Apartmány a ubytovanie v súkromí Jadranovo

Jadranovo je malý a atraktívnou turistickou destináciou v regióne Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa na pobreží v blízkosti mosta, ktorý spája pevninu s ostrovom Krk. Je to len deväť kilometrov od mesta Crikvenica, ktorému administratívne patrí. Vďaka mierne stredomorské podnebie a úrodnej pôdy, táto oblasť bola osídlená už v praveku, a v neďalekej zátoke Lokvišće je archeologické náleziská, v ktorom bol...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Jadranovo

Zoradiť podľa:

Apartmány Eden

Jadranovo

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 35 €

Apartmány Rudy

Jadranovo

Od mora 250 m
Kapacita 8 osôb

od 45 €

Apartmány Villa Ana

Jadranovo

Od mora 200 m
Kapacita 35 osôb

od 60 €

Apartmány Vives

Jadranovo

Od mora 150 m
Kapacita 7 osôb

od 28 €

Apartmány Kopajtic

Jadranovo

Od mora 400 m
Kapacita 11 osôb

od 40 €

Apartmány Dea

Jadranovo

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Lipert

Jadranovo

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Recenzie: 2 - 5/5

Apartmány Mia

Jadranovo

Od mora 150 m
Kapacita 11 osôb

od 40 €

Apartmány Irena

Jadranovo

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 45 €

Rekreačné domy Vila Nada

Jadranovo

Od mora 250 m
Kapacita 6 osôb

od 33 €

Apartmán Loncar

Jadranovo

Od mora 1.5 km
Kapacita 10 osôb

od 40 €

Apartmány Villa Americana

Jadranovo

Od mora 800 m
Kapacita 20 osôb

od 45 €

Apartmán Pajtl

Jadranovo

Od mora 650 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Izby Anna

Jadranovo

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Valentić

Jadranovo

Od mora 1 km
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Lavender

Jadranovo

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmán Jadranovo

Jadranovo

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Villa Rustica

Jadranovo

Od mora 800 m
Kapacita 8 osôb

od 200 €

Apartmány Eden ( Jadranovo)

Jadranovo, malé turistické letovisko len deväť kilometrov od obľúbeného stredomorského letného letoviska Crikvenica. Hotel Jadranovo sa nachádza na slnečnom severnom pobreží Jadranského mora a je rozpoznateľný početnými plážami, romantickými zátokami a krištáľovo čistým morom a prírodným fenoménom je aj liečivé bahno v zálive Lokveš. Apartmány Eden sa nachádzajú v rodinnom dome obklopenom zeleňou, ktorý sa nachádza v pokojnom a tichom prostredí a majú samostatný vchod. Vedľa domu sa nachádza súkromný park s rozlohou cca 400m2 so spevneným pavilónom asi 35m2, v ktorom oba apartmány majú záhradný stôl a stoličky a vyvýšenú panoramatickú terasu s krásnym výhľadom na more o rozlohe 40 m² a tri. menšie terasy na prízemí. Apartmán A1 sa nachádza na prízemí a apartmán A2 na 1. poschodí. Sú podobne usporiadané a sú rovnako vybavené príslušenstvom: príbormi a riadmi, kuchynským riadom, chladničkou, sušičom na vlasy, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom atď. Apartmány majú vstupnú halu, spálňu, kúpeľňu, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom so stolíkom a stoličkami a rozkladacou pohovkou pre dvoch dospelých. Parkovanie pre oba apartmány je zabezpečené v uzavretom dvore pri dome.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Eden

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Rudy ( Jadranovo)

Apartmány sú úplne nové, s moderným zariadením. Dve z nich sa nachádzajú na prízemí a dve na prvom poschodí. Naše apartmány majú hlavnú miestnosť s manželskou posteľou a pohovkou, ktorá sa rozkladá na lôžko a majú kapacitu až pre 4 osoby. Ak si chcete pripraviť vlastné jedlá, každá kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi a riadom. Domáce jedlá si môžete vychutnať v jedálni apartmánu alebo na balkóne/terase. Na dvore domu nájdete betónový gril a môžete ho kedykoľvek využiť. Postarali sme sa, aby vám nič dôležité neušlo, preto sme každý apartmán vybavili satelitnou televíziou a bezplatným wi-fi pripojením na internet. Pokojná a tichá ulica vám umožní zachovať si súkromie. Na druhej strane, ak chcete ísť do obchodu s potravinami, kaviarne alebo reštaurácie, všetko je len pár minút od vášho bytu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rudy

