Your browser does not support JavaScript! Apartmány a lacné ubytovanie v súkromí Fužine, Chorvátsko

Apartmány a súkromné ubytovanie Fužine

Fužine - Coat of arms

Fužine je malé horské mestečko a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Je situovaný v juhozápadnej časti gorskokotarskou, 700 metrov nad morom, obklopené malebnými horami, staré lesy ihličnanov a krásnych jazier Bajer a Lepenica. Fužine sú relatívne novú dedinu založil v 17. storočí, kedy grófi Zrinski tu začala využívanie železnej rudy, po ktorom bol pomenovaný Fužine (železiarne bol potom termín pre pozemkovej a spracovanie železnej rudy). Bane boli postupne mizne a vysporiadanie bol vyvíjaný po vybudovaní Karolina cesty a železnice v 18. storočí, ktoré boli spojené Kontinentálne Chorvátsko a Jadranské more, a mestá Karlovac a Rijeka. Dnes Fuzine je známe turistické miesto, s dlhou tradíciou v oblasti cestovného ruchu vďaka svojej prírodnej krásy, príjemným horským podnebím a blízkosť k moru, ktoré je len 20 km ďaleko. Ubytovanie možno nájsť iba v kvalite ubytovania v súkromí a apartmány, izby a rekreačných objektov. K bohatej turistickej ponuke prispieva 2 veľký a jeden malý umelé jazero, ktoré sa perfektne hodia do prírodnej horskú krajinu a kde si môžete zaplávať alebo si vychutnať rybárčenie, plachtenie alebo jazda na lodiach a kanoe. Zvláštne atrakciou je 300 metrov dlhý a zdobené pre návštevníkov jaskyne Vrelo. Neďaleko Fužine nájdete veľa značených cyklistických i turistických trás. Veľmi obľúbená je krásna prechádzka okolo najväčšieho jazera Bajer. Gastronomická ponuka je na vysokej úrovni a v miestnych reštauráciách nájdete autentickej miestne jedlá pripravené podľa originálnych receptov, ako sú hubové pokrmy, zverinu a lesných plodov. Pozývame Vás do Fužine v lete stráviť noc v príjemnom prostredí horského vzduchu, a počas dňa sa teraz zachovalou prírodu, alebo v neďalekej mora. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Fužine a jeho okolia. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom v Fužine. Vitajte na Fužine!

Priamy kontakt s majiteľmi ubytovania Fužine
Lacné apartmány Fužine
Súkromné ubytovanie Fužine

Fužine - vyhľadať súkromné ubytovanie na mape

Videoprezentácia Fužine

0 ubytovanie


od

Zoradiť podľa:
Apartmány Darinka Fužine - Chorvátsko

Apartmány Darinka
Fužine

Od mora > 10000 m
Kapacita 4 osôb na vyžiadanie

Apartmány Erika Fužine - Chorvátsko

Apartmány Erika
Fužine

Od mora > 10000 m
Kapacita 4 osôb na vyžiadanie

Apartmány Karolina Fužine - Chorvátsko

Apartmány Karolina
Fužine

Od mora > 10000 m
Kapacita 2 osôb od 30 €

Apartmány Lalita Fužine - Chorvátsko

Apartmány Lalita
Fužine

Od mora > 10000 m
Kapacita 12 osôb na vyžiadanie


Apartmány MARINA Fužine - Chorvátsko

Apartmány MARINA
Fužine

Od mora 500 m
Kapacita 2 osôb od 30 €

Apartmány Mušić Fužine - Chorvátsko

Apartmány Mušić
Fužine

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb na vyžiadanie

Rekreačné domy Nada Fužine - Chorvátsko

Rekreačný dom Nada
Fužine

Od mora > 10000 m
Kapacita 7 osôb na vyžiadanie

Apartmány Nevenka Fužine - Chorvátsko

Apartmány Nevenka
Fužine

Od mora > 10000 m
Kapacita 6 osôb od 50 €


Apartmány Proljeće Fužine - Chorvátsko

Apartmány Proljeće
Fužine

Od mora > 10000 m
Kapacita 12 osôb na vyžiadanie

Apartmány Sabina   Fužine - Chorvátsko

Apartmány Sabina
Fužine

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb na vyžiadanie

Apartmány Šumski kutak Fužine - Chorvátsko

Apartmány Šumski kutak
Fužine

Od mora > 10000 m
Kapacita 8 osôb na vyžiadanie

Apartmány Vilma Fužine - Chorvátsko

Apartmány Vilma
Fužine

Od mora > 10000 m
Kapacita 8 osôb na vyžiadanie


Apartmány Darinka Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10000 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Darinka - Fužine

