Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Omišalj

Omišalj je malé pobrežné mesto na ostrove Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Leží v hlbokom prírodnej zátoke na severozápadnej časti ostrova pri moste Krk a letisko Rijeka. Historické jadro mesta sa nachádza na sto metrov vysoké, strmé skale a dominuje tejto časti Kvarneri. Spoločne s mestom Krk, Omišalj je najstaršie osídlenie na ostrove, a bol prvýkrát spomína v 12. storočí ako Castri musculo, latinským názvom...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Krk - Omišalj

Zoradiť podľa:

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány LUNA

Krk - Omišalj

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmán Tara

Krk - Omišalj

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmán Vila Kajče

Krk - Omišalj

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmány Tea

Krk - Omišalj

Od mora 40 m
Kapacita 2 osôb

od 35 €

Apartmán Matteo

Krk - Omišalj

Od mora 600 m
Kapacita 2 osôb

od 45 €

Apartmány Vila Lavanda

Krk - Omišalj

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Božić

Krk - Omišalj

Od mora 800 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmány Omisalj

Krk - Omišalj

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

od 53 €

Apartmány Bebek

Krk - Omišalj

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 45 €

Apartmány Kondić

Krk - Omišalj

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány LUNA ( Krk - Omišalj)

Rodinné apartmány v Omišalji na ostrove Krk vám ponúkajú vynikajúce ubytovanie pre kvalitnú rodinnú dovolenku. Apartmány sú vybavené všetkým potrebným vybavením pre moderných cestovateľov. Ideálne pre rodiny a páry. vybavená kuchyňa s riadom, uteráky, plachty ... Parkovanie je k dispozícii na mieste (jeden apartmán má jedno parkovacie miesto) V blízkosti bytu je bezplatné verejné parkovisko, ktoré má dostatok priestoru, ak prídete s viac ako jedným vozidlom. Dom sa nachádza v blízkosti mora (sme tretí rad od mora-cirkus asi 200-250 m). Pod bytom je malý obchod, je tu pláž, sprcha, detský park, cvičebný park. 300 m od bytu sa nachádza prekrásny kemp Omišalj so všetkým potrebným vybavením, bazény, mini golf, basketbal, reštaurácie, bar, atď Z bytu je promenáda pri mori do centra mesta a prístavu. Pozývame vás na stretnutie a objavovanie nášho krásneho Omišalja. Ak potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás. Vitajte v našich apartmánoch!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány LUNA

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Tara ( Krk - Omišalj)

Byt sa nachádza na prízemí rodinného domu.Má terasu a časť je pokrytá. Dobrá poloha, pokoj, výhľad na more, 200m od mora. Užite si kúpanie, opaľovanie, prechádzky pozdĺž mora. Objavte krásy starého mesta Omišalj a navštívte aj ďalšie miesta na ostrove Krk.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Tara

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Vila Kajče ( Krk - Omišalj)

Vila s dvoma plne vybavenými apartmánmi, ktorá sa nachádza na mori. Hostia majú prístup na spoločnú terasu so stolom a sedacou súpravou obklopenú zeleňou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vila Kajče

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Tea ( Krk - Omišalj)

Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome 40 m od mora a 2 km od centra mesta Omišalj. K prenájmu dva byty na prvom poschodí - veľkú terasu s krásnym výhľadom na more a panorámu Kvarneri. Apartmány v kategorizácii troch hviezd, plne vybavené, klimatizácia, satelitný TV, mini-kuchyňa s chladničkou, každý apartmán má vlastné parkovacie miesto vo dvore. Môžete uviesť vaše malé domáce zvieratá. K dispozícii je gril. Apartmán 2 + 2 sa skladá zo spálne s manželskou posteľou, obývacia izba rozkladacou pohovkou (dve lôžka), satelitný TV, kuchyňa, kúpeľňa, hala, terasa, má samostatnú etrance. Je 2 + 1 sa skladá z kuchyne, kúpeľňa, veľká izba (manželská posteľ), sedacia súprava (jedno lôžko), veľká terasa, byt má samostatný vchod.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tea

Od mora 40 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Matteo ( Krk - Omišalj)

Plocha: 35 m2. Kapacita: 2 2 1. Izby: SAT / TV, klimatizácia, internet (na vyžiadanie). Kuchyňa: chladnička, sporák. Kúpeľňa: sprchovací kút, práčka (podľa dohody). Parkovanie: parkovisko. Pláž: 600 m. Obchod: 500 m. Reštaurácia: 500 m. Príspevok: 500 m. Ambulancie: 500 Centrum mesta: 500 m. Druh pláže: štrk. Poznámky: Fajčenie mimo miestnosť, bezbariérový prístup, domáce zvieratá nie sú povolené. Ceny od 01.01 do 28.05 a od 10.09. do 31.12 je 45 EUR: od 28.05 do 02.07 a od 03.09. do 10.09. Cena je 50 EUR Od 02.07. do 16.07. a od 27.08. do 09.03. Cena je 55 EUR, zatiaľ čo 16.07. do 30.07. a 20.08. do 27.08. EUR 60: a od 30.07. na 20,08. EUR 70

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Matteo

Od mora 600 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Vila Lavanda ( Krk - Omišalj)

Villa LAVANDA sa nachádza v pokojnej časti Omišalj zelene a vôňou ruží a levandule pozdĺž pobrežia. Apartmány sú rodinný typ / pre rodičov s deťmi - 2 + 2 a zaradená do kategórie s ***. Všetky naše apartmány majú klimatizáciu, satelitný TV, krásnu terasu s výhľadom na grilovanie, v tieni záhrady, parkovisko a všetky len 100 m od mora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Lavanda

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Božić ( Krk - Omišalj)

