Your browser does not support JavaScript! Apartmány a lacné ubytovanie v súkromí Krk - Krk, Chorvátsko

Apartmány a súkromné ubytovanie Krk - Krk

Krk - Krk - Coat of arms

Krk je známym turistickým a historickým centrom ostrova Krk v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza na juhozápadnej strane ostrova Krk, v širokom zálive. Ide o najväčší miesto na ostrove s takmer 6000 obyvateľmi. Je to starobylé mesto, ktoré patria k najstarším na pobreží Jadranského mora a je nepretržite osídlená od čias Rimanov. Rímske ruiny možno vidieť dnes v niektorých častiach mesta, ako sú časti mestských hradieb a pozostatky termálnych kúpeľov. Od stredoveku ostala veľmi zachovaný hrad Frankopan v blízkosti parku Kamplin a časť mestských hradieb postavených v priebehu piatich storočí benátskej nadvlády nad oblasťou. Dnes Krk je veľmi populárnou turistickou destináciou vďaka svojmu spojenie s pevninou, jeho bohatého kultúrneho a historického dedičstva, nespočetným mestským pláží s modrou vlajkou a jeho širokú škálu turistickej ponuke celého ostrova Krk. Ubytovanie možno nájsť v mnohých dobre udržiavanými a zariadené apartmány, izby a rekreačné domy, ktoré ponúkajú druh hostiteľa. Si môžete oddýchnuť v jednej z mnohých mestskej piesočné a skalnaté pláže s veľmi čistou vodou, ktoré sú ideálne pre rodinnú dovolenku. Celý ostrov Krk pretína početnými cyklistických a peších turistických trás, takže môžete objavovať jeho skryté zátoky a teraz hustou stredomorskou vegetáciou, ktorá ju pokrýva. Mesto má plachtenie a potápanie klub, ktorý ponúka početné výlety na okolité ostrovy Cres a Rab. Z historických pamiatok, mali by ste určite navštíviť katedrálu Krk Nanebovzatia Virgen Márie, ktorý je sídlom diecézy Krk a ktorá je dominantou celé mesto a záliv. Potom mestské hradby, ktoré sú po Ston a Dubrovník tretine dĺžky v Chorvátsku, Frankopan hrad, lapidárium Volsonis a chrám Venuše. Všetci gurmáni budú potešení s bohatou ponukou, ktorá zahŕňa krevety, ostrov jahňacie, Krk prosciutto, ovčí alebo kozí syr, olivový olej a vyprážané sladkosti a lievance. Navštíviť ostrov a mesto Krk, toto krásne historické mesto mierne stredomorské podnebie, ktorá je bohatá na zaujímavé turistické ponuke. Cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v meste Krk. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom v mestečku Krk. Vitajte na Krk!

Priamy kontakt s majiteľmi ubytovania Krk - Krk
Lacné apartmány Krk - Krk
Súkromné ubytovanie Krk - Krk

Krk - Krk - vyhľadať súkromné ubytovanie na mape

Videoprezentácia Krk - Krk

0 ubytovanie


od

Zoradiť podľa:
Apartmány Antonio Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Antonio
Krk - Krk

Od mora 400 m
Kapacita 9 osôb od 55 €

Apartmány Krk Centar Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Krk Centar
Krk - Krk

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb na vyžiadanie

Apartmány Magdalena Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Magdalena
Krk - Krk

Od mora 750 m
Kapacita 18 osôb od 34 €

Apartmány Dunoti Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Dunoti
Krk - Krk

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb od 38 €


Apartmány Villa Coral Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Villa Coral
Krk - Krk

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb na vyžiadanie

Apartmány Tomislav Zuzic Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Tomislav Zuzic
Krk - Krk

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb na vyžiadanie

Apartmány Stolfa - Krk Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Stolfa - Krk
Krk - Krk

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb na vyžiadanie

Apartmány Lisac Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Lisac
Krk - Krk

Od mora 500 m
Kapacita 10 osôb na vyžiadanie


Apartmány Katica Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Katica
Krk - Krk