Od mora 250 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Villa Ana ( Jadranovo)

VILLA ANA JADRANOVO sa nachádza 250 m od mora. K dispozícii je 7 apartmánov a 2 štúdiá. Apartmány sú dobre vybavené, s klimatizáciou, TV SAT, bezdrôtovým internetom. Všetky apartmány majú vlastnú terasu s výhľadom na lesy, za ktorými je more. Dom má vlastné parkovisko. Okolo domu je upravený dvor, kde je montovaný bazén, bedmintonové ihrisko, stolný tenis, hojdačky pre deti, gril. JADRANOVO je pokojné turistické miesto s borovicami, prameňmi sladkej vody, množstvom malých pláží. Pozdĺž pobrežia je veľa odľahlých miest, ktoré hostia radi využívajú na oddych a kúpanie. sú tu reštaurácie, kaviarne, obchody, mäsiarstva, malý trh, pošta. Jadranovo sa nachádza medzi Crikvenicou a Kraljevicami, oproti ostrovu Krk. Crikvenica je vzdialená 7 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Ana

Od mora 200 m
Kapacita 35 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Vives ( Jadranovo)

Byt sa nachádza v oáze zelene a mieru, len 100 m od krištáľovo čistej vody. Je plne vybavený. 3 terasy s výhľadom na more. Dodatočné vybavenie zahŕňa: mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, klimatizácia, bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet, práčka, vonkajší krb a parkovisko. V Jadranove je známy záliv Lokvišce s liečivým bahnom. Vzhľadom na konkrétne umiestnenie sa odporúča prehliadka mesta Krk - 6 km, Tribalj jezera 12 km, Krka - 7 km, Gorski Kotar - 20 km, mesto Rijeka 25 km. Stredomorská atmosféra, pláže a nábrežná promenáda vás prinútia snívať o návrate. VÍTAJTE !!! (Google Translate)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vives

Od mora 150 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 28 €

Apartmány Kopajtic ( Jadranovo)

Kopajtic apartmány sa nachádza v blízkosti obchodov, reštaurácií a kaviarní. Apartmány sú moderne vybavené všetkým komfortom potrebné pre varenie a servírovanie. V kúpeľni nájdete uteráky, sušič vlasov a práčka. V cene je zahrnutá pobytová taxa, Wi-Fi, klimatizácia, parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kopajtic

Od mora 400 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Dea ( Jadranovo)

Apartmány Dea sa nachádzajú v Jadranove pri mori a krásnom pobrežnom chodníku. Chodník je dlhý asi 1 800 metrov a v bezprostrednej blízkosti sú menšie a väčšie pláže. Pláže sú piesočnaté, okruhliakové a kamenisté. Apartmány sú v centre mesta Jadranovo, takže keď prídete a zaparkujete auto, nepotrebujete ho. Všetko je blízko (pláž, obchod, reštaurácia, kaviareň, cukráreň). Hostia týchto apartmánov môžu tiež získať extra služby. Ponúkame bioenergetické ošetrenie. Liečba bioenergiou rieši zdravotné problémy. Ak by ste chceli túto službu, dajte nám prosím vedieť pri rezervácii apartmánu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dea

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 50 €

Rekreačný dom Lipert ( Jadranovo)

