Apartmány a ubytovanie v súkromí Rab - Supetarska Draga

Supetarska Draga je dedina v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Leží v hlbokom prírodnom a zalesnenom zálive na ostrove Rab. To má asi 1000 obyvateľov a administratívne patrí do mestečka Rab, ktoré je vzdialené cca 8 km od hotela. História tejto oblasti siaha až do staroveku, rovnako ako v susednom meste Rab, táto oblasť bola osídlená už starí ilýrskeho kmeňa Liburnians, potom to bola osídlená Rimanmi a neskôr Chorvátmi...

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Agata

Rab - Supetarska Draga

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Nada

Rab - Supetarska Draga

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

od 90 €

Apartmány Tariba

Rab - Supetarska Draga

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

od 40 €

Apartmány Justić

Rab - Supetarska Draga

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 45 €

Apartmány Villa Guliva

Rab - Supetarska Draga

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 140 €

Apartmány Viskić

Rab - Supetarska Draga

Od mora 40 m
Kapacita 17 osôb

od 28 €

Apartmány Gvačić

Rab - Supetarska Draga

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vesna

Rab - Supetarska Draga

Od mora 300 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Anica

Rab - Supetarska Draga

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Emanuel

Rab - Supetarska Draga

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

od 60 €

Apartmán Mira i Denis

Rab - Supetarska Draga

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 120 €

Last minute ponuka

Apartmán Belisima

Rab - Supetarska Draga

Od mora 1 km
Kapacita 2 osôb

od 50 €

Apartmány NINA

Rab - Supetarska Draga

Od mora 150 m
Kapacita 24 osôb

od 50 €

Apartmány Franciska

Rab - Supetarska Draga

Od mora 500 m
Kapacita 8 osôb

od 70 €

Apartmány Villa Agata ( Rab - Supetarska Draga)

Villa Rab Agata ponúka apartmány na dovolenku pri bazéne, saune a jacuzzi, ako aj na piesočnatej pláži Gonar v pešej vzdialenosti. Villa Rab Agata sa nachádza na západnej časti ostrova Rab, v Donja Supetarska Draga – s výhľadom na obľúbenú piesočnatú pláž Gonar. Rodina Crnic začínala ako majitelia bytov v roku 1986 a zbierala skúsenosti z predchádzajúcich generácií tradičného podnikania v oblasti prenájmu od Sime a Margarity Bisicových na rovnakom mieste od 50. rokov minulého storočia. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou od roku 2008, pričom nedávno jej majitelia Anna a Marin Crnicovi pridali zariadenia typu wellness. Majitelia v priebehu rokov pozorujú neustále sa meniace požiadavky a túžby navštevujúcich turistických rodín so zameraním na poskytnutie čo najlepšieho zážitku z rodinnej dovolenky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Agata

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Nada ( Rab - Supetarska Draga)

Nada Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome v zátoke Dumići v Supetarska Draga na ostrove Rab. Dom sa nachádza na pobreží. Ponúkame dva apartmány s výhľadom na more. Pre našich hostí máme zaistené kotvisko pre loď a vonkajším grilom. Tam je betónová pláž s piesčitou príjazdovej cesty a je vhodný pre deti. V blízkosti sú reštaurácie, kde môžete ochutnať špeciality z morských plodov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nada

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 90 €

Apartmány Tariba ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmán Tariba sa nachádza v malej rybárskej dedinke na ostrove Rab. Náš apartmán je vzdialený 50 metrov od mora a nášho prístaviska pre našich hostí a je ideálny pre turistov, ktorí chcú ísť na člne a preskúmať malé ostrovy Maman, Sridnjak a Šailovac.Ponúkame apartmány s výhľadom na more pre 4 hostí, v prípade potreby s rozkladacou pohovkou a izby pre 2 osoby. Ak máte ďalšie otázky alebo vysvetlenia, kontaktujte nás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tariba

