Apartmány a ubytovanie v súkromí Mrkopalj

Mrkopalj je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza na západných svahoch Velika Kapela v gorskokotarskou vo výške 800 metrov nad morom. Obec Mrkopalj patrí osady: Begovo Razdolje, Brestova Draga, Sunger, Tuk Mrkopaljski a Tuk vojna. Osada bola prvýkrát uvedená v 15. storočí a od tej doby sú archeologické pozostatky stredovekých kostolov. V 18. storočí bol vstavaných Carolina cesty,...

Zoradiť podľa:

Apartmán Fortica

Mrkopalj

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Gorska Idila

Mrkopalj

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Apartmán Mrkopalj

Mrkopalj

Od mora 10 km
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Betula

Mrkopalj

Od mora 40 km
Kapacita 2 osôb

od 50 €

Apartmán Fortica ( Mrkopalj)

Byt sa nachádza v Mrkopalj malého horského mestečka sa nachádza v zelených kopcoch medzi Celimbasa, Lisin a Vranjak. Registrovaná ako garsónka ***. To má jednu miestnosť so štyrmi lôžkami. Plne vybavená kuchyňa, WC a kúpeľňu. Má ústredné kúrenie. K dispozícii je zimná výbava pre deti - sane a lyže. Hostia môžu využiť parkovisko a barbecue a drevený stôl s lavicami, kde môžu odpočívať v tieni počas horúcich letných dní. Byt je od centra 500 metrov

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Fortica

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Gorska Idila ( Mrkopalj)

Pokiaľ chcete uniknúť od zhonu každodenného života a relaxovať na čerstvom vzduchu a nedotknutou prírodou horského regiónu, house syru Idila je tou pravou voľbou pre vás. Dom sa nachádza v Brestova Vážení na 980 m nad morom a nad Sunger Mrkopalj. Rekreačný dom Gorska Idila v Brestova Draga si každý môže nájsť niečo pre seba. Pokiaľ chcete pokoj a útek od každodenného zhonu mestského života, sa stýkať s priateľmi vôňa grilovanie a pitie vareného vína v snehu, alebo aktívnu dovolenku v aktivitách, ktoré ste tu k dispozícii, gorskokotarskou je tou pravou voľbou pre vás. Musíte priniesť dobrú vôľu odmeniť naozajstnú a nefalšovanú zážitok. Rekreačný dom Gorska Idila zariadené v horského štýle, s cieľom zabezpečiť zvláštnu atmosféru. Kapacita domu pre štyri osoby, a sme schopní pojať ďalších dvoch ľudí. Dom sa skladá z obývacej izby, dvoch spální, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa a terasa s krásnym výhľadom na konci Mrkopaljski. V kuchyni je štýlové zariadenie a plne vybavené, a v rámci nej je jedáleň s veľkým stolom. Praskajúci oheň v kachliach vytvára zvláštnu atmosféru, a tepelnú šírenie po celom dome. V obývacej izbe je pohovka, ktorá môže v prípade potreby prevádza do manželskou posteľou. Jedna izba s 2 samostatnými lôžkami a jedna izba obsahuje jednu manželskú posteľ. Terasa a záhrada s grilom poskytujú dostatok priestoru pre relaxáciu a zábavu v každom ročnom období.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Gorska Idila

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Apartmán Mrkopalj ( Mrkopalj)

Byt v Mrkopalj, Gorski Kotar. Byt sa nachádza v podkroví rodinného domu s výhľadom na lyžiarske stredisko Celimbasa. Byt je plne vybavený, strážené parkovisko, gril, Wi-Fi, možnosť použitia dvoch bicyklov. V blízkosti sú vyznačené cyklotrasy, pešiu turistiku a zimné sánkovanie a lyžovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mrkopalj

Od mora 10 km
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Betula ( Mrkopalj)

Štúdio apartmán **** 3 osoby, 50 m2, sa nachádza 900 metrov nad morom s krásnym výhľadom na lyžiarske stredisko Čelimbaša a miesto Mrkopalj. Bezpečné parkovanie. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. TV. K dispozícii je gril. Štúdio má mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, sprchové hlavice, uteráky, posteľnú bielizeň.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Betula

Od mora 40 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Mrkopalj

Mrkopalj  - Erb Mrkopalj je malá horská obec a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza na západných svahoch Velika Kapela v gorskokotarskou vo výške 800 metrov nad morom. Obec Mrkopalj patrí osady: Begovo Razdolje, Brestova Draga, Sunger, Tuk Mrkopaljski a Tuk vojna. Osada bola prvýkrát uvedená v 15. storočí a od tej doby sú archeologické pozostatky stredovekých kostolov. V 18. storočí bol vstavaných Carolina cesty, ktorá spájala Karlovaci Kraljevica a Rijeky. V tej dobe Mrkopalj, Charta cisára Františka Jozefa II, sa stal vynikajúci kráľovský hrad a trhu. Potom, čo že to bolo rýchlo vyvíja. Na začiatku 20. storočia tu bol organizovaný lyžiarske kurzy, a tu bol prvý chorvátsky šampionát v behu na lyžiach a skoky na lyžiach, a je právom nazývané kolískou lyžovania v Chorvátsku. Dnes Mrkopalj rajom pre rekreačných športovcov a milovníkov prírody. Vedľa v horskej turistiky, miestni obyvatelia sú zapojené do lesníctvo a poľnohospodárstvo. Môžete si nájsť ubytovanie v komfortných súkromných apartmánoch, izbách alebo rekreačných objektov. Mrkopalj a Begovo Razdolje majú dobre vybavené lyžiarske stredisko s niekoľkými zjazdoviek, sánkarských dráh pre deti a lyžiarske školy. V letnom období si môžete výlet do neďalekého Bjelolasica alebo na striktné prírodnej rezervácie Bijele a Samarske útesov. Pozývame Vás na návštevu Mrkopalj a jeho okolia a v lete si môžete vychutnať čerstvý vzduch a prírodu, v zime na snehu a zimných aktivít. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Mrkopalj a jeho okolia. Apartmány, izby a rekreačné domy v Mrkopalj lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Mrkopalj!

Mrkopalj Predpoveď počasia