Tento krásny dom sa nachádza v pokojnej oblasti, iba 40 m od pláže. Dom má 51 m2 obytnej plochy, je obklopený 250 m2 záhrady a nachádza sa v Jadranove, malom pobrežnom mestečku len 9 km od turistického centra Crikvenica. Plne zariadený rekreačný dom ponúka parkovacie miesto pre 2 autá v tieni, ktoré sa nachádza len 40 metrov od kamienkovej pláže s výhľadom na ostrov Krk. Nachádza sa v pokojnom prostredí vhodnom pre dokonalý odpočinok a relax, pozostáva zo spálne, priestrannej jedálne a samostatnej kuchyne a veľkej obývacej izby a dvoch terás obklopených zeleňou. Je zaručené úplné súkromie, ale počas pobytu v rekreačnom dome vám radi pomôžeme so všetkým, čo potrebujete.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lipert

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Recenzie: 2 - 5/5
Apartmány Mia ( Jadranovo)

Apartmány „Mia“ sa nachádzajú v Jadranove, 150 m od obchodu s potravinami a 150 m od mora. Dom sa nachádza v pokojnom a pokojnom prostredí, ideálny pre pokojnú dovolenku. Dom má 3 samostatné apartmány: Apartmán A1 je 75 m2 apartmán na prvom poschodí, s veľkou terasou (5 osôb), Apartmán A2 je 45 m2 štúdio na prvom poschodí s dvoma balkónmi (3 osoby). Apartmán A3 má 45 m2 štúdio apartmán na prízemí s terasou (apartmán pre 3 osoby). Jedlo je možné pripraviť pomocou grilu, ktorý je zdieľaný s ostatnými hosťami. Dom je ľahko dostupný autom a ponúka bezplatné súkromné ​​parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mia

Od mora 150 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Irena ( Jadranovo)

JADRANOVO, Havišće, 2x apartmán pre 4 osoby, 45m2, + 2 terasy, kľud, 5 min na pláž, klimatizácia, parkovanie, TV, GRILL, info tel: 098 / 1643- 257

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Irena

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 45 €

Rekreačné domy Vila Nada ( Jadranovo)

Skvelá poloha a priateľskí hostitelia. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy Vila Nada

Od mora 250 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 33 €

Apartmán Loncar ( Jadranovo)

Dom, v ktorom sa byt nachádza, je nový, klimatizovaný, pripojenie na internet je k dispozícii cez Wi-Fi. Môžete použiť ležadlá, gril, exteriérový stôl na jedlo alebo zábavu a vychutnať si krásnu záhradu vo dvore, ktorý je oplotený. Okrem toho môžete použiť garáž s dverami s diaľkovým ovládaním, ako aj jeden ďalší parkovacie miesto. Najbližšia pláž je vzdialená 1,5 km, čo je asi 1 km od centra mesta, kde nájdete aj malý obchod s potravinami. Ak zvedavý, aby preskúmala, iba 10 kolimeters odtiaľ môžete navštíviť ostrov Krk, známy ako najväčší chorvátsky ostrov s množstvom letných obsahu, ako sú potápačské centrum, adrenalínové športy, jazda na bicykli, rovnako ako veľa historických pamiatok. Mesto Rijeka je tretie najväčšie mesto v Chorvátsku a je 30 kilometrov od Jadranovo. Južne od mesta Jadranovo, krásne mesto s názvom Crikvenica oplýva množstvom akcií po celé leto. Ak chcete vidieť skutočnú krásu prírody, nezabudnite navštíviť Risnjak Národný park, ktorý je tiež ideálnym miestom pre pešiu turistiku a výlety. Jadranovo je pefrect miestom pre rodiny s deťmi, seniorov a tých, ktorí preferujú kľudné miesto pre letnú dovolenku. Pre ďalšie informácie, neváhajte sa opýtať. Ďakujem! Bozo

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Loncar

Od mora 1.5 km
Kapacita 10 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa Americana ( Jadranovo)

Apartmány Villa Americana sa nachádza v pokojnej časti Jadranovo. Všetky apartmány majú krásny výhľad na more. Apartmány sú vzdialené 800 m od pláže. Obchod s potravinami, pošta, zmenáreň a reštaurácia sa nachádza v centre mesta Jadranovo, 500 m od apartmánov. Villa Americana ponúka 5 apartmány s klimatizáciou, TV-SAT, Wi-Fi, kuchyňa (s kompletným riadom), spŕch. Cena zahŕňa: klimatizácia, neobmedzený prístup k internetu, pobytová taxa, bezpečné parkovanie, gril, posteľná bielizeň a uteráky (raz týždenne), upratovanie po hostia odídu. Ubytujeme zvieratá za príplatok 6 eur za deň za pet. tešíme sa trávia svoju dovolenku s nami. Check-in time: čas 14:00 check-out: 10:00

