Apartmány a ubytovanie v súkromí Brod Moravice

Brod Moravice je malá obec a centrum obce v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachádza sa v západnej časti Gorského Kotaru, v nadmorskej výške 560 m. Nachádza sa na starej ceste zo Záhrebu do Rijeky. Je to najstaršia obec v Gorskom Kotári, kde žije len 1000 obyvateľov, čo z neho robí najmenej obyvateľov celého Gorského kotaru. V obci je 38 menších osád. Táto oblasť je mimoriadne malebná, obklopená hustými lesmi s nádhernými...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Zora

Brod Moravice

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

od 160 €

Rekreačný dom Zora ( Brod Moravice)

Rekreačný dom Zora sa nachádza v Gorskom Kotare, 9 km od Brodu Moravica, na vrchole kopca obklopeného lesom v malej dedinke Naglići, kde sú len 4 domy, z ktorých 2 sú prenajaté turistom. Veľmi pokojné miesto v lese, kde si môžete vychutnať pokoj a ticho. Zariadenie má 4 hlavné lôžka + 1 prístelka a 1 detská postieľka. Ubytovanie je zatiaľ realizované na prízemí domu a pozostáva z; - 1 kúpeľňa - 1 spálňa s manželskou posteľou a detskou postieľkou - 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami - jedáleň - kuchyňa Dvor pozostáva z veľkého dvora (viac ako 3000 m2) s uzavretým altánkom, v ktorom je gril. Súčasťou domu je aj uzavretý altánok s vonkajším hydromasážnym bazénom. Niektoré zariadenia v Gorskom Kotare - väčšina zo všetkého je k dispozícii v okruhu 40 km. -Vyhliadka Kavranova stijena (blízko Zoriho domu). - Rieka Kupa - Jazero Bajer - Jazero Lokvarsko Jezero - Hora Risnjak - Rozhľadňa Orlove stijene -Zeleni vir - Návštevnícke centrum "Velike Zvijeri" Stará Sušica - ZOO Delnice (srnky, jelene, muflóny) - Jaskyňa Lokvarka - Jaskyňa Vrelo -Kovbojská dedina Roswell Fužine - Lesopark Golubinjak -Kaňon Kamačnik Domáce zvieratá sú vítané.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Zora

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 160 €

Turistický sprievodca - Brod Moravice

Brod Moravice  - Erb Brod Moravice je malá obec a centrum obce v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachádza sa v západnej časti Gorského Kotaru, v nadmorskej výške 560 m. Nachádza sa na starej ceste zo Záhrebu do Rijeky. Je to najstaršia obec v Gorskom Kotári, kde žije len 1000 obyvateľov, čo z neho robí najmenej obyvateľov celého Gorského kotaru. V obci je 38 menších osád. Táto oblasť je mimoriadne malebná, obklopená hustými lesmi s nádhernými výhľadmi a horskými chodníkmi pozdĺž kaňonu rieky Kupa, ktorá je prirodzenou hranicou do Slovinska. Celá oblasť Gorského kotaru ponúka rôzne možnosti a formy cestovného ruchu z poľovníctva a rybolovu, turistiky, jazdy na kajaku a zimného lyžovania a bežecké lyžovanie. Je to ideálne miesto pre všetkých milovníkov prírody, pokoja, tichého a čistého horského vzduchu. Neďaleko sú tiež Národný park Risnjak a prameň rieky Kupa, ako aj špeciálna geomorfologická rezervácia Zeleni Vir a Vražji. Ubytovanie sa poskytuje výhradne v súkromnom rodinnom ubytovaní v apartmánoch, izbách a prázdninových domoch. Pozývame Vás na návštevu tejto krásnej časti Gorského Kotaru a vychutnajte si krásnu krajinu, zachovalú prírodu a príjemné horské podnebie. Kontaktujte priamo majiteľov súkromného ubytovania a ušetrite až 40% z poplatkov za vysokú agentúru. Vitajte v Brod Moravice.

Brod Moravice Predpoveď počasia