Apartmány a ubytovanie v súkromí Kostrena

Kostrena je malé pobrežné mesto a magistrát v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Nachádza sa na polostrove 10 km na dĺžku a v blízkosti mesta Rijeka, obklopený Rijeka a Bakar Bay. To bolo prvýkrát spomenuté na začiatku 15. storočia a histórie Kostrena bol známy pre svoje vynikajúce námorníkov, kapitánov a majiteľov lodí. Tu je dnes známy Viktor Lenac opravy lodenice. V súčasnej dobe celá obec má asi 3000 obyvateľov,...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Vesna House

Kostrena

Od mora 2 km
Kapacita 4 osôb

od 120 €

Rekreačný dom Oak

Kostrena

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

od 56 €

Rekreačný dom Vesna House ( Kostrena)

Dom. Nachádza sa vo veľmi pokojnej oblasti Kostrena, iba 10 minút jazdy od mesta Rijeka mesta, tento kuriózne a atmosférický dom bola láskyplne obnovy v roku 2006 a vkusne zariadené jeho Talian-chorvátskych vlastníkov. Veľká kuchyňa je dobre vybavená pre náročných kuchárov a 2 kúpeľne umožňujú dostatočný komfort pre stranu až 8 osôb. Pod prízemí sa nachádza útulná pivnica s krbom. Ide o obchod miesto pre grilovanie alebo posedenie v chladného vzduchu v lete. Chorvátsky kuchár môže byť najatý, aby pripraviť a slúžiť jedlo v dome v prípade potreby. Táto lokalita je zaujímavá, pretože je na správnom mieste pre rôzne aktivity. Pláže sú 2 km z kopca, a ak to nie je v lete, tam je niekoľko kilometrov dlhá cesta cesta pozdĺž brehu mora. V 30. min jazdy autom, môžete byť v horách na 1200 m vysoké, čo je ideálne pre oddýchnuť od letných horúčav. V 30. min si môžete byť aj na ostrove Krk je to s mnohými dedín a stredísk. 30 min disk je tiež Opatija a polostrov Istria je to s mnohými dedín, taverny a vinárstve. Ubytuje: až 4. Rozvrhnutie: (prízemie) - kuchyňa, jedáleň, samostatným sociálnym zariadením, s dvoma samostatnými lôžkami, Pranie bielizne izba, predné terasu. (V poschodí) - 1 dvojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením pripojeným. Zariadenie domu: práčka, umývačka, telefón, kazetový / CD / DVD prehrávač, Satelitná TV, ústredné kúrenie, pivnica s krbom. Obchody: 2 km, najbližšia reštaurácia 2 kmsAccess: odbočke na Maracici na hornej ceste Kostrena. Vzdialenosti: 5 km Rijeka, Opatija 20 km, Ostrov Krk 20 km, pláž 2 km, horských strediskách 40 km (1200 m vysoký)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vesna House

Od mora 2 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 120 €

Rekreačný dom Oak ( Kostrena)

Teplý dovolenkový dom v malej tichej obci Kostrena. Kostrena je známa svojou históriou kapitánov a námorníkov. Preto náš dom bol domovom mnohých generácií námorníka cez 300 rokov jeho existencie, ale je plne zrekonštruovaný. V dome nikto nežije, takže každý hosť bude mať vlastné súkromie. V prípade potreby nás môžete kontaktovať. Pred domom sa nachádza krytá terasa so stolom a lavičkami obklopená zeleňou a stredomorskými rastlinami. V blízkosti zastrešenej terasy sa nachádza aj gril. Parkovanie je bezplatné a nachádza sa v oplotenom dvore domu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizácia. Dom má 2 podlažia. Na poschodí je 1 polovica kúpeľne s umývačkou, obývacia izba s pohovkou, ktorá môže byť prestavaná na posteľ, plne funkčná kuchyňa (umývačka riadu) a jedálenský kút. Na 2. poschodí sa nachádza 1 kúpeľňa a 2 spálne, jedna posteľ pre 1 osobu a ďalšie pre 2 osoby. Dom sa nachádza 5 km od Rijeky (tretie najväčšie mesto v Chorvátsku). Rijeka má mnoho historických pamiatok a múzeí, jednou z najväčších atrakcií je hrad Trsat, ktorý sa nachádza len pár minút od nášho krásneho miesta. A je tu mnoho ďalších prírodných a kultúrnych krás, ktoré stoja za návštevu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Oak

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 56 €

Turistický sprievodca - Kostrena

Kostrena  - Erb Kostrena je malé pobrežné mesto a magistrát v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Nachádza sa na polostrove 10 km na dĺžku a v blízkosti mesta Rijeka, obklopený Rijeka a Bakar Bay. To bolo prvýkrát spomenuté na začiatku 15. storočia a histórie Kostrena bol známy pre svoje vynikajúce námorníkov, kapitánov a majiteľov lodí. Tu je dnes známy Viktor Lenac opravy lodenice. V súčasnej dobe celá obec má asi 3000 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú predovšetkým v lodiarstve, lodná doprava, a vďaka cestovného ruchu na svoje krásne pláže a čistej vody. Ubytovanie je ponúkané v mládežníckej a mnoho miestností a bytov v súkromnom rodinnom ubytovanie. Priateľskí hostitelia budú robiť všetko pre to, aby vaša dovolenka ako bezstarostný ako je to možné. Na celej dĺžke pobrežia v Kostrena je veľa krásnych pláží, z ktorých najznámejšie a najnavštevovanejšie sú v zálive Žůrková, Smokvinovo, Svežanj, Spužvina, Podražica, Nova Voda aj Peril. V Kostrena prevádzkuje potápačské centrum Kostrena, takže môžete nahliadnuť do okolitého morského dna, ale ak chcete byť nad morom, potom odporúčame plavbu pod plachtami klubu Galeb. Kostrena má niekoľko reštaurácií a krčmičiek, kde môžete ochutnať miestne špeciality. Milovníci nočného života a dobrej zábavy môžu navštíviť a vychutnať si bohatý nočný život Rijeka. Navštívte toto malé pobrežné mesto s krásnymi plážami a čistým morom a stráviť príjemnú rodinnú dovolenku. Cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Kostrena. Apartmány, izby a dovolenkové domy, lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Kostrena!

Kostrena Predpoveď počasia