Apartmány a ubytovanie v súkromí Jadranovo

Jadranovo je malý a atraktívnou turistickou destináciou v regióne Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa na pobreží v blízkosti mosta, ktorý spája pevninu s ostrovom Krk. Je to len deväť kilometrov od mesta Crikvenica, ktorému administratívne patrí. Vďaka mierne stredomorské podnebie a úrodnej pôdy, táto oblasť bola osídlená už v praveku, a v neďalekej zátoke Lokvišće je archeologické náleziská, v ktorom bol...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Jadranovo

Zoradiť podľa:

Apartmány Eden

Jadranovo

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 44 €

Apartmány Kopajtic

Jadranovo

Od mora 400 m
Kapacita 11 osôb

od 45 €

Apartmány Dea

Jadranovo

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

od 65 €

Rekreačný dom Lipert

Jadranovo

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Recenzie: 2 - 5/5

Apartmány Mia

Jadranovo

Od mora 150 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Irena

Jadranovo

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmány Rudy

Jadranovo

Od mora 250 m
Kapacita 8 osôb

od 45 €

Apartmány Viktoria

Jadranovo

Od mora 10 m
Kapacita 13 osôb

od 90 €

Apartmány Villa Ana

Jadranovo

Od mora 200 m
Kapacita 35 osôb

od 60 €

Apartmán Loncar

Jadranovo

Od mora 1.5 km
Kapacita 10 osôb

od 40 €

Apartmány Villa Americana

Jadranovo

Od mora 800 m
Kapacita 20 osôb

od 45 €

Apartmán Pajtl

Jadranovo

Od mora 650 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Izby Anna

Jadranovo

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmány Vives

Jadranovo

Od mora 300 m
Kapacita 7 osôb

od 35 €

Apartmány Valentić

Jadranovo

Od mora 1 km
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Lavender

Jadranovo

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Vila Nada

Jadranovo

Od mora 250 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmán Jadranovo

Jadranovo

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Villa Rustica

Jadranovo

Od mora 800 m
Kapacita 8 osôb

od 200 €

Rekreačný dom Little Dream

Jadranovo

Od mora 50 m
Kapacita 5 osôb

od 200 €

Apartmány Eden ( Jadranovo)

Jadranovo, malé turistické letovisko len deväť kilometrov od obľúbeného stredomorského letného letoviska Crikvenica. Hotel Jadranovo sa nachádza na slnečnom severnom pobreží Jadranského mora a je rozpoznateľný početnými plážami, romantickými zátokami a krištáľovo čistým morom a prírodným fenoménom je aj liečivé bahno v zálive Lokveš. Apartmány Eden sa nachádzajú v rodinnom dome obklopenom zeleňou, ktorý sa nachádza v pokojnom a tichom prostredí a majú samostatný vchod. Vedľa domu sa nachádza súkromný park s rozlohou cca 400m2 so spevneným pavilónom asi 35m2, v ktorom oba apartmány majú záhradný stôl a stoličky a vyvýšenú panoramatickú terasu s krásnym výhľadom na more o rozlohe 40 m² a tri. menšie terasy na prízemí. Apartmán A1 sa nachádza na prízemí a apartmán A2 na 1. poschodí. Sú podobne usporiadané a sú rovnako vybavené príslušenstvom: príbormi a riadmi, kuchynským riadom, chladničkou, sušičom na vlasy, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom atď. Apartmány majú vstupnú halu, spálňu, kúpeľňu, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom so stolíkom a stoličkami a rozkladacou pohovkou pre dvoch dospelých. Parkovanie pre oba apartmány je zabezpečené v uzavretom dvore pri dome.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Eden

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 44 €

Apartmány Kopajtic ( Jadranovo)

Kopajtic apartmány sa nachádza v blízkosti obchodov, reštaurácií a kaviarní. Apartmány sú moderne vybavené všetkým komfortom potrebné pre varenie a servírovanie. V kúpeľni nájdete uteráky, sušič vlasov a práčka. V cene je zahrnutá pobytová taxa, Wi-Fi, klimatizácia, parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kopajtic

