Apartmány a ubytovanie v súkromí Rab - Supetarska Draga

Supetarska Draga je dedina v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Leží v hlbokom prírodnom a zalesnenom zálive na ostrove Rab. To má asi 1000 obyvateľov a administratívne patrí do mestečka Rab, ktoré je vzdialené cca 8 km od hotela. História tejto oblasti siaha až do staroveku, rovnako ako v susednom meste Rab, táto oblasť bola osídlená už starí ilýrskeho kmeňa Liburnians, potom to bola osídlená Rimanmi a neskôr Chorvátmi...

Zoradiť podľa:

Apartmány Blazenka

Rab - Supetarska Draga

Od mora 50 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Agata

Rab - Supetarska Draga

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vesna

Rab - Supetarska Draga

Od mora 300 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Nada

Rab - Supetarska Draga

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

od 70 €

Apartmány Tariba

Rab - Supetarska Draga

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

od 40 €

Apartmány Justić

Rab - Supetarska Draga

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 45 €

Apartmány Emanuel

Rab - Supetarska Draga

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

od 45 €

Apartmány Villa Guliva

Rab - Supetarska Draga

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 140 €

Apartmány Ljubica Bunić

Rab - Supetarska Draga

Od mora 80 m
Kapacita 15 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Viskić

Rab - Supetarska Draga

Od mora 40 m
Kapacita 17 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Gvačić

Rab - Supetarska Draga

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Anica

Rab - Supetarska Draga

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Blazenka ( Rab - Supetarska Draga)

Náš dom sa nachádza v centre obce Donja Supetarska Draga v blízkosti obchod, baktérií, žeriav na zdvíhanie člny, reštaurácie. K dispozícii sú 2 (dva) dva apartmány s balkónom s výhľadom na more. Oba apartmány sú na prvom poschodí na ktorý prichádza po schodoch, ale je tu možnosť priameho vstupu z poľa (zem). V grafe (infield) je záhrada s terasou a je tu možnosť využitia grilu. Parkovacia plocha sa nachádza priamo v prednej časti budovy v grafe. V dome sú aj hostitelia, ktorí sú po celú dobu vo vašej službe. Náš dom sa nachádza v krásnej časti ostrova, slávny jachting destinácie Supetarska Draga, v ktorom sa nachádza prístav ACI a početné kotvisko pre lode. Táto nehnuteľnosť je 8 km od turistického centra Lopar známy pre jeho mnoho piesočných pláží a športových zariadení, rovnako ako aktivity pre deti. Do centra Lopar trvá iba 10 minút cesty autom. Pri vchode do Lopar je tu čerpacia stanica. Sme na rovnakej vzdialenosti od mesta Rab známy pre svoje krásne historické centrum, rovnako ako početné kultúrne a turistické zaujímavosti. V meste Rab sú ambulancie, lekáreň, banka, pošta, polícia a ďalšie administratívne služby. Ostrov má veterinárnu kliniku, tri čerpacích staníc. S pevninou sme spojený s dvoma trajektové linky, Lopar-Valbiska (ostrov Krk) a Rab-pôda (Stinica). K dispozícii je denná katamarán do Rijeky a Pag (Novalja). Na ostrove nájdete krásne divoké a aranžovanie pešie a cyklistické chodníky, rovnako ako zariadiť celodenné výlety na susedné ostrovy alebo pevninu. Výhodou Supetarska Draga je blízkosť turistických destinácií (mesto Rab a Lopar), ale aj pokoj a malé koncentráciu ubytovacích zariadení. Dodatočný obsah, aktivity a informácie o Ostrov Rab možno nájsť v Rab Tourist Board a Tourist Board Lopar. Ubytovanie je vhodné najmä pre jachtárov, pretože ponúkame bezplatné využitie kotvisko pre čln / motorový čln. Kotvenie sa nachádza v blízkosti (3 minúty pešo), ako aj žeriav na spúšťanie člnov s úložným priestorom pre lodné príves. V blízkosti sa nachádza aj možnosť zapožičania lodiek, najlepší spôsob, ako preskúmať skryté pláže a neďaleké ostrovy. Cena zahŕňa všetkých daní. Používanie klimatizácie, bezdrôtové pripojenie na internet, posteľná bielizeň a uteráky a upratovanie pri odchode je zdarma. Oba apartmány majú plne vybavenú kuchyňu (chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, varná kanvica, kávovar, rúrou, umývačkou, riadom, príbory a riad, skla, sklokeramická doska). Apartmány sú klimatizovaný vzduch. Oba byty môžu využiť spoločnú bočné miestnosť, ktorá je toaleta s práčkou, čistič, vysávač a žehliacu dosku so žehličkou. V apartmánoch je LCD televízor so satelitným príjmom a pohovkou, ktorá ťahá von do postele, kde možno do 2 osôb spanie (pohovka je umiestnený v jedálni). Ak je to nutné, poskytujeme použitie lôžka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Blazenka