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Justić ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmány Justić sa nachádzajú v Gornja Supetarska Draga v severnej časti ostrova, na polceste medzi mestami Rab a Lopar. Dom je postavený vo veľmi tichej oblasti, obklopený stredomorskou vegetáciou, zeleňou, kvetmi, starým mlynom (jediný mlyn zachovaný na ostrove a v ňom môžete vidieť pôvodné časti zo stredoveku. Okrem mlyna tam je tiež pláž a potok). Ostrovy vám poskytnú nezabudnuteľné chvíle oddychu a zábavy. Ostrov Rab je známy ako ostrov slnka, piesku, mora a krásy a ako jeden z najzelenších ostrovov na Jadrane je Rab pretkaný viac ako 100 kilometrami turistických a cyklistických chodníkov, na ktorých môžete objavovať krásy Stredozemného mora. krajina. Užijete si nádherné piesočnaté pláže, každý si môže nájsť svoju ideálnu pláž podľa osobných preferencií a zažijete pôvodné staré mesto prostredníctvom mnohých kultúrnych a hudobných podujatí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Justić

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Villa Guliva ( Rab - Supetarska Draga)

Vila Guliva sa nachádza v meste Supetarska Draga na ostrove Rab (Chorvátsko). Toto plážové ubytovacie zariadenie ponúka prístup na patio, balkón, bezplatné súkromné parkovisko, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Vila má výhľad na veľkú terasu so súkromnou plážou, ktorú si môžete vychutnať. Ponúkame Vám dva plne vybavené apartmány: Golden Sun a Blue Sea. Apartmán Golden sun má 2 spálne (max 4 osoby), satelitnú TV s plochou obrazovkou, klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a chladničkou, 2 kúpeľne so sprchovacím kútom a práčkou. Apartmán Blue sea má 2 spálne (max 4 osoby), satelitnú TV s plochou obrazovkou, klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a chladničkou, 2 kúpeľne so sprchovacím kútom a práčkou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Guliva

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 140 €

Apartmány Viskić ( Rab - Supetarska Draga)

Ubytovanie Viskic, sa nachádza v Supetarska Draga, na severnej časti ostrova Rab, na polceste medzi mestom Rab (6 km) a malom mestečku Lopar (5 km) Family Viskic ponuka ubytovanie v príjemnom vybavené byte, a olso v miestnostiach s *** a ** hviezdy. Apartmány a izby sú pekne zariadené a vybavené, a oni sú olso v blízkosti mora. Ponúkame ubytovanie v prvom poschodí a na úrovni terénu, a takmer všetky izby majú ich vlastný balkón. Máme tiež možnosť bohaté raňajky. Pre našich hostí sme pripravili veľká terasa s výhľadom na more a zimná terasa pre cca. 20 osôb. Máme vlastné parkovisko a miesto pre loď. 40 roky skúseností oblasti bývania pre turistov v kombinácii s prírodné krásy zátoky Supetarska Draga a ostrove Rab zaručujú príjemný a nezabudnuteľný zážitok pre vás, vašu rodinu a priateľov. Sme waitnig pre vás na ostrove Rab - Happy Island

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Viskić

Od mora 40 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 28 €

Apartmány Gvačić ( Rab - Supetarska Draga)

Hallo, náš dom je vo veľmi pokojnom mieste ostrova. Máme miesto pre lode, ktoré je 15 m za domu. V blízkosti nášho domu sú restorans, supermarket ....

