Apartmány a ubytovanie v súkromí Ravna Gora

Ravna Gora je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa v centrálnej časti gorskokotarskou na priestrannej plošine asi 700 metrov nad morom a je obklopený vysokými horami. Počas stredoveku, táto oblasť bola väčšinou opustené a neobývané kvôli častým tureckých inváziou a lúpeže. Až po absolvovaní tureckého nebezpečenstva v 17. storočí s pomocou hrabať Zrinski začalo intenzívnejšie...

Zoradiť podľa:

Apartmán Svetličić

Ravna Gora

Od mora > 50 km
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Svetličić ( Ravna Gora)

Apartmán *** Majiteľ Zarko svetlice Vrh 44 51314 Ravna Gora. Byt s ústredným kúrením. K dispozícii obývacia izba. Plne vybavená kuchyňa, jedáleň, dve spálne + podkrovná izba s piatimi lôžkami, kúpeľňa a WC. Fajčenia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Svetličić

Od mora > 50 km
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Ravna Gora

Ravna Gora  - Erb Ravna Gora je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa v centrálnej časti gorskokotarskou na priestrannej plošine asi 700 metrov nad morom a je obklopený vysokými horami. Počas stredoveku, táto oblasť bola väčšinou opustené a neobývané kvôli častým tureckých inváziou a lúpeže. Až po absolvovaní tureckého nebezpečenstva v 17. storočí s pomocou hrabať Zrinski začalo intenzívnejšie riešenie. Hospodársky vývoj začína v 18. storočí so stavbou Karolina cesty, ktorá viedla cez mesto a sú spojené mestá Karlovac Kraljevica a Rijeky. Dedinčania sa teraz zaoberá predovšetkým v lesníctve, spracovanie dreva a výrobe nábytku, poľnohospodárstvo, chov dobytka a obchodu. V poslednej dobe je rozvoj cestovného ruchu, a to najmä zimnú turistiku vďaka svojim dobrým dopravným spojením s Záhrebu a Rijeky, prírodné krásy, hustých lesov a hôr s dostatkom snehu. Ubytovanie Ravna Gora možno nájsť v apartmánoch, izbách a rekreačné domy v súkromných rodinných domov. V blízkosti je k dispozícii celý rad aktivít, od pešej turistiky, lyžovania, jazda na bicykli, a môžete si vyskúšať adrenalínové športy v neďalekom adrenalínovom parku Kupjak. Pozývame Vás na návštevu Ravna Gora, srdce gorskokotarskou a stráviť aktívnu dovolenku na čerstvom vzduchu a horskom prostredí. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Ravna Gora a jeho okolia. Apartmány, izby a rekreačné domy v Ravna Gora lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Ravna Gora!

Ravna Gora Predpoveď počasia