Apartmány a ubytovanie v súkromí Krk - Krk

Krk je známym turistickým a historickým centrom ostrova Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza na juhozápadnej strane ostrova Krk, v širokom zálive. Ide o najväčší miesto na ostrove s takmer 6000 obyvateľmi. Je to starobylé mesto, ktoré patria k najstarším na pobreží Jadranského mora a je nepretržite osídlená od čias Rimanov. Rímske ruiny možno vidieť dnes v niektorých častiach mesta, ako sú časti...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Krk - Krk

Zoradiť podľa:

Apartmány Lisac

Krk - Krk

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmány Magdalena

Krk - Krk

Od mora 750 m
Kapacita 18 osôb

od 36 €

Apartmány Dunoti

Krk - Krk

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 38 €

Apartmány Tomislav Zuzic

Krk - Krk

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 53 €

Apartmány Stolfa - Krk

Krk - Krk

Od mora 150 m
Kapacita 2 osôb

od 85 €

Apartmán Ribica

Krk - Krk

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Milena

Krk - Krk

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Brajutovci 26

Krk - Krk

Od mora 1 km
Kapacita 10 osôb

od 50 €

Apartmány Krk Centar

Krk - Krk

Od mora 80 m
Kapacita 10 osôb

od 52 €

Apartmán Pacifico

Krk - Krk

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

od 95 €

Apartmány Hana

Krk - Krk

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

od 65 €

Apartmán Orešković

Krk - Krk

Od mora 500 m
Kapacita 2 osôb

od 50 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Šamanić

Krk - Krk

Od mora 200 m
Kapacita 26 osôb

od 33 €

Apartmány Hajl

Krk - Krk

Od mora 350 m
Kapacita 16 osôb

od 35 €

Apartmány Nataša

Krk - Krk

Od mora 400 m
Kapacita 7 osôb

od 50 €

Apartmány Mira

Krk - Krk

Od mora 900 m
Kapacita 18 osôb

od 71 €

Apartmány Matea

Krk - Krk

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 30 €

Apartmány Villa Coral

Krk - Krk

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Silvija

Krk - Krk

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Amela

Krk - Krk

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Apartmány Ante

Krk - Krk

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmány Morozin

Krk - Krk

Od mora 550 m
Kapacita 9 osôb

od 67 €

Apartmány Jasmin Krk

Krk - Krk

Od mora 450 m
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Apartmány Adora

Krk - Krk

Od mora 70 m
Kapacita 10 osôb

od 100 €

Apartmány Lisac ( Krk - Krk)

Štruktúry Lisac rodina má tri byty. Apartmán pre 4-6 osôb a 2x apartmán / štúdio pre 2-3 osoby. Apartmány sú plne vybavené, s veľkou terasou, parkovanie v uzavretom dvore.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lisac

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Magdalena ( Krk - Krk)

Hľadáte pohodlný apartmán alebo peknú súkromnú izbu s raňajkami v Krku? Potom ste vítaní! V našom dome môžete očakávať útulnú, uvoľnenú rodinnú atmosféru a nemecky hovoriacich domácich. Náš dom sa nachádza v bočnej ulici, v pokojnej oblasti. Ponúkame dvojlôžkovú izbu s raňajkami, veľký apartmán s 2 spálňami a 2 jednoizbové apartmány (štúdiový apartmán). Prenajmite si na 10 rokov a dohovorte sa veľmi dobre nemecky. Krk je krásny, zelený ostrov. Mesto Krk je kultúrnym a historickým centrom nášho ostrova.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Magdalena

Od mora 750 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 36 €

Apartmány Dunoti ( Krk - Krk)

