Apartmány a ubytovanie v súkromí Dugi otok

Dugi Otok je najväčší a najviac vzdialený ostrov v súostroví Severnej Dalmácii a jeho meno ospravedlniť dĺžku asi 45 km. Ostrov je široký medzi 1 a 4 km, veľmi členité s početnými zátokami, a najvyšší vrchol na ostrove je Vela Straza, 338 metrov vysoká. Na ostrove sú jedenásť osád, z ktorých Sali, Zaglav, Zman, Luka, Savar, Brbinj, Dragove a Bozava sa nachádzajú na východnej strane. Soline, Verunić a Veli Rat sa nachádza...

Zoradiť podľa:

Apartmány Lavdara Turist

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

od 50 €

Apartmány Julijana

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Agava

Dugi otok

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Pelicarić

Dugi otok

Od mora 100 m
Kapacita 3 osôb

od 55 €

Rekreačný dom Kršovica - Telašćica

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmány Nikola

Dugi otok

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kolićevi dvori

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Palma

Dugi otok

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Vila Marin

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Carić

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 55 €

Apartmány Špralja - Zaglav

Dugi otok

Od mora 100 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Paradise

Dugi otok

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Zaglav

Dugi otok

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Apartmány Eugenio Turizam

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 53 €

Apartmány Lavdara Turist ( Dugi otok)

Lavdara Ostrovček sa nachádza pri vchode do národného parku Kornati, 15 minút jazdy loďou od Sali na ostrove Dugi otok. Ponúkame prenájom 4 apartmány, 4 - 6 osôb. Apartmány sa nachádzajú priamo pri mori, v tieni borovíc. Prísť a stráviť svoju dovolenku ďaleko od mestského zhonu, budete určite chcieť vrátiť!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lavdara Turist

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Julijana ( Dugi otok)

Dom sa skladá z dvoch identických bytov, jeden na prízemí a druhý v prvom poschodí, so samostatným vchodom a výhľadom na more z každej miestnosti. Plocha každého bytu je 100 m? s terasou a môže ubytovať až 5 osôb. Zoznam vlastností. Veľká obývacia izba s výhľadom na more. Dve spálne, jedna s manželskou posteľou a druhá s dvomi oddelenými lôžkami Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. WC miestnosti. Plne vybavená kuchyňa s jedálňou. Terasa s posedením garnitúra 5 metrov vzdialený od mora s prístupom k vode. LCD TV. Klimatizácia. Veľká chladnička s mrazničkou. Varenie sporákom a rúrou. Mikrovlnka. Umývačka riadu. Práčka, žehlička a žehliaca doska. Kávovar. Rýchlovarná kanvica. Posteľná bielizeň a uteráky. parkovanie zadarmo

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Julijana

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Agava ( Dugi otok)

Zátoka Sascica, Sali na Dugi Otok sa nachádza rekreačný dom, ktorý sa nachádza 20 m od pláže, obklopený borovicovým lesom. Dom sa nachádza iba 400 metrov od radnice. Je obklopený súkromným borovicového lesa, s výhľadom na more a záliv. V záhrade je k dispozícii gril. Proste krásny oázou pokoja.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Agava

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Pelicarić ( Dugi otok)

Byty Pelicaric - Sali - Dugi Otok

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pelicarić

Od mora 100 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 55 €

Rekreačný dom Kršovica - Telašćica ( Dugi otok)

Dve spálne chata, Robinson typu, s kuchynským kútom, WC a krásnym výhľadom na more v blízkosti reštaurácie, kde ponúkame tradičné dalmatínska jedlá. Nachádza sa v prírode, presnejšie v prírodnom parku. Ďalej ponúkame predajňu loď, ktorá je vám k dispozícii ráno a popoludní. Chata nemá elektrinu, ale ste schopní používať elektrinu v reštaurácii od 18:00 - 22:00 hod. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na čísle alebo e-mailovej adresy. :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kršovica - Telašćica

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Nikola ( Dugi otok)

Rekreačný dom sa nachádza na Dugi otok v Sali. Pláž a more sú 50 m od hotela a centrum je vzdialené 200 m od domu. Dom má terasu s grilom a parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nikola

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kolićevi dvori ( Dugi otok)

4 + 1, dve spálne, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa, terasa

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kolićevi dvori

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Palma ( Dugi otok)

Apartmány Palma sú dve krásne, pokojné, izolované, úhľadný, dva apartmány s balkónom a parkovacím a wi-fi pripojenie. Tie sa nachádzajú v blízkosti pláže. Majú krásny výhľad na more a sú ideálne pre únik z každodenného hluku a zhonu. Ponúkame oázu pokoja a krásnej prírody, kde si určite tešiť.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Palma

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Vila Marin ( Dugi otok)

Villa Marin sa nachádza v meste Veli Rat na Dugi Otok. Prvá pláž je pod terasou a 25 metrov od centra mesta. Pod terasou je malý prístav. Náš dom so 100 m2 sa skladá z 3 spální (6 + 1 pre deti), 2 kúpeľne a plne vybavenú novú kuchyňu so sporákom a jedálňou o rozlohe 40m2. Terasa tvorí ďalších 40m2 s grilom. Dom je vhodný pre dva alebo dokonca tri dôchodcov v období od apríla do júna a od rujna do novembra. Veľmi príjemné pre ľudí, ktorí milujú hranie mosta v tichom prostredí, čistý vzduch a nedotknutú prírodu. Dom obsahuje: TV, Wii-FII, klimatizácia, práčka, umývačka riadu, kávovar, mikrovlnná rúra, hriankovač, rýchlovarná konvica, postieľka pre malé dieťa ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vila Marin

