Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Njivice

Njivice je malebné turistické mesto na ostrove Krk, v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Je situovaný na severozápadnej strane ostrova Krk pri moste spájajúcom ostrov Krk s pevninou. Administratívne patrí do susedného mesta Omišalj, čo je prvá osídlenie ostrova po absolvovaní Most na ostrov Krk. Njivice bol prvýkrát spomenutý v 15. storočí ako majetok rodu Frankopan však podľa archeologických nálezov bola táto oblasť...

Zoradiť podľa:

Apartmány Malenica

Krk - Njivice

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

od 29 €

Apartmány Sonia

Krk - Njivice

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

od 36 €

Apartmány Njivice

Krk - Njivice

Od mora 250 m
Kapacita 44 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Nikšić

Krk - Njivice

Od mora 400 m
Kapacita 15 osôb

od 30 €

Apartmán Fila

Krk - Njivice

Od mora 250 m
Kapacita 2 osôb

od 30 €

Apartmán Vicić

Krk - Njivice

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Daška

Krk - Njivice

Od mora 150 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Dorotea

Krk - Njivice

Od mora 500 m
Kapacita 13 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Sofia

Krk - Njivice

Od mora 500 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Villa di Sasso Bianco

Krk - Njivice

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Roses

Krk - Njivice

Od mora 550 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmány GveroSkrbic

Krk - Njivice

Od mora 400 m
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Verano

Krk - Njivice

Od mora 400 m
Kapacita 6 osôb

od 90 €

Apartmány Malenica ( Krk - Njivice)

Malenica Apartmány sa skladajú z 2 apartmány pre 4 + 2 osoby a jeden štúdio apartmán pre 2 osoby. Tieto apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome so sídlom v pokojnej časti turistického mestečka Njivice na ostrove. Byty 4 + 2 sa skladá z 2 spální, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa a balkón (každý byt je o veľkosti 65 m2). Štúdio apartmán má vlastnú kúpeľňu a obývacia izba s kuchyňou. Apartmány majú klimatizáciu a TV (SAT). Najbližšia pláž je vzdialená asi 150 m. Parkovanie pred domom, gril. Pre príjemný a pokojný apartmán Malenica vybrať.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Malenica

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 29 €

Apartmány Sonia ( Krk - Njivice)

ZADARMO - Deti do 4 rokov veku. Trampolína, šmykľavka (šmykľavka) - ZADARMO

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sonia

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 36 €

Apartmány Njivice ( Krk - Njivice)

Ostrov Krk byť v kontakte s pevninou cez majestátne Krk most, letisko na ostrovoch na sever-západ, a trajektové prepojenie s ostatnými ostrovmi severného Jadranu urobili Krk turistickou destináciou, ktorá môže rýchlo dosiahnuť zo všetkých smerov , A potom sú tu len ďalších desať kilometrov od Njivice ostrovy diaľnice od mosta alebo letiska - alebo môžete plávať od mora. Njivice kedysi malej rybárskej vilage, je dnes obľúbený sviatok miesto v lone bujnou pobrežnej vegetáciou a priezračným morom. V Gente malé zátoky strane kamienkové pláže a opaľovanie oblastiach, sú súkromné ??byty. Štrkové alebo kamenisté pláže v obci, alebo nie je ďaleko, tie úkryt malé zátoky pre tých, ktorí majú radi trochu viac pokoja a pohody, a nudistických pláží, poskytujú možnosť voľby pre každého. Príjemné prechádzky pozdĺž pobrežia alebo tanec na nejakom terase, alebo čas v skutočnom pivnici krčmy na pobreží k piesňam nejakú ostrovný detailné harmónie spevu skupinu a plátky domáci tuhnúce prosciutto sú len niektoré zo spôsobov, ako môžete stráviť večer. V fishermens fiestas a tanec sú nesmie chýbať, čo platí aj pre rybích špecialít podávaných v reštauráciách s dobrým vínom z oblasti zvanej Žlahtina. Ľudia vždy žili s slnka a mora, tu, v symfóniu stredomorských rastlinných vôní, s hlboké modré more a štrk na piesočnatej pláži. Počas dňa, a to aj neskoro v noci, Njivice ponúka mnoho športových a rekreačných zariadení - tenis, petanque, minigolf, stolný tenis, basketbal, futbal ..... Sea Sports facillities sú obzvlášť príťažlivé a zahŕňajú hry, voľby rýchleho plavby loďou, vodné lyžovanie, jet-lyžovanie, windsurfing, a dokonca padák lietania. Prehliadky vám nedovoľuje spoznať prírodné krásy ostrova a niektoré z budov a areálov, ktoré svedčia o bohatej minulosti ostrova Krk. Medzi najzaujímavejšie miesta, na ktorých sú Jurandvor, stredoveké Krk, františkánsky kláštor na ostrovčeku Košljun, Dobrinj-krásnu jaskyni zvanú Biserujka, Vrbnik ... Ak ste sa rozhodli zabudnúť na každodenné starosti na okamih alebo dva, potom ste si vybrali správne miesto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Njivice

