Apartmány a ubytovanie v súkromí Sveti Juraj

Sveti Juraj je malá pobrežná dedinka situovaná na úpätí Velebitu, 10 kilometrov južne od mesta Senj. V prehistorickej dobe tu bola malá dedina Lopsica a na starom cintoríne ešte stále možno vidieť pozostatky stredovekého kostola sv. Filipa a Jakuba. Dnes tu žije približne 700 obyvateľov zaoberajúcich sa predovšetkým rybárstvom a cestovným ruchom. Administratívne patrí do mesta Senj. V centre je krásna pláž a tí, ktorí...

Zoradiť podľa:

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Borić

Sveti Juraj

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

od 25 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Borić ( Sveti Juraj)

Apartmány Borić sa nachádzajú iba dvesto metrov od centra mesta Sveti Juraj s krásnym výhľadom na more, pláž a ostrovy. Ponúkame dve dobre vybavené ubytovacie jednotky: štúdio apartmán pre dve osoby - 48 m2 a apartmán pre štyri osoby - 56 m2. Obidva apartmány majú balkóny, terasu a zabezpečené parkovacie miesto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Borić

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 25 €

Turistický sprievodca - Sveti Juraj

Sveti Juraj  - Erb Sveti Juraj je malá pobrežná dedinka situovaná na úpätí Velebitu, 10 kilometrov južne od mesta Senj. V prehistorickej dobe tu bola malá dedina Lopsica a na starom cintoríne ešte stále možno vidieť pozostatky stredovekého kostola sv. Filipa a Jakuba. Dnes tu žije približne 700 obyvateľov zaoberajúcich sa predovšetkým rybárstvom a cestovným ruchom. Administratívne patrí do mesta Senj. V centre je krásna pláž a tí, ktorí chcú trochu intimitu a súkromie, môžu nájsť svoj pokoj v mnohých skrytých zátokách. Miesto je veľmi kľudné a tiché bez veľkých letných davov, preto je ideálny pre všetkých, ktorí chcú uniknúť mestskému hluku a znečisteniu. Okrem toho, že je turistickým rezortom, Sveti Juraj je známy aj na výrobu medu z kvetov. Neďaleko je Národný park Severného Velebitu, ktorý poteší všetkých milovníkov prírody a turistiky. Ubytovanie sa poskytuje výhradne v súkromných apartmánoch, izbách a prázdninových domoch v súkromnom rodinnom ubytovaní. Kontaktujte priamo majiteľov súkromného ubytovania a strávte pokojnú rodinnú dovolenku na tomto malom idylickom mieste na úpätí pohoria Velebit. Vitajte v Sveti Juraj!

Sveti Juraj Predpoveď počasia