POZNÁMKA: Pred a po sezóne (jún, júl, september, október), hostia môžu zostať len od soboty do soboty. Yard o rozlohe 1000 m2 s hojdačkou a stolom pre 10 osôb. Pre pobyt kratší ako 3 dni je cena o 30% vyššia. Príchod do apartmánov je po 14:00 a odchod do 10:00. Store - 50 m ďaleko. Ostatné obsah v okolí: otvorený plavecký bazén, bazén pre deti, sauna, značené turistické chodníky, parky, parky s obsahom pre deti, organizované výlety loďou, tenisové terény, bowling, stolný tenis, minigolf, vodné šmykľavka, vodné pólo, športová hala / fitness klub, potápačský klub, vodné lyžovanie, parasailing, organizovaný rybolov, banka, pošta, bar, reštaurácia, múzeum / galéria, klub s diskotékou, prenájom bicyklov, plachetnice, motorový čln alebo pedále. Pláže: piesočné, skalnaté, kamienkové, väčšie skaly a betón. Kuchyňa: riad pre prípravu a servírovanie jedál a nápojov, jedlo riadu, chladničky, mraznička. Klimatizácia je za poplatok. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dunoti

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 38 €

Apartmány Tomislav Zuzic ( Krk - Krk)

Byt sa nachádza v západnej časti mesta Krk, vo vzdialenosti 300 m od pláže a len 5 minút chôdze od centra mesta. Budova je obklopená množstvom zelene. Byt sa skladá z dvoch dvojposteľových izieb obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa a priestranný balkón, má tiež svoj vlastný kryté parkovisko. Byt sa nachádza vo veľmi pokojnej časti mesta bez veľkého prevádzky, len pár minút chôdze od niekoľkých krásnych verejných pláží. Terasy je nádherný výhľad na okolité strane krajiny a mesta a je ideálnym miestom pre pokojnú popoludňajšie zdriemnutie alebo peknú obed a večeru.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tomislav Zuzic

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 53 €

Apartmány Stolfa - Krk ( Krk - Krk)

Atraktívna novo zrekonštruované apartmány a izby v blízkosti centra mesta Krk, ale v kľudnej a tichej bočnej ulici. Vybavenie zariadenia: Byty # 1 & # 2: prízemie, 20 m2, kuchyňa, kúpeľňa, terasa, bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu, televízie, parkovanie, klimatizácia v byte # 2 Apartmán # 3: prízemie, 35 m2, kuchyňa, balkón, veľká terasa, internet zadarmo, nová televízia, parkovanie, úplné súkromie, klimatizácia Izby # 1 & # 2, prvé poschodie, 12 m2, kúpeľňa, balkón, nová televízia, internet zadarmo, klimatizácia v izbe # 1, mini chladničky Všetky izby majú možnosť využiť veľkú terasu s grilom. Ponúkame tiež možnosť prenájmu motorovým člnom a ísť na výlet s loďou či rybárčenie s profesionálnym sprievodcom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Stolfa - Krk

Od mora 150 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 85 €

Apartmán Ribica ( Krk - Krk)

Byt v centre mesta Krk a na 20 m od mora. Nábrežie! 73 m2, 4 + 2

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ribica

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Milena ( Krk - Krk)

Byt sa nachádza na prvom poschodí domu a zaberá celé poschodie. Terasa je krytá, cca 12 m2 a má krásny výhľad na more. Pobyt kratší ako 3 dni je 30%.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Milena

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Brajutovci 26 ( Krk - Krk)

Byt sa nachádza v Kornić na ostrove Krk. Byt má dve spálne, kúpeľňa obývacia izba kuchyňa, špajza a vonkajšia terasa s grilom. Viac, pekáreň a trh sú len 1 km ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Brajutovci 26

Od mora 1 km
Kapacita 10 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Krk Centar ( Krk - Krk)

Krk centrum, ubytovanie v mestskej vile. Viac apartmánov, každý má vlastný vchod a terasu. Apartmán kategórie vysokej kategórie pre 4,6 alebo 2 osoby

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Krk Centar

Od mora 80 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 52 €

Apartmán Pacifico ( Krk - Krk)