Od mora 250 m
Kapacita 44 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Nikšić ( Krk - Njivice)

Nikšić apartmány sa nachádzajú v súkromnom dome v kľudnej časti novej osady Njivice-Kijac. Sme spojení s centrom promenády pozdĺž mora od Njivice US-a k Malinska Kijac. Od nášho domu do centra Njivice príjemnou prechádzkou, aby sa dospelo dvadsať minút Malinska po dobu približne 60 minút. Na pláži je ideálna pre malé deti. V mori je malá piesočná a vstup pláž je absolventom. Štrk, betón, a park s altánkom na uteráky. Dvor je oplotený a je ideálny pre rodiny s malými deťmi. Vo dvore detské ihrisko so šmýkačkou, pieskoviskom, hojdačkami a trampolíny pre deti. Apartmán A2 je na prízemí, s výhľadom na sever-Istok. Byt je plne vybavený. Skladá sa z dvoch spální, každá s dvoma lôžkami a obývačkou, jedálňou, kuchyňou a terasou withbathroom. Byt má vonkajší gril. Ďalšie apartmán A3 sa nachádza v podkroví domu privrátenej k Severozápad. Skladá sa z dvoch spální, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa a kúpeľne strešná terasa s výhľadom na more. V záhrade sa nachádza gril s vonkajším posedením. Okrem toho, Njivice sú zadarmo basketbal, futbal a volejbal. Njivice môžu venovať vodným športom ako je vodné lyžovanie, populárny gumy a banánu, vodné skútre a za člnom. Hostia môžu tiež hrať tenis, stolný tenis, požičovňa bicyklov, skútrov alebo motocykel-ísť na výlet s jazdou ATV a sprievodcom na ostrove Krk, alebo jazdiť okolo, Njivice Lakes. Njivice, ideálne miesto pre svoju dovolenku!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nikšić

Od mora 400 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Fila ( Krk - Njivice)

Krásny byt s kapacitou 2 +2 osoby v centre Njivice, v jeho pokojnej lokalite, obklopený stromami a prírodou, vzdialený iba 250 m od hlavnej piesočnatej pláže v Njivice.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Fila

Od mora 250 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Vicić ( Krk - Njivice)

Dom na veľmi dobrej pozícii v Njivice, Ostrov Krk, Chorvátsko 200 m od pláže (3,5 min chôdze), 300 m od centra. Dom má: dve spálne (hore), obývacia izba, kúpeľňa, kuchyňa (dole po schodoch), všetky klimatizované, parkovacie miesto, pred domom, záhrada. Krásny výhľad na Kvarnerskom zálive. Všetky 70 metrov štvorcových obytnej plochy, 100 m? terás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vicić

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Daška ( Krk - Njivice)

Daska Apartmány sa nachádzajú na ostrove Krk, v kľudnom prostredí mestečka Njivice. Moderný dom, ktorý má celkom desať apartmánov sa nachádza iba 200 m od pláže a centra. Apartmány sú klimatizované a vybavené kvalitným nábytkom. Majú spálňa, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, kúpeľňa a terasa, na ktoré sa vzťahuje a vybavená záhradným nábytkom. Každý apartmán má tiež voľný prístup k internetu a TV (satelit). Byty na prízemí majú navyše k dispozícii záhrada s lehátko a sú ideálne pre rodiny s malými deťmi. Upravenej záhrade a parkovacie miesta budú poskytovať ďalšie zmysel pre kvalitu. Nočné osvetlenie je diskrétny a osvetľuje každý kút dvore.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Daška

Od mora 150 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Dorotea ( Krk - Njivice)

Nový rodinný dom, ďaleko od mesta a pláže 10 minút pešo. Nachádza sa nad mestom na pokojnom mieste v bočnej ulici, s krásnym výhľadom na more, les a hory. POZNÁMKA: Apartmán so 4 hviezdičkami je nový a používa sa od 1.7.2013

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Dorotea

Od mora 500 m
Kapacita 13 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Sofia ( Krk - Njivice)

Byt Sofia sa nachádza v pokojnom prostredí iba 500 m od pláže, s krásnym výhľadom na more. V apartmáne je možné ubytovať až 5 osôb a má samostatný vchod a terasu. Skladá sa z plne vybavenú kuchyňa a obývacia izba, 2 spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a priestrannou terasou. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka, ktorá môže slúžiť ako prístelka. Hostia majú k dispozícii gril a strážené parkovisko. Byt je vybavený TV, satelitom a Wi-Fi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sofia

Od mora 500 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Villa di Sasso Bianco ( Krk - Njivice)

