Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Njivice

Njivice je malebné turistické mesto na ostrove Krk, v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Je situovaný na severozápadnej strane ostrova Krk pri moste spájajúcom ostrov Krk s pevninou. Administratívne patrí do susedného mesta Omišalj, čo je prvá osídlenie ostrova po absolvovaní Most na ostrov Krk. Njivice bol prvýkrát spomenutý v 15. storočí ako majetok rodu Frankopan však podľa archeologických nálezov bola táto oblasť...

Zoradiť podľa:

Apartmány Sonia

Krk - Njivice

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Njivice

Krk - Njivice

Od mora 250 m
Kapacita 44 osôb

od 32 €

Apartmány Daška

Krk - Njivice

Od mora 150 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Dorotea

Krk - Njivice

Od mora 500 m
Kapacita 13 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Sofia

Krk - Njivice

Od mora 500 m
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Apartmán Verano

Krk - Njivice

Od mora 400 m
Kapacita 6 osôb

od 90 €

Apartmány Malenica

Krk - Njivice

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

od 29 €

Apartmán Fila

Krk - Njivice

Od mora 250 m
Kapacita 2 osôb

od 30 €

Apartmány Gvero Skrbic

Krk - Njivice

Od mora 400 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Tila

Krk - Njivice

Od mora 250 m
Kapacita 3 osôb

od 55 €

Apartmány Sonia ( Krk - Njivice)

ZADARMO - Deti do 4 rokov veku. Trampolína, šmykľavka (šmykľavka) - ZADARMO

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sonia

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Njivice ( Krk - Njivice)

Ostrov Krk byť v kontakte s pevninou cez majestátne Krk most, letisko na ostrovoch na sever-západ, a trajektové prepojenie s ostatnými ostrovmi severného Jadranu urobili Krk turistickou destináciou, ktorá môže rýchlo dosiahnuť zo všetkých smerov , A potom sú tu len ďalších desať kilometrov od Njivice ostrovy diaľnice od mosta alebo letiska - alebo môžete plávať od mora. Njivice kedysi malej rybárskej vilage, je dnes obľúbený sviatok miesto v lone bujnou pobrežnej vegetáciou a priezračným morom. V Gente malé zátoky strane kamienkové pláže a opaľovanie oblastiach, sú súkromné ??byty. Štrkové alebo kamenisté pláže v obci, alebo nie je ďaleko, tie úkryt malé zátoky pre tých, ktorí majú radi trochu viac pokoja a pohody, a nudistických pláží, poskytujú možnosť voľby pre každého. Príjemné prechádzky pozdĺž pobrežia alebo tanec na nejakom terase, alebo čas v skutočnom pivnici krčmy na pobreží k piesňam nejakú ostrovný detailné harmónie spevu skupinu a plátky domáci tuhnúce prosciutto sú len niektoré zo spôsobov, ako môžete stráviť večer. V fishermens fiestas a tanec sú nesmie chýbať, čo platí aj pre rybích špecialít podávaných v reštauráciách s dobrým vínom z oblasti zvanej Žlahtina. Ľudia vždy žili s slnka a mora, tu, v symfóniu stredomorských rastlinných vôní, s hlboké modré more a štrk na piesočnatej pláži. Počas dňa, a to aj neskoro v noci, Njivice ponúka mnoho športových a rekreačných zariadení - tenis, petanque, minigolf, stolný tenis, basketbal, futbal ..... Sea Sports facillities sú obzvlášť príťažlivé a zahŕňajú hry, voľby rýchleho plavby loďou, vodné lyžovanie, jet-lyžovanie, windsurfing, a dokonca padák lietania. Prehliadky vám nedovoľuje spoznať prírodné krásy ostrova a niektoré z budov a areálov, ktoré svedčia o bohatej minulosti ostrova Krk. Medzi najzaujímavejšie miesta, na ktorých sú Jurandvor, stredoveké Krk, františkánsky kláštor na ostrovčeku Košljun, Dobrinj-krásnu jaskyni zvanú Biserujka, Vrbnik ... Ak ste sa rozhodli zabudnúť na každodenné starosti na okamih alebo dva, potom ste si vybrali správne miesto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Njivice

Od mora 250 m
Kapacita 44 osôb

Cena od 32 €

Apartmány Daška ( Krk - Njivice)

Daska Apartmány sa nachádzajú na ostrove Krk, v kľudnom prostredí mestečka Njivice. Moderný dom, ktorý má celkom desať apartmánov sa nachádza iba 200 m od pláže a centra. Apartmány sú klimatizované a vybavené kvalitným nábytkom. Majú spálňa, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, kúpeľňa a terasa, na ktoré sa vzťahuje a vybavená záhradným nábytkom. Každý apartmán má tiež voľný prístup k internetu a TV (satelit). Byty na prízemí majú navyše k dispozícii záhrada s lehátko a sú ideálne pre rodiny s malými deťmi. Upravenej záhrade a parkovacie miesta budú poskytovať ďalšie zmysel pre kvalitu. Nočné osvetlenie je diskrétny a osvetľuje každý kút dvore.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Daška

Od mora 150 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Dorotea ( Krk - Njivice)

Nový rodinný dom, ďaleko od mesta a pláže 10 minút pešo. Nachádza sa nad mestom na pokojnom mieste v bočnej ulici, s krásnym výhľadom na more, les a hory. POZNÁMKA: Apartmán so 4 hviezdičkami je nový a používa sa od 1.7.2013

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Dorotea

Od mora 500 m
Kapacita 13 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Sofia ( Krk - Njivice)