Od mora 400 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Dea ( Jadranovo)

Apartmány Dea sa nachádzajú v meste Jadranovo pri mori a krásnej pobrežnej promenáde. Chodník je dlhý cca 1800 metrov av bezprostrednej blízkosti sú menšie i väčšie pláže. Pláže sú piesočnaté, kamienkové a skalnaté. Apartmány sú v centre Jadranova, takže keď prídete a zaparkujete auto, nepotrebujete ho. Všetko je blízko (pláž, obchod, reštaurácia, kaviareň, cukráreň). Hostia týchto apartmánov môžu získať aj doplnkové služby. Ponúkame bioenergetické ošetrenia. Bioenergetická liečba rieši zdravotné problémy. Ak máte záujem o túto službu, dajte nám vedieť pri rezervácii apartmánu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dea

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 65 €

Rekreačný dom Lipert ( Jadranovo)

Tento krásny dom sa nachádza v pokojnej oblasti, iba 40 m od pláže. Dom má 51 m2 obytnej plochy, je obklopený 250 m2 záhrady a nachádza sa v Jadranove, malom pobrežnom mestečku len 9 km od turistického centra Crikvenica. Plne zariadený rekreačný dom ponúka parkovacie miesto pre 2 autá v tieni, ktoré sa nachádza len 40 metrov od kamienkovej pláže s výhľadom na ostrov Krk. Nachádza sa v pokojnom prostredí vhodnom pre dokonalý odpočinok a relax, pozostáva zo spálne, priestrannej jedálne a samostatnej kuchyne a veľkej obývacej izby a dvoch terás obklopených zeleňou. Je zaručené úplné súkromie, ale počas pobytu v rekreačnom dome vám radi pomôžeme so všetkým, čo potrebujete.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lipert

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Recenzie: 2 - 5/5
Apartmány Mia ( Jadranovo)

Apartmány „Mia“ sa nachádzajú v Jadranove, 150 m od obchodu s potravinami a 150 m od mora. Dom sa nachádza v pokojnom a pokojnom prostredí, ideálny pre pokojnú dovolenku. Dom má 3 samostatné apartmány: Apartmán A1 je 75 m2 apartmán na prvom poschodí, s veľkou terasou (5 osôb), Apartmán A2 je 45 m2 štúdio na prvom poschodí s dvoma balkónmi (3 osoby). Apartmán A3 má 45 m2 štúdio apartmán na prízemí s terasou (apartmán pre 3 osoby). Jedlo je možné pripraviť pomocou grilu, ktorý je zdieľaný s ostatnými hosťami. Dom je ľahko dostupný autom a ponúka bezplatné súkromné ​​parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mia

Od mora 150 m
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Irena ( Jadranovo)

JADRANOVO, Havišće, 2x apartmán pre 4 osoby, 45m2, + 2 terasy, kľud, 5 min na pláž, klimatizácia, parkovanie, TV, GRILL, info tel: 098 / 1643- 257

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Irena

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Rudy ( Jadranovo)

Apartmány sú úplne nové, s moderným zariadením. Dve z nich sa nachádzajú na prízemí a dve na prvom poschodí. Naše apartmány majú hlavnú miestnosť s manželskou posteľou a pohovkou, ktorá sa rozkladá na lôžko a majú kapacitu až pre 4 osoby. Ak si chcete pripraviť vlastné jedlá, každá kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi a riadom. Domáce jedlá si môžete vychutnať v jedálni apartmánu alebo na balkóne/terase. Na dvore domu nájdete betónový gril a môžete ho kedykoľvek využiť. Postarali sme sa, aby vám nič dôležité neušlo, preto sme každý apartmán vybavili satelitnou televíziou a bezplatným wi-fi pripojením na internet. Pokojná a tichá ulica vám umožní zachovať si súkromie. Na druhej strane, ak chcete ísť do obchodu s potravinami, kaviarne alebo reštaurácie, všetko je len pár minút od vášho bytu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rudy

Od mora 250 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Viktoria ( Jadranovo)