Dvojpodlažný byt obklopený zeleňou pod mestskými hradbami, 70 metrov od mora a pláže. Štýlové a pohodlné interiéry a pokojné prostredie poskytujú príjemné prostredie ideálne pre rodinnú dovolenku. Byt pozostáva z 2 spální s manželskou posteľou, obývacej miestnosti s 2 prístelkami, dobre vybavenej kuchyne a jedálenskej časti a dvoch kúpeľní TWC. Terasa s posedením v tieni vinohradov ponúka nádherné chvíle odpočinku počas dňa alebo letných večerov. Byt sa nachádza v blízkosti pláže, starého mestského jadra a všetkých ostatných zariadení, ako sú reštaurácie, kaviarne, pošta, obchody a suveníry, pharmacie, galérie, autobusové nádražie. V celom dome je k dispozícii bezplatné parkovisko pre 2 vozidlá. Neďaleké pláže ponúkajú rôzne zábavné a športové zariadenia. Domáci miláčikovia sú vítaní, ale ich pobyt je účtovaný navyše. Vitajte v meste Krk!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pacifico

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 95 €

Apartmány Hana ( Krk - Krk)

VITAJTE V APARTMÁNOCH HANA. Rodinný dom je zasadený do pokojného prírodného prostredia stredomorskej záhrady, vhodný pre rodiny s deťmi a milovníkov vidieckeho štýlu. Je to ideálne miesto na oddych a dovolenku.Ponúkame ubytovanie priamo v ostrovnom hlavnom prímorskom meste Krk, len sto metrov od historického centra a 300m od mora. Rodinný dom je zasadený do pokojného prírodného prostredia stredomorskej záhrady, vhodný pre rodiny s deťmi a milovníkov vidieckeho štýlu. Je to ideálne miesto na oddych a dovolenku. Apartmán č.1, ktorý je vhodný pre 5-6 osôb, sa nachádza na prvom poschodí a má výhľad na more a terasu. Pozostáva z trojlôžkovej, dvojlôžkovej a jednolôžkovej izby, plne vybavenej kuchyne spojenej s obývacou izbou, kúpeľne s WC a samostatného WC. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj káblovú TV. Pre našich hostí je k dispozícii aj vonkajší gril a bezplatné parkovisko. Apartmán č.2 pre 3-4 osoby sa nachádza na prízemí. Má čiastočný výhľad na more a záhradnú terasu. Pozostáva z dvojlôžkovej spálne, jednolôžkovej izby, plne vybavenej kuchyne, ktorá je čiastočne prepojená s obývacou časťou (rozkladacia pohovka), kúpeľne so sprchovacím kútom. Má bezplatné Wi-Fi a káblovú TV. Pre našich hostí je k dispozícii aj vonkajší gril a bezplatné parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Hana

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 65 €

Apartmán Orešković ( Krk - Krk)

Potrebujete pokojné miesto, kde môžete tráviť dni na krásnych plážach alebo v tieni veľkej záhrady s kamenným grilom? Alebo máte radšej aktívnu aktivitu, zábavu a večernú zábavu? Alebo ste skôr typ človeka na prechádzky, pešiu turistiku alebo možno na bicykli cez divočinu? Ak sa vám niektorá z týchto vecí páči, príďte k nám s dôverou as našou pomocou si doprajte dovolenku snov. Náš objekt sa nachádza v pokojnej štvrti, ale je tiež blízko všetkého, čo by ste mohli nájsť užitočné (reštaurácie, kaviarne, pláže alebo obchody). Hostia nášho apartmánu majú k dispozícii dve bicykle, veľkú záhradu, parkovisko a gril. Apartmán 2+2 osoby sa nachádza na prvom poschodí a pozostáva z jednej spálne s manželskou posteľou (a možnosťou umiestniť ďalšiu detskú postieľku), kúpeľne, obývacej izby s veľkou pohovkou s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby (cca 150 cm x 200 cm veľká) Kuchyňa je plne vybavená elektrickým sporákom, chladničkou, varičom a všetkým potrebným riadom. Fajčenie je povolené len na terase apartmánu. Doplnková ponuka :rybolov, domáci olivový olej.. V cene je zahrnutá ekologická daň, pobytová daň a registrácia. Pri pobytoch kratších ako 4 dni sa cena zvyšuje o 30%. Ubytovanie pre dieťa bez nároku na lôžko 0-2 roky zdarma. Deti od 2-4 rokov - 5 € Prístelka od 8 € - ˙10. € / deň / osoba (v závislosti od dátumu)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Orešković

