Apartmány a ubytovanie v súkromí Susak

Susak je jedinečná piesočná ostrov v regióne Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza v Kvarnerskom zálive asi 8 km juho-západnej časti ostrova Lošinj a má asi 150 stálych obyvateľov. Geológie sa líši od ostatných chorvátskych ostrovov a je unikátny, pretože je tvorená prevažne z jemného nažltlého piesku položil na vápencovom útese. Susak bol prvýkrát spomenutý v 9. storočia s názvom Sansegus však bolo...

Zoradiť podľa:

Apartmány Matijašec

Susak

Od mora 300 m
Kapacita 13 osôb

od 50 €

Apartmány Matijašec ( Susak)

Na ostrove Susak sme prenájmu tri apartmány pre 2, 3 alebo 4 osoby. Apartmány majú klimatizáciu, kuchyňa, kúpeľňa, TV a telefón. Majú medzi 22 a 25 m2 a majú jednu miestnosť a malú terasu. Od centra mesta a mora je 300 metrov. Ak ste potápač, môžeme naplniť potápačský valec. Navštívte naše webové stránky, kde si môžete prezrieť demo videa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Matijašec

Od mora 300 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Susak

Susak  - Erb Susak je jedinečná piesočná ostrov v regióne Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza v Kvarnerskom zálive asi 8 km juho-západnej časti ostrova Lošinj a má asi 150 stálych obyvateľov. Geológie sa líši od ostatných chorvátskych ostrovov a je unikátny, pretože je tvorená prevažne z jemného nažltlého piesku položil na vápencovom útese. Susak bol prvýkrát spomenutý v 9. storočia s názvom Sansegus však bolo osídlené už pred naším letopočtom, kedy tu žili Ilýri a po nich Rimania. Tam sú pozostatky starého rímskeho obranná veža na najvyššom vrchole ostrova. V 10. storočí na ostrove Susak prišli benediktíni, ktorí tu postavili kláštor, ktorý bol v prevádzke až do 18. storočia. Susak dosiahol svoj vrchol ekonomického na konci 2. svetovej vojny, kedy tu žilo takmer 2000 ľudí. V tom čase pracoval veľké vinice a ryby spracovateľský závod. V šesťdesiatych rokoch došlo k náhlemu emigrácia do Spojených štátov z dôvodu politických a ekonomických dôvodov a zatváranie tovární, takže ostrov je pomaly regresia. V súčasnej dobe je trend sa pomaly otáčať vďaka turistike a veľa návštevníkov a turistov, takže ostrov je opäť rozvíja a postupuje. Ubytovanie v Susak je ponúkaná exkluzívne v súkromných rodinných domoch, v apartmánoch, izbách a rekreačných objektov. Na ostrove sú dve krásne piesočnaté pláže a Spjaži Bay je možné si prenajať rôzne plážové rekvizity, a je vhodný pre plážový volejbal a vodné športy. Ostrov má iba 4 km2, takže to je najlepšie preskúmať to pešo alebo na bicykli, a okrem týchto dvoch piesočných pláží, ostrov má niekoľko malých zátok so skalnatými plážami. Obec má niekoľko barov, taverien a reštaurácií, kde môžete ochutnať niektoré z miestnych špecialít a vynikajúcich miestnych vín. Ostrov je spojený s každodennou trajektové linky s Mali Lošinj a katamaránom s Rijekou, takže je to veľmi prístupné. Pozývame Vás na návštevu ostrov Susak, tento jedinečný Sandy Island v celom Jadrane a stráviť svoju dovolenku v mieri, pokojné a pohodlné ostrovného klímy. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Susak. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom na ostrove Susak. Vitajte na ostrov Susak!

Susak Predpoveď počasia