Apartmány a ubytovanie v súkromí Kraljevica

Kraljevica je malé mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Je situovaný v malej zátoke pri vchode do Bakar Bay, asi dvadsať kilometrov južne od mesta Rijeka. Táto oblasť bola rovnako ako mnoho pobrežných miest obývaných pred príchodom Rimanov, o čom svedčia početné archeologické nálezy. Prvé písomné doklady o Kraljevica sú z 15. storočia, kedy šľachtického rodu Zrinski postavený na staré mesto -...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Maria

Kraljevica

Od mora 700 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Galle

Kraljevica

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Apartmány Mirjana

Kraljevica

Od mora 1.5 km
Kapacita 3 osôb

od 30 €

Rekreačný dom Maria ( Kraljevica)

Prenájom zrekonštruovaného prímorské kamenný dom. Klimatizované a plne vybavené. K dispozícii sú tri spálne byt a veľká terasa. Exteriér: parkovanie a stredomorskou záhradu s grilom. Dom je ideálny pre rodinnú dovolenku alebo dovolenku s priateľmi, útulné miestnosti po dobu 4 (5) osobe. Ďalšie slávna pláž (Ostro) sa nachádza asi 700 metrov alebo 5-6 minút chôdze. S výraznou mieru zelene navyše kvalite tohto domova je dobre pripojený. V blízkosti chaty sa nachádza mnoho reštaurácií a ďalších zariadení, ktoré určovali podľa akého tejto destinácie ideálu - športy, plávanie, námorné aktivity, športové a rekreačné jazda na bicykli, turistika (v blízkosti pohoria Gorski Kotar a Velebit) a tiež priťahuje a pevne (bohatý) ponuka pre cestovné mnoho kultúrnych a historických pamiatok a múzeí a zábavných podujatí s spomienkových akcií, letné večery organizovaný veľa miest, z bezprostrednej blízkosti (Kraljevica, Scott Bay, Opatija, Crikvenica, Omišalj, Krk, Punat, Malinska, Novi Vinodolski, Senj. ..). Všetky tieto ciele sú v rozmedzí od dvoch do dvadsať kilometrov ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom  Maria

Od mora 700 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Galle ( Kraljevica)

Gale apartmány sa nachádza na malom polostrove nazvaný Oštro v blízkosti historického mesta Kraljivica. Chôdze vzdialenosť od najbližšej pláže je 400 m, kúsok ďalej nájdete Potápačské centrum Adria http://kpaadria.com/ a Camping Oštro http://www.jadran-hoteli.hr/ostro/index_en.php Apartmány sa nachádzajú na v 1. poschodí, majú samostatný vchod a vidieť pohľad z obývacej izby a terasy. Oni sú plne vybavené vrátane bezplatného parkovania, klimatizácia, satelitný TV, rádio, Wi-Fi ... Majú moderné a plne vybavenú kuchyňu a možnosť využitia vonkajšieho grilovania. Apartmán Adam 4 * twin bed +3 prístelky / apartmán Šimun 3 * twin bed +2 prístelky. Oba apartmány sú vybavené: kuchyňa: plynový / elektrický Stow, rúra, mikrovlnná rúra, varná dobytok, chladničky, kuchynské náčinie a riad, obývacia izba / jedáleň s východom na balkónom s seeside Wiev, klimatizácia, ústredné kúrenie, Wi-Fi, TV / SAT, rádio / CD prehrávač, kúpeľňa so sprchovacím kútom, posteľná bielizeň, uteráky. Mesto taxa nie je zahrnutá aj suma 1,00 EUR na osobu a noc.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Galle

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Mirjana ( Kraljevica)

Dvojlôžková izba s prístelkou, kuchyňa, obývacia izba a kúpeľňu. Vonkajšia terasa a vonkajšia sprcha, použitie grilu. Tiché, pokojné miesto, 2 km od mora. Bezprostrednej blízkosti kaviarní, obchodov a pošta. Miesto sa nachádza v tesnej blízkosti krásnej piesočnatej pláže. 10 km od Crikvenice so všetkými zábavných podujatí, zábavných. 2 km od ostrova.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mirjana

Od mora 1.5 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 30 €

Turistický sprievodca - Kraljevica

Kraljevica  - Erb Kraljevica je malé mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Je situovaný v malej zátoke pri vchode do Bakar Bay, asi dvadsať kilometrov južne od mesta Rijeka. Táto oblasť bola rovnako ako mnoho pobrežných miest obývaných pred príchodom Rimanov, o čom svedčia početné archeologické nálezy. Prvé písomné doklady o Kraljevica sú z 15. storočia, kedy šľachtického rodu Zrinski postavený na staré mesto - Kastel a kostol svätého Mikuláša v dnešnom centre. V polovici 17. storočia tu vznešené rodiny Zrinski a Frankopan spoločne postaviť hrad Nové Kraljevica. V polovici 18. storočia tu bol vybudovaný vojenský prístav a lodenice rozhodnutím rakúskeho cisára Karola VI. Na začiatku 20. storočia Kraljevica pomaly strácal význam ako prístav a lodenice, a začal rozvíjať cestovný ruch. Začiatky cestovného ruchu sú spojené s zdravie a kúpacie oblasti cestovného ruchu. V tej dobe boli postavené mnohé hotely a penzióny. Dnes, turistika je hlavná činnosť, a na rozdiel od ubytovania v hoteli, turistická ponuka je bohatá na Ostro tábora a súkromné ​​ubytovanie v apartmánoch a izbách vnútri rodinné domy. Zvlášť atraktívna lokalita s plážami a bohatou turistickou ponukou je turistickej zóny Oštro a Scott Bay. Z historických pamiatok, mali by ste navštíviť dva stredoveké hrady: Staré mesto a zámok Frankopan (New Kraljevica), kde v lete sa tu koná množstvo kultúrnych a zábavných podujatí. Krk most, ktorý spája pevninu a ostrov Krk sa nachádza v blízkosti Kraljevica, a môžete navštíviť niektoré zo slávnych krk plážach alebo si užiť sviežu zeleň ostrova. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku v Kraljevica, ušetriť až 40% a stráviť pokojnú a príjemnú dovolenku v tomto malom prímorskom mestečku. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Kraljevica. Vitajte na Kraljevica!

Kraljevica Predpoveď počasia