Apartmány a ubytovanie v súkromí Crni Lug

Crni Lug je malá obec v gorskokotarskou v Chorvátsku. To sa nachádza na úpätí hory Risnjak. Je obklopený svieže zelené lúky a tmavo ihličnatého lesa, po ktorom sa miesto dostal svoje meno. Nachádza sa v nadmorskej výške asi 700 metrov a žije tu len 300 obyvateľov. Táto malebná horská dedina je preslávené vďaka Národného parku Risnjak. Tu je hlavný vstup do Národného parku. Ubytovanie v Crni Lug a jeho okolí možno nájsť...

Zoradiť podľa:

Recenzie: 1 - 4.0/5

Izby Raukar

Crni Lug

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Recenzie: 1 - 4.0/5
Izby Raukar ( Crni Lug)

Stráviť svoju dovolenku v chorvátskom zelenej oáze. Objaviť úplne nový svet plný divokej a nedotknuté prírodné krásy a jednoduché a priateľských ľudí. Jeho expedície v gorskokotarskou objaviť Black očkom, krásne malé dediny ležiace na náhornej plošine obklopené kopcami nad najpozoruhodnejšie ktorý Risnjak. Raukar izby ponúknuť oázu pokoja, ktorý ponúka nezabudnuteľnú dovolenku po celý rok. Sú umiestnené na ceste do sídla národného parku, 300 metrov od centra mesta. Pre všetkých z vás, tam je veľká záhrada pre tých, ktorí hľadajú kľud, vtáky švitoření a fúka vietor, a tým pravým východiskovým bodom pre dobrodruhov. Príďte a užite si dovolenku zaistíme pohodlnú polohu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Raukar

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Crni Lug

Crni Lug  - Erb Crni Lug je malá obec v gorskokotarskou v Chorvátsku. To sa nachádza na úpätí hory Risnjak. Je obklopený svieže zelené lúky a tmavo ihličnatého lesa, po ktorom sa miesto dostal svoje meno. Nachádza sa v nadmorskej výške asi 700 metrov a žije tu len 300 obyvateľov. Táto malebná horská dedina je preslávené vďaka Národného parku Risnjak. Tu je hlavný vstup do Národného parku. Ubytovanie v Crni Lug a jeho okolí možno nájsť výhradne v súkromnom rodinnom ubytovanie a priateľské hostiteľa poskytne všetky potrebné informácie, aby Váš pobyt bol čo najpríjemnejší. Hory Snježnik a Risnjak bol vyhlásený národným parkom späť v roku 1953 vzhľadom na veľmi rozmanité flóry a fauny, a veľmi dobre zachovalé mnoho lesných spoločenstiev. V parku je obývaný všetkých troch veľkých šeliem v Európe - vlci, medvede a rys. Okrem veľmi dobre udržiavané náučné chodníky Lesko, odporúčame navštíviť prírodná pamiatka, rieka Kupa. Pre všetkých vyznávačov turistiky, odporúčame výstup na najvyšší vrchol parku a gorskokotarskou 1528 metrov vysoká Risnjak, ktorý ponúka nádherný výhľad na celé gorskokotarskou, Kvarnerského zálivu, Istria a Julských Álp. Pozývame Vás na návštevu Crni Lug a Risnjak, a stráviť víkend alebo dlhšiu dovolenku v horách, ktoré potešia vás s bohatstvom a rozmanitosťou rastlín a živočíchov. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Crni Lug a jeho okolia. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom v Crni Lug. Vitajte na Crni Lug a Národného parku Risnjak!

Crni Lug Predpoveď počasia