Apartmán 2+1. Apartmán pre dve osoby plus prístelka. Podlahová plocha: 60m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí. Byt má jednu spálňu, obývací priestor s pohovkou, kuchyňu, kúpeľňu a veľkú terasu 20 m2 s krásnym výhľadom na more. V byte je klimatizácia, satelitná televízia, umývačka riadu a práčka. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Viktoria

Od mora 10 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 90 €

Apartmány Villa Ana ( Jadranovo)

VILLA ANA JADRANOVO sa nachádza 250 m od mora. K dispozícii je 7 apartmánov a 2 štúdiá. Apartmány sú dobre vybavené, s klimatizáciou, TV SAT, bezdrôtovým internetom. Všetky apartmány majú vlastnú terasu s výhľadom na lesy, za ktorými je more. Dom má vlastné parkovisko. Okolo domu je upravený dvor, kde je montovaný bazén, bedmintonové ihrisko, stolný tenis, hojdačky pre deti, gril. JADRANOVO je pokojné turistické miesto s borovicami, prameňmi sladkej vody, množstvom malých pláží. Pozdĺž pobrežia je veľa odľahlých miest, ktoré hostia radi využívajú na oddych a kúpanie. sú tu reštaurácie, kaviarne, obchody, mäsiarstva, malý trh, pošta. Jadranovo sa nachádza medzi Crikvenicou a Kraljevicami, oproti ostrovu Krk. Crikvenica je vzdialená 7 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Ana

Od mora 200 m
Kapacita 35 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Loncar ( Jadranovo)

Dom, v ktorom sa byt nachádza, je nový, klimatizovaný, pripojenie na internet je k dispozícii cez Wi-Fi. Môžete použiť ležadlá, gril, exteriérový stôl na jedlo alebo zábavu a vychutnať si krásnu záhradu vo dvore, ktorý je oplotený. Okrem toho môžete použiť garáž s dverami s diaľkovým ovládaním, ako aj jeden ďalší parkovacie miesto. Najbližšia pláž je vzdialená 1,5 km, čo je asi 1 km od centra mesta, kde nájdete aj malý obchod s potravinami. Ak zvedavý, aby preskúmala, iba 10 kolimeters odtiaľ môžete navštíviť ostrov Krk, známy ako najväčší chorvátsky ostrov s množstvom letných obsahu, ako sú potápačské centrum, adrenalínové športy, jazda na bicykli, rovnako ako veľa historických pamiatok. Mesto Rijeka je tretie najväčšie mesto v Chorvátsku a je 30 kilometrov od Jadranovo. Južne od mesta Jadranovo, krásne mesto s názvom Crikvenica oplýva množstvom akcií po celé leto. Ak chcete vidieť skutočnú krásu prírody, nezabudnite navštíviť Risnjak Národný park, ktorý je tiež ideálnym miestom pre pešiu turistiku a výlety. Jadranovo je pefrect miestom pre rodiny s deťmi, seniorov a tých, ktorí preferujú kľudné miesto pre letnú dovolenku. Pre ďalšie informácie, neváhajte sa opýtať. Ďakujem! Bozo

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Loncar

Od mora 1.5 km
Kapacita 10 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa Americana ( Jadranovo)

Apartmány Villa Americana sa nachádza v pokojnej časti Jadranovo. Všetky apartmány majú krásny výhľad na more. Apartmány sú vzdialené 800 m od pláže. Obchod s potravinami, pošta, zmenáreň a reštaurácia sa nachádza v centre mesta Jadranovo, 500 m od apartmánov. Villa Americana ponúka 5 apartmány s klimatizáciou, TV-SAT, Wi-Fi, kuchyňa (s kompletným riadom), spŕch. Cena zahŕňa: klimatizácia, neobmedzený prístup k internetu, pobytová taxa, bezpečné parkovanie, gril, posteľná bielizeň a uteráky (raz týždenne), upratovanie po hostia odídu. Ubytujeme zvieratá za príplatok 6 eur za deň za pet. tešíme sa trávia svoju dovolenku s nami. Check-in time: čas 14:00 check-out: 10:00