Od mora 400 m
Kapacita 9 osôb na vyžiadanie

Rekreačné domy Vila Garica Krk - Krk - Chorvátsko

Rekreačný dom Vila Garica
Krk - Krk

Od mora 2000 m
Kapacita 10 osôb na vyžiadanie

Apartmány Silvija Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Silvija
Krk - Krk

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb na vyžiadanie

Apartmány Pergola Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Pergola
Krk - Krk

Od mora 350 m
Kapacita 5 osôb od 35 €


Apartmány Šulina Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Šulina
Krk - Krk

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb na vyžiadanie

Apartmány Ribica Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Ribica
Krk - Krk

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb od 50 €

Apartmány Milena Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Milena
Krk - Krk

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb na vyžiadanie

Apartmány Amela Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Amela
Krk - Krk

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb na vyžiadanie


Apartmány Kornic Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Kornic
Krk - Krk

Od mora 1000 m
Kapacita 5 osôb od 50 €

Apartmány Krk Centar Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Krk Centar
Krk - Krk

Od mora 80 m
Kapacita 10 osôb od 56 €

Apartmány Pacifico Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Pacifico
Krk - Krk

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb od 95 €

Apartmány Perožić Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Perožić
Krk - Krk

Od mora 100 m
Kapacita 23 osôb od 33 €


Apartmány Hana Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Hana
Krk - Krk

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb od 55 €

Apartmány Orešković Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Orešković
Krk - Krk

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb od 40 €

Apartmány Šamanić Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Šamanić
Krk - Krk

Od mora 200 m
Kapacita 26 osôb od 33 €

Apartmány Hajl Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Hajl
Krk - Krk

Od mora 350 m
Kapacita 16 osôb od 33 €


Apartmány Nataša Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Nataša
Krk - Krk

Od mora 400 m
Kapacita 7 osôb od 40 €

Apartmány Lili Krk - Krk - Chorvátsko

Apartmány Lili
Krk - Krk

Od mora 150 m
Kapacita 5 osôb od 30 €


Apartmány Antonio Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 400 m
Kapacita 9 osôb

od 55 €


Poslať dotaz

Apartmány Antonio - Krk - Krk

Antonio apartmány sa nachádzajú v pouhých 300 m od mesta Krk a mestskej pláže a kľudnej ulici, len 50 m od najbližších obchodov, v blízkosti turistických chodníkov, športové ihrisko 50. divízií byty v troch podlažiach, z ktorých sú podkrovný byt na prízemí kladie dôraz na pohodlie pre osoby so zdravotným postihnutím s 1/2 +2, druhý byt 2/2 1 1 SWC, na prvom poschodí, dva apartmány vrátane jedného 2/2 1 kúpeľňu a ďalšie 2/2 1 1 TWC a podkrovný apartmán s kapacitou 3/2 +2. Domáce zvieratá povolené (iba psy). Vybavenie: Prízemie garsónka: TVSAT, kuchyňa, kúpeľňa, balkón, a osoby so zdravotným postihnutím. Prízemný byt: TVSAT, kuchyňa, kúpeľňa, balkón s výhľadom na more viewapartment jedno poschodie: TVSAT, kuchyňa, kúpeľňa, balkón s výhľadom na more, klimatizáciou, heatingapartment jedno poschodie: TVSAT, kuchyňa, kúpeľňa, balconyapartment podkrovie: TVSAT, kuchyňa, kúpeľňa, balkón s výhľadom na more, klimatizáciou, heatingPride familys stent rodina pestovanie olív a výroba olivového oleja prestúpil z generácie na generáciu.