Byt sa skladá z dvoch izieb, kuchyňou, jedálňou a sociálnym zariadením rozdeliť do *** a poskytuje kompletné pohodlie domova. Našim hosťom ponúkame počas tohtoročného leta: bicykle, hry a zimné sane pre deti. V zime, zabezpečený prístup autom ku vchodu. Všetky aktuálne a budúce hostia sú vítaní v našich teplých domovov.


Apartmány Erika Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10000 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Erika - Fužine

Apartmány sú umiestnené v Fužine 800 metrov od centra a 300 metrov od jazera Bajer. Tie sa nachádzajú v podkroví domu so samostatným vchodom. Apartmány majú jednu spálňu, obývacia izba a jedáleň a plne vybavenú modernú kuchyňu a kúpeľňu a poskytuje kompletné pohodlie domova. Hostia môžu využiť ohnisko a trávne porasty. Na záhrade je vybavený ihrisko pre deti s hojdačkami, šmýkačkou a hojdačkou a bedmintonových kurtov, a v zime je tu zjazdovky s dĺžkou 50 stôp pre sánkovanie. Apartmány sú označené kvalitu Kvarner Family.


Apartmány Karolina Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10000 m
Kapacita 2 osôb

od 30 €


Poslať dotaz

Apartmány Karolina - Fužine

Dovolenka v malej horskej dediny Slavica. 840 m nadmorská výška, 17 km od Automotodrome Grobnik na diaľnici Rijeka-Záhreb (výjazd Vráta, obec Slavica). Beautyfull vidieku, pokojne, v blízkosti troch jazier, dve jaskyne, Národný park Risnjak, cyklotrasy ... Vitajte a užívajte si!


Apartmány Lalita Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10000 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Lalita - Fužine

Apartmány a izby Lalita sa nachádzajú v blízkosti centra obce Fužine a jazerá Bajer. Zariadenie sa skladá z dvoch apartmánov (2 + 2, 4 + 2) a izby (1 + 1). Apartmány sú plne vybavené kuchyne, spálne, obývacia izba, kúpeľňa. Ústredné kúrenie. Apartmány majú všetky potrebné príslušenstvo, rovnako ako posteľná bielizeň, uteráky a ďalšie. TV, TV so satelitným príjmom a Wi-Fi pripojenie k internetu sú k dispozícii. Dom má veľkú záhradu s altánkom a grilom, vhodné pre rodiny a deti. Tiež prednej časti domu je parkovisko. Vnútri domu prevádzkuje malý obchod pre starostlivosť o telo, ktoré ponúkajú masáže, aróma masáže, kúpele ...


Apartmány MARINA Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 500 m
Kapacita 2 osôb

od 30 €


Poslať dotaz

Apartmány MARINA - Fužine

Byt sa nachádza na adrese Franje Rački 38 (Fužine) na hlavnej ceste. Centrum mesta je vzdialené len pár minút chôdze. V centre sa nachádzajú obchody, banka, pošta, benzínová pumpa, detské ihrisko, hotel, reštaurácie a turistické kancelárie. Fužine je obklopený jazerom Bajer, vedľa ktorého sa tiahnu chodníky a cyklotrasy Byt sa nachádza v podkroví zrekonštruovanej obytnej budovy a je určený pre 2 osoby. V obytnej budove sa nachádza niekoľko apartmánov, ktoré sa využívajú aj počas celého roka. Budova je obklopená vlastným parkoviskom a hlavnou cestou. Je vyzdobený v horskom štýle s výhľadom na jazero Bajer. Podkrovie budovy vedie ku schodom a byt má vlastné parkovacie miesto. Ubytovanie zahŕňa nasledovné izby: kuchyňa a obývacia izba, kúpeľňa a spálňa s manželskou posteľou.