Od mora 500 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 50 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Šamanić ( Krk - Krk)

Apartmány Šamanić ponúkajú ubytovanie v meste Krk v 4 apartmánoch a 2 štúdiách. Objekt je vzdialený len 200 metrov od pláže. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V dome nájdete tiež záhradu s grilom a bezplatné parkovisko. Staré mesto Krk je vzdialené len 10-15 minút chôdze od domu. Užite si letné večery v pokojnom prostredí rodinného domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Šamanić

Od mora 200 m
Kapacita 26 osôb

Cena od 33 €

Apartmány Hajl ( Krk - Krk)

Apartmánový dom Hajl sa nachádza v meste Krk, iba 400m od pláže a centra mesta, ale v pokojnom prostredí. Objekt je vhodný pre príjemnú rodinnú dovolenku, pretože sa nachádza v nepristojnej ulici. Ponúkame ubytovanie v 5 apartmánoch, ktoré môžu ubytovať dve až päť osôb. Apartmány sú plne vybavené a klimatizované, aby poskytli našim hosťom pohodlný pobyt. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto a na záhrade možnosť využitia grilovania. Príplatky (zaplatené pri príchode): 3 EUR na osobu raz - Environmentálna daň: 0,15 EUR na osobu na deň - Prístelka: 8 - 10 EUR na deň - Domáce zvieratá: 7 EUR na deň.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Hajl

Od mora 350 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Nataša ( Krk - Krk)

Apartmány Nataša sa nachádzajú v meste Krk. Náš rodinný dom sa nachádza v pokojnej ulici vo východnej časti mesta. Apartmány sú štandardne vybavené. Krásne upravený dvor a záhrada sú vysadené stredomorskými bylinkami. Vo dvore sa nachádza parkovisko, spoločný gril, stôl a lavice. Tri supermarkety, vzdialené 1000 m, vyhovujú potrebám hostí. Na pláži je bezplatný rekreačný program, kde si môžete prenajať slnečníky a ležadlá. K dispozícii sú detské ihriská, minigolf a tenisové kurty. Vo vzdialenosti 4 km sa nachádza lyžiarsky vlek. Zátoka je tiež využívaná surferi pre svoje športové aktivity.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nataša

Od mora 400 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Mira ( Krk - Krk)

partmán Mira sa nachádza na pokojnom mieste a do 10 minút chôdze do centra. Dom ponúka ubytovanie v štyroch štýlovo zariadených apartmánoch s vyhrievaným bazénom so slanou vodou a detským ihriskom. Na dosah ruky nájdete reštauráciu, bar a obchod s potravinami. Príplatky (zaplatené pri príchode): 4 EUR na osobu raz - Environmentálna daň: 0,15 EUR na osobu na deň - Prístelka: 12 EUR na deň

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mira

Od mora 900 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 71 €

Apartmány Matea ( Krk - Krk)

Apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti mesta, v blízkosti centra a obchodov, 100m od pláže, ktorá je vhodná pre deti. K dispozícii je reštaurácia s výhľadom na more, krčmy v borovicovom lese, prenájom lodí, wc, sprcha, Existuje mnoho kultúrnych atrakcií v meste, kultúrne podujatia, sú tu cyklotrasy a turistické chodníky pre prehliadku našich krásnych islands.We majú dva apartmány pre celkom 10 osôb.Apartmán 4 + 3 má veľkú terasu s výhľadom na more a Dve veľké izby, každá s 3 lôžkami (2 + 1) majú prístup na veľkú terasu.Apartmán má tiež obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, TV.SAT, imtenet, klimatizáciu, parkovanie pre 3 autá. vybavená umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, veľkou chladničkou s mrazničkou, kávovarom, sklokeramickou doskou a rúrou.Kúpeľňa má toalety a fén. Apartmán 2 + 1 má veľkú terasu s grilom, izbu s 3 lôžkami (2 + 1) pridať prístelku.Kuchyňa má veľkú chladničku s mrazničkou, varnú kanvicu, kávovar, sporák s rúrou s tovels a vlasy drayer.Apartment má klimatizáciu, .tv.sat, internet, kryt parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Matea