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Americana

Od mora 800 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Pajtl ( Jadranovo)

Trojizbový byt, kompletne zariadený v pokojnej časti Jadranovo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pajtl

Od mora 650 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Izby Anna ( Jadranovo)

Stráviť dovolenku v Jadranovo, malej rybárskej dediny je ideálny pre relaxáciu, len 8 km od Crikvenica 25 km od Rijeky. V rodinnom dome s prvým poschodí v kľudnej časti Jadranovo - Neriz za iba 50 metrov od mora, prenajímame dva (s dvoma kúpeľni), letná kuchyňa na záhrade max 6 osôb, spálňa. Parkovacie miesta sú k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Anna

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Vives ( Jadranovo)

Byt sa nachádza v oáze zelene a pokoja, len 100 m od krištáľovo čistej vody. Je plne vybavená. 3 terasy s výhľadom na more. K ďalšiemu vybaveniu patrí: mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, klimatizácia, bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet, práčka, vonkajší krb a parkovisko. V Jadranove je známa zátoka Lokvišce s liečivým bahnom. Vzhľadom na konkrétnu polohu sa odporúča prehliadka mesta Krk - 6 km, Tribaljského jazera 12 km, Krka - 7 km, Gorski Kotar - 20 km, mesto Rijeka 25 km. Stredomorská atmosféra, pláže a pobrežná promenáda vo vás budú snívať o návrate. VITAJTE!!! (Prekladač Google)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vives

Od mora 300 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Valentić ( Jadranovo)

Spálňa (manželská posteľ) + terasa, obývacia izba a kuchyňa jednu izbu, kde sú ďalšie dve lôžka + balkón, TV so satelitným príjmom. Kuchynský kút, stôl a stoličky pre všetky osoby, riad, príbory, atď zabezpečené, kuchynské utierky, elektrický sporák a zemného plynu, chladničky a mrazničky, mirkovalna, ventilátor .. kúpeľňa s WC, práčkou. Jedno domáce zviera je povolené, viac domácich zvierat na žiadosť. Posteľná bielizeň sa mení raz za týždeň, uteráky (1 veľký, 1 malá / na osobu za týždeň). Internet zadarmo WI - FI. Vlastný balkón, na ktoré sa vzťahuje, Stoly a stoličkami sú k dispozícii balkón: 8 m2 vonkajšiu časť. Detská postieľka k dispozícii na vyžiadanie. Opekačka. Pri rezervácii menej ako 4 noci EXTRA 30% svojej kapacity a polôh: Kapacita: 4 Počet lôžok: 5 Počet manželských postelí: 2 Vzdialenosť od pláže: 1000 m Druh pláže: piesok Vzdialenosť od centra: 500 m Vzdialenosť od obchodu: 500 m Ďalšie informácie: Sea View Rahn terasa balkón státie pre pripojenie miesto domáce zvieratá Internet Wi-Fi Hovoríme cudzie jazyky: angličtina talianska Nemec funkciám zariadenia: Kúpeľňa je vybavená TV so satelitným TV kúrenie: sprchovací kút Práčka kuchyne: nádoby na prípravu jedla riadu pre podávanie jedlo a pitie Príbory sporák rúra chladnička s mrazničkou Kávovar Doplnkové služby (na požiadanie): pranie Prístup: Najbližšie letisko: 15 km Najbližší vlaková stanica: 30 km Najbližšia autobusová zastávka: 1 km trajektového prístavu: 25 km

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Valentić

Od mora 1 km
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Lavender ( Jadranovo)