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Gvačić

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vesna ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmány Vesna sa nachádzajú v blízkosti mora a úrodnom údolí Supetarska Draga, v pokojnej lokalite obklopenej zeleňou. Vesna Apartmány sú klimatizované, s možnosťou parkovania a možnosť využitia vonkajšieho grilu. Majiteľ domu nie je prítomný v dome, a vy máte možnosť prenájmu celého domu! Vzdialenosť Apartmány Vesna od mora je 300 m od pláže, 800 m od obchodov a reštaurácií 400 ma od centra mesta Rab 8 km. Športové a rekreačné zariadenia s rôznymi turistických zariadení pre mladšie a staršie sú 4,5 km od apartmánu Vesna, v Lopar na slávnej Paradise Beach. V centre mesta Rab, v meste s bohatým kultúrnym a historickým dedičstvom, zažiť čaro tradície a moderné. V obci Barbat je najstarší benediktínsky kláštor na ostrove, kostol svätého Petra a najúrodnejšie údolie na ostrove, a celá dedina hemží dobrých reštaurácií, kde môžete ochutnať rôzne špeciality pripravené tradičným spôsobom , Supetarska Draga je veľmi zaujímavý pre jachtárov, vzhľadom na blízkosť mariny, ako aj priľahlých ostrovov, kde každý návštevník môže nájsť svoj vlastný kus pokoja a pohody!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vesna

Od mora 300 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Anica ( Rab - Supetarska Draga)

Vitajte na ostrove Rab, ostrov šťastia a lásky, ktorá je už viac ako 125 rokov skúseností v oblasti turistického ruchu, a pýcha na ostrove sú štyri zvoničky, ktoré zdobia staré mesto. Rab patrí skupine Kvarner ostrovov, so svojimi siedmimi idylických dedín. Jednou z dedín je Supetarska Draga, najstarší ostrov obec s bohatou námornou tradície, a ideálnym miestom pre mladých rybárov, vzhľadom na blízkosť suché a ACI marina. Supetarska Draga je obklopený malými ostrovčekmi plných piesočných pláží, a zdobili ju a najstarší benediktínsky kláštor na ostrove Rab. Na sviatok Petra, patróna obce Supetarska Draga, miestni obyvatelia a turisti majú možnosť vychutnať bohatý kultúrny a športový program. Apartmány Anica sa nachádza v Supetarska Draga, ostrov Rab. Rodinný dom s apartmánmi je od pláže iba 500 m, 300 m od najbližších obchodov a 50 m od prvých reštaurácií. V blízkosti bytu nájdete všetko, čo potrebujete, aby správne strávili svoju dovolenku. Kultúrne a zábavné, športové a rekreačné a zábavné centrum mesta Rab je len 6 km ďaleko a v okruhu niekoľkých kilometrov nájdete celý rad pláží, od piesočnatej do skalnatého, Rôzne obsahu, ktorý zahŕňa športu a zábavy v mieste a okolo vody. Pohostinných hostiteľov rodina Jaška Anica čakajú na Vašu návštevu. Pozrite sa na ponuku našich apartmánov!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Anica

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Emanuel ( Rab - Supetarska Draga)

Nachádzame sa na ostrove Rab, mieste zvanom Supetarska draga (Donja) v pokojnej oblasti asi 200 m od mora. V našej ponuke máme 4 nové apartmány: jeden ap.4, jeden štúdiový apartmán a dva ap.2+2. Ponúkame Vám aj kotvisko pre člny, ktoré je od domu vzdialené cca 100 m. Prvá najbližšia piesočnatá pláž "Premijer" je vzdialená 200 m od domu a je ideálna pre malé deti a známa Rajská pláž v Lopare je vzdialená menej ako 10 minút jazdy autom. Od centra mesta, starého mesta Rab sme vzdialení asi 6 km. Pre všetkých, ktorí chcú stráviť dovolenku v tichom prostredí v pokoji a pohode, sme pre vás ideálnou voľbou. Rado sa stalo!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Emanuel

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Mira i Denis ( Rab - Supetarska Draga)

☀️ Ostrov Rab, ☀️ apartmán pre 6+1 osôb, veľká terasa v záhrade, gril, záhradný nábytok, veľká trampolína, vyhrievaná jacuzzi, parkovisko pri apartmáne pre viacero áut, kotvisko člnu (za poplatok). Byt je plne vybavený. kuchyňa (umývačka riadu), 3 spálne s manželskými posteľami), 2 kúpeľne (sprcha, práčka), klimatizácia, Wi-Fi, všetko v cene. Domáce zvieratá povolené, apartmán na prízemí. 200 m od prvej pláže, trh, pekáreň, požičovňa lodí, reštaurácia.....

