Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Soline

Soline je malé turistické letovisko ležiace na južnom pobreží krásnej zátoky Soline, na východnej strane ostrova Krk. Administratívne patrí obci Dobrinj, ktorej stredoveký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrove Krk. Soline bol pomenovaný po soliarňach, v ktorých sa morská soľ vyrábala až do stredoveku. Dnes je Soline známa ako turistická destinácia hlavne vďaka piesku a liečivému bahnu. V spodnej časti zálivu...

Zoradiť podľa:

Apartmán Sikic

Krk - Soline

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Martina

Krk - Soline

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

od 210 €

Apartmány Stašić Katarina

Krk - Soline

Od mora 300 m
Kapacita 15 osôb

od 44 €

Apartmán Sikic ( Krk - Soline)

Požičiavame novo zariadené Deluxe 4 A, 4 osoby + 1 detskú postieľku. V pokojnom mieste s krásnym panoramatickým výhľadom. Apartmán vhodný pre rodiny s deťmi. Známy bahno je 900 m od hotela a najbližšia piesočná pláž je vzdialená len 350 m od hotela.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sikic

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Martina ( Krk - Soline)

Apartmán Martina sa nachádza v malej dedinskej zátoke Soline na ostrove Krk, iba 200 metrov od pláže. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí domu a má päť spální: Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, samostatnú kúpeľňu s vaňou, veľkú obývaciu izbu s balkónom a krásnym výhľadom na záliv zálivu, kuchyňu s balkónom. Neďaleko sa nachádza známa pláž s bahnom Meline alebo môžete navštíviť jaskyňu Biserujka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Martina

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 210 €

Apartmány Stašić Katarina ( Krk - Soline)

Bytový dom na 3 poschodí. Na každom poschodí je 1 dvojizbový byt s rozlohou 55 m2 pre 4 + 1 osoby. Každý apartmán má obývaciu izbu a kuchyňu, kúpeľňu so sprchou, WC, sušič vlasov, lekárničku a veľký krytý balkón, na prízemí a ďalšiu terasu. Z prvého a druhého poschodia je krásny výhľad na more a záliv. V apartmáne č.2 sa nachádza aj práčka. Kuchyne v apartmánoch sú vybavené rýchlovarnou kanvicou, 2 elektrickými varnými doskami, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a riadom a jedlom a príprave jedla. Vo dvore je spoločné grilovanie a parkovisko pre ubytovaných hostí. Hostiteľská pomoc na zavolanie pre všetky situácie a služby. Hostiteľ nebýva v budove, ale je k dispozícii 24 hodín denne. Na pláž sa dostanete pešo za pár minút. Hlavná pláž je betónová s okruhliakmi a pieskom v mori. Vedľa neho sa nachádza malý prístav pre člny, z ktorého pokračuje kamienková pláž s lesíkom a trávnikom v tieni a pieskom v mori. Pláž sa tiahne a spája sa so známou plážou Meline s liečivým bahnom, pozdĺž historického nábrežia, okolo ktorého je veľmi plytké a teplé more, vďaka čomu kúpacia sezóna trvá od mája do októbra. Celá oblasť Solinu je pokojná, tichá a krotká bez veľkých davov turistov. Prirodzená mikropoloha bez silného vetra a s minimálnymi zrážkami. V lesoch sa nachádzajú aj promenády s archeologickými náleziskami a jaskyňou Biserujka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Stašić Katarina

Od mora 300 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 44 €

Turistický sprievodca - Krk - Soline

Krk - Soline  - Erb Soline je malé turistické letovisko ležiace na južnom pobreží krásnej zátoky Soline, na východnej strane ostrova Krk. Administratívne patrí obci Dobrinj, ktorej stredoveký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrove Krk. Soline bol pomenovaný po soliarňach, v ktorých sa morská soľ vyrábala až do stredoveku. Dnes je Soline známa ako turistická destinácia hlavne vďaka piesku a liečivému bahnu. V spodnej časti zálivu sa nachádza piesočná pláž Meline, kde sú kúpajúci sa pokrytí prirodzene sa hojiacim bahnom a tešia sa na mori a na slnku. Bahno je vhodné na liečbu ochorení kostí a kĺbov a kožných ochorení. Pláž je veľmi plytká a priestranná a je ideálna pre rodiny s malými deťmi. Je vhodný aj na rôzne športové aktivity od piciginu (loptová hra) až po plážový volejbal. Vzhľadom k plytkej a uzavretej zátoke je teplota mora v zálive Soline vyššia ako vonku v Jadranskom mori. Kúpacia sezóna tak trvá od polovice jari do neskorej jesene. Záliv Soline ponúka bezpečné útočisko pred všetkými vetry a je považovaný za najbezpečnejší na celom východnom pobreží ostrova Krk, vďaka čomu je veľmi pohodlný a bezpečný na ukotvenie. Na brehu tohto priestranného zálivu sa nachádzajú 3 miesta: Klimno a Soline na južnom pobreží a Čižići na západe. Okrem lôžok sa nachádzajú obchody, kaviarne, reštaurácie, bankomaty. V blízkosti zálivu Soline sa nachádza malá, ale krásna jaskyňa Biserujka, dlhá len 110 metrov. Dnes je jednou z najnavštevovanejších jaskýň v Chorvátsku vďaka bohatstvu stalaktitov a stalaktitov a stojí za návštevu. Ubytovanie sa nachádza v zálive Soline v mnohých apartmánoch, izbách a dovolenkových domoch v Soline, Čižići a Klimno, ako aj ďalších okolitých malých miestach s krásnym výhľadom na celý záliv a Crikvenicu, ktorá je cez kanál Vinodolski. Navštívte túto zaujímavú a jedinečnú destináciu na ostrove Krk a strávte príjemnú a relaxačnú dovolenku s rodinou! Vitajte v Soline na ostrove Krk!

Krk - Soline Predpoveď počasia