Apartmány a ubytovanie v súkromí Dugi otok

Dugi Otok je najväčší a najviac vzdialený ostrov v súostroví Severnej Dalmácii a jeho meno ospravedlniť dĺžku asi 45 km. Ostrov je široký medzi 1 a 4 km, veľmi členité s početnými zátokami, a najvyšší vrchol na ostrove je Vela Straza, 338 metrov vysoká. Na ostrove sú jedenásť osád, z ktorých Sali, Zaglav, Zman, Luka, Savar, Brbinj, Dragove a Bozava sa nachádzajú na východnej strane. Soline, Verunić a Veli Rat sa nachádza...

Zoradiť podľa:

Apartmány Julijana

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 80 €

Apartmán Pelicarić

Dugi otok

Od mora 100 m
Kapacita 3 osôb

od 55 €

Apartmány Palma

Dugi otok

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

od 30 €

Rekreačný dom Vila Marin

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Carić

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 55 €

Recenzie: 14 - 4.9/5

Apartmány Špralja - Zaglav

Dugi otok

Od mora 70 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Paradise

Dugi otok

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Eugenio Turizam

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 53 €

Apartmány Kolić Savar

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 55 €

Apartmány Lavdara Turist

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

od 56 €

Rekreačný dom Agava

Dugi otok

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

od 55 €

Rekreačný dom Kršovica - Telašćica

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmány Nikola

Dugi otok

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmán Kolićevi dvori

Dugi otok

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Zaglav

Dugi otok

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Apartmány Julijana ( Dugi otok)

Dom sa skladá z dvoch rovnakých apartmánov, jedného na prízemí a druhého na prvom poschodí, so samostatným vchodom a výhľadom na more z každej miestnosti. Rozloha každého bytu je 100 m? má terasu a môže pojať až 4 osôb. Zoznam funkcií. Veľká obývacia izba s výhľadom na more. Dve spálne, jedna s manželskou posteľou King a druhá s dvoma oddelenými posteľami Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Toaleta. Plne vybavená kuchyňa s jedálňou. Terasa s posedením 5 metrov vzdialená od mora s prístupom k vode. LCD TV. Klimatizácia. Veľká chladnička s mrazničkou. Kuchynská pec a rúra. Mikrovlnka. Umývačka riadu. Práčka, žehlička a žehliaca doska. Kávovar. Rýchlovarná kanvica. Posteľné prádlo a uteráky. Parkovanie zdarma

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Julijana

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 80 €

Apartmán Pelicarić ( Dugi otok)

Byty Pelicaric - Sali - Dugi Otok

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pelicarić

Od mora 100 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Palma ( Dugi otok)

Apartmány Palma sú dva krásne, tiché, izolované, upravené, dvojizbové apartmány s balkónom a parkovaním a wi-fi pripojením. Nachádza sa neďaleko pláže. Majú krásny výhľad na more a sú ideálne na únik z každodenného hluku a zhonu. Ponúkame oázu pokoja a krásnej prírody, kde si určite užijete.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Palma

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 30 €

Rekreačný dom Vila Marin ( Dugi otok)

Villa Marin sa nachádza v meste Veli Rat na Dugi Otok. Prvá pláž je pod terasou a 25 metrov od centra mesta. Pod terasou je malý prístav. Náš dom so 100 m2 sa skladá z 3 spální (6 + 1 pre deti), 2 kúpeľne a plne vybavenú novú kuchyňu so sporákom a jedálňou o rozlohe 40m2. Terasa tvorí ďalších 40m2 s grilom. Dom je vhodný pre dva alebo dokonca tri dôchodcov v období od apríla do júna a od rujna do novembra. Veľmi príjemné pre ľudí, ktorí milujú hranie mosta v tichom prostredí, čistý vzduch a nedotknutú prírodu. Dom obsahuje: TV, Wii-FII, klimatizácia, práčka, umývačka riadu, kávovar, mikrovlnná rúra, hriankovač, rýchlovarná konvica, postieľka pre malé dieťa ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vila Marin