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Americana

Od mora 800 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Pajtl ( Jadranovo)

Trojizbový byt, kompletne zariadený v pokojnej časti Jadranovo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pajtl

Od mora 650 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Izby Anna ( Jadranovo)

Stráviť dovolenku v Jadranovo, malej rybárskej dediny je ideálny pre relaxáciu, len 8 km od Crikvenica 25 km od Rijeky. V rodinnom dome s prvým poschodí v kľudnej časti Jadranovo - Neriz za iba 50 metrov od mora, prenajímame dva (s dvoma kúpeľni), letná kuchyňa na záhrade max 6 osôb, spálňa. Parkovacie miesta sú k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Anna

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Valentić ( Jadranovo)

Spálňa (manželská posteľ) + terasa, obývacia izba a kuchyňa jednu izbu, kde sú ďalšie dve lôžka + balkón, TV so satelitným príjmom. Kuchynský kút, stôl a stoličky pre všetky osoby, riad, príbory, atď zabezpečené, kuchynské utierky, elektrický sporák a zemného plynu, chladničky a mrazničky, mirkovalna, ventilátor .. kúpeľňa s WC, práčkou. Jedno domáce zviera je povolené, viac domácich zvierat na žiadosť. Posteľná bielizeň sa mení raz za týždeň, uteráky (1 veľký, 1 malá / na osobu za týždeň). Internet zadarmo WI - FI. Vlastný balkón, na ktoré sa vzťahuje, Stoly a stoličkami sú k dispozícii balkón: 8 m2 vonkajšiu časť. Detská postieľka k dispozícii na vyžiadanie. Opekačka. Pri rezervácii menej ako 4 noci EXTRA 30% svojej kapacity a polôh: Kapacita: 4 Počet lôžok: 5 Počet manželských postelí: 2 Vzdialenosť od pláže: 1000 m Druh pláže: piesok Vzdialenosť od centra: 500 m Vzdialenosť od obchodu: 500 m Ďalšie informácie: Sea View Rahn terasa balkón státie pre pripojenie miesto domáce zvieratá Internet Wi-Fi Hovoríme cudzie jazyky: angličtina talianska Nemec funkciám zariadenia: Kúpeľňa je vybavená TV so satelitným TV kúrenie: sprchovací kút Práčka kuchyne: nádoby na prípravu jedla riadu pre podávanie jedlo a pitie Príbory sporák rúra chladnička s mrazničkou Kávovar Doplnkové služby (na požiadanie): pranie Prístup: Najbližšie letisko: 15 km Najbližší vlaková stanica: 30 km Najbližšia autobusová zastávka: 1 km trajektového prístavu: 25 km

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Valentić

Od mora 1 km
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Lavender ( Jadranovo)

Apartmán sa nachádza v malom turistickom letovisku Jadranovo, ktoré je vzdialené 8 kilometrov od mesta Crikvenica (Crvenačka rivijera-Kvarner) a 25 km od Rijeky. Jadranovo má dlhú tradíciu cestovného ruchu a vedľa krásnych pláží má čisté more so stredomorským vzduchom so soľou a vôňou borovic. Ponúka tiež romantické, prírodné pláže a odľahlé zátoky. V Jadranove si môžete vychutnať slnko a more (plávanie), preskúmať lesné cesty, mať ideálne podmienky pre windsurfing, cykloturistiku, rekreačné chôdzu, rybolov a iné športové aktivity. V blízkosti sú väčšie mestá (Crikvenica a Rijeka) a môžete navštíviť množstvo stravovacích zariadení a nákupných centier. Apartmán "Lavander" sa nachádza v moderne vybudovanom "novom dome" (prvé poschodie). Dom sa nachádza v pokojnej časti Jadranova obklopenej lesy a z balkóna apartmánu môžete vidieť more. Vzdialenosť od prvej pláže je 250 metrov. Pre hostí apartmánu je parkovacie miesto pred domom. Byt má celkovú rozlohu 40 m2 a má predsieň, spálňu, kúpeľňu, obývaciu izbu s kuchyňou a balkón. V apartmáne je možné ubytovať 2-4 osoby. Je vybavený klimatizáciou, TV / SAT a bezplatným WI-FI. Ak sa chcete cítiť pohodlne a stráviť nezabudnuteľnú dovolenku, správnou voľbou je apartmán "Lavander".