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mira i Denis

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 120 €

Apartmán Belisima ( Rab - Supetarska Draga)

Jednoizbový apartmán pre 2 osoby, miesto Supetarska draga 501a Ostrov Rab Ideálne pre 2 osoby, v blízkosti 300 m pešo Reštaurácie, obchody, kaviarne, bufety, aci marina, atď... Ideálne na prechádzky v okolí, 50- ročný kostol a kaderníctvo. VÍTAJTE U NÁS KRÁSNY OSTROV RAB!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Belisima

Od mora 1 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 50 €

Apartmány NINA ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmány Nina sa nachádzajú v meste Supetarska Draga na ostrove Rab. V našom dome sú 4 apartmány a jedna izba. Pláž, reštaurácie, kaviarne, obchody a ďalšie zariadenia, vďaka ktorým bude vaša dovolenka kompletná, sa nachádzajú v okruhu 150 metrov. Ku každej ubytovacej jednotke patrí strážené parkovacie miesto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány NINA

Od mora 150 m
Kapacita 24 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Franciska ( Rab - Supetarska Draga)

Náš rodinný dom sa nachádza v Donja Supetarska Draga na severnej časti ostrova Rab, presne medzi mestami Rab (6 km) a Lopar (6 km). Supetarska Draga je obklopená malými ostrovčekmi plnými piesočnatých pláží a v okruhu niekoľkých kilometrov nájdete rôzne pláže, od piesočnatých až po skalnaté. V našom dome sme mali tri apartmány - dva apartmány pre dve osoby a jeden apartmán pre štyri osoby. V cene ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie a súkromné parkovisko pri budove. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Franciska

Od mora 500 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Rab - Supetarska Draga

Rab - Supetarska Draga  - Erb Supetarska Draga je dedina v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Leží v hlbokom prírodnom a zalesnenom zálive na ostrove Rab. To má asi 1000 obyvateľov a administratívne patrí do mestečka Rab, ktoré je vzdialené cca 8 km od hotela. História tejto oblasti siaha až do staroveku, rovnako ako v susednom meste Rab, táto oblasť bola osídlená už starí ilýrskeho kmeňa Liburnians, potom to bola osídlená Rimanmi a neskôr Chorvátmi z 9. storočia. Medzi významné historické pamiatky potrebné poznamenať, kostol svätého Petra z 11. storočia, jediný dochovaný pozostatok bývalého benediktínskeho opátstva. Dnes Supetarska Draga je pokojná turistická dediny, ktorá je populárna medzi turistami pre svoje piesočné pláže, zalesnené prostredie, a rad neobývaných ostrovov s nádhernými plážami, ktoré sa nachádzajú len kúsok od pobrežia. Tieto malé ostrovy môže byť dosiahnuté pomocou vypožičaných motorové člny a tam môžete relaxovať v slnko, čisté more a súkromie. Môžete si nájsť ubytovanie v príjemných a komfortných apartmánoch, izbách a rekreačné domy v súkromnom rodinnom ubytovanie. Vďaka hlbokej prírodnej a chránenej zátoke a dlhú námornú tradíciou, Rab je tiež obľúbenou destináciou pre jachtárov. Odtiaľ môžete ísť na jednodňové výlety do okolia obľúbeného mesta malom prímorskom meste a užívať svoje kilometre piesočných pláží a tiež historického mesta Rab a zažiť históriu ostrova v úzkymi dláždenými uličkami. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku v Supetarska Draga a stráviť idylickú rodinnú dovolenku na ostrove Rab, ostrov slnka, piesok, modré more a svieži zelene. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Supetarska Draga na ostrove Rab. Vitajte na Supetarska Draga!

Rab - Supetarska Draga Predpoveď počasia