Apartmány Krk Centar Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Krk Centar - Krk - Krk

Zapožičanie TURIST apartmány pre 2-3 osoby. Dva apartmány majú výhľad na more z bytu s terasou alebo balkónom. Zvyšné dva byty na prízemí s žiadnym výhľadom na more. Apartmány sú priestranné, majú 50 m2. Každá sa skladala z jednej spálne, kúpeľňa, obývacia izba a kuchyňa. Za poplatok, tam je possibilty používať klimatizáciu. Parkovanie vo dvore s automatickou bránou. Krk centre, pláž je 5 minút chôdze. Reštaurácie, nákupné centrum, pekáreň, rybami, mäsiar 3 minúty chôdze od bytu. Autobusová stanica je 3 minúty chôdze od bytu. V blízkosti sú Krk cyklotrás MALINSKA KRK a KRK - Kornic. V meste v práčovni, tam je pranie a žehlenie bielizne, uteráky, odevy. Snímky je možné prezerať na http://www.krk-app.com/ v meste je ponorku, ktorá vám umožní prezrieť vodách okolo ostrova. Náš e-mail: mijurina@gmail.com. Adresa je: KRK, S. Nikolic 8 Interiér je viditeľný na adrese: Apartmán: A1 A1 https://www.dropbox.com/s/8gg1glt2y45wxgt/A1.AVI?dl=0 https://www.dropbox.com /s/n3qbq63ayxw7p88/A1.AVI?dl=0 A2 https://www.dropbox.com/s/84tq8bt1i051epu/A2.AVI?dl=0 A3 https://www.dropbox.com/s/c0mqypqlyq1y0eg/A3 .AVI? dl = 0 S https://www.dropbox.com/s/82y522l22wzh7d5/S.AVI?dl=0 v = letisko 4rVGqLsKW9s Rijeka (25 km od Krk) vás zavezie do viac ako 17 krajín v Európe ak nová destinácia Tel Aviv. BERLÍN - BERN - BRUSEL (CHARLEROI) - KODAŇ - Dubrovnik - Dusseldorf - FRANKFURT - HAMBURG - HELSINKI - INNSBRUCK - Kolín nad Rýnom - Košice - Londýn (Heathrow, Stansted) - MALTA - MOSKVA - Mníchov - Osijek - Oslo - Oslo (Rygge) - RIGA - SPLIT -Stockholm (SKAVSKA) - STUTTGART - VILNIUS - TALLINN - Záhreb najneskôr tri hodiny letu z akéhokoľvek európskeho mesta, lietadlo pristane v stredu farieb, vôní a zvukov stredomorské podnebie, ideálne prostredie pre príjemnú , relaxačné a zábavné prázdniny.


Apartmány Magdalena Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 750 m
Kapacita 18 osôb

od 34 €


Poslať dotaz

Apartmány Magdalena - Krk - Krk

Ponúkame v našich nových, moderných postavený dom 4 dvojlôžkové izby so sprchou / WC a raňajkami a 3 veľké apartmány pre 4 osoby so sprchou / WC a modernou kuchyňou. Dom je v meste Krk 10-15 minút bu chôdze od centra mesta a pláže. Celý dom má internet W-Lan Wich je pre našich hostí na voľný.


Apartmány Dunoti Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 38 €


Poslať dotaz

Apartmány Dunoti - Krk - Krk

POZNÁMKA: Pred a po sezóne (jún, júl, september, október), hostia môžu zostať len od soboty do soboty. Yard o rozlohe 1000 m2 s hojdačkou a stolom pre 10 osôb. Pre pobyt kratší ako 3 dni je cena o 30% vyššia. Príchod do apartmánov je po 14:00 a odchod do 10:00. Store - 50 m ďaleko. Ostatné obsah v okolí: otvorený plavecký bazén, bazén pre deti, sauna, značené turistické chodníky, parky, parky s obsahom pre deti, organizované výlety loďou, tenisové terény, bowling, stolný tenis, minigolf, vodné šmykľavka, vodné pólo, športová hala / fitness klub, potápačský klub, vodné lyžovanie, parasailing, organizovaný rybolov, banka, pošta, bar, reštaurácia, múzeum / galéria, klub s diskotékou, prenájom bicyklov, plachetnice, motorový čln alebo pedále. Pláže: piesočné, skalnaté, kamienkové, väčšie skaly a betón. Kuchyňa: riad pre prípravu a servírovanie jedál a nápojov, jedlo riadu, chladničky, mraznička. Klimatizácia je za poplatok. Vitajte!


