Apartmány a ubytovanie v súkromí Lošinj - Nerezine

Nerezine je malá rybárska a turistická dediny na ostrove Lošinj v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Rozkladá sa na severnej strane ostrova, na úpätí kopca Osoršćica blízkosti Osoru a most, ktorý spája ostrov Cres s Lošinj. Administratívne je súčasťou Mali Lošinj a má populáciu 400 obyvateľov. Nerezine je prvýkrát spomína v 14. storočí, kedy bolo držanie šľachtických rodín z blízkeho Osoru. V 16. storočí...

Zoradiť podľa:

Apartmány Branko

Lošinj - Nerezine

Od mora 70 m
Kapacita 12 osôb

od 42 €

Apartmány Berto

Lošinj - Nerezine

Od mora 200 m
Kapacita 15 osôb

od 41 €

Apartmány Branko ( Lošinj - Nerezine)

Zariadenie bolo 9 rokov. Vzdialenosť od mora 70 m od centra 80 m od supermarketu 150 m. Všetky apartmány sú vybavené TV a pripojením k internetu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Branko

Od mora 70 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 42 €

Apartmány Berto ( Lošinj - Nerezine)

Berto Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome v obci Nerezine, 17 km od centra Mali Lošinj, najväčší ostrov obci. Nerezine sa nachádza pri mori a pod kopcom Osoršćica, na ktoré môžete výlet. Miesto je pokojné a pohodlné pre Váš pobyt, oplýva čistým morom a mnohých vybavenie, krásnych zátok a malých autentických obchody, pošta, prístav, reštaurácie a kultúrne podujatia. Naše ubytovacie zariadenie ponúka tri apartmány: Apartmán pre 2 osoby, apartmán pre 4-5 osôb a apartmán pre 6-8 osôb. Vo dvore je zabezpečené parkovanie pre vehicle. Grilovanie na záhrade na krbovej rímse. Majitelia sa zaoberajú rybárčenie, takže každý deň si môžete kúpiť čerstvé ryby.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Berto

Od mora 200 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 41 €

Turistický sprievodca - Lošinj - Nerezine

Lošinj - Nerezine  - Erb Nerezine je malá rybárska a turistická dediny na ostrove Lošinj v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. Rozkladá sa na severnej strane ostrova, na úpätí kopca Osoršćica blízkosti Osoru a most, ktorý spája ostrov Cres s Lošinj. Administratívne je súčasťou Mali Lošinj a má populáciu 400 obyvateľov. Nerezine je prvýkrát spomína v 14. storočí, kedy bolo držanie šľachtických rodín z blízkeho Osoru. V 16. storočí tu bol vybudovaný františkánsky kláštor s kostolom svätého Františka, a menšie hrad na obranu proti pirátskym útokom, ktorá stojí za návštevu. Miesto bolo postupne vyvinula z robotníkov a pastoračných komunít na rybárstvo a námorné vyrovnanie s lodenici, ktorá je stále ešte beží. Tu je tiež postavený nový prístav, ktorý prispeje k ďalšiemu turistickej ponuke mieste. Ubytovanie v Nerezine nájdete v dvoch dobre vybavených kempoch, niekoľko malých rodinných hotelov, a v početných súkromných apartmánoch, izbách a rekreačných objektov. Môžete stráviť deň na niekoľkých malými kamienkami pláží, ktoré sú spojené s pobrežným chodníkom. Najznámejší z nich je ten v zálive Galboka, potom pláž od Lopar kempu, ktorý má sprchy, ihrisko pre deti, a kaviareň a je ideálna pre rodiny s malými deťmi. Milovníci aktívnej dovolenky iste teraz výstup na najvyšší vrchol na ostrove, St. Mikulu na 557 metrov nad morom s krásnym panoramatickým výhľadom na celý ostrov Lošinj a Kvarneri. Ak chcete stráviť na dobrú noc, alebo navštíviť kultúrne a zábavné podujatia, odporúčame ísť do Mali Lošinj, ktoré je vzdialené iba 15 km od Nerezine. Návšteva Nerezine na Lošinj a stráviť pokojnú a príjemnú rodinnú dovolenku v tomto idylickom malom rybárskom a turistickom mestečku. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Nerezine. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku v Nerezine a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Nerezine!

Lošinj - Nerezine Predpoveď počasia