Apartmány a ubytovanie v súkromí Skrad

Skrad je malé mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza v kopcovitej oblasti v centrálnej časti gorskokotarskou na 700 m nad morom. Z Delnice je asi 15 kilometrov a má populáciu 1000 obyvateľov. Skrad je relatívne nová dedina a bol prvýkrát spomenutý v neskorej 17. storočia, kedy bolo založené ôsmich rodinami nevoľníkov, ktorí dostali pôdu v priestore bývalých majiteľov, hrabať Zrinského....

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Blanka

Skrad

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Sleme

Skrad

Od mora 45 km
Kapacita 7 osôb

od 120 €

Rekreačný dom Blanka ( Skrad)

Unavený z dopravnej zápchy, práce, stres ?! To je tým pravým miestom pre Vašu dovolenku! V príjemnom prostredí nášho dreveného domu pre 6 osôb sa skladá z plne vybavenú kuchyňu, obývacia izba, kúpeľňa a terasa na prízemí a poschodí veľká izba otvorený plán s 2 dvojlôžkami a 2 posteľami pre 1 osobu s vaňou a balkónom. Tu nájdete pokoj, relaxovať a užívať obklopený krásnou prírodou. Každé ročné obdobie prináša svoje vlastné kúzlo. V zime svetlo ohňa a pohárik vína, môžete sledovať snehové vločky a jeleňa, ktorý pri hľadaní potravy prichádzajúce z domu. Letný žiar mesta nahradí príjemné večery vysočiny a teraz odtieň terase alebo chladných horských lesoch. Buk horné a Skrad sa nachádza v samom srdci Gorski Kotar, obklopený nekonečnými lesy, lúky a hory. Môžete len tak relaxovať v našom dome a vychutnať prechádzku alebo prechádzku na bicykli. Pokiaľ máte dobrodružného ducha, môžete sa zapojiť do objavovania blízkeho lesa a okolitý región. Príroda je všade a vo všetkých ročných obdobiach krásne a zvláštne. V blízkosti sa nachádza národný park Risnjak, pikniky a zelené zdroje. Ak navštívite v lete, môžete si zaplávať v rieke Kupa a Dobra, alebo rozšíriť do mora a kúpať sa v krásnom letovisku Opatija. Za hodinu môžete byť v hlavnom meste Záhrebe alebo navštíviť ohromujúci okolia. Okrem toho sa teší na stredisko sú otvorené možnosti pri prehliadke mnohých chorvátskych pamiatok a národných parkov. Možné aktivity sú chôdza, cyklistika, rybárčenie, kúpanie, rybárčenie a rafting na rieke Kupa, sánkovanie v Kupjak a lyžovanie a korčuľovanie s akciami. Samozrejme budete musieť vyskúšať miestne špeciality - zverina, huby, koláče s ovocím, domáce brandy ... Tu si každý môže nájsť niečo pre seba. Tešíme sa na váš príchod!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Blanka

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Sleme ( Skrad)

Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku od každodenných povinností alebo priveďte priateľov a užite si krásny priestor. Dom sa nachádza na malom mieste, kde vládne pokoj a ticho. Sme 45 minút jazdy autom od mora. Cez deň plávate v mori a v noci spíte v horách na čerstvom vzduchu. Objekt pozostáva zo štyroch spální, kúpeľne, WC, kuchyne, jedálne, obývačky, chodby, balkóna a terasy. Vedľa domu je menší altánok, v ktorom je ohnisko, gril, rúra, ražň, kotlík. Veľká upravená záhrada 3800 m2.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Sleme

Od mora 45 km
Kapacita 7 osôb

Cena od 120 €

Turistický sprievodca - Skrad

Skrad  - Erb Skrad je malé mesto a magistrát v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza v kopcovitej oblasti v centrálnej časti gorskokotarskou na 700 m nad morom. Z Delnice je asi 15 kilometrov a má populáciu 1000 obyvateľov. Skrad je relatívne nová dedina a bol prvýkrát spomenutý v neskorej 17. storočia, kedy bolo založené ôsmich rodinami nevoľníkov, ktorí dostali pôdu v priestore bývalých majiteľov, hrabať Zrinského. Prudký rozvoj začína na začiatku 19. storočia až po dokončení cesty Louisiana, ktorá spojila mesta Karlovac a Rijeka. O niečo neskôr bola postavená železničná trať, ktorá tiež zvýšila hospodársky rast a rozvoj tohto regiónu. Obyvatelia sú prevažne zaoberajú v poľnohospodárstve, chov zvierat, lesníctvo a cestovný ruch, ktorý má dlhú tradíciu. V poďakovanie na začiatku 20. storočia na dobrú dopravnú connectionn, prírodné krásy tohto miesta a priaznivé podmienky na horských respiračných chorôb Skrad sa stal známym zdravotné stredisko a turistické destinácie pre zdravotnú turistiku, a bol postavený mnohými hotely a penzióny. Ubytovanie je ponúkané v súkromných apartmánoch, izby, rekreačné domy alebo v útulnej atmosfére horských chát Zeleni Vir a Skrad. Najväčším lákadlom areáli s hrubými opadavý a ihličnaté lesy geomorfologický rezervného vrazí PROLAZ a Zeleni vir. Zeleni vir je mocným zdrojom smaragdovo zelené rieky, ktorá zostupuje cez 70 metrov vysoké skaly, a vrazí PROLAZ je atraktívny kaňon v niektorých miestach len 2 metre široká, ktorým prechádza dobrú cestu. V blízkosti Skrad sa ponúka celý rad aktivít, ako je pešia turistika po dobre značených turistických trás a chodníkov pre peších turistov a jazdu na bicykli po zhruba 40 kilometrov značených cyklotrás. V blízkosti sa nachádza Národný park Risnjak a rieka Kupa, kde si môžete vyskúšať rafting a jazdu na kajaku zostup cez veľkolepý kaňon a nedotknutou prírodou. Pozývame vás na návštevu Skrad a gorskokotarskou, a krátko uniknúť z každodenného života a naplniť pľúca čistým horským vzduchom. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Skrad a jeho okolia. Apartmány, izby a rekreačné domy v Skrad lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Skrad!

Skrad Predpoveď počasia