Apartmány Villa Coral Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Villa Coral - Krk - Krk

chorvátsko krk villa coral www.villa-coral.info byte je nový a komfortne zariadené. Najbližšia pláž je vzdialená 150 m. App. 2 + 2 sa nachádza na prízemí cca. 45 m2. Spálne s manželskou posteľou / spálňa s manželskou posteľou. Obývacia izba s kuchyňou. Kuchyňa je vybavená potrebným riadom na varenie a servírovanie. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka pre 2 dospelé osoby. Všetky potrebné posteľná bielizeň. Chladničky a mrazničky. Klimatizácia, TV s digitálnym satelitnej paraboly. Terasa so stolom a stoličkami. Sprcha / WC. Parkovacie miesto vo dvore. Možnosť grilovania vo dvore


Apartmány Tomislav Zuzic Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Tomislav Zuzic - Krk - Krk

Byt sa nachádza v západnej časti mesta Krk, vo vzdialenosti 300 m od pláže a len 5 minút chôdze od centra mesta. Budova je obklopená množstvom zelene. Byt sa skladá z dvoch dvojposteľových izieb obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa a priestranný balkón, má tiež svoj vlastný kryté parkovisko. Byt sa nachádza vo veľmi pokojnej časti mesta bez veľkého prevádzky, len pár minút chôdze od niekoľkých krásnych verejných pláží. Terasy je nádherný výhľad na okolité strane krajiny a mesta a je ideálnym miestom pre pokojnú popoludňajšie zdriemnutie alebo peknú obed a večeru.


Apartmány Stolfa - Krk Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Stolfa - Krk - Krk - Krk

Atraktívna novo zrekonštruované apartmány a izby v blízkosti centra mesta Krk, ale v kľudnej a tichej bočnej ulici. Vybavenie zariadenia: Byty # 1 & # 2: prízemie, 20 m2, kuchyňa, kúpeľňa, terasa, bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu, televízie, parkovanie, klimatizácia v byte # 2 Apartmán # 3: prízemie, 35 m2, kuchyňa, balkón, veľká terasa, internet zadarmo, nová televízia, parkovanie, úplné súkromie, klimatizácia Izby # 1 & # 2, prvé poschodie, 12 m2, kúpeľňa, balkón, nová televízia, internet zadarmo, klimatizácia v izbe # 1, mini chladničky Všetky izby majú možnosť využiť veľkú terasu s grilom. Ponúkame tiež možnosť prenájmu motorovým člnom a ísť na výlet s loďou či rybárčenie s profesionálnym sprievodcom.


Apartmány Lisac Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 500 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Lisac - Krk - Krk

Štruktúry Lisac rodina má tri byty. Apartmán pre 4-6 osôb a 2x apartmán / štúdio pre 2-3 osoby. Apartmány sú plne vybavené, s veľkou terasou, parkovanie v uzavretom dvore.


Apartmány Katica Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 400 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Katica - Krk - Krk

Rekreačné ubytovanie sa nachádza na ostrove Krk v mestečku Krk. Dom sa skladá z jedného bytu s kuchynským kútom, kúpeľňa, dve spálne (manželská + prístelka), obývacia izba a terasou v prednej časti svojho vlastného bytu. V ponuke je ďalej ubytovanie v dome, ktorý sa vzťahuje len na izbách s vlastným sociálnym zariadením (bez kuchyne). Izby sa skladajú z: 1. Double + kúpeľňa, 2. Double + kúpeľňa, 3. Triple + kúpeľňa + balkón 4. Double + kúpeľňa + balkón. Ponúka grilovanie a veľké parkovisko za domom. Umiestnenie ubytovanie sa nachádza na kopci ďaleko od mesta a pláže 400 m. Mesto sa skladá z mnohých reštaurácií pozdĺž nábrežia, diskoték a ďalších stravovacích zariadení. Všetko, čo potrebujete, je v bezprostrednej blízkosti niekoľkých metrov v centre mesta (obchody, pošta, lekáreň, banka, nemocnica, autobusová stanica). Tieto pláže sú prístupné pre chodcov a pre ľudí s autami. Piesok alebo štrk? Na vlastnú päsť! Na plážach nájdete celý rad aktivít pre každého, z prenájmu vodný skúter, do aquaparku zábavného pre deti, tenis alebo volejbal pre tých, ktorí hľadajú pre šport.


