Apartmány a ubytovanie v súkromí Ist

Ist je malý ostrov v kraji Zadar v Chorvátsku. Jeho rozloha je len asi 10 km2 a leží v severnej Dalmácii, severne od ostrovov Molate a západe ostrova Škarda. Jediné miesto na ostrove tiež nesie názov Ist a najbližšie hlavné mesto je Zadar, s ktorými je dobre spojený trajektom a katamarán liniek. To bolo prvýkrát spomína v 14. storočí pod ilýrskej meno Ost, a až do 18. storočia to bolo pod vedením a časť farnosti susedného...

Zoradiť podľa:

Apartmán Zrinka

Ist

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Myrtus

Ist

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Apartmán Zrinka ( Ist)

Apartmán Zrinka, 25 m od mora, v kľudnej časti obce na ostrove Ist. V byte je gril, klimatizácia, umývačka riadu, mikrovlnná rúra a všetko, čo potrebujete pre príjemný a pohodlný pobyt až pre 5 osôb. Je umiestnený v pokojnom a tichom prostredí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Zrinka

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Myrtus ( Ist)

866/5000 V našom dome sú dva byty. Apartmán pre 4 osoby s dvoma spálňami (55 m2 v 1. poschodí): kuchyňa / jedáleň / obývacia izba s pohovkou, TV-sat. A klimatizácia. Výstup na terasu. Jedna miestnosť s jednou manželskou posteľou (2 x 80 cm, dĺžka 200 cm), výstup na terasu. Druhá izba s 2 lôžkami. Otvorená kuchyňa (4 varné dosky, rúra, umývačka riadu, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, rýchlovarná kanvica ...). Sprcha / WC, sušič vlasov. Terasa 9 m2. Vonkajší nábytok. Výhľad na more. Apartmán pre 2 osoby s jednou spálňou (32 m2 v 2. poschodí): kuchyňa / obývacia izba / jedáleň s TV so satelitným príjmom, pohovka a klimatizácia. Jedna izba s jednou manželskou posteľou (2 x 80 cm, dĺžka 200 cm). Obývacia izba / kuchynka (2 varné dosky, umývačka riadu, elektrický, kávovar, rýchlovarná kanvica). Sprcha / WC, sušič vlasov. Terasa15 m2. Vonkajší nábytok. Bočný pohľad na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Myrtus

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Ist

Ist  - Erb Ist je malý ostrov v kraji Zadar v Chorvátsku. Jeho rozloha je len asi 10 km2 a leží v severnej Dalmácii, severne od ostrovov Molate a západe ostrova Škarda. Jediné miesto na ostrove tiež nesie názov Ist a najbližšie hlavné mesto je Zadar, s ktorými je dobre spojený trajektom a katamarán liniek. To bolo prvýkrát spomína v 14. storočí pod ilýrskej meno Ost, a až do 18. storočia to bolo pod vedením a časť farnosti susedného väčšieho ostrova Molat. Počas obyvateľmi 19. a začiatku 20. storočia Ist boli známe námorníkov, a oni mali veľkú flotilu obchodných plachetníc. Dnes, v Ist žije len asi 200 stálych obyvateľov, ale okrem olív a vinohradníctva, je hlavným zdrojom príjmov je cestovný ruch. Môžete si nájsť ubytovanie v Ist len ​​v súkromných apartmánoch, izbách a rekreačných domov a vaši hostitelia budú robiť všetko, takže môžete stráviť príjemnú dovolenku. Miesto je veľmi pokojné a tiché, pretože tu nie je povolené motorové vozidlá, a je ideálny pre útek od mestského hluku. Atmosféra na ostrove je veľmi uvoľňujúce obklopený krištáľovo priezračným Jadranského mora. V centre obce Ist je veľký piesok a štrk pláž vedľa borovicového lesa, kde si môžete vychutnať v tieni na svoju obľúbenú knihu. V obci sú dva obchody a niekoľko kaviarní a reštaurácií, kde môžete ochutnať vynikajúce čerstvé ryby. Navštíviť túto malú idylický ostrov v súostroví Zadar a stráviť svoju dovolenku v pokoji a len za zvukov prírody a vĺn. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie na ostrove Ist. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a rekreačné domy v Ist. Vitajte na ostrove Ist!

Ist Predpoveď počasia