Apartmány a ubytovanie v súkromí Brod Moravice

Brod Moravice je malá obec a centrum obce v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachádza sa v západnej časti Gorského Kotaru, v nadmorskej výške 560 m. Nachádza sa na starej ceste zo Záhrebu do Rijeky. Je to najstaršia obec v Gorskom Kotári, kde žije len 1000 obyvateľov, čo z neho robí najmenej obyvateľov celého Gorského kotaru. V obci je 38 menších osád. Táto oblasť je mimoriadne malebná, obklopená hustými lesmi s nádhernými...

Zoradiť podľa:

Izby Krešo

Brod Moravice

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Izby Krešo ( Brod Moravice)

Strávte svoju dovolenku v Gorskom Kotar v Brod Moravice. Zelené srdce Chorvátska, nedotknutá príroda, čistý vzduch, ďaleko od hluku. V blízkosti rieky Kupa a Dobra, Zelení Vir, Kamačnik, krásne vyhliadkové chodníky, cyklistické a turistické chodníky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Krešo

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Brod Moravice

Brod Moravice  - Erb Brod Moravice je malá obec a centrum obce v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachádza sa v západnej časti Gorského Kotaru, v nadmorskej výške 560 m. Nachádza sa na starej ceste zo Záhrebu do Rijeky. Je to najstaršia obec v Gorskom Kotári, kde žije len 1000 obyvateľov, čo z neho robí najmenej obyvateľov celého Gorského kotaru. V obci je 38 menších osád. Táto oblasť je mimoriadne malebná, obklopená hustými lesmi s nádhernými výhľadmi a horskými chodníkmi pozdĺž kaňonu rieky Kupa, ktorá je prirodzenou hranicou do Slovinska. Celá oblasť Gorského kotaru ponúka rôzne možnosti a formy cestovného ruchu z poľovníctva a rybolovu, turistiky, jazdy na kajaku a zimného lyžovania a bežecké lyžovanie. Je to ideálne miesto pre všetkých milovníkov prírody, pokoja, tichého a čistého horského vzduchu. Neďaleko sú tiež Národný park Risnjak a prameň rieky Kupa, ako aj špeciálna geomorfologická rezervácia Zeleni Vir a Vražji. Ubytovanie sa poskytuje výhradne v súkromnom rodinnom ubytovaní v apartmánoch, izbách a prázdninových domoch. Pozývame Vás na návštevu tejto krásnej časti Gorského Kotaru a vychutnajte si krásnu krajinu, zachovalú prírodu a príjemné horské podnebie. Kontaktujte priamo majiteľov súkromného ubytovania a ušetrite až 40% z poplatkov za vysokú agentúru. Vitajte v Brod Moravice.

Brod Moravice Predpoveď počasia