Rekreačný dom Vila Garica Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 2000 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Rekreačný dom Vila Garica - Krk - Krk

V srdci ostrove Krk v mieste zvanom Garica stojí pôvabné, autochtónne, vyrobené z kameňa zámoček, vhodné pre bývanie a dovolenku. Je situovaný v idylickom prírodnom prostredí. Old Estate je kompletne obnovená a prispôsobená pre dovolenku, relaxáciu a potešenie. V prízemí a 1. poschodí sú dva samostatné apartmány spojené s bežnými schody, ale mohli by byť oddelené. Pod prízemí nájdete tavernu na intimitu a relaxáciu s priateľom a rodinou. V záhrade je jeden oddelený malý domček 15 m2. V zámku je niekoľko skladov. Infield 900 m2 vám dáva úplné súkromie a tiež bazén s rozmermi 15 m2, ležadlá, sprcha, gril. Každá časť domu rozpráva svoj vlastný príbeh, a predstavuje zmes moderného a autochtónne štýlu. Táto nehnuteľnosť je 10 minút od prvej pláže a 15 minút jazdy autom od letiska Rijeka. Dom je kompletne zariadený, jeho kapacitu 10 osôb.


Apartmány Silvija Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Silvija - Krk - Krk

Byt Silvija sa nachádza na ostrove Krk, v meste Krk. Ponúkame: veľký a pohodlný priestor (obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, 2 spálne s manželskou posteľou, veľká terasa), krásnym výhľadom na more, WiFi, parkovisko. Vo dvore sa nachádza gril, kde si môžete vychutnať s rodinou a priateľmi. V byte sa nachádza 200 metrov od centra mesta a 400 m od pláže!


Apartmány Pergola Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 350 m
Kapacita 5 osôb

od 35 €


Poslať dotaz

Apartmány Pergola - Krk - Krk

Apartmán s 3 lôžkami v spálni a dvoma lôžkami v obývacej izbe. Kuchyňa je vybavená umývačkou, veľkou chladničkou a rúrou. V kúpeľni je vaňa, bidet a práčka. Byt je klimatizovaný. Z terasy je 49 m2 s pergolou, grilom, dom pre veci, plážové, stôl, stoličky a salónikov. Charakteristika bytov je mimoriadne krásny výhľad na ostrovy Cres a Lošinj, a starej časti mesta Krk.


Apartmány Šulina Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Šulina - Krk - Krk

Apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Krk, neďaleko od mora.


Apartmány Ribica Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €


Poslať dotaz

Apartmány Ribica - Krk - Krk

Byt v centre mesta Krk a na 20 m od mora. Nábrežie! 73 m2, 4 + 2


Apartmány Milena Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Milena - Krk - Krk

Byt sa nachádza na prvom poschodí domu a zaberá celé poschodie. Terasa je krytá, cca 12 m2 a má krásny výhľad na more. Pobyt kratší ako 3 dni je 30%. Klimatizácia je za poplatok.


Apartmány Amela Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Amela - Krk - Krk

Apartmány a izby sú na prvom poschodí súkromného bytového domu so samostatným vchodom. Apartmány a izby sú na južnej strane s výhľadom na more 200 metrov od pláže. Dom sa nachádza v časti mesta, kde hotely, plážami a ďalších zariadení. Staré mesto je možné prísť chodníkom asi 15 minút. Krk je známy staré mesto, ktorého počiatky siahajú tisíce rokov dlhé roky pod nadvládou Benátok ako obranná portom pre obchodníka kuchyniach. označované aj chorvátski šľachtici Frankopan pochádzajú z ostrova.


Apartmány Kornic Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 1000 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €


Poslať dotaz

Apartmány Kornic - Krk - Krk

Byt sa nachádza v Kornić na ostrove Krk. Byt má dve spálne, kúpeľňa obývacia izba kuchyňa, špajza a vonkajšia terasa s grilom. Viac, pekáreň a trh sú len 1 km ..


