Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Omišalj

Omišalj je malé pobrežné mesto na ostrove Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Leží v hlbokom prírodnej zátoke na severozápadnej časti ostrova pri moste Krk a letisko Rijeka. Historické jadro mesta sa nachádza na sto metrov vysoké, strmé skale a dominuje tejto časti Kvarneri. Spoločne s mestom Krk, Omišalj je najstaršie osídlenie na ostrove, a bol prvýkrát spomína v 12. storočí ako Castri musculo, latinským názvom...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Krk - Omišalj

Zoradiť podľa:

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány LUNA

Krk - Omišalj

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Tara

Krk - Omišalj

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmán Vila Kajče

Krk - Omišalj

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmány Matteo

Krk - Omišalj

Od mora 950 m
Kapacita 22 osôb

od 45 €

Apartmány Vila Lavanda

Krk - Omišalj

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Apartmány Božić

Krk - Omišalj

Od mora 800 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmány Omisalj

Krk - Omišalj

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

od 53 €

Apartmány Bebek

Krk - Omišalj

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 45 €

Apartmány Kondić

Krk - Omišalj

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány LUNA ( Krk - Omišalj)

Rodinné apartmány v Omišalji na ostrove Krk vám ponúkajú vynikajúce ubytovanie pre kvalitnú rodinnú dovolenku. Apartmány sú vybavené všetkým potrebným vybavením pre moderných cestovateľov. Ideálne pre rodiny a páry. vybavená kuchyňa s riadom, uteráky, plachty ... Parkovanie je k dispozícii na mieste (jeden apartmán má jedno parkovacie miesto) V blízkosti bytu je bezplatné verejné parkovisko, ktoré má dostatok priestoru, ak prídete s viac ako jedným vozidlom. Dom sa nachádza v blízkosti mora (sme tretí rad od mora-cirkus asi 200-250 m). Pod bytom je malý obchod, je tu pláž, sprcha, detský park, cvičebný park. 300 m od bytu sa nachádza prekrásny kemp Omišalj so všetkým potrebným vybavením, bazény, mini golf, basketbal, reštaurácie, bar, atď Z bytu je promenáda pri mori do centra mesta a prístavu. Pozývame vás na stretnutie a objavovanie nášho krásneho Omišalja. Ak potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás. Vitajte v našich apartmánoch!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány LUNA

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Tara ( Krk - Omišalj)

Byt sa nachádza na prízemí rodinného domu.Má terasu a časť je pokrytá. Dobrá poloha, pokoj, výhľad na more, 200m od mora. Užite si kúpanie, opaľovanie, prechádzky pozdĺž mora. Objavte krásy starého mesta Omišalj a navštívte aj ďalšie miesta na ostrove Krk.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Tara

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Vila Kajče ( Krk - Omišalj)

Vila s dvoma plne vybavenými apartmánmi, ktorá sa nachádza na mori. Hostia majú prístup na spoločnú terasu so stolom a sedacou súpravou obklopenú zeleňou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vila Kajče

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Matteo ( Krk - Omišalj)