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lavender

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Jadranovo ( Jadranovo)

Apartmán Jadranovo 4 * V Jadranove pri Crikvenici prenajmeme úplne nový apartmán pre 2 až 4 osoby. Jadranovo je menšie miesto s množstvom zelene a pýši sa čistým morom. Byt sa nachádza v tichej lokalite a je z neho výhľad na celý Kvarner. Je zariadený novým nábytkom a má zabezpečené parkovacie miesto. Kto chce načerpať energiu a stráviť príjemnú dovolenku, môže nás kontaktovať na čísle +38631588547.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jadranovo

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Rekreačný dom Villa Rustica ( Jadranovo)

Doprajte si oddych... To ponúka Villa Rustica v tichej uličke malého mestečka Jadranovo, skrytá v zeleni, opojená slnkom a vôňou Stredomoria. Pozostáva z troch spální, kuchyne, jedálne, kúpeľne a veľkej terasy, kde si môžete ráno vypiť kávu v spoločnosti vtákov v tieni viniča. Príďte sa presvedčiť, tešíme sa na Vás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Rustica

Od mora 800 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 200 €

Turistický sprievodca - Jadranovo

Jadranovo  - Erb Jadranovo je malý a atraktívnou turistickou destináciou v regióne Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa na pobreží v blízkosti mosta, ktorý spája pevninu s ostrovom Krk. Je to len deväť kilometrov od mesta Crikvenica, ktorému administratívne patrí. Vďaka mierne stredomorské podnebie a úrodnej pôdy, táto oblasť bola osídlená už v praveku, a v neďalekej zátoke Lokvišće je archeologické náleziská, v ktorom bol nájdený veľký počet zlomené amfor, čo naznačuje existenciu malého prístavu a skladovanie vína a oleja, ktorý vymenil starý Rimania. Prvá písomná zmienka o Jadranovo je zo 15. storočia, kedy sa jej hovorilo St. Jacob. Tento názov mal až do polovice 20. storočia, kedy názov miesta zmeny v Jadranovo. V strede je farský kostol sv. V minulosti bol rybolov dominantným sektorom ekonomiky, ale dnes cestovný ruch je hlavnou činnosťou tohto krásneho mestečka, ktoré očarí nedotknutou prírodou, mnohých zátok, harmónie borovíc, pláže a čistej vody. V obci nie sú hotely, ale láskaví hostitelia ponúkajú kvalitné súkromné ​​ubytovanie v izbách a apartmánoch. Je ideálny pre pokojnú rodinnú dovolenku a kúpanie v priezračných vodách a večer chodiť na krásnej pobrežnej promenády. V zátoke Lokvišće tam je prirodzený jav liečivého bahna Ideálne pre liečenie reumatických ochorení. V blízkosti Jadranovo sú ostrovy Kvarneri: Krk, Cres a Rab, ktoré môžete navštíviť loďou exkurzie alebo vlastným autom. Ak máte radi dobrú noc von potom odporúčame ísť do Crikvenica a Rijeka. Pozývame vás na návštevu tejto nádhernej a zachovalé málo miesta Kvarneri a stráviť príjemnú rodinnú dovolenku v Kvarneri. Kontaktovať priamo vlastníkmi miestností, bytov a rekreačných objektov a ušetriť až 40% na vysokých agentúrne poplatky. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Jadranovo. Vitajte na Jadranovo!

Jadranovo Predpoveď počasia