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Carić ( Dugi otok)

Úplne nové, plne vybavené apartmány v pokojnej a malebnej dedinke Soline v severozápadnej časti mesta Dugi Otok. Apartmány sa nachádzajú v prvom rade k moru a sú vzdialené len 30 metrov od najbližšej kamienkovej pláže a 10 minút chôdze od jednej z najkrajších piesočných pláží na Jadrane, zátoke Sakarun.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Carić

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Špralja - Zaglav ( Dugi otok)

Dvojizbové a jednospálňové apartmány (úplne oddelené, so samostatnými vchodmi). Sú umiestnené v atraktívnej a odľahlej polohe, neďaleko pláže. Obklopený zeleňou a krásnym ostrovom nedotknutej prírody, poskytujú nezabudnuteľnú dovolenku v pokoji a pokoji. Z terasy si môžete vychutnať krásny výhľad na more. Dvůr okolo domu, ktorý môžete využiť ako parkovacie miesto, je 50 m2. Spoločný gril (ohnisko) je povolený. Za používanie klimatizácie sa účtuje príplatok (+ € 5,00 / deň).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Špralja - Zaglav

Od mora 100 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Paradise ( Dugi otok)

Zbrusu nový a moderný byt sa nachádza na krásnom ostrove Dugi otok v malej rybárskej dedine Brbinj. Náš byt je ideálnym miestom na oddych od chaotického života mesta. Dom pozostáva z troch apartmánov, jedného trojizbového a dvoch menších apartmánov s jednou spálňou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Paradise

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Zaglav ( Dugi otok)

Byt sa nachádza na Dugi otok, v malom mieste Zaglav. Dugi otok je známy svojimi krásnymi plážami a nedotknutou prírodou. Ak milujete pokoj a ticho, je to ideálne miesto na dovolenku. Byt má dve veľké spálne, kuchyňu, obývaciu izbu a kúpeľňu. Je kompletne vybavený, takže 6 osôb môže mať pohodlný pobyt. Apartmán sa nachádza 300 metrov od pláže a v blízkosti sa nachádza prístav, čerpacia stanica, trh a niektoré reštaurácie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zaglav

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Eugenio Turizam ( Dugi otok)

Štúdiové apartmány v blízkosti mora v Soline na Dugi Otok, v blízkosti slávnej pláže Sakarun, jednej z najkrajších pláží v Chorvátsku. Pre dovolenku zameranú na more, prírodu a relaxáciu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Eugenio Turizam

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 53 €

Turistický sprievodca - Dugi otok

Dugi otok  - Erb Dugi Otok je najväčší a najviac vzdialený ostrov v súostroví Severnej Dalmácii a jeho meno ospravedlniť dĺžku asi 45 km. Ostrov je široký medzi 1 a 4 km, veľmi členité s početnými zátokami, a najvyšší vrchol na ostrove je Vela Straza, 338 metrov vysoká. Na ostrove sú jedenásť osád, z ktorých Sali, Zaglav, Zman, Luka, Savar, Brbinj, Dragove a Bozava sa nachádzajú na východnej strane. Soline, Verunić a Veli Rat sa nachádza na severozápadnom pobreží v hlboko zapustených zátokách. Sali je obecná a správnym centrom ostrova a má najviac obyvateľov. Ostrov je veľmi dobre spojený s pevninou a Zadaru trajektom rýchle a trajektové linky. Celý ostrov je domovom asi 1500 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú prevažne v poľnohospodárstve, vinárstvo, pestovanie olív, rybolovu, včelárstvo a cestovného ruchu. Ubytovanie na ostrove je ponúkaná v niekoľkých hoteloch, dvoch táborov a početnými prostých apartmánoch a izbách v súkromnom rodinnom ubytovanie. Západné pobrežie ostrova Dugi otok je veľmi atraktívny s strmé s vysokými útesmi, zatiaľ čo východné pobrežie je všeobecne tichý a jemný s radom zátok, medzi ktorými sú piesočné pláže Solišćica, Sakarun, Pantera a Telašćica. Tieto krásne pláže sú ideálnym miestom pre strávenie rodinnej dovolenky, plávanie a užívať čistoty mora a krásu a pokoj prírody. Milovníci aktívnej dovolenky a panenskou prírodou teraz poznávanie ostrova prostredníctvom dobre udržiavané a značených turistických a cyklistických trás. Odporúčame navštíviť Park prírody Telašćica a neďaleko Národného parku Kornati. Na Dugi otok, sú tu potápačské školy, ktoré odhalia tajomné hlbiny mora, ktorá je bohatá na ryby a morské fauny. Obrátiť priamo na vlastníkmi ubytovanie v súkromí na ostrove, a stráviť svoju dovolenku v pokojnom a prírodnom prostredí Stredomoria. Nájsť cenovo dostupné byty, izby a rekreačné domy na Dugi otok. Vitajte na Dugi otok!

Dugi otok Predpoveď počasia