Apartmány a ubytovanie v súkromí Pag - Jakišnica

Jakisnica je malé rybárske a turistické mesto v kraji Lika-Senj v Chorvátsku. Je situovaný v krásnej malej zátoke medzi Lun a potočnica na západnom pobreží ostrova Pag. Nachádza sa asi 12 km severne od mesta Novalja, ktorému administratívne patrí. Tu je krásna piesočná pláž ideálna pre rodinnú dovolenku a letné radosti. Pre tých, ktorí chcú preskúmať tento krásny ostrov, ale aj užívať súkromie, Jakišnica má mnoho...

Zoradiť podľa:

Apartmány Val

Pag - Jakišnica

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Jakisnica

Pag - Jakišnica

Od mora 30 m
Kapacita 10 osôb

od 55 €

Apartmány Olea

Pag - Jakišnica

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

od 35 €

Apartmány Val ( Pag - Jakišnica)

Ostrov Pag, Jakisnica prenájmu 2 apartmány v kľudnej rybárskej dediny vzdialená od Novalje 12 km. Apartmány majú klimatizáciu, parkovisko, TV a terasou k moru pre našich hostí. Veľkosť bytov je 32 m2 a je vhodný pre 2-4 osoby. Cena je 60 euro za deň v sezóne. Pred a po saeson 40 eur za deň. V cene sú zahrnuté náklady na klimatizáciu a pobytová taxa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Val

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Jakisnica ( Pag - Jakišnica)

Apartmány sú moderne a plne vybavené - klimatizácia, umývačka riadu, parkovisko, vonkajší gril ... Z bytu na najbližšej pláži sa nachádza 30 m, a na piesočnú pláž 50 m. Jakišnica je malé a kľudné miesto ideálne pre odpočinok a užívať more. V obci sa nachádza malý obchod, pekárstvo a 6 reštaurácií.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jakisnica

Od mora 30 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Olea ( Pag - Jakišnica)

Len 70 metrov od mora, môžete nájsť naše apartmány: Apartmán 2 + 2 (55 m2) Byt 2 + 1 (25 m2), v dome obklopený storočnými olivovníkmi a sú ideálne pre rodiny s deťmi. Jakišnica sa nachádza medzi LUN a Potocnica, 17 km od Novalje. Na mieste je piesočnaté a okruhliakové pláže, a pre tých, ktorí chcú viac súkromia, tam sú početné osamotené skalnaté a kamienkové zátoky. V Jakišnica existuje niekoľko taverien, ktoré ponúkajú jedlá Pag: syr, jahňacie a miestne ryby a moderný hotel s vonkajším a vnútorným bazénom a wellness centrum.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Olea

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Pag - Jakišnica

Pag - Jakišnica  - Erb Jakisnica je malé rybárske a turistické mesto v kraji Lika-Senj v Chorvátsku. Je situovaný v krásnej malej zátoke medzi Lun a potočnica na západnom pobreží ostrova Pag. Nachádza sa asi 12 km severne od mesta Novalja, ktorému administratívne patrí. Tu je krásna piesočná pláž ideálna pre rodinnú dovolenku a letné radosti. Pre tých, ktorí chcú preskúmať tento krásny ostrov, ale aj užívať súkromie, Jakišnica má mnoho skrytých piesčité a kamenisté zátoky. More je veľmi čisté a okolité morské dno bohaté na ryby môžu byť preskúmané s skúsených potápačov z miestneho potápačského centra. Milovníci aktívnej dovolenky si môžu vychutnať dobre udržiavané cyklistické chodníky, ktoré prechádzajú staré olivovníky, kamennými múrmi, vinice a voňavé stredomorskej vegetácie. Jakisnica má jednu luxusný hotel a oveľa viac rôznorodé a cenovo dostupné kvalitné ubytovanie v súkromí možno nájsť v súkromných rodinných domoch. Delikatesy ostrove Pag, ako je syr, jahňacie mäso, čerstvé ryby, morské plody a prémiových vín môžete ochutnať v niekoľkých reštauráciách, ktoré sú umiestnené pozdĺž pobrežia s krásnym výhľadom na modrej Jadrane. Návšteva Jakišnica a ostrov Pag, a stráviť svoju dovolenku obklopené čistým morom vody, nedotknutej prírody, pokoja a mieru. Dovolenka v Jakisnica a jeho okolia. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Jakisnica!

Pag - Jakišnica Predpoveď počasia