Apartmány a ubytovanie v súkromí Kraljevica

Kraljevica je malé mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Je situovaný v malej zátoke pri vchode do Bakar Bay, asi dvadsať kilometrov južne od mesta Rijeka. Táto oblasť bola rovnako ako mnoho pobrežných miest obývaných pred príchodom Rimanov, o čom svedčia početné archeologické nálezy. Prvé písomné doklady o Kraljevica sú z 15. storočia, kedy šľachtického rodu Zrinski postavený na staré mesto -...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Aqua

Kraljevica

Od mora 1 km
Kapacita 8 osôb

od 170 €

Rekreačný dom Kresić

Kraljevica

Od mora 5 km
Kapacita 8 osôb

od 150 €

Apartmány Galle

Kraljevica

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Apartmán Mirjana

Kraljevica

Od mora 1.5 km
Kapacita 3 osôb

od 30 €

Rekreačný dom Aqua ( Kraljevica)

Krásny dom s 3 spálňami a 3 kúpeľňami. Všetky izby majú klimatizačnú jednotku. Veľká terasa s krytým grilom. Úžasný výhľad na celý Kvarnerský záliv a jeho ostrovy. Veľký bazén (42 m2). Domáci miláčikovia sú vítaní za príplatok 7 eur na noc. Parkovanie pre 4 autá. Veľmi súkromná pozícia. Šmrika je tichá dedinka s 2 malými obchodmi s potravinami, 3 barmi, rýchlym občerstvením a skvelou reštauráciou s domácim jedlom a veľmi dostupnými cenami. Veľké supermarkety sa nachádzajú v neďalekej Crikvenici.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Aqua

Od mora 1 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 170 €

Rekreačný dom Kresić ( Kraljevica)

Náš dom sa nachádza v malom zázemí Križišće, neďaleko mesta Kraljevica / Crikvenica. Sme ideálni, ak chcete úplný pokoj a súkromie. Nachádzame sa v údolí, takže môžete navštíviť a vidieť viac miest. Napríklad most Krk je od nás vzdialený len pár minút, môžete navštíviť mesto Rijeka alebo sa vydať na rybolov na naše známe jazero Tribalj. Poloha ubytovania ponúka veľa možností. Dom má 3 spálne, 2 kúpeľne, 1 WC (posteľná bielizeň, uteráky zahrnuté v cene). Jedáleň a vybavená kuchyňa. V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a kryté parkovisko pre 2 vozidlá. 3 klimatizácie, 3 tv (2 inteligentné tv), trezor. Vybavenie na školenie. V dome je krčma, v ktorej môžete grilovať, ak je zlé počasie, a za pekných a slnečných dní je pred domom krb. Vychutnajte si grilovanie s rodinou, zatiaľ čo vaše deti sa vykúpajú v bazéne a vírivke. V dome ste úplne sami, môj manžel a ja sme vzdialení 5 km a ak potrebujete niečo, sme vám k dispozícii. Vítaný. Rodina Kresićovcov

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kresić

Od mora 5 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 150 €

Apartmány Galle ( Kraljevica)

Gale apartmány sa nachádza na malom polostrove nazvaný Oštro v blízkosti historického mesta Kraljivica. Chôdze vzdialenosť od najbližšej pláže je 400 m, kúsok ďalej nájdete Potápačské centrum Adria http://kpaadria.com/ a Camping Oštro http://www.jadran-hoteli.hr/ostro/index_en.php Apartmány sa nachádzajú na v 1. poschodí, majú samostatný vchod a vidieť pohľad z obývacej izby a terasy. Oni sú plne vybavené vrátane bezplatného parkovania, klimatizácia, satelitný TV, rádio, Wi-Fi ... Majú moderné a plne vybavenú kuchyňu a možnosť využitia vonkajšieho grilovania. Apartmán Adam 4 * twin bed +3 prístelky / apartmán Šimun 3 * twin bed +2 prístelky. Oba apartmány sú vybavené: kuchyňa: plynový / elektrický Stow, rúra, mikrovlnná rúra, varná dobytok, chladničky, kuchynské náčinie a riad, obývacia izba / jedáleň s východom na balkónom s seeside Wiev, klimatizácia, ústredné kúrenie, Wi-Fi, TV / SAT, rádio / CD prehrávač, kúpeľňa so sprchovacím kútom, posteľná bielizeň, uteráky. Mesto taxa nie je zahrnutá aj suma 1,00 EUR na osobu a noc.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Galle

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Mirjana ( Kraljevica)

Dvojlôžková izba s prístelkou, kuchyňa, obývacia izba a kúpeľňu. Vonkajšia terasa a vonkajšia sprcha, použitie grilu. Tiché, pokojné miesto, 2 km od mora. Bezprostrednej blízkosti kaviarní, obchodov a pošta. Miesto sa nachádza v tesnej blízkosti krásnej piesočnatej pláže. 10 km od Crikvenice so všetkými zábavných podujatí, zábavných. 2 km od ostrova.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mirjana

Od mora 1.5 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 30 €

Turistický sprievodca - Kraljevica

Kraljevica  - Erb Kraljevica je malé mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Je situovaný v malej zátoke pri vchode do Bakar Bay, asi dvadsať kilometrov južne od mesta Rijeka. Táto oblasť bola rovnako ako mnoho pobrežných miest obývaných pred príchodom Rimanov, o čom svedčia početné archeologické nálezy. Prvé písomné doklady o Kraljevica sú z 15. storočia, kedy šľachtického rodu Zrinski postavený na staré mesto - Kastel a kostol svätého Mikuláša v dnešnom centre. V polovici 17. storočia tu vznešené rodiny Zrinski a Frankopan spoločne postaviť hrad Nové Kraljevica. V polovici 18. storočia tu bol vybudovaný vojenský prístav a lodenice rozhodnutím rakúskeho cisára Karola VI. Na začiatku 20. storočia Kraljevica pomaly strácal význam ako prístav a lodenice, a začal rozvíjať cestovný ruch. Začiatky cestovného ruchu sú spojené s zdravie a kúpacie oblasti cestovného ruchu. V tej dobe boli postavené mnohé hotely a penzióny. Dnes, turistika je hlavná činnosť, a na rozdiel od ubytovania v hoteli, turistická ponuka je bohatá na Ostro tábora a súkromné ​​ubytovanie v apartmánoch a izbách vnútri rodinné domy. Zvlášť atraktívna lokalita s plážami a bohatou turistickou ponukou je turistickej zóny Oštro a Scott Bay. Z historických pamiatok, mali by ste navštíviť dva stredoveké hrady: Staré mesto a zámok Frankopan (New Kraljevica), kde v lete sa tu koná množstvo kultúrnych a zábavných podujatí. Krk most, ktorý spája pevninu a ostrov Krk sa nachádza v blízkosti Kraljevica, a môžete navštíviť niektoré zo slávnych krk plážach alebo si užiť sviežu zeleň ostrova. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku v Kraljevica, ušetriť až 40% a stráviť pokojnú a príjemnú dovolenku v tomto malom prímorskom mestečku. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Kraljevica. Vitajte na Kraljevica!

Kraljevica Predpoveď počasia