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Carić ( Dugi otok)

Úplne nové, plne vybavené apartmány v pokojnej a malebnej dedinke Soline v severozápadnej časti mesta Dugi Otok. Apartmány sa nachádzajú v prvom rade k moru a sú vzdialené len 30 metrov od najbližšej kamienkovej pláže a 10 minút chôdze od jednej z najkrajších piesočných pláží na Jadrane, zátoke Sakarun.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Carić

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 55 €

Recenzie: 14 - 4.9/5
Apartmány Špralja - Zaglav ( Dugi otok)

Dvojspálňové a dvojizbové apartmány (úplne oddelené, so samostatnými vchodmi). Nachádzajú sa na atraktívnom a odľahlom mieste neďaleko pláže. Obklopené zeleňou a krásnou ostrovnou nedotknutou prírodou poskytujú nezabudnuteľnú dovolenku v pokoji a pohody. Z terasy si môžete vychutnať krásny výhľad na more. Dvor, ktorý môžete využívať ako parkovacie miesto, je 50 m2. Spoločný gril (krb) je povolený. Použitie klimatizácie sa účtuje zvlášť (+ 5,00 € / deň).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Špralja - Zaglav

Od mora 70 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Paradise ( Dugi otok)

Úplne nový a moderný byt sa nachádza na krásnom ostrove Dugi Otok v malej rybárskej dedinke Brbinj. Náš byt je ideálnym miestom na odpočinok od chaotického života v meste. Jednospálňový apartmán s obývacou izbou, dobre vybavenou kuchyňou a veľkým balkónom. Byt sa nachádza na prvom poschodí a pozostáva z jednej spálne s manželskou posteľou a obývacej izby, kde nájdete rozkladaciu pohovku pre jednu osobu. Trojizbový apartmán s obývacou izbou, dobre vybavenou kuchyňou a balkónom. Byt sa nachádza na druhom poschodí a pozostáva z dvoch spální s manželskou posteľou, jednej spálne s jedným lôžkom a obývacej izby, v ktorej nájdete rozkladaciu pohovku pre jednu osobu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Paradise

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Eugenio Turizam ( Dugi otok)

Štúdiové apartmány v blízkosti mora v Soline na Dugi Otok, v blízkosti slávnej pláže Sakarun, jednej z najkrajších pláží v Chorvátsku. Pre dovolenku zameranú na more, prírodu a relaxáciu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Eugenio Turizam

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 53 €

Apartmány Kolić Savar ( Dugi otok)

Apartmány sa nachádzajú priamo pri mori a majú krásny výhľad na more. V jednom dome sú 2 apartmány, ktoré môžu ubytovať až 6 osôb av druhom dome je štúdiový apartmán pre 2 osoby.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kolić Savar

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Lavdara Turist ( Dugi otok)

Lavdara Ostrovček sa nachádza pri vchode do národného parku Kornati, 15 minút jazdy loďou od Sali na ostrove Dugi otok. Ponúkame prenájom 4 apartmány, 4 - 6 osôb. Apartmány sa nachádzajú priamo pri mori, v tieni borovíc. Prísť a stráviť svoju dovolenku ďaleko od mestského zhonu, budete určite chcieť vrátiť!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lavdara Turist

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 56 €

Rekreačný dom Agava ( Dugi otok)

Zátoka Sascica, Sali na Dugi Otok sa nachádza rekreačný dom, ktorý sa nachádza 20 m od pláže, obklopený borovicovým lesom. Dom sa nachádza iba 400 metrov od radnice. Je obklopený súkromným borovicového lesa, s výhľadom na more a záliv. V záhrade je k dispozícii gril. Proste krásny oázou pokoja.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Agava

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 55 €

Rekreačný dom Kršovica - Telašćica ( Dugi otok)

