Apartmány a ubytovanie v súkromí Zverinac

Zverinac je malý ostrov v súostroví Zadar v chorvátskej časti Jadranu. Rozkladá sa pozdĺž severného pobrežia ostrova Dugi otok, naproti mieste Bozava. Jedinou osadou na ostrove je tiež menovaný zverincov a má asi 50 stálych obyvateľov. Administratívne patrí k obci Sali a Dugi otok. Zverinac bol prvýkrát spomenutý v 15. storočí pod názvom Šurian, ktorý bol v držbe rodu od Zadaru. Je dobré spojenie do mesta Zadar av obci sa...

Zoradiť podľa:

Apartmán Danijela

Zverinac

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Fiera

Zverinac

Od mora 50 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmány Santo Zverinac

Zverinac

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 40 €

Apartmán Danijela ( Zverinac)

Na ostrove Zverinac, v zadarskom súostroví existujú dva byty. Každý sa skladá z jednej spálne, kúpeľňa, kuchyňa a obývacia izba, kde je podliezať posteľ a terasa. Jeden apartmán môže ubytovať až štyri osoby. Apartmány sú klimatizované a plne vybavené všetkým nábytkom. Očakávame, že vám úprimne!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Danijela

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Fiera ( Zverinac)

Naše dva apartmány sú ideálne pre uvoľnené, bez stresu dovolenku. Plávať v nedotknutej vody len 30 m od domu, majú chutné jedlo na našej priestrannej terase, teraz nezabudnuteľný výhľad na more, výlet okolo ostrova, alebo len chlad a nič nerobiť! Nachádza sa v malej a pokojnej ostrova, tento apartmány sú ideálne pre 4 osoby alebo pár s deťmi. Ak chcete zaspať a prebudiť pri pohľade na nedotknutej mora, je to len ideálnym miestom pre vás! Apartmány majú veľkú terasu s výhľadom na more, dve komfortné spálne, dve plne zariadené kúpeľne, veľká obývacia izba s jedálenským kútom, vybavenou kuchyňou, TV a klimatizácia. Pláž je len 30 m od domu, takže môžete stráviť svoju dovolenku v plavkách.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Fiera

Od mora 50 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Santo Zverinac ( Zverinac)

Zverinac je miestom pre oddych a vychutnať si tradičné cuising. Ak sa chcete vyhnúť davom, dlhé výlety na pláž a nájsť miesto na relaxáciu potom hľadať žiadne ďalšie. Zverinac je miesto, kde nájdete pokoj a samotu v tichosti, zírající na hviezdy alebo namáčanie v mori. Pre tých, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku nájdete zaľúbenie v objavovaní náš ostrov s turistické pokusmi, ktoré viedli k našej najvyšší vrchol Klis. Plávať v našej krištáľovo modrej vody v priebehu dňa alebo preskúmať okolité ostrovy. Apartmány sa nachádza v 2. poschodí súkromného domu s ďalšími 3 byty a rodinné reštaurácii s viac ako 25 rokov skúseností v príprave dalmatínskej pochúťky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány  Santo Zverinac

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Zverinac

Zverinac  - Erb Zverinac je malý ostrov v súostroví Zadar v chorvátskej časti Jadranu. Rozkladá sa pozdĺž severného pobrežia ostrova Dugi otok, naproti mieste Bozava. Jedinou osadou na ostrove je tiež menovaný zverincov a má asi 50 stálych obyvateľov. Administratívne patrí k obci Sali a Dugi otok. Zverinac bol prvýkrát spomenutý v 15. storočí pod názvom Šurian, ktorý bol v držbe rodu od Zadaru. Je dobré spojenie do mesta Zadar av obci sa nachádza obchod a reštaurácia. Ubytovanie na ostrove možno nájsť výhradne v bytoch, izby a rekreačné domy v súkromnom rodinnom ubytovanie. Vzhľadom k jeho veľkosti, najlepší spôsob, ako pre návštevníkov sa dozvedieť o tejto krásnej malej dedine a celý ostrov je určite prechádzka pozdĺž brehu. Ostrov je plný starých olivových hájov a hustou stredomorskou vegetáciou, kde si môžete oddýchnuť v pokoji s len zvuky prírody. Je ideálny pre únik od stresu z každodenného života, ideálne pre prechádzky okolo osobité čaro ostrova a kúpanie vo veľmi jasným takmer priehľadné modré more. Na ostrove je zvlášť zaujímavé pre jachtárov, pretože jeho krásne a odľahlé prostredie, kde nie sú žiadny veľký dav, ako by sám čas zastavil. Ak chcete skutočnú dovolenku, pozývame vás na návštevu tejto malej, odľahlom ostrovčeku a rezervácie ubytovania kontaktovať priamo majiteľa apartmány, izby a rekreačných objektov. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie na zverincov a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na ostrove Zverinac!

Zverinac Predpoveď počasia