Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Čižići

Čižići je malé miesto na ostrove Krk v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachádza sa v hlbokej prírodnej zátoke Soline na severovýchodnej časti ostrova Krk. Administratívne patrí do obce Dobrinj a má len asi sto obyvateľov. Solinský záliv je veľmi špecifický, pretože je veľmi plytký a zmena a kolísanie mora sú veľmi slabé. More vo vnútri zálivu je omnoho teplejšie ako more mimo zálivu a je teda vhodné na kúpanie v jesenných...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Krk - Čižići

Zoradiť podľa:

Apartmány Ivan

Krk - Čižići

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

od 45 €

Apartmán Omanović

Krk - Čižići

Od mora 500 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Fanuko

Krk - Čižići

Od mora 500 m
Kapacita 10 osôb

od 38 €

Apartmány Ivan ( Krk - Čižići)

Apartmány Ivan sa nachádzajú v pokojnej časti Čižići na ostrove Krk. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto a vlastnú terasu s výhľadom na more. Apartmány sú štandardne vybavené. Nachádza sa v blízkosti jaskyne Biserujka a liečivého bahna. Ak sa chcete pekne oddýchnuť a máte radi piesočnú pláž, teplé more a pokoj, príďte do našich apartmánov a my vás príjemne hostíme. Ostrov Krk je prekrásny, plný zelene a krásnej prírody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivan

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Omanović ( Krk - Čižići)

Omanovic Apartmány sa nachádzajú v Cizici, Ostrov Krk. 500 m od brehu mora. Nachádza sa v pokojnom prostredí ďaleko od ciest a v blízkosti veľkých pláží. Pre našich hostí, najmä tie s malými deťmi, poskytuje zmysluplné a bezstarostnej dovolenky. Ponúkame apartmány typu jedna a dve spálne jednotky. Apartmány sa skladajú z krásnych a priestrannou kúpeľňou s denným svetlom, funkčné kuchyňa, štýlovo zariadených izbách a balkóny a terasy s výhľadom na more. Hostia môžu využiť parkovisko, satelitný TV, Wi-Fi, miesto pre deti hrajú a ďalších zariadení pre príjemnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Omanović

Od mora 500 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Fanuko ( Krk - Čižići)

Naše nové a dobre vybavené apartmány sa nachádza v malej dedine Čižići na ostrove Krk. Byty Fanuko sú obklopené zeleňou a stredomorskou vegetáciou, ako Tamariske, oleander, olivový, mimózy a granátové jablko. Skladajú sa zo štyroch apartmánov, dva z nich sú umiestnené na prízemí (každý apartmán má vlastnú oddelenú terasu) a dva apartmány sa nachádzajú na prvom poschodí domu (každý apartmán má vlastný balkón s krásnym výhľadom na more a zátoka Soline). V každej z nášho bytu máte možnosť bezplatného pripojenia na internet (Wi Fi). Vzdialenosť od mora je len 500 metrov a každý apartmán má vlastné parkovacie miesto v prednej časti bytu. Stráviť deň na pláži, príjemný večer v našej reštaurácii ZAL a vychutnať autentické pokrmy z ostrova Krk.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Fanuko

Od mora 500 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 38 €

Turistický sprievodca - Krk - Čižići

Krk - Čižići  - Erb Čižići je malé miesto na ostrove Krk v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachádza sa v hlbokej prírodnej zátoke Soline na severovýchodnej časti ostrova Krk. Administratívne patrí do obce Dobrinj a má len asi sto obyvateľov. Solinský záliv je veľmi špecifický, pretože je veľmi plytký a zmena a kolísanie mora sú veľmi slabé. More vo vnútri zálivu je omnoho teplejšie ako more mimo zálivu a je teda vhodné na kúpanie v jesenných a jarných mesiacoch. V spodnej časti zálivu Soline sa nachádza slávna piesočná pláž Meline, ktorá je známa liečivým bahnom, ktoré pomáha liečiť dny a kožné choroby. Pláž je ideálna pre športové aktivity ako „picigin“ (plážová hra), plážový volejbal ... Stará časť miesta sa pôvodne nachádzala sto metrov od pobrežia na malom kopci, ale pred niekoľkými desaťročiami sa toto miesto rozšírilo cesta k moru vďaka rozvoju cestovného ruchu. V stredoveku bola celá oblasť Solinského zálivu (Čižići, Soline a Klimno) obývaná vďaka soľným panviciam, ktoré vlastnila šľachtická rodina Frankopanovcov. Obyvatelia Čižići sa až do príchodu cestovného ruchu zaoberali hlavne chovom zvierat, ale v poslednom čase sa zaoberajú predovšetkým turistikou a prenájmom izieb, apartmánov a dovolenkových domov. Čižići, ako aj celá zátoka Soline, sú ideálne pre všetkých, ktorí radi trávia svoju dovolenku v pokoji a tichu, bez nadmerného hluku a veľkých davov v známejších turistických destináciách. Je vhodný aj pre rodiny s deťmi z dôvodu piesočnatých pláží, plytkého a teplého mora zálivu Soline. Neďaleko je známa turistická atrakcia - krásna jaskyňa Biserujka, ktorá je dlhá asi sto metrov a je bohatá na jaskynné ozdoby (stalagmity a stalaktity) a je zariadená tak, aby ju turisti navštívili. Celý ostrov Krk prechádza početnými cyklistickými a turistickými chodníkmi pre všetkých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku a oddych v prírodných prechádzkach. Ubytovanie v Čižići nájdete v mnohých apartmánoch, izbách a dovolenkových domoch ako súčasť súkromného rodinného ubytovania. Prajeme vám príjemný pobyt v tejto malej a pokojnej oáze na ostrove Krk!

Krk - Čižići Predpoveď počasia