Apartmány a ubytovanie v súkromí Lokve

Lokve je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Je situovaný v centre gorskokotarskou na polceste medzi Delnice a Fužine, vedľa diaľnice Záhreb-Rijeka. Pozdĺž villlage beží riečky Lokvarka, ktorého rekonštrukcia v polovici 20. storočia spôsobili veľké akumulačné Lokvarsko jazero. Miesto je prvýkrát spomenutý v 15. storočí a na začiatku 19. storočia zažil náhly ekonomický rozmach s priechodom...

Zoradiť podľa:

Apartmán Potok

Lokve

Od mora 10 km
Kapacita 3 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Goransko sunce

Lokve

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Potok ( Lokve)

Podkrovný byt v srdci Gorski Kotar, rybníky. OBSAH: 2 + 1 (manželská posteľ lôžko pre jednu osobu), wi-fi, parkovisko, ústredné kúrenie, kuchyňa, kúpeľňa (sprchovací kút) Možnosť používať riad, TV. Medzi atrakcie v okolí Forest Park podkrovie, jaskyne Lokvarka Frog múzeum, Lake Lokve, božie muky, Zdroj Coupe (20 km), Risnjak (asi 15 km), jazero Bajer (asi 15 km), Cave Spring (cca 15 km) zelený zdroj (asi 20 km), rafting na Buy (cca 15 km)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Potok

Od mora 10 km
Kapacita 3 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Goransko sunce ( Lokve)

Vítame vás na tejto magickej časti chorvátskeho, že vy a vaše deti alebo priatelia poskytuje ideálne miesto pre dovolenku s výlety do krásnej prírody, ktorá vás obklopuje, či už v lete alebo v zime. Puddles mestečka Tuzla magistrátu v gorskokotarskou, s početnými pamiatkami a prírodnými len pár kilometrov od vášho bytu. Prečo s nami stráviť dovolenku? Veľký a priestranný drevený dom na kameni suterénu, tzv goranskej slnka, ktorý sa môže pochváliť veľkou farebnou záhradu plnú kvetov, ovocie a zeleninu v prednej časti malého dreveného domu, s kamenným krbom, ktorá je ideálna pre detské nocí a / alebo znárodniť s grilom. Chata z rozprávky sa skladá z dvoch poschodovej postele, lavicami a stoličkami, a pred ním je malý spolovice krytá terasa s lehátkami a hojdacie siete. Nad ním sú tri parkovacie miesta oddelené prudkom stúpaní do vesmíru, ako príjemné je to možné.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Goransko sunce

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Lokve

Lokve  - Erb Lokve je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Je situovaný v centre gorskokotarskou na polceste medzi Delnice a Fužine, vedľa diaľnice Záhreb-Rijeka. Pozdĺž villlage beží riečky Lokvarka, ktorého rekonštrukcia v polovici 20. storočia spôsobili veľké akumulačné Lokvarsko jazero. Miesto je prvýkrát spomenutý v 15. storočí a na začiatku 19. storočia zažil náhly ekonomický rozmach s priechodom cesty Louisiana, ktorá spájala mestá Karlovac do Rijeky a kontinentálneho Chorvátska k Jadranskému moru. Obyvatelia Lokve tradične boli lesníci baníkov, remeslá a poľnohospodárov, a dnes s výnimkou lesníctvo je tiež rozvoj cestovného ruchu. Ubytovanie v Lokve je ponúkané v apartmánoch, izbách a rekreačných objektov v rámci krásne krajinářské súkromných rodinných domov. Najväčším lákadlom mieste je veľké umelé jazero, ktoré Lokvarsko dokonale zapadajú do prírodného prostredia a priťahuje mnoho milovníkov rybárčenia, kúpania a prevádzkovanie športových aktivít, ako je pešia turistiku a cykloturistiku. V blízkosti sa nachádza jedna z najkrajších jaskýň v Chorvátsku, Lokvarka jaskýň. Je dobre udržiava, a otvorený pre návštevníkov. Vedľa obce je krásny lesopark Golubinjak ideálny pre peších a užívať si čerstvý vzduch a prírodné krásy. Medzi kultúrne pamiatky sú zaujímavé Žaba múzeum a miestnej histórie zbierka, ktorá má cennú zbierku etnologické tradičných predmetov tohto miesta. Lokve sú ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie Národný park Risnjak, najvyššiu horu gorskokotarskou, ktorý sa týči nad obcou. Obrátiť priamo na vlastníkov ubytovanie v Lokve a stráviť aktívnu víkend alebo dovolenku v tejto krásnej malej a pokojnej podhorskej obci. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Lokve a okolí. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom v Lokve. Vitajte na Lokve!

Lokve Predpoveď počasia