Apartmány a ubytovanie v súkromí Mrkopalj

Mrkopalj je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza na západných svahoch Velika Kapela v gorskokotarskou vo výške 800 metrov nad morom. Obec Mrkopalj patrí osady: Begovo Razdolje, Brestova Draga, Sunger, Tuk Mrkopaljski a Tuk vojna. Osada bola prvýkrát uvedená v 15. storočí a od tej doby sú archeologické pozostatky stredovekých kostolov. V 18. storočí bol vstavaných Carolina cesty,...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Gorska Idila

Mrkopalj

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 90 €

Apartmán T&M Mrkopalj

Mrkopalj

Od mora 20 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Gorska Idila ( Mrkopalj)

Ak chcete uniknúť z ruchu každodenného života a oddýchnuť si na čerstvom vzduchu a v panenskej prírodnej vysočine, je dom Gorska idila pre vás tou pravou voľbou. Dom sa nachádza v Brestovej Vážení vo výške 980 m nad morom a nad Sunger Mrkopalj. Prázdninový dom Gorska idila v Brestovej Drage Každý si môže nájsť niečo pre seba. Ak chcete pokoj a únik z každodenného zhonu mestského života, socializáciu s priateľmi, vôňu grilovania a popíjanie vareného vína na snehu alebo aktívnu dovolenku pri aktivitách, ktoré tu máte k dispozícii, je Gorski Kotar tou pravou voľbou pre vás. Musíte priniesť dobrú vôľu, aby ste sa odmenili skutočnými a skutočnými skúsenosťami. Prázdninový dom Gorska idila zariadený v horskom štýle pre zaistenie zvláštnej atmosféry. Kapacita domu pre štyri osoby, a sme schopní ubytovať ďalšie dve osoby. Dom pozostáva z obývacej izby, dvoch spální, kuchyne, jedálne, kúpeľne a terasy s krásnym výhľadom na koniec Mrkopaljski. Kuchyňa je rustikálne zariadená a kompletne vybavená. V nej sa nachádza jedáleň s veľkým stolom. Praskajúci oheň v kachliach vytvára zvláštnu atmosféru a teplo sa šíri po celom dome. V obývacej izbe sa nachádza pohovka, ktorú je možné v prípade potreby zmeniť na manželskú posteľ. Jedna izba obsahuje 2 jednolôžka a jedna izba obsahuje manželskú posteľ. Terasa a záhrada s grilom poskytujú dostatok priestoru na relax a zábavu v každom ročnom období.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Gorska Idila

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 90 €

Apartmán T&M Mrkopalj ( Mrkopalj)

Byt v Mrkopalj, Gorski Kotar. Byt sa nachádza v podkroví rodinného domu s výhľadom na lyžiarske stredisko Celimbasa. Byt je plne vybavený, strážené parkovisko, gril, Wi-Fi, možnosť použitia dvoch bicyklov. V blízkosti sú vyznačené cyklotrasy, pešiu turistiku a zimné sánkovanie a lyžovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán T&M Mrkopalj

Od mora 20 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Mrkopalj

Mrkopalj  - Erb Mrkopalj je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza na západných svahoch Velika Kapela v gorskokotarskou vo výške 800 metrov nad morom. Obec Mrkopalj patrí osady: Begovo Razdolje, Brestova Draga, Sunger, Tuk Mrkopaljski a Tuk vojna. Osada bola prvýkrát uvedená v 15. storočí a od tej doby sú archeologické pozostatky stredovekých kostolov. V 18. storočí bol vstavaných Carolina cesty, ktorá spájala Karlovaci Kraljevica a Rijeky. V tej dobe Mrkopalj, Charta cisára Františka Jozefa II, sa stal vynikajúci kráľovský hrad a trhu. Potom, čo že to bolo rýchlo vyvíja. Na začiatku 20. storočia tu bol organizovaný lyžiarske kurzy, a tu bol prvý chorvátsky šampionát v behu na lyžiach a skoky na lyžiach, a je právom nazývané kolískou lyžovania v Chorvátsku. Dnes Mrkopalj rajom pre rekreačných športovcov a milovníkov prírody. Vedľa v horskej turistiky, miestni obyvatelia sú zapojené do lesníctvo a poľnohospodárstvo. Môžete si nájsť ubytovanie v komfortných súkromných apartmánoch, izbách alebo rekreačných objektov. Mrkopalj a Begovo Razdolje majú dobre vybavené lyžiarske stredisko s niekoľkými zjazdoviek, sánkarských dráh pre deti a lyžiarske školy. V letnom období si môžete výlet do neďalekého Bjelolasica alebo na striktné prírodnej rezervácie Bijele a Samarske útesov. Pozývame Vás na návštevu Mrkopalj a jeho okolia a v lete si môžete vychutnať čerstvý vzduch a prírodu, v zime na snehu a zimných aktivít. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Mrkopalj a jeho okolia. Apartmány, izby a rekreačné domy v Mrkopalj lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Mrkopalj!

Mrkopalj Predpoveď počasia