Od mora 50 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Agata ( Rab - Supetarska Draga)

Villa Rab Agata ponúka apartmány na dovolenku pri bazéne, saune a jacuzzi, ako aj na piesočnatej pláži Gonar v pešej vzdialenosti. Villa Rab Agata sa nachádza na západnej časti ostrova Rab, v Donja Supetarska Draga – s výhľadom na obľúbenú piesočnatú pláž Gonar. Rodina Crnic začínala ako majitelia bytov v roku 1986 a zbierala skúsenosti z predchádzajúcich generácií tradičného podnikania v oblasti prenájmu od Sime a Margarity Bisicových na rovnakom mieste od 50. rokov minulého storočia. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou od roku 2008, pričom nedávno jej majitelia Anna a Marin Crnicovi pridali zariadenia typu wellness. Majitelia v priebehu rokov pozorujú neustále sa meniace požiadavky a túžby navštevujúcich turistických rodín so zameraním na poskytnutie čo najlepšieho zážitku z rodinnej dovolenky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Agata

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vesna ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmány Vesna sa nachádzajú v blízkosti mora a úrodnom údolí Supetarska Draga, v pokojnej lokalite obklopenej zeleňou. Vesna Apartmány sú klimatizované, s možnosťou parkovania a možnosť využitia vonkajšieho grilu. Majiteľ domu nie je prítomný v dome, a vy máte možnosť prenájmu celého domu! Vzdialenosť Apartmány Vesna od mora je 300 m od pláže, 800 m od obchodov a reštaurácií 400 ma od centra mesta Rab 8 km. Športové a rekreačné zariadenia s rôznymi turistických zariadení pre mladšie a staršie sú 4,5 km od apartmánu Vesna, v Lopar na slávnej Paradise Beach. V centre mesta Rab, v meste s bohatým kultúrnym a historickým dedičstvom, zažiť čaro tradície a moderné. V obci Barbat je najstarší benediktínsky kláštor na ostrove, kostol svätého Petra a najúrodnejšie údolie na ostrove, a celá dedina hemží dobrých reštaurácií, kde môžete ochutnať rôzne špeciality pripravené tradičným spôsobom , Supetarska Draga je veľmi zaujímavý pre jachtárov, vzhľadom na blízkosť mariny, ako aj priľahlých ostrovov, kde každý návštevník môže nájsť svoj vlastný kus pokoja a pohody!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vesna

Od mora 300 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Nada ( Rab - Supetarska Draga)

Nada Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome v zátoke Dumići v Supetarska Draga na ostrove Rab. Dom sa nachádza na pobreží. Ponúkame dva apartmány s výhľadom na more. Pre našich hostí máme zaistené kotvisko pre loď a vonkajším grilom. Tam je betónová pláž s piesčitou príjazdovej cesty a je vhodný pre deti. V blízkosti sú reštaurácie, kde môžete ochutnať špeciality z morských plodov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nada

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Tariba ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmán Tariba sa nachádza v malej rybárskej dedinke na ostrove Rab. Náš apartmán je vzdialený 50 metrov od mora a nášho prístaviska pre našich hostí a je ideálny pre turistov, ktorí chcú ísť na člne a preskúmať malé ostrovy Maman, Sridnjak a Šailovac.Ponúkame apartmány s výhľadom na more pre 4 hostí, v prípade potreby s rozkladacou pohovkou a izby pre 2 osoby. Ak máte ďalšie otázky alebo vysvetlenia, kontaktujte nás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tariba

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Justić ( Rab - Supetarska Draga)