Apartmány Krk Centar Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 80 m
Kapacita 10 osôb

od 56 €


Poslať dotaz

Apartmány Krk Centar - Krk - Krk

Krk centrum, ubytovanie v mestskej vile. Viac apartmánov, každý má vlastný vchod a terasu. Apartmán kategórie vysokej kategórie pre 4,6 alebo 2 osoby


Apartmány Pacifico Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

od 95 €


Poslať dotaz

Apartmány Pacifico - Krk - Krk

Dvojpodlažný byt obklopený zeleňou pod mestskými hradbami, 70 metrov od mora a pláže. Štýlové a pohodlné interiéry a pokojné prostredie poskytujú príjemné prostredie ideálne pre rodinnú dovolenku. Byt pozostáva z 2 spální s manželskou posteľou, obývacej miestnosti s 2 prístelkami, dobre vybavenej kuchyne a jedálenskej časti a dvoch kúpeľní TWC. Terasa s posedením v tieni vinohradov ponúka nádherné chvíle odpočinku počas dňa alebo letných večerov. Byt sa nachádza v blízkosti pláže, starého mestského jadra a všetkých ostatných zariadení, ako sú reštaurácie, kaviarne, pošta, obchody a suveníry, pharmacie, galérie, autobusové nádražie. V celom dome je k dispozícii bezplatné parkovisko pre 2 vozidlá. Neďaleké pláže ponúkajú rôzne zábavné a športové zariadenia. Domáci miláčikovia sú vítaní, ale ich pobyt je účtovaný navyše. Vitajte v meste Krk!


Apartmány Perožić Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 23 osôb

od 33 €


Poslať dotaz

Apartmány Perožić - Krk - Krk

Apartmány sa nachádzajú 100 m od centra mesta Krk (ostrov Krk), 150 m od mora a 500 m od pláže. Ubytovanie je vybavené: Televízor, Kúrenie, Klimatizácia, Internet, detská postieľka. Každý apartmán má vlastné bezplatné parkovacie miesto Pet priateľské ubytovanie - 5 E / deň Prístelka je 8 E / deň Pobyty kratšie ako 4 noci sú účtované o 30% viac


Apartmány Hana Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 55 €


Poslať dotaz

Apartmány Hana - Krk - Krk

VITAJTE NA APARTMENTS HANA. Rodinný dom sa nachádza v pokojnom prírodnom prostredí stredomorskej záhrady, vhodný pre rodiny s deťmi a milovníkov vidieckeho štýlu. Je to ideálne miesto na oddych a dovolenku. Ponúkame ubytovanie priamo na ostrove hlavného mora Krk, len sto metrov od historického centra a 300 m od mora. Rodinný dom sa nachádza v pokojnom prírodnom prostredí stredomorskej záhrady, vhodný pre rodiny s deťmi a milovníkov vidieckeho štýlu. Je to ideálne miesto na oddych a dovolenku. Apartmán č.1, ktorý je vhodný pre 5-6 osôb, sa nachádza na prvom poschodí a má výhľad na more a terasu. Skladá sa z trojlôžkovej, dvojlôžkovej a jednolôžkovej izby, plne vybavenej kuchyne spojenej s obývacou izbou, kúpeľne s WC a samostatného WC. Ponúka bezplatné Wi-Fi a káblovú TV. Pre našich hostí je k dispozícii vonkajší gril a bezplatné parkovanie. Apartmán č. 2 pre 3-4 osoby sa nachádza na prízemí. Má čiastočný výhľad na more a záhradnú terasu. Skladá sa z dvojlôžkovej spálne, jednolôžkovej izby, plne vybavenej kuchyne, ktorá je čiastočne spojená s obývacím priestorom (rozkladacím gaučom), kúpeľňou so sprchovacím kútom. Má bezplatné Wi-Fi a káblovú TV. Pre našich hostí je k dispozícii vonkajší gril a bezplatné parkovanie.