Apartmánové a dovolenkové apartmány Matteo Omišalj sa nachádzajú na ostrove Krk, vedľa ostrova Cres, najväčšieho jadranského ostrova. Ostrov Krk sa nachádza v severnej časti Jadranského mora, a preto je ľahko dostupný, či už autom, lietadlom, loďou alebo autobusom. AUTOMOBILOM Ak idete autom zo smeru Záhreb, choďte po diaľnici A1 v smere na Rijeku, potom odbočte na A7 na most Krk, ktorý spája ostrov s pevninou. Od mosta sú to iba 3 kilometre do AP-MATTEO v Omišalji. Ak prichádzate z Ľubľany, choďte na hraničný priechod Jelšane-Rupa a pokračujte podľa značiek na most Krk. Už po 3 kilometroch ste v Omišal a AP-MATTEO. Cesta po pevninskom moste na ostrov Krk je pre miestnych obyvateľov aj turistov bezplatná od 15. júna 2020. Všetky dopravné informácie sú k dispozícii na webových stránkach Chorvátskeho automobilového klubu. Pokyny GPS na cestu do kempu Omišalj LETADLOM Letisko v Rijeke je od AP Matteo Omišalj vzdialené len pár minút jazdy. Rôzne priame pravidelné lety vám umožňujú cestovať z miest ako napr. Berlín, Frankfurt, Göteborg, Hamburg, Kolín nad Rýnom, Londýn, Košice, Oslo, Paríž, Riga, Tallinn, Tel Aviv, Varšava atď. Viac informácií nájdete tu. LODOU Na ostrov Krk sa dostanete trajektom z ostrova Rab alebo Cres, trajektovými linkami Valbiska (Krk) - Lopar (Rab) a Valbiska (Krk) - Merag (Cres). Na ostrov Krk sa môžete dostať trajektom z ostrova Rab alebo Cres, trajektovou linkou: Valbiska (Krk) - Lopar (Rab) a Valbiska (Krk) - Merag (Cres). AUTOBUSOM Do apartmánov AP Matteo sa môžete dostať aj autobusom z Rijeky s pravidelným autobusovým spojením cez chorvátsku Arrivu alebo taxíkom cca. 200 kn do bytu. Viac informácií nájdete tu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Matteo

Od mora 950 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Vila Lavanda ( Krk - Omišalj)

Villa LAVANDA sa nachádza v pokojnej časti Omišalj zelene a vôňou ruží a levandule pozdĺž pobrežia. Apartmány sú rodinný typ / pre rodičov s deťmi - 2 + 2 a zaradená do kategórie s ***. Všetky naše apartmány majú klimatizáciu, satelitný TV, krásnu terasu s výhľadom na grilovanie, v tieni záhrady, parkovisko a všetky len 100 m od mora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Lavanda

Od mora 100 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Božić ( Krk - Omišalj)

Vitajte na Omišalj na ostrove Krk! Byty Bozic pravým miestom pre idylickú dovolenku - ideálne miesto pre odpočinok a relaxáciu. Byty Bozic Omišalj sa nachádza v severozápadnej časti ostrova a je prvé mesto na ostrove, ktorý je vystavený na prelome Krk mosta. Historické jadro mesta sa nachádza na útese 85 metrov vysoká a dominuje tejto časti Kvarneri. S mestom Krk, Omišalj je najstarší žijúci mesto na ostrove s turistickou tradíciou siaha až 100 rokov. Vďaka svojej mierne podnebie, vynikajúce klímu a blízkeho mosta, letisko a mesto Rijeka, dnes Omišalj je atraktívnou destináciou pre mnoho turistov, ktorí okrem užívať slnko a more, v Omišalji ponúka nevšedný zážitok z výnimočnej kultúrnej a historickej dedičstva. Všetky rád, že sem prišiel veriť, že človek môže stať v mori, a tým aj vidieť ich vlastné nohy. Máme pre ich časť, príprava dom pre Vás našich hostí, ktorí nás už navštívili a budeme pre prvý čas na návštevu. Tešíme sa na stretnutie s Vami! rodina Bozic

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Božić

Od mora 800 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Omisalj ( Krk - Omišalj)

Omišalj sa nachádza v severozápadnej časti ostrova Krk a je najstarší žijúci mesto na ostrove s turistickou tradíciu viac ako 100 rokov. Vďaka miernemu podnebiu, vynikajúce klímu a blízkosti mosta, letisko a mesto Rijeka, dnešné Omišalj atraktívnou destináciou pre mnoho turistov, ktorí okrem užívať slnko a more, v Omišalji ponúka jedinečný zážitok z výnimočné kultúrne a historické dedičstvo. Rekreačný dom sa nachádza v historickom centre mesta (Staré Mesto), ktorý sa nachádza na vysokej skale, ktorá je dominantou tejto časti Kvarnerského zálivu. Dom bol postavený v roku 1892 a zrenovovaný 2013 Rok. V byte je 49 m2 a skladá sa z kuchyne, obývacia izba, dve dvojlôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou, druhá s dvomi samostatnými lôžkami), kúpeľňa so sprchovacím kútom, predné a zadné terasu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Omisalj

