Apartmány a ubytovanie v súkromí Ilovik

Ilovik je malý ostrov v Jadranskom mori v Chorvátsku. Je umiestnený v Lošinj súostrovia a je umiestnený len jeden kilometer južne od ostrova Lošinj. Názov pochádza z hliny, typ krajiny, ktorá prevláda na ostrove. Jediná osada na tomto malom ostrove je tiež nazývaný Ilovik, ktorá administratívne patrí do Mali Lošinj. Vedľa Ilovik, je malý, neobývaný ostrov sv Petar, na ktorom je miestny cintorín a ktorý je oddelený od Ilovik,...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Ilovik

Zoradiť podľa:

Apartmány Seaview Ilovik

Ilovik

Od mora 200 m
Kapacita 11 osôb

od 80 €

Apartmány Romana

Ilovik

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 55 €

Apartmán Ilovik 154

Ilovik

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

od 110 €

Apartmány Seaview Ilovik ( Ilovik)

Luxusný apartmán 4 **** s 2 veľkými spálňami, 2 kúpeľňami a veľkou obývacou izbou. Krásne veľké okná s výhľadom na more a do záhrady. Tichá a relaxačná oblasť. Plne vybavené novými spotrebičmi, ako sú umývačka riadu, práčka, práčka a ďalšie. Hostia môžu bezplatne využívať satelitnú TV a Wi-Fi pripojenie na internet. Každý apartmán má vlastný balkón.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Seaview Ilovik

Od mora 200 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Romana ( Ilovik)

Byt sa nachádza priamo pri vode. Má dve menšie spálne, kuchyňu, jedáleň a kúpeľňu. Môžete sitt na Váš terasa relaxačné pri pohľade na strane vody alebo Yuste skok vo vode, ktorá je 5 metrov od seba. Okolie je pekná a blízko pláže, detský park a centrum tiež. Island Ilovik je sittuated blízkosti ostrova Mali Lošinj. To je dobre známy pre svoje cristalclear vody a untuched prírode. Má krásnych malých zátok so skrytými pláží po celom ostrove. Je to skvelé pre famillys pretože je tu na ostrove žiadne autá. Na Ilovik hostia môžu tešiť na krásne prírode, zaparkovať chilldren, Vodné športy, 5 príjemných reštaurácií, taxi lodí služieb, ktoré môže mať ťa za jazdy a kúpanie a mnoho ďalších aktivít v prírode. Cestovné tipy: Ak prichádza s autom. Autá parkujú na parkovisko, ktorá je vyrobená pre cittesents Ilovik, a to je na strane ostrova Lošinj, ktorý je najbližšie Island Ilovik, 5 min jazdy loďou. Loď má regullar čiar Ilovik-Mrtvaška 4 krát denne. Môžete tiež použiť taxi loď, ktorá patroles na medzi obdobiami. Island Ilovik je spojený s Mali Lošinj 4x denne s jazdou, ktorá trvá 20 minút a vyzerá takto: Mali Lošinj - auto taxametre Mrtvaška (parkovisko) - loď ride- Ilovik. Ak chcete Ilovik Môžete prísť v priebehu roka wholle priamo z mesta Rijeka pomocou Katamaran Rijeka-Ilovik-Mali Lošinj. V letnom období je možné taktiež použiť Katamarán od mesta Zadar Zadar-Ilovik-Mali Lošinj-Pula (na stredu a sobotu). Najbližšie letisko je Zadar, Krk (ner Rijeka) a Pula. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Romana

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 55 €

Apartmán Ilovik 154 ( Ilovik)

Apartmán Ilovik 154 je 3-izbový apartmán pre 6 + 2 osoby. Byt sa nachádza na malom, ale krásnom ostrove Ilovik neďaleko mesta Lošinj. Na ostrove nie sú žiadne autá, takže si môžete vychutnať pokoj a preskúmať prírodu a pláže okolo ostrova. Byt je úplne nový (2018) a je vybavený klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou a wifi. Má plne vybavenú kuchyňu a dve kúpeľne. Domáce zvieratá sú povolené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ilovik 154

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 110 €

Turistický sprievodca - Ilovik

Ilovik  - Erb Ilovik je malý ostrov v Jadranskom mori v Chorvátsku. Je umiestnený v Lošinj súostrovia a je umiestnený len jeden kilometer južne od ostrova Lošinj. Názov pochádza z hliny, typ krajiny, ktorá prevláda na ostrove. Jediná osada na tomto malom ostrove je tiež nazývaný Ilovik, ktorá administratívne patrí do Mali Lošinj. Vedľa Ilovik, je malý, neobývaný ostrov sv Petar, na ktorom je miestny cintorín a ktorý je oddelený od Ilovik, podľa kanálov 2,5 km dlhé a široké 300 m. Prvý obyvatelia Ilovik pochádzal z neďalekého Lošinj v 11. storočí, ktorý pracoval na zemi tú pre bývalého benediktínskeho kláštora z ostrova Sv Petar. Ilovik bol postavený v 18. storočí, súbežne s vývojom Mali a Veli Lošinj, ale dnes to má len sto obyvateľov, ktoré sa zaoberajú rybolovom, chovom oviec a v poslednej dobe v oblasti cestovného ruchu. Ilovik je dobre spojený trajektom z Rijeky a Mali Lošinj, a navštevuje početné výletné lode. Ubytovanie v tomto pokojnom ostrove je ponúkaný len v súkromných apartmánoch, izbách a rekreačných objektov. Ilovik je tiež nazývaný ostrov kvetín, pretože v lete je plné kvitnúcich oleandrov, paliem, ruže a jedinečné eukalyptu. Krásna piesočnatá pláž Paržine sa nachádza na juhovýchodnej strane ostrova, ktorý vám poskytne skutočné potešenie s krištáľovo čistej vody. Ostrov má obchod, pošta, pekáreň, cukráreň, a niekoľko reštaurácií, kde si môžete vyskúšať niektoré z miestnych lahôdok. Pozývame vás na stráviť dovolenku na tomto pokojnom ostrovčeku, ktorý je ideálny pre dobíjanie batérií ďaleko od mestského smogu a davy ľudí. Hľadajte lacné ubytovanie v súkromí na ostrove Ilovik. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku a ušetriť až 40% na vysokých agentúrnych provízií. Vitajte na ostrov Ilovik!

Ilovik Predpoveď počasia