Apartmány Justić sa nachádzajú v letovisku Gornja Supetarska Draga v severnej časti ostrova, na polceste medzi mestami Rab a Lopar. Dom je postavený vo veľmi pokojnom prostredí, obklopený stredomorskou vegetáciou, zeleňou, kvetmi, starým mlynom (jediný mlyn zachovaný na ostrove, a v ňom vidieť pôvodné časti zo stredoveku. Okrem mlyna tu je tiež pláž a potok). Ostrovy vám poskytnú nezabudnuteľné chvíle odpočinku a zábavy. Ostrov Rab je známy ako ostrov slnka, piesku, mora a krásy a ako jeden z najzelenších ostrovov v Jadranskom mori je pretkaný viac ako 100 kilometrami turistických a cyklistických trás, kde môžete spoznávať krásy Stredozemného mora. krajina. Užijete si nádherné piesočné pláže, každý si môže nájsť svoju ideálnu pláž podľa svojich osobných preferencií a zažiť pôvodné staré mesto prostredníctvom mnohých kultúrnych a hudobných podujatí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Justić

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Emanuel ( Rab - Supetarska Draga)

Nachádzame sa na ostrove Rab, v mieste zvanom Supetarska draga (Donja) v pokojnej oblasti asi 200 m od mora. V našej ponuke máme 4 nové apartmány: jeden ap.4, jeden garsónka a dva ap.2 + 2. Ponúkame vám tiež kotvenie pre člny vzdialené asi 100 m od domu. Prvá najbližšia piesočná pláž Premijer je vzdialená 200 m a je ideálna pre malé deti. Známa pláž Paradise v Lopare je vzdialená necelých 10 minút jazdy autom. Z centra mesta, starého mesta Rab, sme vzdialení asi 6 km. Pre všetkých, ktorí chcú stráviť dovolenku v tichom a pokojnom prostredí, sme pre vás ideálnou voľbou. Rado sa stalo!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Emanuel

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Villa Guliva ( Rab - Supetarska Draga)

Vila Guliva sa nachádza v meste Supetarska Draga na ostrove Rab (Chorvátsko). Toto plážové ubytovacie zariadenie ponúka prístup na patio, balkón, bezplatné súkromné parkovisko, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Vila má výhľad na veľkú terasu so súkromnou plážou, ktorú si môžete vychutnať. Ponúkame Vám dva plne vybavené apartmány: Golden Sun a Blue Sea. Apartmán Golden sun má 2 spálne (max 4 osoby), satelitnú TV s plochou obrazovkou, klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a chladničkou, 2 kúpeľne so sprchovacím kútom a práčkou. Apartmán Blue sea má 2 spálne (max 4 osoby), satelitnú TV s plochou obrazovkou, klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a chladničkou, 2 kúpeľne so sprchovacím kútom a práčkou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Guliva

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 140 €

Apartmány Ljubica Bunić ( Rab - Supetarska Draga)

V rodinnom dome sa nachádza na malom kopci s krásnym výhľadom na záliv Supetarska Draga. Dom je obklopený fíg a sliviek, takže je v pleasent tieni. More je len 80 m od domu. Dom má mnoho Byty na 2-6 osoby, rovnako ako izby s raňajkami. Rodina Bunic zbožňuje zvieratá, rovnako ako deti. Vitajte! Ďakujeme vám za návštevu našich webových stránok, dúfam, že vás musí spĺňať čoskoro! Rodina Bunic,

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ljubica Bunić

Od mora 80 m
Kapacita 15 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Viskić ( Rab - Supetarska Draga)

Ubytovanie Viskic, sa nachádza v Supetarska Draga, na severnej časti ostrova Rab, na polceste medzi mestom Rab (6 km) a malom mestečku Lopar (5 km) Family Viskic ponuka ubytovanie v príjemnom vybavené byte, a olso v miestnostiach s *** a ** hviezdy. Apartmány a izby sú pekne zariadené a vybavené, a oni sú olso v blízkosti mora. Ponúkame ubytovanie v prvom poschodí a na úrovni terénu, a takmer všetky izby majú ich vlastný balkón. Máme tiež možnosť bohaté raňajky. Pre našich hostí sme pripravili veľká terasa s výhľadom na more a zimná terasa pre cca. 20 osôb. Máme vlastné parkovisko a miesto pre loď. 40 roky skúseností oblasti bývania pre turistov v kombinácii s prírodné krásy zátoky Supetarska Draga a ostrove Rab zaručujú príjemný a nezabudnuteľný zážitok pre vás, vašu rodinu a priateľov. Sme waitnig pre vás na ostrove Rab - Happy Island

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Viskić

Od mora 40 m
Kapacita 17 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Gvačić ( Rab - Supetarska Draga)

Hallo, náš dom je vo veľmi pokojnom mieste ostrova. Máme miesto pre lode, ktoré je 15 m za domu. V blízkosti nášho domu sú restorans, supermarket ....