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Villa Coral ( Krk - Krk)

chorvatsko krk vila coral klimno kamienkova plaz je vzdialena 150 m. Obchod, kaviareň, pekáreň 120 m Apartmán pre 4 osoby App. 2 + 2 na prízemí cca. 45 m2. Spálňa s manželskou posteľou Obývacia izba (pohovka pre dve dospelé osoby) spolu s kuchyňou. Klimatizácia. Terasa so stolom a stoličkami. Sprcha / WC. Apartmán 70 m2 pre 6 osôb 4 + 2, krásny výhľad na more a les s veľkou terasou 29 m2 Dve veľké spálne s manželskými posteľami (180x200 cm), obývacia izba s otvorenou kuchyňou. V obývacej izbe je pohovka, ktorú je možné rozložiť na manželskú posteľ. Umývačka riadu, Klimatizácia. Kúpeľňa so sprchovacím kútom. Všetci naši hostia majú parkovacie miesto a môžu využívať gril na záhrade, WiFi vo všetkých apartmánoch.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Coral

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Silvija ( Krk - Krk)

Byt Silvija sa nachádza na ostrove Krk, v meste Krk. Ponúkame: veľký a pohodlný priestor (obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, 2 spálne s manželskou posteľou, veľká terasa), krásnym výhľadom na more, WiFi, parkovisko. Vo dvore sa nachádza gril, kde si môžete vychutnať s rodinou a priateľmi. V byte sa nachádza 200 metrov od centra mesta a 400 m od pláže!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Silvija

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Amela ( Krk - Krk)

Apartmány a izby sú na prvom poschodí súkromného bytového domu so samostatným vchodom. Apartmány a izby sú na južnej strane s výhľadom na more 200 metrov od pláže. Dom sa nachádza v časti mesta, kde hotely, plážami a ďalších zariadení. Staré mesto je možné prísť chodníkom asi 15 minút. Krk je známy staré mesto, ktorého počiatky siahajú tisíce rokov dlhé roky pod nadvládou Benátok ako obranná portom pre obchodníka kuchyniach. označované aj chorvátski šľachtici Frankopan pochádzajú z ostrova.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Amela

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Ante ( Krk - Krk)

Ponúkame na prenájom dva byty 80 m2 v meste Krk na krásnom ostrove Krk. Apartmány sa nachádzajú vo veľkom rodinnom dome - Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ante

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Morozin ( Krk - Krk)

Naše apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste v meste Krk. Vzdialenosti od pláže a pláže sú iba 550 metrov a od centra mesta a všetkých dôležitých miest 700 metrov. Náš hosť získa plne vybavené apartmány, parkovisko a záhradu s grilom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Morozin

Od mora 550 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 67 €

Apartmány Jasmin Krk ( Krk - Krk)

Vitajte v apartmánoch Jasmina Krk v rodinnom vlastníctve v meste Krk na ostrove Krk. Krk je miesto vzdialené len 50 km od Rijeky. Je centrálne orientovaný a z mesta Krk ako východiskového bodu môžete ísť každý deň preskúmať jeden zo skrytých kútov ostrova. Z mesta Krk smeruje aj na obľúbené Camino. Štúdio apartmán pre 2 osoby obsahuje manželskú posteľ pre 2 osoby a kuchyňu s jedálenským stolom, novo zrekonštruovanú kúpeľňu so sprchovacím kútom a veľkú terasu pred apartmánom so stolom, stoličkami a slnečníkom. Parkovanie sa nachádza pred bytom v uzavretom dvore, klimatizácia a plne vybavená kuchyňa na varenie, kanvica na kávu. Druhý apartmán má 2 spálne, jednu s manželskou posteľou a jednu s dvomi samostatnými lôžkami, ktoré je možné v prípade potreby spojiť. Obývacia izba a jedáleň, novo zrekonštruovaná plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, mikrovlnkou a práčkou s jedálenským stolom a pohovkou. Má tiež novo zrekonštruovanú kúpeľňu so sprchovacím kútom a veľkú terasu pred apartmánom so stolom, stoličkami a slnečníkom alebo prírodným odtieňom kiwi. Parkovanie sa nachádza pred bytom v uzavretom dvore. V byte je bezplatné WIFI, parkovacie miesto, satelitná TV, klimatizácia. Na spoločné užívanie je krytá terasa s grilom a možnosťou varenia vonku na plynovom sporáku. Apartmány sú plne vybavené na leto a pohodlný pobyt. Sme mladý kolektív s krásnymi a modernými apartmánmi, udržiavame ich čisté, dezinfikované a našim hosťom sme k dispozícii pre všetky otázky a informácie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jasmin Krk

