balkón s krásnym výhľadom na more a zátoka Soline). V každej z nášho bytu máte možnosť bezplatného pripojenia na internet (Wi Fi). Vzdialenosť od mora je len 500 metrov a každý apartmán má vlastné parkovacie miesto v prednej časti bytu. Stráviť deň na pláži, príjemný večer v našej reštaurácii ZAL a vychutnať autentické pokrmy z ostrova Krk.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Fanuko

Od mora 500 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 38 €

Apartmány Adria ( Krk - Soline)

Adria Apartmány sa nachádzajú v blízkosti pláže. Prvé poschodie s výhľadom na more. Ideálne miesto pre dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Adria

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Martina ( Krk - Soline)

Byt Martina sa nachádza v malej obci zátoke Soline na ostrove Krk, iba 200 metrov od pláže. Byt sa nachádza na druhom poschodí domu a má päť spální: Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, oddelenú kúpeľňu s vaňou, veľká obývacia izba s balkónom a krásnym výhľadom na záliv zálivu, kuchyňa s balkónom. Neďaleko sa nachádza známa pláž s bahnom Meline alebo môžete navštíviť jaskyňu Biserujka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Martina

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 235 €

Turistický sprievodca - Krk - Soline

Krk - Soline  - Erb Soline je malé turistické letovisko ležiace na južnom pobreží krásnej zátoky Soline, na východnej strane ostrova Krk. Administratívne patrí obci Dobrinj, ktorej stredoveký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrove Krk. Soline bol pomenovaný po soliarňach, v ktorých sa morská soľ vyrábala až do stredoveku. Dnes je Soline známa ako turistická destinácia hlavne vďaka piesku a liečivému bahnu. V spodnej časti zálivu sa nachádza piesočná pláž Meline, kde sú kúpajúci sa pokrytí prirodzene sa hojiacim bahnom a tešia sa na mori a na slnku. Bahno je vhodné na liečbu ochorení kostí a kĺbov a kožných ochorení. Pláž je veľmi plytká a priestranná a je ideálna pre rodiny s malými deťmi. Je vhodný aj na rôzne športové aktivity od piciginu (loptová hra) až po plážový volejbal. Vzhľadom k plytkej a uzavretej zátoke je teplota mora v zálive Soline vyššia ako vonku v Jadranskom mori. Kúpacia sezóna tak trvá od polovice jari do neskorej jesene. Záliv Soline ponúka bezpečné útočisko pred všetkými vetry a je považovaný za najbezpečnejší na celom východnom pobreží ostrova Krk, vďaka čomu je veľmi pohodlný a bezpečný na ukotvenie. Na brehu tohto priestranného zálivu sa nachádzajú 3 miesta: Klimno a Soline na južnom pobreží a Čižići na západe. Okrem lôžok sa nachádzajú obchody, kaviarne, reštaurácie, bankomaty. V blízkosti zálivu Soline sa nachádza malá, ale krásna jaskyňa Biserujka, dlhá len 110 metrov. Dnes je jednou z najnavštevovanejších jaskýň v Chorvátsku vďaka bohatstvu stalaktitov a stalaktitov a stojí za návštevu. Ubytovanie sa nachádza v zálive Soline v mnohých apartmánoch, izbách a dovolenkových domoch v Soline, Čižići a Klimno, ako aj ďalších okolitých malých miestach s krásnym výhľadom na celý záliv a Crikvenicu, ktorá je cez kanál Vinodolski. Navštívte túto zaujímavú a jedinečnú destináciu na ostrove Krk a strávte príjemnú a relaxačnú dovolenku s rodinou! Vitajte v Soline na ostrove Krk!

Krk - Soline Predpoveď počasia