Dve spálne chata, Robinson typu, s kuchynským kútom, WC a krásnym výhľadom na more v blízkosti reštaurácie, kde ponúkame tradičné dalmatínska jedlá. Nachádza sa v prírode, presnejšie v prírodnom parku. Ďalej ponúkame predajňu loď, ktorá je vám k dispozícii ráno a popoludní. Chata nemá elektrinu, ale ste schopní používať elektrinu v reštaurácii od 18:00 - 22:00 hod. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na čísle alebo e-mailovej adresy. :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kršovica - Telašćica

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Nikola ( Dugi otok)

Rekreačný dom sa nachádza na Dugi otok v Sali. Pláž a more sú 50 m od hotela a centrum je vzdialené 200 m od domu. Dom má terasu s grilom a parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nikola

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Kolićevi dvori ( Dugi otok)

4 + 1, dve spálne, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa, terasa

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kolićevi dvori

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Zaglav ( Dugi otok)

Byt sa nachádza na Dugi otok, v malom mieste Zaglav. Dugi otok je známy svojimi krásnymi plážami a nedotknutou prírodou. Ak milujete pokoj a ticho, je to ideálne miesto na dovolenku. Byt má dve veľké spálne, kuchyňu, obývaciu izbu a kúpeľňu. Je kompletne vybavený, takže 6 osôb môže mať pohodlný pobyt. Apartmán sa nachádza 300 metrov od pláže a v blízkosti sa nachádza prístav, čerpacia stanica, trh a niektoré reštaurácie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Zaglav

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Dugi otok

Dugi otok  - Erb Dugi Otok je najväčší a najviac vzdialený ostrov v súostroví Severnej Dalmácii a jeho meno ospravedlniť dĺžku asi 45 km. Ostrov je široký medzi 1 a 4 km, veľmi členité s početnými zátokami, a najvyšší vrchol na ostrove je Vela Straza, 338 metrov vysoká. Na ostrove sú jedenásť osád, z ktorých Sali, Zaglav, Zman, Luka, Savar, Brbinj, Dragove a Bozava sa nachádzajú na východnej strane. Soline, Verunić a Veli Rat sa nachádza na severozápadnom pobreží v hlboko zapustených zátokách. Sali je obecná a správnym centrom ostrova a má najviac obyvateľov. Ostrov je veľmi dobre spojený s pevninou a Zadaru trajektom rýchle a trajektové linky. Celý ostrov je domovom asi 1500 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú prevažne v poľnohospodárstve, vinárstvo, pestovanie olív, rybolovu, včelárstvo a cestovného ruchu. Ubytovanie na ostrove je ponúkaná v niekoľkých hoteloch, dvoch táborov a početnými prostých apartmánoch a izbách v súkromnom rodinnom ubytovanie. Západné pobrežie ostrova Dugi otok je veľmi atraktívny s strmé s vysokými útesmi, zatiaľ čo východné pobrežie je všeobecne tichý a jemný s radom zátok, medzi ktorými sú piesočné pláže Solišćica, Sakarun, Pantera a Telašćica. Tieto krásne pláže sú ideálnym miestom pre strávenie rodinnej dovolenky, plávanie a užívať čistoty mora a krásu a pokoj prírody. Milovníci aktívnej dovolenky a panenskou prírodou teraz poznávanie ostrova prostredníctvom dobre udržiavané a značených turistických a cyklistických trás. Odporúčame navštíviť Park prírody Telašćica a neďaleko Národného parku Kornati. Na Dugi otok, sú tu potápačské školy, ktoré odhalia tajomné hlbiny mora, ktorá je bohatá na ryby a morské fauny. Obrátiť priamo na vlastníkmi ubytovanie v súkromí na ostrove, a stráviť svoju dovolenku v pokojnom a prírodnom prostredí Stredomoria. Nájsť cenovo dostupné byty, izby a rekreačné domy na Dugi otok. Vitajte na Dugi otok!

Dugi otok Predpoveď počasia