Od mora 450 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Adora ( Krk - Krk)

Apartmány Adora sa nachádzajú 2 minúty chôdze od najbližšej pláže a mora. Nachádza sa v meste Krk na ostrove Krk a ponúka bezplatné Wi-Fi, gril, záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Oba apartmány majú kuchyňu s jedálenským kútom, kávovar, umývačku riadu, obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou a vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov. Majú tiež balkón s výhľadom do záhrady. Oddychovať je možné na terase alebo v záhrade s grilom. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Adora

Od mora 70 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 100 €

Turistický sprievodca - Krk - Krk

Krk - Krk  - Erb Krk je známym turistickým a historickým centrom ostrova Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza na juhozápadnej strane ostrova Krk, v širokom zálive. Ide o najväčší miesto na ostrove s takmer 6000 obyvateľmi. Je to starobylé mesto, ktoré patria k najstarším na pobreží Jadranského mora a je nepretržite osídlená od čias Rimanov. Rímske ruiny možno vidieť dnes v niektorých častiach mesta, ako sú časti mestských hradieb a pozostatky termálnych kúpeľov. Od stredoveku ostala veľmi zachovaný hrad Frankopan v blízkosti parku Kamplin a časť mestských hradieb postavených v priebehu piatich storočí benátskej nadvlády nad oblasťou. Dnes Krk je veľmi populárnou turistickou destináciou vďaka svojmu spojenie s pevninou, jeho bohatého kultúrneho a historického dedičstva, nespočetným mestským pláží s modrou vlajkou a jeho širokú škálu turistickej ponuke celého ostrova Krk. Ubytovanie možno nájsť v mnohých dobre udržiavanými a zariadené apartmány, izby a rekreačné domy, ktoré ponúkajú druh hostiteľa. Si môžete oddýchnuť v jednej z mnohých mestskej piesočné a skalnaté pláže s veľmi čistou vodou, ktoré sú ideálne pre rodinnú dovolenku. Celý ostrov Krk pretína početnými cyklistických a peších turistických trás, takže môžete objavovať jeho skryté zátoky a teraz hustou stredomorskou vegetáciou, ktorá ju pokrýva. Mesto má plachtenie a potápanie klub, ktorý ponúka početné výlety na okolité ostrovy Cres a Rab. Z historických pamiatok, mali by ste určite navštíviť katedrálu Krk Nanebovzatia Virgen Márie, ktorý je sídlom diecézy Krk a ktorá je dominantou celé mesto a záliv. Potom mestské hradby, ktoré sú po Ston a Dubrovník tretine dĺžky v Chorvátsku, Frankopan hrad, lapidárium Volsonis a chrám Venuše. Všetci gurmáni budú potešení s bohatou ponukou, ktorá zahŕňa krevety, ostrov jahňacie, Krk prosciutto, ovčí alebo kozí syr, olivový olej a vyprážané sladkosti a lievance. Navštíviť ostrov a mesto Krk, toto krásne historické mesto mierne stredomorské podnebie, ktorá je bohatá na zaujímavé turistické ponuke. Cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v meste Krk. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom v mestečku Krk. Vitajte na Krk!

Krk - Krk Predpoveď počasia