Apartmán sa nachádza v malom turistickom letovisku Jadranovo, ktoré je vzdialené 8 kilometrov od mesta Crikvenica (Crvenačka rivijera-Kvarner) a 25 km od Rijeky. Jadranovo má dlhú tradíciu cestovného ruchu a vedľa krásnych pláží má čisté more so stredomorským vzduchom so soľou a vôňou borovic. Ponúka tiež romantické, prírodné pláže a odľahlé zátoky. V Jadranove si môžete vychutnať slnko a more (plávanie), preskúmať lesné cesty, mať ideálne podmienky pre windsurfing, cykloturistiku, rekreačné chôdzu, rybolov a iné športové aktivity. V blízkosti sú väčšie mestá (Crikvenica a Rijeka) a môžete navštíviť množstvo stravovacích zariadení a nákupných centier. Apartmán "Lavander" sa nachádza v moderne vybudovanom "novom dome" (prvé poschodie). Dom sa nachádza v pokojnej časti Jadranova obklopenej lesy a z balkóna apartmánu môžete vidieť more. Vzdialenosť od prvej pláže je 250 metrov. Pre hostí apartmánu je parkovacie miesto pred domom. Byt má celkovú rozlohu 40 m2 a má predsieň, spálňu, kúpeľňu, obývaciu izbu s kuchyňou a balkón. V apartmáne je možné ubytovať 2-4 osoby. Je vybavený klimatizáciou, TV / SAT a bezplatným WI-FI. Ak sa chcete cítiť pohodlne a stráviť nezabudnuteľnú dovolenku, správnou voľbou je apartmán "Lavander".

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lavender

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Vila Nada ( Jadranovo)

Skvelá poloha a priateľskí hostitelia. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Nada

Od mora 250 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Jadranovo ( Jadranovo)

Apartmán Jadranovo 4 * V Jadranove pri Crikvenici prenajmeme úplne nový apartmán pre 2 až 4 osoby. Jadranovo je menšie miesto s množstvom zelene a pýši sa čistým morom. Byt sa nachádza v tichej lokalite a je z neho výhľad na celý Kvarner. Je zariadený novým nábytkom a má zabezpečené parkovacie miesto. Kto chce načerpať energiu a stráviť príjemnú dovolenku, môže nás kontaktovať na čísle +38631588547.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jadranovo

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Rekreačný dom Villa Rustica ( Jadranovo)

Doprajte si oddych... To ponúka Villa Rustica v tichej uličke malého mestečka Jadranovo, skrytá v zeleni, opojená slnkom a vôňou Stredomoria. Pozostáva z troch spální, kuchyne, jedálne, kúpeľne a veľkej terasy, kde si môžete ráno vypiť kávu v spoločnosti vtákov v tieni viniča. Príďte sa presvedčiť, tešíme sa na Vás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Rustica

Od mora 800 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 200 €

Rekreačný dom Little Dream ( Jadranovo)