Dvojpodlažný byt v novej vile. Dve spálne, so sprievodnými sociálnym zariadením, klimatizáciou, záhradu s vonkajším grilom zónou, záhrada a sprchovacím kútom, kamerovým systémom. Plne vybavená kuchyňa, veľká krásna terasa vo vnútri budovy. To sa môže ubytovať až 6 osôb.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Villa di Sasso Bianco

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Roses ( Krk - Njivice)

Studio Byt sa nachádza v novej štvrti, ubytovacie kapacity 3 dospelé osoby (alebo 2 dospelí a 2 deti), pohodlné a príjemné na pobyt, ktoré poskytujú tiež peknú terasu. Je umiestnený v suteréne domu a pekným miestnosti na poschodí, to má tri okná, a preto je dosť a ešte svetlé s miernou klímou aj počas najteplejších letných dňoch. Má krásnu jedáleň s veľkým gaučom konvertibilné do postele pohodlné pre jednu dospelú osobu alebo dve deti, nové a úhľadným kuchyňou a kúpeľňou

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Roses

Od mora 550 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Apartmány GveroSkrbic ( Krk - Njivice)

Byty Gvero-Skrbic sa nachádza v pokojnej časti Njivice na ostrove Krk. Ponúkame tri pekné a cous apartmány. Dva apartmány sú na prízemí a majú kapacitu pre 5 osôb (4 + 1). Tieto apartmány majú dve spálne, kuchyňu, kúpeľňu, terasu a sú TV so satelitným príjmom a klimatizácia. Tretí byt sa nachádza na prvom poschodí a má kapacitu pre 4 osoby (2 + 2). Tento apartmán má spálňu, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, terasa s výhľadom na more, a to je tiež vybavený SAT TV a klimatizácia. K dispozícii je tiež k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu v celom dome. Parkovacie miesta sa nachádzajú vo dvore domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány GveroSkrbic

Od mora 400 m
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Verano ( Krk - Njivice)

Úplne nový luxusný byt v lukratívnej a pokojnej lokalite ideálne pre dovolenku. Byt sa nachádza na prízemí podlahovej ploche 92 m2 s krásnou terasou a záhradou. V záhrade sú súkromné ??gril, lúka a krásne dláždené nádvorie. K dispozícii je súkromné ??parkovisko, a neobmedzený počet voľných parkovacích miest v bezprostrednej blízkosti (10 m od apartmánov). Byt má dve spálne s manželskou posteľou (king size), veľká kuchyňa s jedálenským kútom a krásny obývacia izba s veľkou rohovou sedacou súpravou, že v prípade potreby môže byť premenený na posteľ 2x 80x200 alebo 160x200 posteľ double. Byt má 3 podmienky vzduch v každej miestnosti, TV so satelitom, internet Wi - Fi, kuchyňa so všetkými spotrebičmi vrátane umývačky riadu, chladničky a práčky so sušičkou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Verano

Od mora 400 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 90 €

Turistický sprievodca - Krk - Njivice

Krk - Njivice  - Erb Njivice je malebné turistické mesto na ostrove Krk, v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Je situovaný na severozápadnej strane ostrova Krk pri moste spájajúcom ostrov Krk s pevninou. Administratívne patrí do susedného mesta Omišalj, čo je prvá osídlenie ostrova po absolvovaní Most na ostrov Krk. Njivice bol prvýkrát spomenutý v 15. storočí ako majetok rodu Frankopan však podľa archeologických nálezov bola táto oblasť osídlená dlho predtým, v časoch dávnych Illyrians a starých Rimanov. Skrz históriu, Njivice bola malá rybárska dedina, ktorej obyvatelia boli zapojení do rybolovu, pestovanie olív, chov zvierat, a ktoré využívajú okolité lesy. Dnes Njivice je známym turistickým cieľom pre mnoho hostí z celej Európy a svetových krajín, a to vďaka zachovalé prírody, príjemné stredomorské podnebie a pokojnom prostredí. Pozdĺž celého pobrežia sa tiahne veľmi čisté a upratané štrk a skalnaté pláže obklopené zeleňou a tieňa stromov s veľmi klanu morskou vodou. Budeme vyčleniť na pláž Jadran, kde je modrá vlajka, medzinárodné environmentálne cena za čistú a bezpečnú pláž a more. Tu si môžete vychutnať v rade športových aktivít, ako je tenis, minigolf, stolný tenis, basketbal, bocce, a pre všetkých tých, ktorí majú dobrodružného ducha, odporúčame rekreačné jazdenie v jazdeckého klubu Njivice. V blízkosti Njivice existuje množstvo cyklistických a turistických trás, a samozrejme tie najatraktívnejšie sú na pobreží, ktoré spájajú Njivice so susedným Omišalj a Malinsku. Navštíviť ostrov Krk a Njivice, tento malý a pokojné miesto s krásnymi plážami, kde môžete stráviť perfektnú rodinnú dovolenku. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Njivice. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku v Njivice a ušetriť až 40%. Vitajte na Njivice na ostrove Krk!

Krk - Njivice Predpoveď počasia