Vitajte na Omišalj na ostrove Krk! Byty Bozic pravým miestom pre idylickú dovolenku - ideálne miesto pre odpočinok a relaxáciu. Byty Bozic Omišalj sa nachádza v severozápadnej časti ostrova a je prvé mesto na ostrove, ktorý je vystavený na prelome Krk mosta. Historické jadro mesta sa nachádza na útese 85 metrov vysoká a dominuje tejto časti Kvarneri. S mestom Krk, Omišalj je najstarší žijúci mesto na ostrove s turistickou tradíciou siaha až 100 rokov. Vďaka svojej mierne podnebie, vynikajúce klímu a blízkeho mosta, letisko a mesto Rijeka, dnes Omišalj je atraktívnou destináciou pre mnoho turistov, ktorí okrem užívať slnko a more, v Omišalji ponúka nevšedný zážitok z výnimočnej kultúrnej a historickej dedičstva. Všetky rád, že sem prišiel veriť, že človek môže stať v mori, a tým aj vidieť ich vlastné nohy. Máme pre ich časť, príprava dom pre Vás našich hostí, ktorí nás už navštívili a budeme pre prvý čas na návštevu. Tešíme sa na stretnutie s Vami! rodina Bozic

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Božić

Od mora 800 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Omisalj ( Krk - Omišalj)

Omišalj sa nachádza v severozápadnej časti ostrova Krk a je najstarší žijúci mesto na ostrove s turistickou tradíciu viac ako 100 rokov. Vďaka miernemu podnebiu, vynikajúce klímu a blízkosti mosta, letisko a mesto Rijeka, dnešné Omišalj atraktívnou destináciou pre mnoho turistov, ktorí okrem užívať slnko a more, v Omišalji ponúka jedinečný zážitok z výnimočné kultúrne a historické dedičstvo. Rekreačný dom sa nachádza v historickom centre mesta (Staré Mesto), ktorý sa nachádza na vysokej skale, ktorá je dominantou tejto časti Kvarnerského zálivu. Dom bol postavený v roku 1892 a zrenovovaný 2013 Rok. V byte je 49 m2 a skladá sa z kuchyne, obývacia izba, dve dvojlôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou, druhá s dvomi samostatnými lôžkami), kúpeľňa so sprchovacím kútom, predné a zadné terasu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Omisalj

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 53 €

Apartmány Bebek ( Krk - Omišalj)

Byt sa nachádza 70 m od mora. Má krásny výhľad na Kvarnerský záliv a more ponúkajú príjemné prázdninové ubytovanie. Je tu možnosť rybárčenia a ďalšie rekreáciu. Byt je vybavený všetkým vybavením: internet, satelitná TV, gril, parkovisko, mikrovlnná. V blízkosti 50 m sú obchody, Kemp sa nachádza 200 metrov od hotela, airpotrt 2 km, Centrum 2 km. Príjemné miesto na pobyt na ostrove Krk!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bebek

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Kondić ( Krk - Omišalj)

Vila v pokojnej lokalite. Veľmi vhodné pre rodiny s deťmi, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku. Byt má krásnu terasu, ktorá má krásny výhľad na more, kde si môžete dať raňajky, a počas noci sadnúť a relaxovať s krásnym výhľadom. Dom sa nachádza v blízkosti pláže, takže môžete ísť pešo na pláž. Na pláži sú sprchy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kondić

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Krk - Omišalj

Krk - Omišalj  - Erb Omišalj je malé pobrežné mesto na ostrove Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Leží v hlbokom prírodnej zátoke na severozápadnej časti ostrova pri moste Krk a letisko Rijeka. Historické jadro mesta sa nachádza na sto metrov vysoké, strmé skale a dominuje tejto časti Kvarneri. Spoločne s mestom Krk, Omišalj je najstaršie osídlenie na ostrove, a bol prvýkrát spomína v 12. storočí ako Castri musculo, latinským názvom pre umiestnenie granátov. Početné archeologické stopy sú nám ukazuje, že oblasť mesta Omišalj bola osídlená už v dobe starovekých Ilýri, nasledovaný Rimanmi. V priebehu celého stredoveku Krk bol v držbe rodu Frankopan, ktorý tu postavil hrad a neskôr až do 18. storočia bolo ovládané Benátčania. Jeho ekonomický a cestovného ruchu boom bol v polovici minulého storočia a dnes je Omisalj atraktívnou destináciou pre mnoho turistov, pretože jeho blízkosti Krk most a letisko v Rijeke, kombinácia vynikajúcu klímu a kultúrno-historického dedičstva. Ubytovanie je ponúkané v komfortné apartmány, izby a dovolenkové domy ako súčasť súkromné ​​rodinné ubytovanie. Môžete si oddýchnuť užiť si najznámejšie pláž Pesja, označené modrou vlajkou ako záruka čistej morskej vody. Nachádza sa v tieni borovíc s výhľadom na celý záliv Omišalj a je ideálna pre rodiny s malými deťmi. Od Omišalj sú organizované denné výlety na ostrov Cres a panoramatické plavby loďou po Glavotok a Most na ostrov Krk. Z historických pamiatok stojí za návštevu sú farský kostol Nanebovzatia Panny Márie z 12. storočia, ktorý bol neskôr prestavaný zmesou románske, renesančne a barokovo. V neďalekej zátoke Sepen sú pozostatky starobylého mesta a ranokresťanské komplexné Mirine Fulfinum. Navštíviť ostrov Krk a Omišalj, tento malý, malebného historického mesta a stráviť príjemnú a pokojnú rodinnú dovolenku v lacné ubytovanie v súkromí. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Omišalj. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom v Omišalj. Vitajte na Omišalj!

Krk - Omišalj Predpoveď počasia