Apartmány a ubytovanie v súkromí Vrbovsko

Vrbovsko je mesto v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom konci gorskokotarskou pozdĺž diaľnice Záhreb-Rijeka, obklopený bujnou listnaté a ihličnaté lesy. To bolo najprv zmienil na konci 15. storočia ako majetok rodu Frankopan a je jedným z najstarších obývaných miest v gorskokotarskou. Priechodu Karolina ceste, potom Louisiana ceste na začiatku 19. storočia, rovnako ako ostatné podhorských osadách...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Dolina

Vrbovsko

Od mora 45 km
Kapacita 8 osôb

od 160 €

Rekreačný dom Blaževci

Vrbovsko

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 95 €

Apartmán Anika

Vrbovsko

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 100 €

Rekreačný dom Dolina ( Vrbovsko)

Novopostavený nádherný dom o rozlohe 180 m2 na troch podlažiach, až pre 10 osôb. Postavený na mieste starého tieňa, na pozemku 1200 m2. V suteréne sa nachádza suterén (spoločenská miestnosť zariadená v nádhernom štýle, s krbom na dreve). Okrem toho je tu vnútorný bazén (300 x 260), fínska sauna na relaxáciu a sprcha. V prvom poschodí dominuje veľká obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, obývacia izba s terasou s výhľadom na údolie Dobre a okolité zelené kopce. K dispozícii je jedna izba s manželskou posteľou a kúpeľňou so sprchovacím kútom. V podkroví sú tri spálne, jedna izba je vybavená dvomi samostatnými lôžkami, jedna izba s manželskou posteľou (160x200), jedna s rozkladacou pohovkou (160x200). Okrem toho sú priestranné kúpeľne vybavené sprchovacím kútom a práčkou. Parkovacie miesto, zelená a priestranná záhrada s vonkajším grilom a altánkom pre príjemné posedenie vo vzduchu. V Moraviciach, na štátnej ceste D3 (70 km od Rijeky a 90 km od Záhrebu), sa obec Vučinići mení na údolie rieky Dobre, prechádza cez železničnú stanicu a prichádza do malej dedinky Žakule.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Dolina

Od mora 45 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 160 €

Rekreačný dom Blaževci ( Vrbovsko)

Rekreačný dom sa nachádza hneď vedľa rieky Kupy, iba pár desiatok metrov od pobrežia a ponúka komfortné ubytovanie pre 6 osôb (4 základného a 2 prístelky). V prízemí sa skladá zo vstupná hala, kúpeľňa, obývačka s terasou a plne vybavenou kuchyňou. Vnútorné schodisko vedie do podkrovia, kde sú dve dvojlôžkové spálne: Každá izba má balkón. Dom bol zrekonštruovaný a vybavený novým nábytkom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Blaževci

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 95 €

Apartmán Anika ( Vrbovsko)

Byt Anika sa nachádza v podhorskej obci Moravice, ktorá sa nachádza 70 km od rieky a 70 km od Záhrebu, v blízkosti mesta Vrbovsko. Nachádza sa v samom srdci Gorski Kotar a ponúka komfortné ubytovanie rodinného typu s mnohými zariadeniami. Čerstvý horský vzduch, zeleným prírode a šumenie rieky Dobra tečie priamo do bytu ponúka pokoj a pohodu potrebné pre kvalitnú dovolenku. Ranná káva s čiernymi čapy a kačíc, ktoré plávajú v rieke uvoľní a poteší priateľov prírody. Byt má 4 krásne zariadené spálne s manželskou posteľou, a ak je to potrebné Detské lôžko / prístelka, obývacia izba, jedáleň, kúpeľňa so sprchovacím kútom a ďalšie samostatné WC. V kuchyni je funkčne vybavená všetkými modernými spotrebičmi (umývačka, mikrovlnná rúra, kávovar, plynový sporák, chladnička s mrazničkou). Krásne zdobené uzatvorenom prostredí s prefabrikovanou bazén, ohnisko a dreva, plynu a tradičných panvou, promenády pozdĺž rieky. Športové zariadenia sú k dispozícii pre hostí (bicykle, badminton) k dispozícii. V zime Byt je vykurovaný tradične drevo. Práčka hosťom k dispozícii. Domáce zvieratá povolené iba malé plemená.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Anika

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 100 €

Turistický sprievodca - Vrbovsko

Vrbovsko  - Erb Vrbovsko je mesto v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom konci gorskokotarskou pozdĺž diaľnice Záhreb-Rijeka, obklopený bujnou listnaté a ihličnaté lesy. To bolo najprv zmienil na konci 15. storočia ako majetok rodu Frankopan a je jedným z najstarších obývaných miest v gorskokotarskou. Priechodu Karolina ceste, potom Louisiana ceste na začiatku 19. storočia, rovnako ako ostatné podhorských osadách zrazu bol rozvoj služieb na zabezpečenie ubytovania pre karavany a cestovatelia. Na začiatku 20. storočia tu bol postavený prvý hotel, ktorý bol v tom čase najväčší zo Záhrebu do Rijeky. V súčasnej dobe, okrem lesníctva a drevospracujúceho priemyslu, ktorý je základom ekonomiky, cestovného ruchu má stále veľký význam. Ubytovanie v Vrbovsko je ponúkaný v komfortné apartmány, izby a dovolenkové domy ako súčasť súkromné ​​rodinné ubytovanie. Prírodné lokality patrí chránenej krajinnej Kamačnik, nádherný kaňon, ktorý vyrezal riečky Kamačnik cez ktorý bol postavený drevený chodník. Prostredníctvom Vrbovsko tečie čistý horský rieky Dobra, kde je možné sa kúpať v lete, ale tiež je možné, kanoistika a rafting. Neďaleko sa nachádza mnoho cyklistických a turistických chodníkov vedúcich na vrcholky okolitých hôr. Z historických pamiatok stojí za zmienku stojí novogotický kostol sv Ivana Nepomuckého a nádherné pravoslávny kláštor sv Jána Krstiteľa Gomirje. V neďalekej Severin je barokový zámok Zrinski Frankopan, ktorý sa nachádza v hornej časti strmých útesoch nad riekou Kupa. Pozývame Vás na návštevu Vrbovsko, kontaktujte priamo majiteľa apartmány, izby a domy pre dovolenku a stráviť aktívnu dovolenku v srdci prírody. Súkromné ​​ubytovanie v Vrbovsko a jeho okolia. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Vrbovsko!

Vrbovsko Predpoveď počasia