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Gvačić

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Anica ( Rab - Supetarska Draga)

Vitajte na ostrove Rab, ostrov šťastia a lásky, ktorá je už viac ako 125 rokov skúseností v oblasti turistického ruchu, a pýcha na ostrove sú štyri zvoničky, ktoré zdobia staré mesto. Rab patrí skupine Kvarner ostrovov, so svojimi siedmimi idylických dedín. Jednou z dedín je Supetarska Draga, najstarší ostrov obec s bohatou námornou tradície, a ideálnym miestom pre mladých rybárov, vzhľadom na blízkosť suché a ACI marina. Supetarska Draga je obklopený malými ostrovčekmi plných piesočných pláží, a zdobili ju a najstarší benediktínsky kláštor na ostrove Rab. Na sviatok Petra, patróna obce Supetarska Draga, miestni obyvatelia a turisti majú možnosť vychutnať bohatý kultúrny a športový program. Apartmány Anica sa nachádza v Supetarska Draga, ostrov Rab. Rodinný dom s apartmánmi je od pláže iba 500 m, 300 m od najbližších obchodov a 50 m od prvých reštaurácií. V blízkosti bytu nájdete všetko, čo potrebujete, aby správne strávili svoju dovolenku. Kultúrne a zábavné, športové a rekreačné a zábavné centrum mesta Rab je len 6 km ďaleko a v okruhu niekoľkých kilometrov nájdete celý rad pláží, od piesočnatej do skalnatého, Rôzne obsahu, ktorý zahŕňa športu a zábavy v mieste a okolo vody. Pohostinných hostiteľov rodina Jaška Anica čakajú na Vašu návštevu. Pozrite sa na ponuku našich apartmánov!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Anica

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Rab - Supetarska Draga

Rab - Supetarska Draga  - Erb Supetarska Draga je dedina v Primorje-Gorski Kotar kraj v Chorvátsku. Leží v hlbokom prírodnom a zalesnenom zálive na ostrove Rab. To má asi 1000 obyvateľov a administratívne patrí do mestečka Rab, ktoré je vzdialené cca 8 km od hotela. História tejto oblasti siaha až do staroveku, rovnako ako v susednom meste Rab, táto oblasť bola osídlená už starí ilýrskeho kmeňa Liburnians, potom to bola osídlená Rimanmi a neskôr Chorvátmi z 9. storočia. Medzi významné historické pamiatky potrebné poznamenať, kostol svätého Petra z 11. storočia, jediný dochovaný pozostatok bývalého benediktínskeho opátstva. Dnes Supetarska Draga je pokojná turistická dediny, ktorá je populárna medzi turistami pre svoje piesočné pláže, zalesnené prostredie, a rad neobývaných ostrovov s nádhernými plážami, ktoré sa nachádzajú len kúsok od pobrežia. Tieto malé ostrovy môže byť dosiahnuté pomocou vypožičaných motorové člny a tam môžete relaxovať v slnko, čisté more a súkromie. Môžete si nájsť ubytovanie v príjemných a komfortných apartmánoch, izbách a rekreačné domy v súkromnom rodinnom ubytovanie. Vďaka hlbokej prírodnej a chránenej zátoke a dlhú námornú tradíciou, Rab je tiež obľúbenou destináciou pre jachtárov. Odtiaľ môžete ísť na jednodňové výlety do okolia obľúbeného mesta malom prímorskom meste a užívať svoje kilometre piesočných pláží a tiež historického mesta Rab a zažiť históriu ostrova v úzkymi dláždenými uličkami. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku v Supetarska Draga a stráviť idylickú rodinnú dovolenku na ostrove Rab, ostrov slnka, piesok, modré more a svieži zelene. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Supetarska Draga na ostrove Rab. Vitajte na Supetarska Draga!

Rab - Supetarska Draga Predpoveď počasia