Len pár krokov od pláže je Malý sen hlavou a ramenami nad všetkými ostatnými, pokiaľ ide o kvalitné ubytovanie so súkromím pre rodiny alebo malé skupiny priateľov navštevujúcich Jadranovo. Nádvorie plné výšky s vírivkou pôsobí ako tajná záhrada v tejto oáze pokoja na Crikvenickej riviére. Na veľkej terase sa nachádza vonkajšia plne vybavená krytá kuchyňa s pohodlným stolom na stolovanie vonku, ktorý sa otvára na slnečnú terasu s vírivkou a ležadlami. Terasa je plne zastrešená, čo umožňuje oddych aj v prípade dažďa a príjemnú vonkajšiu zeleň. Vo vnútri môžete byť v pohode a konfrontovaní s klímou a 10 cm izoláciou stien v útulných a vzdušných interiéroch. Novo zrekonštruovaný s vybavením pre pohodlie a zábavu. Konzola Wii s hrami. vonku je veľký ohnivý gril, jeden veľký plynový gril a stôl na prípravu preferovaného jedla. súčasťou je svetoznáma chorvátska peka pre tradičnú kuchyňu. Dve chladničky vám umožnia mať priestor pre všetko, čo potrebujete. Parkovanie s automatickou elektrickou bránou poskytuje bezpečnosť a súkromie. Inteligentný vchod s kódom alebo RFID kľúčom vám umožní ísť na pláž bez toho, aby ste museli mať kľúče pri sebe. Trezor uchová vaše dokumenty a hodnoty v bezpečí. 6 kamier udrží vás a vaše veci v bezpečí, keď si budete užívať pláž. The Little Dream sa nachádza v Jadranove, v tichej a BEZPEČNEJ štvrti. Pláž je blízko domu, ale vedie na ňu asi 100 schodov, na blízku pláž sa dá dostať 3 spôsobmi, jedna je menej riedka a veľká a vhodná skôr pre malé deti.. Pláž je prevažne kamienková, ale je tu aj spevnená plocha s malým typickým prístavom pre malé člny s názvom "Portiči", kde si môžete skočiť do hlbokej vody. Pešo sa dostanete na ďalšie pláže ako Vodna, ktorá je s modrou hlbokou vodou vhodná na skoky do vody a na konci blízkej pláže nájdete na skalách vyhradenú zónu FKF. Centrum obce Jadranovo je vzdialené 1 km. Je vhodné ísť autom alebo na bicykli. Počas letných mesiacov je centrum preplnené a je ťažšie nájsť parkovacie miesto. Nájdete tu pekáreň, bary, pizzeriu a niekoľko reštaurácií. Malý obchod s potravinami Konzum je vzdialený len 400 metrov. Ďalší je vzdialený 1,4 km. Veľký obchod s potravinami Lidl nájdete neďaleko Crikvenice, ktorá je vzdialená 8 km. Počas vášho pobytu vám budeme k dispozícii pre všetky možné informácie. Tešíme sa na vás a urobíme všetko pre to, aby bol váš pobyt príjemný! Správne hovorím nasledujúcimi jazykmi: taliančina, ruština, angličtina, slovinčina, chorvátčina Domáce zvieratá sú vítané. Leo Fabiani

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Little Dream

Od mora 50 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 200 €

Turistický sprievodca - Jadranovo

Jadranovo  - Erb Jadranovo je malý a atraktívnou turistickou destináciou v regióne Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa na pobreží v blízkosti mosta, ktorý spája pevninu s ostrovom Krk. Je to len deväť kilometrov od mesta Crikvenica, ktorému administratívne patrí. Vďaka mierne stredomorské podnebie a úrodnej pôdy, táto oblasť bola osídlená už v praveku, a v neďalekej zátoke Lokvišće je archeologické náleziská, v ktorom bol nájdený veľký počet zlomené amfor, čo naznačuje existenciu malého prístavu a skladovanie vína a oleja, ktorý vymenil starý Rimania. Prvá písomná zmienka o Jadranovo je zo 15. storočia, kedy sa jej hovorilo St. Jacob. Tento názov mal až do polovice 20. storočia, kedy názov miesta zmeny v Jadranovo. V strede je farský kostol sv. V minulosti bol rybolov dominantným sektorom ekonomiky, ale dnes cestovný ruch je hlavnou činnosťou tohto krásneho mestečka, ktoré očarí nedotknutou prírodou, mnohých zátok, harmónie borovíc, pláže a čistej vody. V obci nie sú hotely, ale láskaví hostitelia ponúkajú kvalitné súkromné ​​ubytovanie v izbách a apartmánoch. Je ideálny pre pokojnú rodinnú dovolenku a kúpanie v priezračných vodách a večer chodiť na krásnej pobrežnej promenády. V zátoke Lokvišće tam je prirodzený jav liečivého bahna Ideálne pre liečenie reumatických ochorení. V blízkosti Jadranovo sú ostrovy Kvarneri: Krk, Cres a Rab, ktoré môžete navštíviť loďou exkurzie alebo vlastným autom. Ak máte radi dobrú noc von potom odporúčame ísť do Crikvenica a Rijeka. Pozývame vás na návštevu tejto nádhernej a zachovalé málo miesta Kvarneri a stráviť príjemnú rodinnú dovolenku v Kvarneri. Kontaktovať priamo vlastníkmi miestností, bytov a rekreačných objektov a ušetriť až 40% na vysokých agentúrne poplatky. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Jadranovo. Vitajte na Jadranovo!

Jadranovo Predpoveď počasia