Apartmány a ubytovanie v súkromí Vrlika

Vrlika je malé mesto vo vnútrozemí Dalmácii v Chorvátsku. Nachádza sa pri 470 m nad morom na okraji Vrlika poľa v úpätí pohoria Svilaja a Dinara a v blízkosti rieky Cetiny. V mestských prameňov prítok rieky Cetiny, streamovanie Cesme. Vrlika má veľmi príjemnú mikroklímu vytvárané zmiešaním sub-stredomorské podnebie s kontinentálnym - horské klíma vďaka svojej geografickej polohe. Táto špecifická mikroklíma je vhodný...

Zoradiť podľa:

Izba Pansion Leda

Vrlika

Od mora 10 km
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Izba Pansion Leda ( Vrlika)

Leda, Vrlika sa nachádza v krásnej surronded s Greenhills s výhľadom k dispozícii obývacia izba s TV, kuchyňa, dve dvojlôžkové spálne, dve kúpeľne, veľký usporiadané parkovisku, gril, telefón, možnosť domácich zvierat.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izba Pansion Leda

Od mora 10 km
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Vrlika

Vrlika  - Erb Vrlika je malé mesto vo vnútrozemí Dalmácii v Chorvátsku. Nachádza sa pri 470 m nad morom na okraji Vrlika poľa v úpätí pohoria Svilaja a Dinara a v blízkosti rieky Cetiny. V mestských prameňov prítok rieky Cetiny, streamovanie Cesme. Vrlika má veľmi príjemnú mikroklímu vytvárané zmiešaním sub-stredomorské podnebie s kontinentálnym - horské klíma vďaka svojej geografickej polohe. Táto špecifická mikroklíma je vhodný pre ľudí, ktorí majú problémy s respiračným ochorením. História mesta začína v 7. storočí, kedy Chorváti prišli do tejto oblasti a vytvorili dedine v blízkosti prameňa rieky Cetina. Vrlika je výborným východiskovým bodom pre všetkých tých, ktorí majú radi dobrodružstvo a prírodu. Niektoré z ponúkaných aktivít sú turistiky, cykloturistiky, fotografie jeep safari, horolezectvo, jazda na koni, plavby loďou, lov a rybolov. Hľadať byty a lacné ubytovanie v súkromí v Vrlika. Vitajte na Vrlika!

Vrlika Predpoveď počasia