Apartmány Mušić Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Mušić - Fužine

Byt sa nachádza v Music Lic v blízkosti centra mesta a zariadenia, ako sú poštové úrady, obchody, kaviarne a etnografických zbierok. Je vybavený *** a ponúka ubytovanie pre 2 osoby. K dispozícii je možnosť prístelky. Kontaktnou osobou je pani Zlata Music.


Rekreačný dom Nada Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10000 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Rekreačný dom Nada - Fužine

Prázdninový dom a wellness Nada sa nachádza 3 km od Fužine, v Fuzinarski Benkovca výške 900 m nad morom s krásnym výhľadom na Národný park Risnjak a je len 20 km od mora. 130 m2 Dom je zariadený v modernom dizajne drevenom štýle. Dom má dve spálne s balkónom, obývacou izbou a kuchyňou a dvoma kúpeľňami. Wellness s fínskou saunou, vírivkou a veľkým sprchovacím kútom vám ponúknu kompletnú relaxáciu. V dome môžete využiť naše domáce organické mydlá a vaňu a chuť likéry, destiláty, sirupy, cookies. Splynúť s voňavou a nedotknutou prírodou, odpojte ho od hektického a mestský život a načerpať nové sily pri nových pracovných víťazstvo


Apartmány Nevenka Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10000 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €


Poslať dotaz

Apartmány Nevenka - Fužine

Byt sa nachádza v idylickej časti Fužine, v rodinnom dome ďaleko od hluku a dopravy. Od centra byt sa nachádza 500-600 m alebo 5 minút chôdze. Byt je veľmi priestranný (95 m2) a moderne zariadené. To bola zaradená do kategórie s *** a má dve dvojlôžkové spálne, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba a dve WC-a / sprcha. V obývacej izbe je možnosť prístelky a vstup na balkón. Byt je vybavený ústredným kúrením, TV, DVD, a pre tých, ktorí chcú oddychovať a robiť svoju prácu, ponúkame možnosť prístupu k Internetu prostredníctvom svojich vlastných počítačoch (MaxADSL bytom). Hostia môžu využiť parkovisko, gril a pomocných zariadení.


Apartmány Proljeće Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10000 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Proljeće - Fužine

V garsónke Proljece a dom Proljece ponúka ubytovanie vo štúdio apartmán pre 2-6 osôb. Celý dom je tiež k dispozícii na prenájom, a ponúka ubytovanie pre 12. Tam je k dispozícii tiež jeden veľký obývacia izba s krbom. Pre našich hostí máme tiež k dispozícii 2 bicykle a sánky. Objekt sa nachádza v blízkosti jazera, hory, jaskyne a turistických trás.


Apartmány Sabina   Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Sabina - Fužine

Sabina Apartmány sa nachádza kúsok od centra obce Fužine (350 m) a jazero Bajer (400 m). Náš rodinný dom je obklopený veľkou dvore s ovocnými stromami a tu nájdete aj terasu s dreveným altánkom, záhradným nábytkom a lavičkami. Naši hostia môžu vychutnať v dvoch priestranných a plne vybavených apartmánoch pre dve až desať ľudí. Oba apartmány splniť Kvarner rodina štandardy. Tu príroda nezištne dáva jeho srdce a ochotne pomáha všetkým, ktorí prišli a hľadajú pre niektoré takmer zabudnuté túžby. apartmány Sabina


Apartmány Šumski kutak Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10000 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Šumski kutak - Fužine

Byty Forest Nook sa nachádza 3,4 km od centra mesta Fu. Každý byt môže ubytovať až štyri osoby. Apartmány sú 45 metrov štvorcových a skladá sa ok kuchynská linka so sporákom a rúrou a veľkou chladničkou, obývacia izba, jedáleň, kúpeľňa so sprchovacím kútom a spálňa s veľkou manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Apartmány sa nachádza v nádhernej scenérii gorskokotarskou a všetci sú vo vzdialenosti 15 km od mora.


Apartmány Vilma Fužine
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10000 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Vilma - Fužine

Apartmány Vilma sa nachádza v rodinnom dome v idylickej časti Fuzine, ďaleko od hluku a dopravy. Byt je priestranný a moderný. Má *** a má dve spálne, kuchyňa, obývacia izba a WC. Má balkón. Byt je vybavený ústredným kúrením a TV môžu hostia využiť aj parkovacie státie a zariadení. Domáce zvieratá sú povolené.