Apartmány a ubytovanie v súkromí Lošinj - Veli Lošinj

Veli Lošinj je malý ostrov mesto v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza v malej zátoke na juhovýchodnej strane ostrova Lošinj. Je to druhé najväčšie mesto na ostrove Lošinj s 900 obyvateľmi. Administratívno, to je časť Mali Lošinj. To bolo prvýkrát spomína v 14. storočí pod názvom Velo Selo, ako to bolo potom väčšia osídlenie z Mali Lošinj (Malo Selo), ale Mali Lošinj historicky vyvinul rýchlejšie,...

Zoradiť podľa:

Apartmán Amaryllis residence

Lošinj - Veli Lošinj

Od mora 100 m
Kapacita 3 osôb

od 40 €

Apartmán Amaryllis residence ( Lošinj - Veli Lošinj)

Rodinná rezidencia Amaryllis sa nachádza v Rovenskej, v pokojnej oblasti mesta Veli Lošinj, priamo nad malebným rybárskym prístavom a kúsok od krásnej kamienkovej pláže, v blízkosti reštaurácií, obchodov a parkovania. Obklopený olivovými hájmi a borovicami, ďaleko od hluku, je ideálnym miestom na odpočinok v pokoji a tichu, prebudením sa k zvuku cvrčkov, šelestu mora, borovicovým lesom a aromatickým bylinkám. V rezidencii sa nachádza malé rodinné potápačské centrum so špeciálnymi službami pre našich hostí. Vyskúšajte potápanie s inštruktorom, súkromné ponory, kurzy potápania, výlety na motorových člnoch ... to všetko môže byť zábavný doplnok k vašej dovolenke, alebo ak chcete dobrodružstvo, objavte nové zručnosti. V každom prípade ako náš hosť nájdete individuálny prístup, flexibilitu a samozrejme zľavnené ceny.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Amaryllis residence

Od mora 100 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Lošinj - Veli Lošinj

Lošinj - Veli Lošinj  - Erb Veli Lošinj je malý ostrov mesto v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvátsku. To sa nachádza v malej zátoke na juhovýchodnej strane ostrova Lošinj. Je to druhé najväčšie mesto na ostrove Lošinj s 900 obyvateľmi. Administratívno, to je časť Mali Lošinj. To bolo prvýkrát spomína v 14. storočí pod názvom Velo Selo, ako to bolo potom väčšia osídlenie z Mali Lošinj (Malo Selo), ale Mali Lošinj historicky vyvinul rýchlejšie, takže situácia je teraz obrátená a názvy miest zostal bezo zmeny. Veli Lošinj bol postupne vyvinutý okolo románskeho kostola svätého Mikuláša, ktorý bol inovovaný a rozšírené v priebehu storočí. V priebehu histórie, obyvatelia Veli Lošinj sa zaoberá predovšetkým v poľnohospodárstve, chove dobytka a rybolovu, ale dnes je situácia úplne odlišná a cestovný ruch je hlavnou ekonomickou činnosťou vďaka jedinečnej kombinácii svieži a rozmanité stredomorskej vegetácie a priaznivé mikroklímu ostrov Lošinj. Priateľskí hostitelia ponúkajú pohodlné a cenovo dostupné ubytovanie v apartmánoch a izbách vo vnútri svojich domovov. Slnečné dni môžete stráviť na krásnych plážach, ako je Rovenský, ktorý je umiestnený v rovnomennej malej zátoke, Timi pláži alebo na pláži Hotel Punta ktorá sa môže pochváliť Modrou vlajkou. Tu nájdete celý rad reštaurácií, športových a zábavných zariadení. Tu je otvorený celoročne potápačské centrum, takže si môžete prezrieť zaujímavý a bohatý podmorský Losinj súostrovia. Milovníci aktívnej dovolenky určite tešiť na početné turistické a cyklistické chodníky, ktoré vedú cez hustý borovicový les na krásne altánkom a malými zátokami, a odporúčame Lungo Mare promenáda, ktorá spája Veli a Mali Lošinj, len 3 km od hotela. Odporúčame navštíviť vzdelávacie centrum Plavi Svijet ktorá sa aktívne podieľa na ochrane morského života a veľkého počtu delfínov, ktoré tu žijú. Máte tiež možnosť vidieť je v organizovanom panoramatickej jazdy loďou. Návšteva Veli Lošinj, toto zaujímavé mestečko na ostrove Lošinj, ktorý bude mať priaznivý vplyv na svoje fyzické, duševné a duchovné zdravie. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Veli Lošinj. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom v Veli Lošinj. Vitajte na Veli Lošinj!

Lošinj - Veli Lošinj Predpoveď počasia