Apartmány a ubytovanie v súkromí Silba

Silba je ostrov súostrovia Zadar v chorvátskej časti Jadranského mora. Je umiestnený v ďalekom severe Dalmácii, na hranici s Kvarnerských ostrovov obklopených Lošinj, Premuda, Olib a Ist. Povrch je 15 km2 a má asi 300 stálych obyvateľov. To bolo najprv zmienil sa o byzantským cisárom Constantine Porphyrogenitus s názvom Selby v 10. storočí. Existujú dve teórie od miesta, kde to dostalo jeho meno. Podľa jedného názov pochádza...

Zoradiť podľa:

Apartmán Marina

Silba

Od mora 80 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Sonja Silba

Silba

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Apartmán Marina ( Silba)

Užite si leto na čarovný ostrov chodcov! Ostrov Silba má nespočetne piesočnaté a okruhliakové pláže, odľahlé zátoky, krištáľovo čistú vodu a čistý vzduch, pretože automobilový prevádzka nie je dovolené. Apartmán Marina je úplne nový, moderný a ideálne pre relaxáciu a oddych od rušného každodenného života. Skladá sa z obývacej izby s plne vybavenú a funkčné kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a galérie, kde je spálňa. Byt má dva balkóny - jeden v prízemí a jeden hore v závislosti na opaľovanie. V popredí je nádvorie, ktoré je k dispozícii pre hostí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marina

Od mora 80 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Sonja Silba ( Silba)

Apartmány sa nachádzajú iba 100 m od piesočnatej pláže a 300 metrov od centra mesta. V cene je zahrnuté posteľná bielizeň uteráky a záverečné upratovanie. Apartmány majú terasu s výhľadom na more a gril vo dvore k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sonja Silba

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Silba

Silba  - Erb Silba je ostrov súostrovia Zadar v chorvátskej časti Jadranského mora. Je umiestnený v ďalekom severe Dalmácii, na hranici s Kvarnerských ostrovov obklopených Lošinj, Premuda, Olib a Ist. Povrch je 15 km2 a má asi 300 stálych obyvateľov. To bolo najprv zmienil sa o byzantským cisárom Constantine Porphyrogenitus s názvom Selby v 10. storočí. Existujú dve teórie od miesta, kde to dostalo jeho meno. Podľa jedného názov pochádza z gréckeho slova Silbon (piesok). Podľa druhej teórie, názov pochádza z gréckeho verzie latinského slova Silva (les). Neskôr v stredoveku bol v držbe mesta Zadar a benátskej republiky, a niekoľko bohatých rodín až do 19. storočia, kedy obyvatelia kúpil ostrov. Silba v tej dobe bol známy pre svoje drevených plachetníc, námorníci, cenné aj pre skúsených kapitánov. Jediná osada na ostrove tiež vymenoval Silba sa nachádza v najužšej časti ostrova, kde to trvá len asi 10 minút chôdze alebo 600 metrov od východu na západ pobreží. Administratívne patrí do Zadaru a je veľmi dobre spojený trajektom a katamarán rýchlych tratiach. Najobľúbenejšie priemysel na ostrove je cestovný ruch a poskytovanie ubytovanie v súkromných apartmánoch, izbách a rekreačných objektov. Silba má početné zátoky, piesčité a kamienkové pláže. Hlavné mesto pláž je Šotorišće na východnom pobreží ostrova. Piesčité morské dno na pláži dáva krásnu tyrkysovú farbu mora, ktoré je naozaj čistá. Celý ostrov je pešia zóna, takže prevádzka motorových vozidiel nie je dovolené. Povolené len vozidlá poštár moped a vozidlo pre distribútora vody. Odporúčame navštíviť kamennú vežu Toreta - historická pamiatka sa nachádza v centre mesta, ktorá ponúka krásny výhľad na okolité ostrovy. Silba je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Veľké pláže sú ideálne na kúpanie a opaľovanie pre celú rodinu. Obrátiť priamo na vlastníkov bytov na ostrove Silba a stráviť príjemné, bezstarostný a relaxačné leto na tomto krásnom ostrove. Súkromné ​​ubytovanie na ostrove Silba. Vitajte na ostrove Silba!

Silba Predpoveď počasia