Apartmány Orešković Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €


Poslať dotaz

Apartmány Orešković - Krk - Krk

Potrebujete pokojné miesto, kde môžete stráviť dni na krásnych plážach alebo v tieni veľkej záhrady s kamenným grilom? Alebo si možno potešíte byť aktívny, baviť sa a večer chodiť na párty? Alebo ste viac pešo, pešia turistika alebo bicyklovanie cez typ divočiny človeka? Ak máte radi nejaké z týchto vecí, príďte k nám s dôverou a s pomocou našej dovolenky. Náš objekt sa nachádza v pokojnom susedstve, ale je taktiež v blízkosti všetkých vecí, ktoré by ste mohli nájsť užitočné (reštaurácie, kaviarne, pláže alebo obchody). Hostia nášho apartmánu majú k dispozícii dve bicykle, veľkú záhradu, parkovisko a gril. Apartmán 2 + 2 osoby sa nachádza na prvom poschodí a je vyrobený z jednej spálne s manželskou posteľou (a možnosťou vloženia ďalšieho detského lôžka), kúpeľne, obývacej miestnosti s veľkou pohovkou s rozťahovacím lôžkom pre 2 osoby (cca 150 cm x 200cm veľká) Kuchyňa je kompletne vybavená elektrickým sporákom, chladničkou, sporákom a všetkými potrebnými jedlami. Fajčenie je dovolené len na terase apartmánu. Dodatočná ponuka: rybolov, domácký olivový olej ..


Apartmány Šamanić Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 26 osôb

od 33 €


Poslať dotaz

Apartmány Šamanić - Krk - Krk

Apartmány Šamanić ponúkajú ubytovanie v meste Krk v 4 apartmánoch a 2 štúdiách. Objekt je vzdialený len 200 metrov od pláže. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V dome nájdete tiež záhradu s grilom a bezplatné parkovisko. Staré mesto Krk je vzdialené len 10-15 minút chôdze od domu. Užite si letné večery v pokojnom prostredí rodinného domu.


Apartmány Hajl Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 350 m
Kapacita 16 osôb

od 33 €


Poslať dotaz

Apartmány Hajl - Krk - Krk

Apartmánový dom Hajl sa nachádza v meste Krk, iba 400m od pláže a centra mesta, ale v pokojnom prostredí. Objekt je vhodný pre príjemnú rodinnú dovolenku, pretože sa nachádza v nepristojnej ulici. Ponúkame ubytovanie v 5 apartmánoch, ktoré môžu ubytovať dve až päť osôb. Apartmány sú plne vybavené a klimatizované, aby poskytli našim hosťom pohodlný pobyt. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto a na záhrade možnosť využitia grilovania.


Apartmány Nataša Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 400 m
Kapacita 7 osôb

od 40 €


Poslať dotaz

Apartmány Nataša - Krk - Krk

Apartmány Nataša sa nachádzajú v meste Krk. Náš rodinný dom sa nachádza v pokojnej ulici vo východnej časti mesta. Apartmány sú štandardne vybavené. Krásne upravený dvor a záhrada sú vysadené stredomorskými bylinkami. Vo dvore sa nachádza parkovisko, spoločný gril, stolík a lavice. Tri supermarkety, vzdialené 1000 m, spĺňajú potreby hostí. Na pláži je bezplatný rekreačný program, kde si môžete zapožičať slnečníky a lehátka. K dispozícii sú detské ihriská, minigolf a tenisové kurty. K dispozícii je lyžiarsky vlek v 4 km zátoke. Záliv používajú aj surfaři na športové aktivity.


Apartmány Lili Krk - Krk
Kategorizácia ubytovania

Od mora 150 m
Kapacita 5 osôb

od 30 €


Poslať dotaz

Apartmány Lili - Krk - Krk

Veľký apartmán pre 4 a viac osôb (70 m2) pozostáva z dvoch spální a veľkej obývacej izby s jedálňou, kuchyne a kúpeľne, veľkého balkóna / lodžie. Nachádza sa v meste Krk veľmi blízko centra mesta a pláže, ale v pokojnej časti mesta. V dvore je parkovanie a za domom je záhrada s grilom.