Apartmány a ubytovanie v súkromí Ravna Gora

Ravna Gora je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa v centrálnej časti gorskokotarskou na priestrannej plošine asi 700 metrov nad morom a je obklopený vysokými horami. Počas stredoveku, táto oblasť bola väčšinou opustené a neobývané kvôli častým tureckých inváziou a lúpeže. Až po absolvovaní tureckého nebezpečenstva v 17. storočí s pomocou hrabať Zrinski začalo intenzívnejšie...

Zoradiť podľa:

Apartmán Cetinski

Ravna Gora

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Kuća - Vrh

Ravna Gora

Od mora 10 km
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Svetličić

Ravna Gora

Od mora 10 km
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Cetinski ( Ravna Gora)

Táto nehnuteľnosť je úplne oddelený od domu hostiteľa a je možné si prenajať ďalšie izba s kúpeľňou, ktorá zvyšuje schopnosť bytu do 6-8 osôb (celé poschodie). V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú bežecké trate, sánkarskú dráhu v Kupjak sa nachádza vo vzdialenosti cca 5 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán  Cetinski

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Kuća - Vrh ( Ravna Gora)

Dom sa nachádza na kopci nad rovný hore od ktorá ponúka úchvatný výhľad na časť Ravna Gora a okolité kopce. Sme sa nachádzajú vo výške 900 metrov nad morom a my sa nachádza 60 minút jazdy od Záhrebu a 40 minút jazdy od mora. Kapacita domu je 4 lôžka a tri prístelky. Ak chcete stráviť svoju dovolenku v dome, ktorý vyžaruje teplo z dreva, majú krásny výhľad a pešo pozdĺž horský vzduch náš dom je tou pravou voľbou

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kuća - Vrh

Od mora 10 km
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Svetličić ( Ravna Gora)

Apartmán *** Majiteľ Zarko svetlice Vrh 44 51314 Ravna Gora. Byt s ústredným kúrením. K dispozícii obývacia izba. Plne vybavená kuchyňa, jedáleň, dve spálne + podkrovná izba s piatimi lôžkami, kúpeľňa a WC. Fajčenia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Svetličić

Od mora 10 km
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Ravna Gora

Ravna Gora  - Erb Ravna Gora je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Nachádza sa v centrálnej časti gorskokotarskou na priestrannej plošine asi 700 metrov nad morom a je obklopený vysokými horami. Počas stredoveku, táto oblasť bola väčšinou opustené a neobývané kvôli častým tureckých inváziou a lúpeže. Až po absolvovaní tureckého nebezpečenstva v 17. storočí s pomocou hrabať Zrinski začalo intenzívnejšie riešenie. Hospodársky vývoj začína v 18. storočí so stavbou Karolina cesty, ktorá viedla cez mesto a sú spojené mestá Karlovac Kraljevica a Rijeky. Dedinčania sa teraz zaoberá predovšetkým v lesníctve, spracovanie dreva a výrobe nábytku, poľnohospodárstvo, chov dobytka a obchodu. V poslednej dobe je rozvoj cestovného ruchu, a to najmä zimnú turistiku vďaka svojim dobrým dopravným spojením s Záhrebu a Rijeky, prírodné krásy, hustých lesov a hôr s dostatkom snehu. Ubytovanie Ravna Gora možno nájsť v apartmánoch, izbách a rekreačné domy v súkromných rodinných domov. V blízkosti je k dispozícii celý rad aktivít, od pešej turistiky, lyžovania, jazda na bicykli, a môžete si vyskúšať adrenalínové športy v neďalekom adrenalínovom parku Kupjak. Pozývame Vás na návštevu Ravna Gora, srdce gorskokotarskou a stráviť aktívnu dovolenku na čerstvom vzduchu a horskom prostredí. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Ravna Gora a jeho okolia. Apartmány, izby a rekreačné domy v Ravna Gora lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Ravna Gora!

Ravna Gora Predpoveď počasia