Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Soline

Soline je malé turistické letovisko ležiace na južnom pobreží krásnej zátoky Soline, na východnej strane ostrova Krk. Administratívne patrí obci Dobrinj, ktorej stredoveký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrove Krk. Soline bol pomenovaný po soliarňach, v ktorých sa morská soľ vyrábala až do stredoveku. Dnes je Soline známa ako turistická destinácia hlavne vďaka piesku a liečivému bahnu. V spodnej časti zálivu...

Zoradiť podľa:

Apartmány Stašić Katarina

Krk - Soline

Od mora 300 m
Kapacita 18 osôb

od 55 €

Apartmán Martina

Krk - Soline

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

od 210 €

Apartmány Stašić Katarina ( Krk - Soline)

Zariadenie sa nachádza uprostred zálivu Soline, priamo nad známou piesočnatou plážou Meline s liečivým bahnom, s dlhým historickým betónovým mólom a veľmi plytkým a teplým morom. Je 630 m dlhá a 140 m široká, 5 minút chôdze od nás, 450 m. Pláž s tieňom a okruhliakmi je ešte bližšie, 4 minúty alebo 350 m pešo a 50 m ďalej je verejná betónová pláž s modrou vlajkou kvality. Najbližší obchod je vzdialený 450 m, najbližšia reštaurácia s nápojmi a grilom je vzdialená 350 m. Neďaleko sa nachádza jaskyňa Biserujka a staré historické mesto Dobrinj s reštauráciou, ktorá ponúka miestne špeciality. Prechádzky v lese s archeologickými pamiatkami. Oblasť Soline je tichá a mierna, ideálna pre rodiny a ľudí hľadajúcich dovolenku. Kúpacia sezóna od mája do októbra! Bytový dom na troch podlažiach - prízemie, prvé a druhé poschodie s vnútorným schodiskom. Na každom poschodí je jeden samostatný apartmán 55 m2 s 1 izbou s manželskou posteľou pre 2 osoby a 1 izbou s 2 lôžkami pre 2 osoby, ktoré je možné spojiť, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, lekárnička, práčka práčka, bezp. Vybavená kuchyňa s rýchlovarnou kanvicou, 2 platničkami, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a riadom a riadom na jedenie a prípravu jedál. Posteľná bielizeň a uteráky sú poskytované a vymieňané raz týždenne a skôr na požiadanie hosťa. Každý apartmán má krytý balkón a apartmán A má ďalšiu terasu v záveternom a popoludňajšom tieni. V apartmánoch je k dispozícii toaletný papier, tekuté mydlo, saponát na riad, handrička a špongia, handrička na podlahu a metla. Hostiteľ nebýva v budove, ale je k dispozícii 24 hodín denne pre všetky situácie a služby. Apartmány majú vlastné parkovacie miesta vo dvore. Vo dvore je pre všetky tri byty ohnisko - gril a altánok. Na dezinfekciu a čistenie musíme rešpektovať čas príchodu a odchodu hosťa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Stašić Katarina

Od mora 300 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 55 €

Apartmán Martina ( Krk - Soline)

Apartmán Martina sa nachádza v malej dedinskej zátoke Soline na ostrove Krk, iba 200 metrov od pláže. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí domu a má päť spální: Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, samostatnú kúpeľňu s vaňou, veľkú obývaciu izbu s balkónom a krásnym výhľadom na záliv zálivu, kuchyňu s balkónom. Neďaleko sa nachádza známa pláž s bahnom Meline alebo môžete navštíviť jaskyňu Biserujka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Martina

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 210 €

Turistický sprievodca - Krk - Soline

Krk - Soline  - Erb Soline je malé turistické letovisko ležiace na južnom pobreží krásnej zátoky Soline, na východnej strane ostrova Krk. Administratívne patrí obci Dobrinj, ktorej stredoveký hrad leží nad touto krásnou zátokou na ostrove Krk. Soline bol pomenovaný po soliarňach, v ktorých sa morská soľ vyrábala až do stredoveku. Dnes je Soline známa ako turistická destinácia hlavne vďaka piesku a liečivému bahnu. V spodnej časti zálivu sa nachádza piesočná pláž Meline, kde sú kúpajúci sa pokrytí prirodzene sa hojiacim bahnom a tešia sa na mori a na slnku. Bahno je vhodné na liečbu ochorení kostí a kĺbov a kožných ochorení. Pláž je veľmi plytká a priestranná a je ideálna pre rodiny s malými deťmi. Je vhodný aj na rôzne športové aktivity od piciginu (loptová hra) až po plážový volejbal. Vzhľadom k plytkej a uzavretej zátoke je teplota mora v zálive Soline vyššia ako vonku v Jadranskom mori. Kúpacia sezóna tak trvá od polovice jari do neskorej jesene. Záliv Soline ponúka bezpečné útočisko pred všetkými vetry a je považovaný za najbezpečnejší na celom východnom pobreží ostrova Krk, vďaka čomu je veľmi pohodlný a bezpečný na ukotvenie. Na brehu tohto priestranného zálivu sa nachádzajú 3 miesta: Klimno a Soline na južnom pobreží a Čižići na západe. Okrem lôžok sa nachádzajú obchody, kaviarne, reštaurácie, bankomaty. V blízkosti zálivu Soline sa nachádza malá, ale krásna jaskyňa Biserujka, dlhá len 110 metrov. Dnes je jednou z najnavštevovanejších jaskýň v Chorvátsku vďaka bohatstvu stalaktitov a stalaktitov a stojí za návštevu. Ubytovanie sa nachádza v zálive Soline v mnohých apartmánoch, izbách a dovolenkových domoch v Soline, Čižići a Klimno, ako aj ďalších okolitých malých miestach s krásnym výhľadom na celý záliv a Crikvenicu, ktorá je cez kanál Vinodolski. Navštívte túto zaujímavú a jedinečnú destináciu na ostrove Krk a strávte príjemnú a relaxačnú dovolenku s rodinou! Vitajte v Soline na ostrove Krk!

Krk - Soline Predpoveď počasia