Byt Sofia sa nachádza v pokojnom prostredí iba 500 m od pláže, s krásnym výhľadom na more. V apartmáne je možné ubytovať až 5 osôb a má samostatný vchod a terasu. Skladá sa z plne vybavenú kuchyňa a obývacia izba, 2 spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a priestrannou terasou. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka, ktorá môže slúžiť ako prístelka. Hostia majú k dispozícii gril a strážené parkovisko. Byt je vybavený TV, satelitom a Wi-Fi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sofia

Od mora 500 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Apartmán Verano ( Krk - Njivice)

Úplne nový luxusný byt v lukratívnej a pokojnej lokalite ideálne pre dovolenku. Byt sa nachádza na prízemí podlahovej ploche 92 m2 s krásnou terasou a záhradou. V záhrade sú súkromné ??gril, lúka a krásne dláždené nádvorie. K dispozícii je súkromné ??parkovisko, a neobmedzený počet voľných parkovacích miest v bezprostrednej blízkosti (10 m od apartmánov). Byt má dve spálne s manželskou posteľou (king size), veľká kuchyňa s jedálenským kútom a krásny obývacia izba s veľkou rohovou sedacou súpravou, že v prípade potreby môže byť premenený na posteľ 2x 80x200 alebo 160x200 posteľ double. Byt má 3 podmienky vzduch v každej miestnosti, TV so satelitom, internet Wi - Fi, kuchyňa so všetkými spotrebičmi vrátane umývačky riadu, chladničky a práčky so sušičkou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Verano

Od mora 400 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 90 €

Apartmány Malenica ( Krk - Njivice)

Malenica Apartmány sa skladajú z 2 apartmány pre 4 + 2 osoby a jeden štúdio apartmán pre 2 osoby. Tieto apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome so sídlom v pokojnej časti turistického mestečka Njivice na ostrove. Byty 4 + 2 sa skladá z 2 spální, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa a balkón (každý byt je o veľkosti 65 m2). Štúdio apartmán má vlastnú kúpeľňu a obývacia izba s kuchyňou. Apartmány majú klimatizáciu a TV (SAT). Najbližšia pláž je vzdialená asi 150 m. Parkovanie pred domom, gril. Pre príjemný a pokojný apartmán Malenica vybrať.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Malenica

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 29 €

Apartmán Fila ( Krk - Njivice)

Krásny byt s kapacitou 2 +2 osoby v centre Njivice, v jeho pokojnej lokalite, obklopený stromami a prírodou, vzdialený iba 250 m od hlavnej piesočnatej pláže v Njivice.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Fila

Od mora 250 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Gvero Skrbic ( Krk - Njivice)

Byty Gvero-Skrbic sa nachádza v pokojnej časti Njivice na ostrove Krk. Ponúkame tri pekné a cous apartmány. Dva apartmány sú na prízemí a majú kapacitu pre 5 osôb (4 + 1). Tieto apartmány majú dve spálne, kuchyňu, kúpeľňu, terasu a sú TV so satelitným príjmom a klimatizácia. Tretí byt sa nachádza na prvom poschodí a má kapacitu pre 4 osoby (2 + 2). Tento apartmán má spálňu, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, terasa s výhľadom na more, a to je tiež vybavený SAT TV a klimatizácia. K dispozícii je tiež k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu v celom dome. Parkovacie miesta sa nachádzajú vo dvore domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Gvero Skrbic

Od mora 400 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Tila ( Krk - Njivice)

Apartmán až pre 3 osoby v Njivice na ostrove Krk. Plne vybavený apartmán pre príjemný a bezstarostný pobyt. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Tila

Od mora 250 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 55 €

Turistický sprievodca - Krk - Njivice

Krk - Njivice  - Erb Njivice je malebné turistické mesto na ostrove Krk, v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Je situovaný na severozápadnej strane ostrova Krk pri moste spájajúcom ostrov Krk s pevninou. Administratívne patrí do susedného mesta Omišalj, čo je prvá osídlenie ostrova po absolvovaní Most na ostrov Krk. Njivice bol prvýkrát spomenutý v 15. storočí ako majetok rodu Frankopan však podľa archeologických nálezov bola táto oblasť osídlená dlho predtým, v časoch dávnych Illyrians a starých Rimanov. Skrz históriu, Njivice bola malá rybárska dedina, ktorej obyvatelia boli zapojení do rybolovu, pestovanie olív, chov zvierat, a ktoré využívajú okolité lesy. Dnes Njivice je známym turistickým cieľom pre mnoho hostí z celej Európy a svetových krajín, a to vďaka zachovalé prírody, príjemné stredomorské podnebie a pokojnom prostredí. Pozdĺž celého pobrežia sa tiahne veľmi čisté a upratané štrk a skalnaté pláže obklopené zeleňou a tieňa stromov s veľmi klanu morskou vodou. Budeme vyčleniť na pláž Jadran, kde je modrá vlajka, medzinárodné environmentálne cena za čistú a bezpečnú pláž a more. Tu si môžete vychutnať v rade športových aktivít, ako je tenis, minigolf, stolný tenis, basketbal, bocce, a pre všetkých tých, ktorí majú dobrodružného ducha, odporúčame rekreačné jazdenie v jazdeckého klubu Njivice. V blízkosti Njivice existuje množstvo cyklistických a turistických trás, a samozrejme tie najatraktívnejšie sú na pobreží, ktoré spájajú Njivice so susedným Omišalj a Malinsku. Navštíviť ostrov Krk a Njivice, tento malý a pokojné miesto s krásnymi plážami, kde môžete stráviť perfektnú rodinnú dovolenku. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Njivice. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku v Njivice a ušetriť až 40%. Vitajte na Njivice na ostrove Krk!

Krk - Njivice Predpoveď počasia