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 53 €

Apartmány Bebek ( Krk - Omišalj)

Byt sa nachádza 70 m od mora. Má krásny výhľad na Kvarnerský záliv a more ponúkajú príjemné prázdninové ubytovanie. Je tu možnosť rybárčenia a ďalšie rekreáciu. Byt je vybavený všetkým vybavením: internet, satelitná TV, gril, parkovisko, mikrovlnná. V blízkosti 50 m sú obchody, Kemp sa nachádza 200 metrov od hotela, airpotrt 2 km, Centrum 2 km. Príjemné miesto na pobyt na ostrove Krk!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bebek

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Kondić ( Krk - Omišalj)

Vila v pokojnej lokalite. Veľmi vhodné pre rodiny s deťmi, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku. Byt má krásnu terasu, ktorá má krásny výhľad na more, kde si môžete dať raňajky, a počas noci sadnúť a relaxovať s krásnym výhľadom. Dom sa nachádza v blízkosti pláže, takže môžete ísť pešo na pláž. Na pláži sú sprchy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kondić

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Krk - Omišalj

Krk - Omišalj  - Erb Omišalj je malé pobrežné mesto na ostrove Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Leží v hlbokom prírodnej zátoke na severozápadnej časti ostrova pri moste Krk a letisko Rijeka. Historické jadro mesta sa nachádza na sto metrov vysoké, strmé skale a dominuje tejto časti Kvarneri. Spoločne s mestom Krk, Omišalj je najstaršie osídlenie na ostrove, a bol prvýkrát spomína v 12. storočí ako Castri musculo, latinským názvom pre umiestnenie granátov. Početné archeologické stopy sú nám ukazuje, že oblasť mesta Omišalj bola osídlená už v dobe starovekých Ilýri, nasledovaný Rimanmi. V priebehu celého stredoveku Krk bol v držbe rodu Frankopan, ktorý tu postavil hrad a neskôr až do 18. storočia bolo ovládané Benátčania. Jeho ekonomický a cestovného ruchu boom bol v polovici minulého storočia a dnes je Omisalj atraktívnou destináciou pre mnoho turistov, pretože jeho blízkosti Krk most a letisko v Rijeke, kombinácia vynikajúcu klímu a kultúrno-historického dedičstva. Ubytovanie je ponúkané v komfortné apartmány, izby a dovolenkové domy ako súčasť súkromné ​​rodinné ubytovanie. Môžete si oddýchnuť užiť si najznámejšie pláž Pesja, označené modrou vlajkou ako záruka čistej morskej vody. Nachádza sa v tieni borovíc s výhľadom na celý záliv Omišalj a je ideálna pre rodiny s malými deťmi. Od Omišalj sú organizované denné výlety na ostrov Cres a panoramatické plavby loďou po Glavotok a Most na ostrov Krk. Z historických pamiatok stojí za návštevu sú farský kostol Nanebovzatia Panny Márie z 12. storočia, ktorý bol neskôr prestavaný zmesou románske, renesančne a barokovo. V neďalekej zátoke Sepen sú pozostatky starobylého mesta a ranokresťanské komplexné Mirine Fulfinum. Navštíviť ostrov Krk a Omišalj, tento malý, malebného historického mesta a stráviť príjemnú a pokojnú rodinnú dovolenku v lacné ubytovanie v súkromí. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Omišalj. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom v Omišalj. Vitajte na Omišalj!

Krk - Omišalj Predpoveď počasia